کد خبر : 5282
تاریخ انتشار : ۱۹ خرداد ۱۳۹۱ - ۰۲:۳۰
نسخه چاپی نسخه چاپی
تعداد بازدید 194 بازدید

فرمانده انتظامی لرستان:لرستان جزو 5 استان امن کشور است

فرمانده انتظامی لرستان گفت: براساس آمار رسمی، استان لرستان در سال 90 جزو پنج استان برتر کشوری از لحاظ امنیت بوده است.

فرمانده انتظامی لرستان گفت: براساس آمار رسمی، استان لرستان در سال 90 جزو پنج استان برتر کشوری از لحاظ امنیت بوده است.

به گزارش ميرملاس نيوز به نقل از فارس سردار کاظم علیزاده ظهر امروز در مراسم افتتاح کلانتری 12 شهرستان کوهدشت اظهار داشت: مؤلفه‌های ناامنی در هر جایی به سرقت‌های مسلحانه، جرم و جنایات، انفجارها و … برمی‌گردد.

وی ادامه داد: خوش‌بختانه این مؤلفه‌ها در کوهدشت وجود ندارد و کوهدشت از شهرهایی است که جرم و جنایات آن نسبت به سایر شهرستان‌ها اطراف بسیار پایین است.

علیزاده با اشاره به اینکه دغدغه و فکرهای شکل گرفته در اذهان عمومی به جامعه بستگی دارد، عنوان کرد: باید مشکلات عمومی را نیز در نظر گرفت، زیرا سرقت‌های ناچیز و ریز مردم را ناراحت می‌کند که بر روی این مسئله باید کار شود.

وی خاطرنشان کرد: تیراندازی‌ها در کوهدشت خیلی زیاد است که این امر با برگزاری نشست‌ها و گردهمایی‌ها و آموزش‌های گوناگون حل می‌شود.

در ادامه ابراهیم طهماسبی امام جمعه کوهدشت نیز گفت: مقوله امنیت، مقوله‌ای به بلندای تاریخ بشریت است که این امنیت شامل امنیت ملی و داخلی است.

در ادامه فرماندار کوهدشت نیز در این مراسم گفت: امنیت مسئله بسیار مهمی است و نقش بسزایی در توسعه همه‌جانبه دارد.

غلامرضا حمزه‌پور ادامه داد: نیروهای نظامی و انتظامی متولی برقراری نظم و امنیت و آرامش در جامعه هستند.

فرماندار کوهدشت گفت: نیروهای نظامی کوهدشت در انتخابات مجلس نهم نقش بی‌بدیلی را در شهرستان ایفا کردند که جا دارد از تلاش‌های بی‌وقفه همه آنها تشکر و سپاسگزاری کنیم.

حمزه‌پور تصریح کرد: وجود کلانتری 12 در برقراری نظم و امنیت شهرستان بسیار موثر خواهد بود و امیدواریم این اتفاق در کوهدشت نیز بیفتد.

درج شده توسط : امین آزادبخت (مدیر سایت )

دیدگاه ها

با معیار اعلام شده شاید لرستان جزو 5 استان امن باشد لیکن خودمانیم کدام از ماها ازدست رفتار های ناهنجار زیاد در استانمانم امنیت داریم راستی با احساس واقعی وجودی از نظر امنیت در کجاییم ! واقعا متاسفم

[پاسخ]

ناشناس در گفته :

خودمانيم دروغ

[پاسخ]

محمد در گفته :

به دوستان عرض کنم آمار در صحت کامل است و فکر نکنید که مرغ همسایه غاز است..همین استان مرکزی از ناامن های کشور است..آن ها تبلیغات قوی دارند,ما نداریم..

[پاسخ]

بیان دیدگاه !

نام :
رایانامه :