کد خبر : 52618
تاریخ انتشار : ۹ تیر ۱۳۹۳ - ۰۹:۱۱
نسخه چاپی نسخه چاپی
تعداد بازدید 582 بازدید

مدیرکل جدید فنی و حرفه‌ای لرستان معارفه شد

  طی مراسمی با حضور معاون اداری و پشتیبانی سازمان آموزش فنی و حرفه‌ای کشور، مدیرکل جدید فنی و حرفه‌ای لرستان معارفه شد. به گزارش میرملاس به نقل از فارس ، معاون اداری و پشتیبانی سازمان آموزش فنی و حرفه‌ای کشور  در مراسم تودیع و معارفه مدیرکل اداره آموزش فنی و حرفه‌ای استان لرستان در […]

 

طی مراسمی با حضور معاون اداری و پشتیبانی سازمان آموزش فنی و حرفه‌ای کشور، مدیرکل جدید فنی و حرفه‌ای لرستان معارفه شد.

به گزارش میرملاس به نقل از فارس ، معاون اداری و پشتیبانی سازمان آموزش فنی و حرفه‌ای کشور  در مراسم تودیع و معارفه مدیرکل اداره آموزش فنی و حرفه‌ای استان لرستان در خرم‎آباد اظهار داشت: بیش از 6 هزار آموزشگاه فنی و حرفه‌ای در سراسر کشور فعال هستند.

رهام کیاییدر این مراسم گفت: در این راستا علاوه بر ایجاد زیرساخت‌های مورد نیاز، باید برای افزایش کیفی سطح برنامه‌های آموزشی با هدف نیازسنجی و آموزش، در راستای الگوسازی و برندسازی نیز اقدام کرد.

کیایی یادآور شد: یکی از برنامه‌های محوری در زمینه ارتقای سطح مهارت‌های فنی افراد و اشتغالزایی، توسعه فعالیت‌های مرتبط با آموزش‌های فنی و حرفه‌ای در سطح جامعه است.

وی عنوان داشت: از سال 82 تا 88 اقدامات گسترده‌ای در سازمان آموزش فنی و حرفه‌ای صورت گرفته است که این اقدامات منجر به افزایش مراکز آموزش فنی و حرفه‌ای کشور از چهار هزار به 6 هزار مرکز در سطح استان‌های مختلف کشور شده است.

در این مراسم با تقدیر از تلاش‌های قباد بیرانوند، مدیرکل آموزش فنی و حرفه‌ای استان لرستان، سید فخرالدین رحمانی به عنوان سرپرست جدید این اداره‌کل معرفی و منصوب شد.

 
 

درج شده توسط : امین آزادبخت (مدیر سایت )

دیدگاه ها

احمديان در گفته :

باسلام ضمن تبريك به آقاي رحماني با اطلاعات كه بنده دارم در كمتر از دو هفته ديگر حكم مدير كلي فني حرفه اي صادر خواهد شد كه مدير كل آن يك نيروي اصلاح طلب كه اهل شهرستان كوهدشت مي باشد.

[پاسخ]

جوان پاسخ در تاريخ چهارشنبه ۱۱ تیر , ۱۳۹۳ ۱۳:۵۴:

مهم خدمت است نه کوهدشتی بودن

[پاسخ]

ناشناس در گفته :

سلام درجواب افاي احمديان فكر كنم كوهدشتي نباشه ديمي تبريك گفته به ايشان

[پاسخ]

[علی جوزی پور پاسخ در تاريخ چهارشنبه ۱۱ تیر , ۱۳۹۳ ۰۰:۳۳:

منظورش حمید خان درویشی است نا شناس عزیز

[پاسخ]

کوهدشتی اصلی در گفته :

دست مریزاد آزادبخت واقعاً انتصاب در استان ما یعنی چسبیدن به صندلی

[پاسخ]

مگه ایشون هم کوهدشتی!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

[پاسخ]

بیان دیدگاه !

نام :
رایانامه :