کد خبر : 5273
تاریخ انتشار : ۱۸ خرداد ۱۳۹۱ - ۱۲:۲۱
نسخه چاپی نسخه چاپی
تعداد بازدید 96 بازدید

دعوت رکابزن لرستانی به تیم ملی

    در نشست کمیته فنی فدراسیون دوچرخه سواری، نفرات دعوت شده و مکان برگزاری اردوی تیم ملی مشخص شد. به گزارش میرملاس نیوز؛ در بین رکابزنان دعوت شده نام علی ترابی دوچرخه سوار بروجردی هم دیده می‏شود. امیر زرگری، مهدی سهرابی، علیرضا حقی، بهنام خسروشاهی، حسین ناطقی، عباس سعیدی‎تنها، حسین عسگری و محمد رجبلو […]

 

 

در نشست کمیته فنی فدراسیون دوچرخه سواری، نفرات دعوت شده و مکان برگزاری اردوی تیم ملی مشخص شد.

به گزارش میرملاس نیوز؛ در بین رکابزنان دعوت شده نام علی ترابی دوچرخه سوار بروجردی هم دیده می‏شود.

امیر زرگری، مهدی سهرابی، علیرضا حقی، بهنام خسروشاهی، حسین ناطقی، عباس سعیدی‎تنها، حسین عسگری و محمد رجبلو دیگر نفرات فرا خوانده شده به این اردو هستند.

اردوی تیم ملی دوچرخه سواری کشورمان برای آماده سازی رکابزنان جهت حضور در المپیک ۲۰۱۲ لندن از ۲۰ تا ۳۰ خردادماه در زنجان برگزار می‏شود.

درج شده توسط : مهران مریدی / میرملاس

دیدگاه ها

رضا جودكي نژاد روزنامه اينترنتي نداي لرستان - پلدختر در گفته :

به عنوان یک علاقه مند به ورزش دوچرخه سواری از اینکه می بینم یک لرستانی در تیم ملی دوچرخه سواری حضور دارد ورهسپار المپیک می شود بسیار مفتخرم لرستان به خاطر بافت کوهستانی وطبیعتش باید روی ورزشهایی چون دوچرخه سواری چه در حیطه ارتقای علمی خود این ورزش وچه در حیطه رابطه بین عنصر دوچرخه وحفظ محیط زیست کوهستانی سرزمینمان سرمایه گذاری نماید درضمن زاگرس لرنشین می تواند در صورت این سرمایه گذاری در راستای فرهنگ سازی جهت حفظ محیت زیست قطب بهترین تورهای دوچرخه سواری شود در اروپا آلپ نشینان ایتالیا وفرانسه وسویس حرف اول را می زنند تورهای مشهوردوچرخه سواری کوهستان در دامنه های آلپ سند زنده والگوی مطلوبی است حال زاگرس به عنوان یک کوهستان با توپوگرافی خاصش چه کم دارد ؟مسئولین لر از خودشان بپرسند….

بیان دیدگاه !

نام :
رایانامه :