کد خبر : 52880
تاریخ انتشار : ۱۵ تیر ۱۳۹۳ - ۱۰:۰۲
نسخه چاپی نسخه چاپی
تعداد بازدید 88 بازدید

20 هزار فرصت شغلی جدید با اجرای سند اشتغال در استان لرستان ایجاد می شود

  مدیر کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان لرستان گفت: با اجرای کامل و درست سند توسعه اشتغال، 20 هزار فرصت شغلی جدید و پایدار در این استان ایجاد خواهد شد. به گزارش میرملاس نیوز به نقل از ایرنا، ˈعلی آشتابˈ در جلسه کارگروه اشتغال و سرمایه گذاری استان لرستان، افزود: سند توسعه اشتغال […]

 

مدیر کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان لرستان گفت: با اجرای کامل و درست سند توسعه اشتغال، 20 هزار فرصت شغلی جدید و پایدار در این استان ایجاد خواهد شد.

به گزارش میرملاس نیوز به نقل از ایرنا، ˈعلی آشتابˈ در جلسه کارگروه اشتغال و سرمایه گذاری استان لرستان، افزود: سند توسعه اشتغال استان با همکاری و مشارکت دستگاههای تخصصی و سیستم های پولی و بانکی استان لرستان تهیه و تدوین شده است.

وی اظهار داشت: چنانچه مفاد این سند به طور کامل اجرایی شود و اعتبارات پیش بینی شده از محل منابع ملی، استانی و صندوق توسعه ملی تامین و تخصیص داده شود، زمینه اشتغال بکار 20 هزار نفر از افراد جویای کار به صورت مستقیم دراین استان فراهم خواهد شد.

آشتاب تصریح کرد: سند توسعه اشتغال استان لرستان با نظارت و همکاری 86 دستگاه اجرایی و در یک چارچوب ملی تدوین شده که سیاست اصلی آن ایجاد اشتغال با توجه به ظرفیت هریک از شهرستان ها و مناطق تابعه استان است.

در جلسه کارگروه اشتغال و سرمایه گذاری لرستان، سه طرح تعاونی با اعتبار 40 میلیارد ریال و اشتغالزایی 52 نفر تصویب شد.

همچنین مقرر شد وضعیت کارخانه چیبس ازنا پس از 10 سال از آغاز اجرای طرح و مجتمع خدمات رفاهی الیگودرز به صورت ویژه مورد بررسی قرار گیرد.

 

 

 

درج شده توسط : امین آزادبخت (مدیر سایت )

دیدگاه ها

محمود مهکی در گفته :

از این حرفها زیادشنیده ایم وکم دیده ایم ،سنگ بزرگ برداشتن و….

[پاسخ]

بیان دیدگاه !

نام :
رایانامه :