کد خبر : 52898
تاریخ انتشار : ۱۵ تیر ۱۳۹۳ - ۱۳:۳۲
نسخه چاپی نسخه چاپی
تعداد بازدید 810 بازدید

مزایده وثایق و تعطیلی کارگاه فعال شهرک صنعتی کوهدشت توسط بانک ملت

  کارگاه انجماد وبسته بندی پای مرغ واقع در شهرک صنعتی، توسط بانک ملت به حراج ومزایده گذاشته شد. بهزاد رشیدیان مالک کارگاه انجماد وبسته بندی پای مرغ در گفتگو با خبرنگار میرملاس نیوز ضمن بیان این مطلب افزود : بانک ملت بعنوان کارگزار این واحد صنعتی به بهانه عدم پرداخت قسط وام توسط مالک، […]

 

کارگاه انجماد وبسته بندی پای مرغ واقع در شهرک صنعتی، توسط بانک ملت به حراج ومزایده گذاشته شد.

بهزاد رشیدیان مالک کارگاه انجماد وبسته بندی پای مرغ در گفتگو با خبرنگار میرملاس نیوز ضمن بیان این مطلب افزود : بانک ملت بعنوان کارگزار این واحد صنعتی به بهانه عدم پرداخت قسط وام توسط مالک، نسبت به مزایده و حراج وثایق این واحد صنعتی اقدام نموده است .

رشیدیان افزود :  این در حالی است که از مبلغ 315میلیون وام این واحد صنعتی  130 میلیون بازپرداخت گردیده ولی سرپرست بانک ملت به بهانه تاخیر در پرداخت وام ، مبلغ 700میلیون تومان از اینجانب درخواست و اصرار بر واریز این مبلغ به حساب بانک می باشند.

وی افزود : این کارگاه یکی ازمعدود کارگاه های فعال شهرک صنعتی کوهدشت می باشد که با ایجاد اشتغال برای 30 نفر توانسته است در راستای سیاست های ایجاد اشتغال دولت تدبیر و امید نقش خود را بخوبی  ایفا نماید، اما با وجود درخواست های مکرر مالک جهت رسیدگی به وضعیت این واحد،  بانک کارگزار کمترین توجهی به مشکلات موجود بر سر راه ادامه فعالیت این واحد ننموده است.

 

 

 

 

 

درج شده توسط : امین آزادبخت (مدیر سایت )

بیان دیدگاه !

نام :
رایانامه :