کد خبر : 52293
تاریخ انتشار : ۲ تیر ۱۳۹۳ - ۰۹:۲۲
نسخه چاپی نسخه چاپی
تعداد بازدید 118 بازدید

نام نویسی در مدارس لرستان تا 18 تیرماه جاری ادامه دارد

   معاون آموزش مقطع متوسطه آموزش و پرورش لرستان گفت :نام نویسی در مدارس لرستان تا 18 تیرماه جاری ادامه دارد . fبه گزارش میرملاس نیوز، ˈقاسم سعیدی ˈ روز یکشنبه در گفت و گو با خبرنگار ایرنا افزود :ثبت نان دانش اموزان لرستانی از 17 خرداد ماه گذشته در مدارس آغاز شده است وتا […]

 

 معاون آموزش مقطع متوسطه آموزش و پرورش لرستان گفت :نام نویسی در مدارس لرستان تا 18 تیرماه جاری ادامه دارد .

fبه گزارش میرملاس نیوز، ˈقاسم سعیدی ˈ روز یکشنبه در گفت و گو با خبرنگار ایرنا افزود :ثبت نان دانش اموزان لرستانی از 17 خرداد ماه گذشته در مدارس آغاز شده است وتا 18 تیرماه جاری ادامه دارد .

وی با اشاره به ثبت نام مدارس با شرایط خاص که ثبت نام از طریق آزمون انجام می شود ،اظهار کرد : مدارس عادی استان بدون هیچگونه شرایط و تنها با شرط محدوده جغرافیایی اقدام به ثبت نام می کنند .

وی تصریح کرد :پیش ثبت نام دانش آموزان اول ابتدایی از اول خرداد ماه سال جاری آغاز شده است که پس از انجام سنجش، نام نویسی نهایی آنان آغاز می شود.

سعیدی گفت : دانش آموزان لرستانی جهت ثبت نام در مدارس می توانند از طریق مراجعه به ثبت نام الکترونیکی (سناد) یا به صورت حضوری اقدام به ثبت نام کنند .

وی اظهار داشت: اخذ هر نوع وجه با هر عنوانی توسط مدیران مدارس از اولیا در هنگام نام نویسی ممنوع است و تنها مبلغ کتاب و بیمه به ازای هر نفر 50 هزار ریال باید توسط والدین پرداخت شود.

وی افزود: هیچ یک از مدارس دولتی حق برگزاری آزمون برای ورود به مدارس را ندارند و مدارس خاص نیز بر اساس شیوه نامه و دستورالعمل داخلی می توانند نام نویسی کنند.

وی تصریکرد : پیش بینی می شود بیش از 280 هزار دانش آموز در مقاطع مختلف تحصیلی استان ثبت نام شوند .

 

 

 

 

درج شده توسط : امین آزادبخت (مدیر سایت )

بیان دیدگاه !

نام :
رایانامه :