کد خبر : 52950
تاریخ انتشار : ۱۶ تیر ۱۳۹۳ - ۱۰:۱۷
نسخه چاپی نسخه چاپی
تعداد بازدید 407 بازدید

کشف سکه‌های ۲ میلیاردی در لرستان

  فرمانده انتظامی لرستان از کشف هفت هزار و ۴۳۰ عدد سکه تقلبی به ارزش دو میلیارد و ۳۰۰ میلیلون ریال در شهرستان «خرم آباد» خبر داد. fi گزارش میرملاس نیوز به نقل ازایسنا، سردار «محمد قنبری» در تشریح این خبر گفت: در پی اخبار رسیده و بررسی یک پیامک با این مضموم که (من سید… […]

 

فرمانده انتظامی لرستان از کشف هفت هزار و ۴۳۰ عدد سکه تقلبی به ارزش دو میلیارد و ۳۰۰ میلیلون ریال در شهرستان «خرم آباد» خبر داد.

fi گزارش میرملاس نیوز به نقل ازایسنا، سردار «محمد قنبری» در تشریح این خبر گفت: در پی اخبار رسیده و بررسی یک پیامک با این مضموم که (من سید… ساکن… دارای گاو و گوسفند هستیم می‌خواستم راجع به روزی حلال با شما صحبت کنم؛ چند وقت پیش با گوسفندان پایین تپه مقداری وسیله طلا داخل کوزه پیدا کردیم، مادر من سید است شماره شما را استخاره کردم خوب آمد، چون کسی در شهر نداریم به شما پنا آوردیم، شما در حق ما برادری کن آن‌ها را بفروش اما به کسی چیزی نگو، زنگ بزن)، براین اساس، با توجه به اطلاعات جمع آوری شده، موضوع بصورت ویژه در دستور کار کارآگاهان اداره مبارزه با جعل و کلاهبرداری پلیس آگاهی استان قرار گرفت.

وی افزود: کارآگاهان با قرار صوری پس از تحت پوشش قرار دادن منطقه قرار، دو کلاهبردار را که با یک دستگاه خودرو پژو پارس منتظر بودند در یک عملیات غافلگیرانه دستگیر و ۷ هزار و ۴۳۰ سکه تقلبی به ارزش بالغ بر دو میلیارد و ۳۰۰ میلیون ریال از آنان کشف کردند.

 «قنبری» بیان کرد: در بررسی‌های انجام شده مشخص شد، کلاهبرداران ابتدا با ارسال پیامک سوژه را انتخاب می‌کنند و سپس آن را به محل مورد نظر هدایت و با نشان دادن و یا تحویل دادن سکه اصلی اعتماد سوژه را به خود جلب و در حین تحویل پول و سکه بصورت هراسان و با عجله سکه‌های تقلبی را تحویل و ضمن اخذ پول، بلافاصله از محل متواری می‌شوند.

 

 

 

 

درج شده توسط : امین آزادبخت (مدیر سایت )

دیدگاه ها

فريدون طرهاني در گفته :

خداوند به نيروي انتظامي قوت دهد كه هميشه دست افراد متخلف را از سر مردم كوتاه كنند

[پاسخ]

فریدون آزادبخت در گفته :

واقعا کارتان عالی بود خدا قوت برادران انتظامی

[پاسخ]

گراوند در گفته :

اگه سکه تقلبی است پس اینهمه ارزش مالی به مبلغ دو میلیاردو 300میلیون از کجا آمده خبر نامفهوم است توضیح دهید خواهشاً

[پاسخ]

س .ح .مومنی در گفته :

دلاور مردان خطه لرستان خسته نباشید

[پاسخ]

محمد در گفته :

چند ماه پیش عین این پیامک واسه بنده اومد ، اما اعتنا نکردم و پیداست که کلاهبرداری است . مگر افراد احمق گول این نوع پیامک را بخورند . کسی که گنج پیدا میکنه که اون رو بوق و کرنا نمی کنه

[پاسخ]

بیان دیدگاه !

نام :
رایانامه :