کد خبر : 52355
تاریخ انتشار : ۳ تیر ۱۳۹۳ - ۰۹:۰۳
نسخه چاپی نسخه چاپی
تعداد بازدید 101 بازدید

پیمانکاران طرح های عمرانی لرستان سه هزارو 600میلیارد ریال از استان طلب دارند

  استاندار لرستان گفت: پیمانکاران طرح های اجرایی بالغ بر سه هزارو 600میلیارد ریال ( 360میلیارد تومان )از این استان طلب دارند. به گزارش میرملاس نیوز، هوشنگ بازوند درگفت و گو با خبرنگار ایرنا، افزود: با برنامه ریزی های انجام شده قرار است اعتبار مورد نیازپیمانکاران طلبکار از طریق فروش اوراق بها دار و فروش […]

 

استاندار لرستان گفت: پیمانکاران طرح های اجرایی بالغ بر سه هزارو 600میلیارد ریال ( 360میلیارد تومان )از این استان طلب دارند.

به گزارش میرملاس نیوز، هوشنگ بازوند درگفت و گو با خبرنگار ایرنا، افزود: با برنامه ریزی های انجام شده قرار است اعتبار مورد نیازپیمانکاران طلبکار از طریق فروش اوراق بها دار و فروش سهام تامین شود.

وی اظهار داشت: تامین اعتبار تعداد زیادی از این پیمانکاران در قانون بودجه مشخص شده است و پیگیری های لازم برای وصول آن در حال انجام است.

وی تصریح کرد: در این راستا در قانون بودجه حدود 15هزار میلیارد تومان اوراق مشارکت مشخص شده که این اوراق مشارکت در بین دستگاههای اجرایی به صورت وزارتخانه ای توزیع شده است.

بازوند گفت: در حال حاضر با توجه به این که ممکن است نرخ اوراق مشارکت پایین تر از سود بانکی باشد ، کسی حاضر به خرید این 15هزار میلیارد تومان اوراق مشارکت نیست .

وی افزود: در این زمینه یک تبصره وجود دارد که پیمانکارانی که طلب دارند می توانند از این اوراق مشارکت استفاده نمایند و از پیمانکاران طرح های اجرایی این استان می توانند به راحتی این اوراق را خریداری و به بانکها عرضه نمایند.

استاندار لرستان گفت: فروش سهام نیز برای پرداخت طلب پیمانکاران نیز در دستور کار مدیران اجرایی استان است است که امید می رود فروش این سهام بخشی از بدهی ما به پیمانکاران پرداخت شود.

 

 

 

درج شده توسط : امین آزادبخت (مدیر سایت )

بیان دیدگاه !

نام :
رایانامه :