کد خبر : 5252
تاریخ انتشار : ۱۷ خرداد ۱۳۹۱ - ۱۷:۵۵
نسخه چاپی نسخه چاپی
تعداد بازدید 230 بازدید

اعتبارنامه بروجردی به کمیسیون تحقیق رفت

    اعتبارنامه علاءالدین بروجردی هنگام بررسی در صحن مجلس مورد اعتراض یکی از منتخبان قرار گرفت و به همین دلیل به کمیسیون تحقیق ارجاع شد. به گزارش سرویس سیاسی میرملاس نیوز به نقل از فارس، شعب شماره 3، 4 و 13 در جلسه علنی صبح امروز (چهارشنبه) ادامه گزارش خود را در خصوص بررسی اعتبارنامه‌های […]

   

اعتبارنامه علاءالدین بروجردی هنگام بررسی در صحن مجلس مورد اعتراض یکی از منتخبان قرار گرفت و به همین دلیل به کمیسیون تحقیق ارجاع شد.

به گزارش سرویس سیاسی میرملاس نیوز به نقل از فارس، شعب شماره 3، 4 و 13 در جلسه علنی صبح امروز (چهارشنبه) ادامه گزارش خود را در خصوص بررسی اعتبارنامه‌های منتخبین ملت را در صحن علنی پارلمان ارائه دادند.

شعبه شماره 3 اعتبارنامه علاءالدین بروجردی منتخب بروجرد را تائید کرد اما در زمان بررسی این اعتبارنامه در صحن مجلس، جواد کریمی قدوسی منتخب مشهد و کلات به آن ‌اعتراض کرد که بر این اساس پرونده بروجردی برای بررسی بیشتر به کمیسیون تحقیق ارجاع شد.

همچنین شعبه مزبور اعتبارنامه احمد شوهانی منتخب ایلام را تائید کرد که اعتبارنامه وی در صحن مجلس نیز تصویب شد.

شعبه شماره 4 نیز اعتبارنامه حبیب برومند منتخب پارس‌‌آباد و بیله‌سوار را تائید کرده بود که پس از اعتراض مجدد احمد توکلی منتخب تهران به آن، ‌‌پرونده برومند به کمیسیون تحقیق ارجاع شد.

شعبه شماره 13 نیز در بررسی مجدد اعتبارنامه علی ایرانپور منتخب مبارکه که مورد اعتراض الیاس نادران و احمد توکلی منتخبین تهران قرار گرفته بود، با اکثریت آراء اعتبارنامه وی را رد کرد.

پس از ارائه گزارش شعبه شماره 13 مبنی بر رد اعتبارنامه علی ایرانپور منتخب مبارکه، علی لاریجانی رئیس مجلس اعلام کرد: از آنجا که شعبه اعتبارنامه آقای ایرانپور را رد کرده و به کمیسیون تحقیق ارسال کرده است، پرونده آقای ایرانپور به کمیسیون تحقیق می‌رود تا مورد رسیدگی قرار گیرد.

درج شده توسط : امین آزادبخت (مدیر سایت )

دیدگاه ها

چرا کوهدشت تلویزیون دیجیتال نداره؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟وکسی پیگیر آن نیست شبکه های چون ای فیلم شما مستند تهران ورزش ووووووووووووووباکیفیت عالییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییی

[پاسخ]

بیان دیدگاه !

نام :
رایانامه :