کد خبر : 52894
تاریخ انتشار : ۱۵ تیر ۱۳۹۳ - ۱۰:۲۲
نسخه چاپی نسخه چاپی
تعداد بازدید 158 بازدید

استاندار لرستان مدیران باید از طرح‌های اشتغال‌زا در لرستان حمایت کنند/لزوم حمایت طرح‌های اشتغال‌زا توسط بانک‌ها

  استاندار لرستان گفت: مدیران باید از طرح‌های اشتغال‌زا در لرستان حمایت کنند.  هوشنگ بازوند در کارگروه سرمایه‌گذاری و اشتغال لرستان در خرم‌آباد اظهار داشت: با توجه به اینکه در جلسه شورای عالی اشتغال همه مدیران عامل بانک‌ها در آن حضور داشته‌اند، بنابراین مدیران عامل بانک‌های این استان نیز باید به طرح‌هایی که به آنها […]

 

استاندار لرستان گفت: مدیران باید از طرح‌های اشتغال‌زا در لرستان حمایت کنند.

 هوشنگ بازوند در کارگروه سرمایه‌گذاری و اشتغال لرستان در خرم‌آباد اظهار داشت: با توجه به اینکه در جلسه شورای عالی اشتغال همه مدیران عامل بانک‌ها در آن حضور داشته‌اند، بنابراین مدیران عامل بانک‌های این استان نیز باید به طرح‌هایی که به آنها معرفی می‌شود تسهیلات مورد نیاز را پرداخت کنند.

به گزارش میرملاس نیوز به نقل از فارس، استاندار همچنین عنوان داشت: در جلسه شورای عالی اشتغال شرط و شروطی برای منابع و مصارف بانکی از طرف مدیران عامل بانک‌های مرکزی کشور گذاشته نشده است و همه مدیران پرداخت تسهیلات به طرح‌های ارائه شده را قبول داشتند، بنابراین بانک‌های عامل نیز نباید شرط و شروطی برای مجریان طرح‌های مصوب شده بگذارند و تمام تلاش خود را برای رفع مشکلات این استان به کار بگیرند، چراکه استان‌های دیگر این مصوبات را اجرایی کرده‌اند و هیچگونه شرط و شروطی برای مجریان طرح قائل نبوده‌اند.

این مسئول خاطرنشان کرد: با توجه به اینکه وضعیت اقتصادی استان لرستان نامحدود است و بزرگترین مشکل این استان بیکاری است، بنابراین همه مسئولان باید در رفع این مشکل کوشا باشند و از طرح‌هایی که موجب اشتغال می‌شوند، حمایت کنند.

استاندار لرستان تصریح کرد: اگر هیئت‌مدیره و یا مدیران عامل مرکزی به مدیران استانی دستور‌العمل‌هایی نوشته‌اند و برای اجرای طرح‌های ارائه شده به آنها شرط و شروطی گذاشته‌اند، وظیفه مدیران عامل استان است که این مسئله را بررسی و وضعیت آن را به آنها اعلام کنند.

بازوند یادآور شد: کسانی که این دستور‌‌العمل‌ها را برای لرستان ارائه می‌دهند از وضعیت این استان اطلاعی ندارند، بنابراین این وظیفه مسئولان استانی است که مشکلات لرستان را به گوش مدیران عامل مرکزی برسانند.

وی در پایان متذکر شد: همه ما باید سعی کنیم سرمایه‌گذاری که به این استان می‌آید را حمایت کنیم و اگر طرحی در کارگروه اشتغال تصویب شود، بانک‌ها نیز آن را رد نکنند، چراکه این موجب ناامیدی سرمایه‌گذاران می‌شود.

 
 
 

درج شده توسط : امین آزادبخت (مدیر سایت )

دیدگاه ها

داداش سیاه در گفته :

استاندارمحترم سلام .شیرمرد لرستان خسته نباشی راستی فرماندار کوهدشت چی شد یک سال ازعمر دولت تدبیر وامید گذشت مردم راناامید نکنید

[پاسخ]

داداش سفید پاسخ در تاريخ پنج شنبه ۱۹ تیر , ۱۳۹۳ ۱۹:۴۴:

کی گفته حتما باید عوض بشه
اصلا عوض بشه که چی شه

[پاسخ]

همشهری در گفته :

جناب بازوند عزیز خسته نباشید
ولی شما را به خون شهدا قسم اول مشکلا اساسی مردم را بر طرف کنید
مثلا شهرک امام کوهدشت یک ماه است با 2 هزار نفر جمعیت و در ایام رمضان برای سحری و افطار آب آشامیدن ندارند
خداییش وقتی یک اینچنین مشکلی نمی تواند حل شود چطور می شود انتظارات بزرگ تری داشت ما الان تشنه ایم همین
راستی چرا مسولین قدرت تامین آب آشامیدنی یک شهرک را ندارند
واقعا چرا؟؟

[پاسخ]

بیان دیدگاه !

نام :
رایانامه :