کد خبر : 52947
تاریخ انتشار : ۱۶ تیر ۱۳۹۳ - ۱۰:۱۴
نسخه چاپی نسخه چاپی
تعداد بازدید 287 بازدید

فرماندار خرم آباد: بسیاری از ادارات در جریان روند سند اشتغالزایی نیستند

  فرماندار مرکز لرستان گفت: ۱۶ اداره خرم‎آباد هنوز گزارش اشتغال زایی خود را به فرمانداری ارسال نکرده‌اند. به گزارش میرملاس نیوز به نقل ازایسنا، حبیب الله خجسته‌پور در حاشیه جلسه کارگروه اشتغال و سرمایه گداری لرستان، افزود: سند اشتغال استان تهیه و به فرمانداری‌ها ابلاغ شده است و با این وجود ما در خرم‎آباد […]

 

فرماندار مرکز لرستان گفت: ۱۶ اداره خرم‎آباد هنوز گزارش اشتغال زایی خود را به فرمانداری ارسال نکرده‌اند.

به گزارش میرملاس نیوز به نقل ازایسنا، حبیب الله خجسته‌پور در حاشیه جلسه کارگروه اشتغال و سرمایه گداری لرستان، افزود: سند اشتغال استان تهیه و به فرمانداری‌ها ابلاغ شده است و با این وجود ما در خرم‎آباد با مشکلاتی در این خصوص مواجه هستیم.

وی با اشاره به برخی از این مشکلات بیان کرد: برخی از دستگاه‌های اجرایی استان فاقد شعبه بوده و مابقی نیز از روند توسعه اشتغالزایی اداره کل خود بی‌خبر هستند.

فرماندار خرم‎آباد اضافه کرد: همین موضوع سبب شده بسیاری از ادارات در جریان روند سند اشتغالزایی اداره کل خود نباشند؛ ۱۶اداره خرم‎آباد هنوز گزارش اشتغال‎زایی مربوط به دستگاه خود را به فرمانداری ارسال نکرده‌اند.

خجسته‌پور ادامه داد: به رغم مکاتبه‌های پی در پی با این دستگاه‌ها تاکنون پاسخی از طرف آن‌ها مبنی بر گزارش اشتغال‎زایی  دریافت نکرده‌ایم.

وی اضافه کرد: این در حالیست که یکی از مصوبات کارگروه اشتغال استان ارائه گزارش روند توسعه و اجرای برش شهرستانی سند اشتغال به فرمانداری‌ها بوده است.

 

 

 

درج شده توسط : امین آزادبخت (مدیر سایت )

دیدگاه ها

دوست در گفته :

سلام دارم خدمت برادر خجسته پور دوست دوران تربیت معلم علامه
عزیز اول فکری بحال بخشداران و فرمانداران و روسای آموزش و پرورش شهرستانها که هنوز از دولت قبل ماند ه اند و جولان میدهند بکنید قرار بود شما بعنوان مسیول ستاد دکتر روحانی در استان خودتان فرماندار بشید و مسیولان ستاد های دکتر روحانی را در شهرستانها حتی به فرمانداریها راه ندهند در گنج و رنج شریک بودن لذت فراوان دارد هیچ میدانی در شهرستان کوهدشت فرماندار – بخشداران – ریس آموزش و پرورش – ادارات جهاد – بازرگانی – کار = شبکه بهداشت – راه – و ………………هنوز احمدی نزادیند و به ریش و قبای مامیخندند

[پاسخ]

محمود مهکی در گفته :

…..توخود حجاب رهی از میان برخیز…

[پاسخ]

شهروند در گفته :

دوست عزيز بنده يكي از مسولين هستم كه شكا ذكر كرديد ما هم ميريم ولي مشكل با رفتن ما حل نميشه اميدوارم روزي برسد جوانان لرستاني مشكل بيكاري نداشته باشند و دوست عزيز برا شما چكار كردند اميدوارم زودتر ما هم بريم . سايه رهبر فرزانه انقلاب مستدام باد

[پاسخ]

همشهری در گفته :

جناب آقای خجسته پور شما به عنوان مسئول ستاد تدبیروامید استان می بایست پیگیر موضوع باشید ،شما چگونه می خواهید برنامه های دولت رو اجرا کنید در صورتی که فرماندار ، بخشداران ، مسئولین تمام ادارات شهرستانها همه از دولت قبل بوده و کوچکترین اعتقادی به دولت تدبیر وبرنامه های آن ندارند .واقعا مردم دارن از دولت دلسرد میشن ….

[پاسخ]

سلام آقای خجسته پور
هر مسئول در هر جایگاه باید خادم ملت باشد چرا که مدیریت هر فرد امانتی است اللهی و روزی باید واگذارد .
شما که از ماهها قبل بعنوان نماینده دولت تدبیر و امید بر سکوی فرمانداری مرکز استان تکیه زده اید ، برنامه ها و کارهایی را که جهت اشتغال جوانان شهرستان انجام داده اید توضیح دهید
چه کارهای فرهنگی ، اجتماعی انجام داده اید ؟
برنامه ای که برای امور عمرانی شهرستان انجام داده اید کدام است ؟

[پاسخ]

ناشناس در گفته :

مسئول محترم سايت كامنت بنده زياتندنبودكه درج نكرديدصددرصدمنطقي نوشتم

[پاسخ]

مرضیه در گفته :

من که دل از همه چیز کندم آواره غربت شده ام به خاطر یه لقمه نان.کارم هم طوری که برگشتی به لرستان
ه
ندارم ..اقای خجسته پور تا دولت تدبیر امید هستش فکری به حال جوانان بیکار لرستان بکنید. به امید ان روز.

[پاسخ]

حمیدازادبخت در گفته :

رفتار قورباغه‌اي

——————————————————————————–

حکایت های مدیریتی

اگر قورباغه‌اي را به همراه مقداري از آبي كه در آن زندگي مي‌كند در ظرفي بريزيد و آب را به آرامي گرم كنيد خواهيد ديد كه قورباغه به گرم شدن آب عكس‌العملي نشان نمي‌دهد تا آن كه آب جوش مي‌آيد و قورباغه مي‌ميرد.

دليل اين رفتار اين است كه قورباغه يك حيوان خونسرد است و دماي بدن خود را با تغييرات تدريجي دماي محيط تطبيق مي‌دهد.

اگر قورباغه ديگري را بگيريد و در ظرف آبي كه اختلاف دماي قابل ملاحظه‌اي با دماي بدن قورباغه دارد اما براي آن قابل تحمل است، بياندازيد خواهيد ديد كه به سرعت به بيرون مي‌جهد چرا كه نمي‌تواند اين تغيير دما را تحمل كند.

——————————————————————————–

شرح حكايت
مديراني كه به محيط و تغييرات آن توجه ندارند مانند قورباغه عمل خواهند كرد. اين مديران روند و تغييرات تدريجي را شناسايي نمي‌كنند و بنابراين در زمان لازم استراتژي مناسب را اتخاذ نمي‌كنند زيرا خود را براي آن شرايط تغيير كرده آماده نكرده‌اند.

از طرف ديگر اين مديران ظرفيت تحمل خيلي از تغييرات محيطي ناگهاني را ندارند و بنابراين به آن تغييرات به درستي عكس‌العمل نشان نمي‌دهند.

به بيان ديگر اين مديران استراتژيك عمل نمي‌كنند و از فرصت‌ها و تهديدها به درستي بهره نمي‌برند.

[پاسخ]

بیان دیدگاه !

نام :
رایانامه :