کد خبر : 52549
تاریخ انتشار : ۷ تیر ۱۳۹۳ - ۱۶:۱۰
نسخه چاپی نسخه چاپی
تعداد بازدید 228 بازدید

دبیر شورای ترافیک کوهدشت: کامیون های سطح شهر ساماندهی می شوند

   دبیر شورای ترافیک کوهدشت از ساماندهی کامیون های سطح این شهرستان خبر داد. به گزارش میرملاس نیوز، داریوش گراوند در گفتگو با خبرنگار مهر با بیان این که توقف کامیونها و ماشین های سنگین در سطح شهر هم باعث ایجاد ترافیک شده و هم مزاحمت هایی برای عبور آسان ایجاد می کنند، گفت: با […]

 

 دبیر شورای ترافیک کوهدشت از ساماندهی کامیون های سطح این شهرستان خبر داد.

به گزارش میرملاس نیوز، داریوش گراوند در گفتگو با خبرنگار مهر با بیان این که توقف کامیونها و ماشین های سنگین در سطح شهر هم باعث ایجاد ترافیک شده و هم مزاحمت هایی برای عبور آسان ایجاد می کنند، گفت: با همکاری پلیس راهور و اداره راه و شهرسازی کوهدشت تصمیم به ساماندهی این ماشین ها در بیرون از شهرگرفته شده است.

گراوند ادامه داد: کامیون ها معمولا برای حمل غلات و مصالح ساختمانی در شهر توقف می کنند اما با اسکان آنها در گاراژی که در حد فاصل کوهدشت و روستای “آب باریکی” برای آن ها در نظر گرفته شده می توانند کار حمل را انجام دهند.

دبیر شورای ترافیک شهرستان کوهدشت یادآور شد: شهروندان کوهدشتی در صورت نیاز به کامیون برای حمل غلات یا دورانداختن نخاله ها یا تهیه مصالح ساختمانی از این پس می توانند به مکان در نظرگرفته شده بین روستای آبباریکی و میدان کشاورز این شهرستان مراجعه کنند.

وی بیان داشت: با کامیونهایی که در محدوده ی شهر توقف کنند از سوی پلیس راهور برخورد قانونی به عمل خواهد آمد.

 

 

درج شده توسط : امین آزادبخت (مدیر سایت )

دیدگاه ها

رحیمی نیا در گفته :

درودبر گراوند میدان توحید چه

[پاسخ]

فرهنگی در گفته :

خدا کند این مورد درست باشد اگر شبها سری به کوچه های آخر خیابان دارایی به سمت بهزیستی بزنید خواهید دید که کوچه ها پارکینگ ماشینهای سنگین نظیر خاور وکامیون بنز و…است که نیمه شب ها برای حمل بار روشن می کنند تا به سوی مقصد بار حرکت کنندوتا پر شدن مخزن باد باید حدود نیم ساعت در جا کار کنند و این آلودگی صوتی مانع خواب وآسایش مردم می شود وجالب تر این که در مواردی بارهایی با بوی نامطبوع همانند کود مرغی دارند که فضا وعطرکوچه ها را شبیه مرغداری می کند .امیدوارم اقای گراوند با کاردانی وهمکاری با نیروی انتطامی این معظل را حل کنند .البته در دوران تصدی آقای رضایی گشت های شبانه نیروی انتظامی اقدام به حمل این ماشینها به پارکینگ واعمال قانون می کرد که آن هم چند صباحی بیش ادامه نداشت.

[پاسخ]

میرزایی منش در گفته :

با سلام شما لطف کن یه کمربندی بزنیند گاراژ پیش کش خودتون……………………مثلا یه ماشین سنگین از اباریکی میخواد بره بهشت زهرا .مگه پرواز کنه

[پاسخ]

سیدحسین نظریان در گفته :

سپاس بابت تدبیرتون جناب آقای گراوند

قال الله تعالی: الَّذينَ جاهَدوا فينا لَنَهْدِيَنَّهُمْ سُبُلَنا…
(سوره عنكبوت، آيه 69)

وآنها كه در راه ما (با خلوص نيت) جهاد كنند ، قطعا به راههاي خود هدايتشان خواهيم كرد.

[پاسخ]

شهروند در گفته :

باسلام فکری هم به حال چاله چوله های خیابانهای این شهرکنید!

[پاسخ]

جل الخالق در گفته :

ساکنان بدون تاکسی مسکن مهر را در یابید اقایان

[پاسخ]

بیان دیدگاه !

نام :
رایانامه :