کد خبر : 52805
تاریخ انتشار : ۱۳ تیر ۱۳۹۳ - ۰۱:۱۳
نسخه چاپی نسخه چاپی
تعداد بازدید 152 بازدید

دکتر کریمی فر: عزم ملی برای محرومیت زدایی و توسعه عدالت آموزشی در مناطق محروم ایجاد شده است

  به گزارش میرملاس نیوز ؛ مدیر کل آموزش و پرورش لرستان با اشاره به وجود 75 کلاس درس چادری و شبه کپری در استان گفت : آموزش و پرورش برای بازسازی و مقاوم سازی مراکز آموزشی نیاز به اعتبارات ملی دارد و بدون مشارکت همه جانبه دستگاههای و نهادهای دولتی و غیر دولتی رفع […]

iCFileHandler

 

به گزارش میرملاس نیوز ؛ مدیر کل آموزش و پرورش لرستان با اشاره به وجود 75 کلاس درس چادری و شبه کپری در استان گفت : آموزش و پرورش برای بازسازی و مقاوم سازی مراکز آموزشی نیاز به اعتبارات ملی دارد و بدون مشارکت همه جانبه دستگاههای و نهادهای دولتی و غیر دولتی رفع این مشکلات امکان پذیر نیست .

دکتر گودرز کریمی فر با اشاره به اقدامات خوبی که در سالهای اخیر برای رفع محرومیت از مناطق صعب العبور و دورافتاده استان صورت گرفته ،گفت : آموزش و پرورش از تمام ظرفیت ها برای جذب اعتبارات ملی و مشارکت خیرین استفاده می کند .  استاندار لرستان هم در توضیح مطالبه آموزش و پرورش لرستان گفت :   با رایزنی هایی که با قرارگاه سازندگی خاتم الانبیا ء و قرارگاه سازندگی سد سپاه پاسداران صورت گرفته است این قرارگاه آمادگی خود را برای ساخت مراکز آموزشی در منطقه محروم کاکاوند و بزنوید الیگودرز اعلام کرده است .

هوشنگ بازوند با اشاره به وجود 11 کلاس درس چادری و شبه کپری در بخش محروم کاکاوند عنوان کرد: برای هر کلاس درس 60 میلیون تومان اعتبار و در مجموع 660 میلیون تومان برای احداث مدارس در این بخش نیاز است.

وی ادامه داد: در این راستا دو روز پیش در نشستی که برگزار شد ،  مسئولان قرارگاه سازندگی خاتم الانبیا(ص) اعلام آمادگی کردند که نسبت به احداث این مدارس در بخش محروم کاکاوند اقدام کنند.

بازوند عنوان کرد: همچنین مسئولان قرارگاه سازندگی خاتم الانبیا(ص) نسبت به اختصاص 400 میلیون تومان برای ساخت مدرسه در منطقه محروم بزنوید در شهرستان الیگودرز اعلام آمادگی کرده اند.

 

 

درج شده توسط : امین آزادبخت (مدیر سایت )

دیدگاه ها

ناشناس در گفته :

میرملاس لطفا سانسور نکن
آقای دکتر انشاالله کی نسیم تغییرات وزیدن خواهد گرفت؟ نه به اون نطق آتشین روز معارفتون نه به ادامه کار مدیران نالایق قبلی در تموم سطوح آموزش و پرورش زودتر کاری بکنید تا دیر نشده

[پاسخ]

عشایری در گفته :

امیدوارم به فکر مدارس عشایری هم باشید آقای کریمی فر.برای توفیقت دعا میکنیم

[پاسخ]

کامران رحیمی مقدم در گفته :

با عرض سلام و خدا قوت خدمت جناب آقای کریمی فر
دبستان ابتدایی دکتر علی شریعتی روستای قرعلیوند از توابع بخش مرکزی شهرستان کوهدشت با قدمتی سی و چند ساله در حال حاضر مکان آموزشی نامناسبی است که هر آن احتمال ریزش و خرابی آن وجود دارد ، اهالی این روستا (بیش از5 هزار نفر ) از جنابعالی و دیگر مسئولین ذیربط درخواست بازسازی دبستان مذکور را دارند.

[پاسخ]

بیان دیدگاه !

نام :
رایانامه :