کد خبر : 52227
تاریخ انتشار : ۱ تیر ۱۳۹۳ - ۰۸:۵۶
نسخه چاپی نسخه چاپی
تعداد بازدید 80 بازدید

اختصاص 6 میلیارد تومان به پروژه‌های عمرانی دانشگاه

  مدیر طرح‌های دانشگاه پیام‌نور لرستان از اختصاص شش میلیارد تومان اعتبار به پروژه‌های عمرانی این دانشگاه در سال 93 خبر داد. اکبری در ‎گفت‎و‎گو با خبرنگار خبرگزاری دانشجویان ایران(ایسنا) منطقه لرستان، بیان کرد: شش میلیارد تومان اعتبار برای تکمیل 36 پروژه عمرانی در دست ساخت این دانشگاه اختصاص یافته است. وی با ناکافی دانستن اعتبار اختصاص‎یافته […]

 

مدیر طرح‌های دانشگاه پیام‌نور لرستان از اختصاص شش میلیارد تومان اعتبار به پروژه‌های عمرانی این دانشگاه در سال 93 خبر داد.

اکبری در ‎گفت‎و‎گو با خبرنگار خبرگزاری دانشجویان ایران(ایسنا) منطقه لرستان، بیان کرد: شش میلیارد تومان اعتبار برای تکمیل 36 پروژه عمرانی در دست ساخت این دانشگاه اختصاص یافته است.

وی با ناکافی دانستن اعتبار اختصاص‎یافته به پروژه‎های عمرانی این دانشگاه، افزود: برای تکمیل 20 پروژه عمرانی دانشگاه تا پایان سال نیازمند 5 میلیارد تومان اعتبار دیگر هستیم؛ در غیر این‎صورت با اعتبار اختصاص‎‎یافته، تنها هشت پروژه را تا پایان سال می‌توانیم به بهره‎برداری برسانیم.

مدیر طرح‎های دانشگاه پیام‎نور لرستان گفت: پیگیری‎های فراوانی برای افزایش این اعتبار از محل منابع‎استانی و برون‎استانی توسط رئیس دانشگاه پیام‎نور لرستان صورت گرفته اما متاسفانه هنوز این پیگیری‎ها به نتیجه نرسیده است.

اکبری اضافه کرد: در صورت تامین کسری اعتبار، 20 پروژه عمرانی دانشگاه شامل پروژه‎های آموزشی، ورزشی، اداری و آزمایشگاهی که دارای 70 درصد پیشرفت فیزیکی هستند، تا پایان سال به بهره‎برداری می‎رسد؛ در غیر این‎صورت تنها هشت پروژه را می‎توان تکمیل و به بهره‎برداری رساند.

وی گفت: در حال ‎حاضر نیز اولویت دانشگاه پیام‎نور کشور تکمیل پروژه‎های نیمه‎تمام این دانشگاه است و اجازه تعریف پروژه‎های جدید را نداریم.

 

 

 

درج شده توسط : امین آزادبخت (مدیر سایت )

بیان دیدگاه !

نام :
رایانامه :