کد خبر : 52863
تاریخ انتشار : ۱۴ تیر ۱۳۹۳ - ۱۵:۲۸
نسخه چاپی نسخه چاپی
تعداد بازدید 144 بازدید

رییس اداره ورزش و جوانان سلسله: سرانه فضای ورزشی روستایی صفر مطلق است

  رییس اداره ورزش و جوانان سلسله گفت: فضای ورزشی روستایی در شهرستان وجود ندارد و سرانه آن صفر مطلق است. به گزارش میرملاس نیوزبه نقل از ایسنا، نعمت‎الله رشیدی اظهار کرد: سرانه فضای ورزشی در شهرستان سلسله فاصله بسیار زیادی با سند چشم‎انداز برنامه چهارم توسعه دارد و این علامت خوبی نیست. وی ادامه […]

 

رییس اداره ورزش و جوانان سلسله گفت: فضای ورزشی روستایی در شهرستان وجود ندارد و سرانه آن صفر مطلق است.

به گزارش میرملاس نیوزبه نقل از ایسنا، نعمت‎الله رشیدی اظهار کرد: سرانه فضای ورزشی در شهرستان سلسله فاصله بسیار زیادی با سند چشم‎انداز برنامه چهارم توسعه دارد و این علامت خوبی نیست.

وی ادامه داد: در این سند سرانه فضای ورزشی 1.20سانتیمتر پیش‎بینی شده است و حال اینکه این رقم در روستاهای شهرستان صفر مطلق است.

رشیدی تصریح کرد: سرانه فضای ورزشی شهری نیز در شهرستان 44.3 سانتیمتر است.

رییس اداره ورزش و جوانان سلسله یکی از مشکلات موجود در حوزه ورزش شهرستان را عدم توزیع جغرافیایی مناسب اماکن ورزشی سطح شهر عنوان کرد و افزود: همه امکانات ورزشی شهرستان تنها در مجموعه ورزشی شهید ارکیاء جمع شده است.

وی از دیگر مشکلات موجود به بحث تجهیزات رشته‎های ورزشی و عدم وجود اعتبار کافی برای تجهیز ورزش شهرستان اشاره کرد و گفت: سهم ضعیف ورزش در سبد هزینه خانوارها نیز یکی از مشکلات موجود در حوزه ورزش است که متأسفانه چیزی در حدود صفر است.

رشیدی همچنین تأکید کرد: باید فرهنگ‎سازی لازم در این زمینه در بین خانوارها صورت بگیرد.

 

 

درج شده توسط : امین آزادبخت (مدیر سایت )

دیدگاه ها

امرایی در گفته :

دست مریزاد پهلوان!

[پاسخ]

پیریانی(کوهدشت) در گفته :

با سلام و خسته نباشید خدمت مدیر توانمند و شایسته جناب آقای رشیدی،عدم وجود جنابعالی در شهرستان کاملا احساس میشه،اما به هرحال شهرستان سلسله هم عضو زاگرس هستش امیدوارم دراونجا از تخصص جنابعالی بهروری زیادی بشه .

[پاسخ]

[علی جوزی پور در گفته :

سلام ، خسته نباشید انشاء الله بزودی الشتر دارای سرانه بیش از دیگر شهرستانها خواهد شد چرا که مدیری توانا و لایق و کار بلد را در اختیار دارد

[پاسخ]

بیان دیدگاه !

نام :
رایانامه :