کد خبر : 52947
تاریخ انتشار : ۱۶ تیر ۱۳۹۳ - ۱۰:۱۴
نسخه چاپی نسخه چاپی
تعداد بازدید 286 بازدید

فرماندار خرم آباد: بسیاری از ادارات در جریان روند سند اشتغالزایی نیستند

  فرماندار مرکز لرستان گفت: ۱۶ اداره خرم‎آباد هنوز گزارش اشتغال زایی خود را به فرمانداری ارسال نکرده‌اند. به گزارش میرملاس نیوز به نقل ازایسنا، حبیب الله خجسته‌پور در حاشیه جلسه کارگروه اشتغال و سرمایه گداری لرستان، افزود: سند اشتغال استان تهیه و به فرمانداری‌ها ابلاغ شده است و با این وجود ما در خرم‎آباد […]

 

فرماندار مرکز لرستان گفت: ۱۶ اداره خرم‎آباد هنوز گزارش اشتغال زایی خود را به فرمانداری ارسال نکرده‌اند.

به گزارش میرملاس نیوز به نقل ازایسنا، حبیب الله خجسته‌پور در حاشیه جلسه کارگروه اشتغال و سرمایه گداری لرستان، افزود: سند اشتغال استان تهیه و به فرمانداری‌ها ابلاغ شده است و با این وجود ما در خرم‎آباد با مشکلاتی در این خصوص مواجه هستیم.

وی با اشاره به برخی از این مشکلات بیان کرد: برخی از دستگاه‌های اجرایی استان فاقد شعبه بوده و مابقی نیز از روند توسعه اشتغالزایی اداره کل خود بی‌خبر هستند.

فرماندار خرم‎آباد اضافه کرد: همین موضوع سبب شده بسیاری از ادارات در جریان روند سند اشتغالزایی اداره کل خود نباشند؛ ۱۶اداره خرم‎آباد هنوز گزارش اشتغال‎زایی مربوط به دستگاه خود را به فرمانداری ارسال نکرده‌اند.

خجسته‌پور ادامه داد: به رغم مکاتبه‌های پی در پی با این دستگاه‌ها تاکنون پاسخی از طرف آن‌ها مبنی بر گزارش اشتغال‎زایی  دریافت نکرده‌ایم.

وی اضافه کرد: این در حالیست که یکی از مصوبات کارگروه اشتغال استان ارائه گزارش روند توسعه و اجرای برش شهرستانی سند اشتغال به فرمانداری‌ها بوده است.

 

 

 

درج شده توسط : امین آزادبخت (مدیر سایت )

دیدگاه ها

دوست در گفته :

سلام دارم خدمت برادر خجسته پور دوست دوران تربیت معلم علامه
عزیز اول فکری بحال بخشداران و فرمانداران و روسای آموزش و پرورش شهرستانها که هنوز از دولت قبل ماند ه اند و جولان میدهند بکنید قرار بود شما بعنوان مسیول ستاد دکتر روحانی در استان خودتان فرماندار بشید و مسیولان ستاد های دکتر روحانی را در شهرستانها حتی به فرمانداریها راه ندهند در گنج و رنج شریک بودن لذت فراوان دارد هیچ میدانی در شهرستان کوهدشت فرماندار – بخشداران – ریس آموزش و پرورش – ادارات جهاد – بازرگانی – کار = شبکه بهداشت – راه – و ………………هنوز احمدی نزادیند و به ریش و قبای مامیخندند

محمود مهکی در گفته :

…..توخود حجاب رهی از میان برخیز…

شهروند در گفته :

دوست عزیز بنده یکی از مسولین هستم که شکا ذکر کردید ما هم میریم ولی مشکل با رفتن ما حل نمیشه امیدوارم روزی برسد جوانان لرستانی مشکل بیکاری نداشته باشند و دوست عزیز برا شما چکار کردند امیدوارم زودتر ما هم بریم . سایه رهبر فرزانه انقلاب مستدام باد

همشهری در گفته :

جناب آقای خجسته پور شما به عنوان مسئول ستاد تدبیروامید استان می بایست پیگیر موضوع باشید ،شما چگونه می خواهید برنامه های دولت رو اجرا کنید در صورتی که فرماندار ، بخشداران ، مسئولین تمام ادارات شهرستانها همه از دولت قبل بوده و کوچکترین اعتقادی به دولت تدبیر وبرنامه های آن ندارند .واقعا مردم دارن از دولت دلسرد میشن ….

سلام آقای خجسته پور
هر مسئول در هر جایگاه باید خادم ملت باشد چرا که مدیریت هر فرد امانتی است اللهی و روزی باید واگذارد .
شما که از ماهها قبل بعنوان نماینده دولت تدبیر و امید بر سکوی فرمانداری مرکز استان تکیه زده اید ، برنامه ها و کارهایی را که جهت اشتغال جوانان شهرستان انجام داده اید توضیح دهید
چه کارهای فرهنگی ، اجتماعی انجام داده اید ؟
برنامه ای که برای امور عمرانی شهرستان انجام داده اید کدام است ؟

ناشناس در گفته :

مسئول محترم سایت کامنت بنده زیاتندنبودکه درج نکردیدصددرصدمنطقی نوشتم

مرضیه در گفته :

من که دل از همه چیز کندم آواره غربت شده ام به خاطر یه لقمه نان.کارم هم طوری که برگشتی به لرستان
ه
ندارم ..اقای خجسته پور تا دولت تدبیر امید هستش فکری به حال جوانان بیکار لرستان بکنید. به امید ان روز.

حمیدازادبخت در گفته :

رفتار قورباغه‌ای

——————————————————————————–

حکایت های مدیریتی

اگر قورباغه‌ای را به همراه مقداری از آبی که در آن زندگی می‌کند در ظرفی بریزید و آب را به آرامی گرم کنید خواهید دید که قورباغه به گرم شدن آب عکس‌العملی نشان نمی‌دهد تا آن که آب جوش می‌آید و قورباغه می‌میرد.

دلیل این رفتار این است که قورباغه یک حیوان خونسرد است و دمای بدن خود را با تغییرات تدریجی دمای محیط تطبیق می‌دهد.

اگر قورباغه دیگری را بگیرید و در ظرف آبی که اختلاف دمای قابل ملاحظه‌ای با دمای بدن قورباغه دارد اما برای آن قابل تحمل است، بیاندازید خواهید دید که به سرعت به بیرون می‌جهد چرا که نمی‌تواند این تغییر دما را تحمل کند.

——————————————————————————–

شرح حکایت
مدیرانی که به محیط و تغییرات آن توجه ندارند مانند قورباغه عمل خواهند کرد. این مدیران روند و تغییرات تدریجی را شناسایی نمی‌کنند و بنابراین در زمان لازم استراتژی مناسب را اتخاذ نمی‌کنند زیرا خود را برای آن شرایط تغییر کرده آماده نکرده‌اند.

از طرف دیگر این مدیران ظرفیت تحمل خیلی از تغییرات محیطی ناگهانی را ندارند و بنابراین به آن تغییرات به درستی عکس‌العمل نشان نمی‌دهند.

به بیان دیگر این مدیران استراتژیک عمل نمی‌کنند و از فرصت‌ها و تهدیدها به درستی بهره نمی‌برند.

بیان دیدگاه !

نام :
رایانامه :