کد خبر : 52800
تاریخ انتشار : ۱۲ تیر ۱۳۹۳ - ۱۱:۲۳
نسخه چاپی نسخه چاپی
تعداد بازدید 396 بازدید

واژگونی تریلر نفت کش در جاده پلدختر – کوهدشت، منجر به مرگ راننده در میان شعله های آتش شد

  واژگونی یکدستگاه تریلر نفت کش(عراقی) در محور ارتباطی پلدختر – کوهدشت منجر به بروز حریق و مرگ راننده نفت کش در میان شعله های آتش شد. فرماندار شهرستان پلدختر  با اعلام این مطلب به خبرنگاران افزود: این حادثه صبح امروز در جاده ارتباطی پلدختر – کوهدشت روی داد که در این حادثه نفت کش […]

11-11-1391_IMAGE634952183296256647

 

واژگونی یکدستگاه تریلر نفت کش(عراقی) در محور ارتباطی پلدختر – کوهدشت منجر به بروز حریق و مرگ راننده نفت کش در میان شعله های آتش شد.

فرماندار شهرستان پلدختر  با اعلام این مطلب به خبرنگاران افزود: این حادثه صبح امروز در جاده ارتباطی پلدختر – کوهدشت روی داد که در این حادثه نفت کش واژگون و پس از آن دچار حریق شد.

ˈقدرت الله ترابی نژادˈ با بیان اینکه این خودرو نفت کش عراقی درحال انتقال مواد سوختی به کشور عراق بود، اظهار کرد: راننده عراقی این خودرو متاسفانه در میان شعله های آتش گرفتار شده و جان خود را از دست داد.

وی افزود: کارشناسان پلیس راه ملاوی علت بروز این سانحه را بی احتیاطی و ناتوانی راننده عراقی این کامیون نفت کش در مهار سرعت و کنترل وسیله نقلیه عنوان کردند.

به گزارش ایرنا، درماههای اخیر تعداد زیادی از تریلرهای نفت کش عراقی در مسیرهای ارتباطی شهرستان پلدختر دچار حادثه و واژگونی شده اند.

وقوع این حوادث علاوه بر ایجاد خسارت های مالی و جانی، موجب بروز خسارت های جدی در حوزه محیط زیست به واسطه تخلیه مواد سوختی و فرآورده های نفتی این نفت کش ها در محیط زیست منطقه نیز شده است.

 

 

درج شده توسط : امین آزادبخت (مدیر سایت )

دیدگاه ها

امرایی ار رومشگان در گفته :

مسؤلین بجای اظهار تاسف ترتیبی بدهند که اینها از داخل کشور خودشان تردد کنند و از مرز شلمچه وارد ایران شوند تا این همه مشکل ایجاد نکنند

[پاسخ]

ناشناس 1 در گفته :

عراقيها هموراره براي ايران مشكلات ودردسرمي آفرينند.آن ازجنگ واين از…

[پاسخ]

محمد در گفته :

این نفت کشهای عراقی معضل بزرگی برای تردد در جاده پلدختر و کرمانشاه شده اند وافراد بی شماری قربانی شدندو بار ترافیکی ایجاد کرده اند وهزاران مشکل دیگر امید است مسولین راه حلی پیدا کنند

[پاسخ]

پ .نور در گفته :

امان از این عراقیها .باید یه روزی از این جاده گذر کنی تا ببینی این خودروهای عراقی چه بدبختیهایی به وجود آورده اند وچه مشکلاتی از نظر زیست محیطی وخطرات جانی راسبب گردیده اند.

[پاسخ]

عبرت در گفته :

خاک خودشونه بذار راحت باشن

[پاسخ]

ک گراوند در گفته :

اتفاقاً برای بعضیها درآمد زایی درست شده کسانی که در حاشیه جاده کاسب هستند البته مسئولین باید بررسی کنند که آیا رفت وآمد اینها از داخل ایران به مشکلاتش می ارزد یا نه و به مردم پاسخ شفاف بدهند امید واریم.

[پاسخ]

جاده بلوران رابه جاده مرگ تبديل كرده اند.

[پاسخ]

بیان دیدگاه !

نام :
رایانامه :