کد خبر : 52349
تاریخ انتشار : ۳ تیر ۱۳۹۳ - ۰۸:۵۹
نسخه چاپی نسخه چاپی
تعداد بازدید 62 بازدید

ایجاد ااشتغال و رفع مشکل بیکاری در اولویت کاری مدیران اجرایی استان لرستان است

  معاون برنامه ‎ریزی استانداری لرستان گفت: ایجاد اشتغال و رفع مشکل بیکاری در اولویت کاری مدیران اجرایی استان لرستان است. علی هادی چگنی  در جمع خبرنگاران افزود: در این زمینه جذب سرمایه‎گذار، فراهم کردن فضای کسب و کار و ایجاد زیرساخت‎های لازم برای توسعه استان از مواردی بود که در سفر اخیر رییس جمهوری […]

 

معاون برنامه ‎ریزی استانداری لرستان گفت: ایجاد اشتغال و رفع مشکل بیکاری در اولویت کاری مدیران اجرایی استان لرستان است.

علی هادی چگنی  در جمع خبرنگاران افزود: در این زمینه جذب سرمایه‎گذار، فراهم کردن فضای کسب و کار و ایجاد زیرساخت‎های لازم برای توسعه استان از مواردی بود که در سفر اخیر رییس جمهوری و هیات دولت به لرستان مطرح و برای رفع آنها تصمیم‎گیری شد.

وی اظهار داشت: در این راستا ،موانع توسعه لرستان در جلسه‎ای با حضور رئیس جمهور در مرکزمورد بررسی قرار گرفت که یکی از این موانع نبود مجتمع فرهنگی و هنری در شهرستان خرم‎آباد بود که در شورای اداری استان با حضور دکتر روحانی احداث آن مصوب شد.

معاون برنامه‎ریزی استاندار لرستان گفت: در سفر هفته گذشته دکتر روحانی در جمع مردم استان لرستان سخنرانی کرد و به مردم این استان قول رفع مشکلات به ویژه حل مسئله بیکاری را داد.

وی اضافه کرد: یکی دیگر از مصوبات این سفر احداث مجتمع فرهنگی، ورزشی و هنری برای ایثارگران و خانواده‎های شهدا است.

چگنی بیان داشت: در این سفر قرار شد، علاوه بر منابع بانکی 1500 میلیارد تومان به منابع بانکی استان اضافه شود.

 

 

 

درج شده توسط : امین آزادبخت (مدیر سایت )

دیدگاه ها

مرضیه کوشکی در گفته :

والا ما ایجاداشتغالی در لرستان نمی بینیم.تازه اگه کسی کاری داره به کمک مسئولین محترم بیکار میشن جهت جا باز شدن فک وفامامیل و هم باند وقطارهای خودشان.اگه ایجاداشتغال می کردند این همه جوانان سرگردان تو تهران نداشتیم.دکترها و کارشناسی ارشدهای لرستان وکوهدشت همه دستفروشی میکنند کنار خیابانهای شهر تهران که نشان از نشانه همت بلند مسئولین استان است.

یعنی تا حالا ایجاد اشتغال ورفع بیکاری در اولویت نبود بزن زنگو مرشد؟

بیان دیدگاه !

نام :
رایانامه :