کد خبر : 52349
تاریخ انتشار : ۳ تیر ۱۳۹۳ - ۰۸:۵۹
نسخه چاپی نسخه چاپی
تعداد بازدید 63 بازدید

ایجاد ااشتغال و رفع مشکل بیکاری در اولویت کاری مدیران اجرایی استان لرستان است

  معاون برنامه ‎ریزی استانداری لرستان گفت: ایجاد اشتغال و رفع مشکل بیکاری در اولویت کاری مدیران اجرایی استان لرستان است. علی هادی چگنی  در جمع خبرنگاران افزود: در این زمینه جذب سرمایه‎گذار، فراهم کردن فضای کسب و کار و ایجاد زیرساخت‎های لازم برای توسعه استان از مواردی بود که در سفر اخیر رییس جمهوری […]

 

معاون برنامه ‎ریزی استانداری لرستان گفت: ایجاد اشتغال و رفع مشکل بیکاری در اولویت کاری مدیران اجرایی استان لرستان است.

علی هادی چگنی  در جمع خبرنگاران افزود: در این زمینه جذب سرمایه‎گذار، فراهم کردن فضای کسب و کار و ایجاد زیرساخت‎های لازم برای توسعه استان از مواردی بود که در سفر اخیر رییس جمهوری و هیات دولت به لرستان مطرح و برای رفع آنها تصمیم‎گیری شد.

وی اظهار داشت: در این راستا ،موانع توسعه لرستان در جلسه‎ای با حضور رئیس جمهور در مرکزمورد بررسی قرار گرفت که یکی از این موانع نبود مجتمع فرهنگی و هنری در شهرستان خرم‎آباد بود که در شورای اداری استان با حضور دکتر روحانی احداث آن مصوب شد.

معاون برنامه‎ریزی استاندار لرستان گفت: در سفر هفته گذشته دکتر روحانی در جمع مردم استان لرستان سخنرانی کرد و به مردم این استان قول رفع مشکلات به ویژه حل مسئله بیکاری را داد.

وی اضافه کرد: یکی دیگر از مصوبات این سفر احداث مجتمع فرهنگی، ورزشی و هنری برای ایثارگران و خانواده‎های شهدا است.

چگنی بیان داشت: در این سفر قرار شد، علاوه بر منابع بانکی 1500 میلیارد تومان به منابع بانکی استان اضافه شود.

 

 

 

درج شده توسط : امین آزادبخت (مدیر سایت )

دیدگاه ها

مرضیه کوشکی در گفته :

والا ما ایجاداشتغالی در لرستان نمی بینیم.تازه اگه کسی کاری داره به کمک مسئولین محترم بیکار میشن جهت جا باز شدن فک وفامامیل و هم باند وقطارهای خودشان.اگه ایجاداشتغال می کردند این همه جوانان سرگردان تو تهران نداشتیم.دکترها و کارشناسی ارشدهای لرستان وکوهدشت همه دستفروشی میکنند کنار خیابانهای شهر تهران که نشان از نشانه همت بلند مسئولین استان است.

[پاسخ]

یعنی تا حالا ایجاد اشتغال ورفع بیکاری در اولویت نبود بزن زنگو مرشد؟

[پاسخ]

بیان دیدگاه !

نام :
رایانامه :