کد خبر : 5304
تاریخ انتشار : ۱۹ خرداد ۱۳۹۱ - ۲۲:۳۶
نسخه چاپی نسخه چاپی
تعداد بازدید 406 بازدید

فعلاً گهر زاگرس شرایط حضور در لیگ برتر را ندارد

سازمان لیگ حرف آخر را زدفعلاً گهر زاگرس شرایط حضور در لیگ برتر را ندارد مسسولان استان ۲۰ روز فرصت دارند سازمان لیگ با ارسال نامه‌ای به باشگاه گهر زاگرس اعلام کرد امکان حضور این تیم در لیگ برتر با توجه به امکانات شهرهای دورود و خرم‌آباد وجود ندارد. به گزارش میرملاس نیوز؛ امیر عابدینی […]

سازمان لیگ حرف آخر را زد
فعلاً گهر زاگرس شرایط حضور در لیگ برتر را ندارد

مسسولان استان ۲۰ روز فرصت دارند

سازمان لیگ با ارسال نامه‌ای به باشگاه گهر زاگرس اعلام کرد امکان حضور این تیم در لیگ برتر با توجه به امکانات شهرهای دورود و خرم‌آباد وجود ندارد.

به گزارش میرملاس نیوز؛ امیر عابدینی مشاور مدیر عامل باشگاه گهر زاگرس گفت: نامه‌ای با امضای غلامرضا بهروان رئیس سازمان لیگ برتر به باشگاه ما رسیده و در آن عنوان شده کارشناسان فدراسیون فوتبال از امکانات ورزشی شهر دورود و خرم‏آباد بازدید کردند و نتیجه گیری کرده‌اند که هیچ کدام از وزرشگاه‌های این دو شهر پاسخگوی لیگ برتر نیستند و امکان حضور تیم‌های لیگ برتری در آن نیست.

وی ادامه داد: در این نامه همچنین اعلام شده امکان به روز رسانی امکانات و تجهیزات ورزشی تا قبل از آغاز مسابقات لیگ برتری وجود ندارد، بنابراین استان لرستان امکان تیم‌داری در لیگ برتر را ندارد.

عابدینی در مورد اینکه سرنوشت تیم گهر با توجه به این نامه چه خواهد شد، گفت: مسوولان استان ۲۰ روز فرصت دارند تا یک کار سخت و شاق را انجام دهند و استان لرستان را به استانداردهای لیگ برتر برسانند. این کار اگرچه غیرممکن نیست اما بسیار سخت است. در غیر این صورت راهکار دیگر این است که یک تیم لیگ دسته اولی به دورود داده شود و امتیاز این تیم لیگ برتری به یک خریدار واگذار و آن تیم از استان خارج شود.

درج شده توسط : مهران مریدی / میرملاس

دیدگاه ها

روح اله سوری در گفته :

؟آقای بهروان حکم ریاستش رااز فدراسیون گرفته که یکی از اعضاء اصلی با نفوذ هیات رئیسه فوتبال لر هست و باید جواب آقای بهروان را ایشان بدهد و بگویید این تیم خیبر خرم آباد نیست که جوانمرگش کنید ضمناًنفر دوم وزارت ورزش لر هست الان کجایند ؟

reza tehrani در گفته :

خوشم میاد همه لر و هم استانی ان هیچی نمیکنن وای به حال وقتی که لر نباشند تو هم خودتو امیدوار نکن.

کوهدشتی در گفته :

اوج بدبختی و فلاکته که نمیتونیم همچین امکاناتی داشته باشیم.واقعا واسه متاسفم.همین

فقط باید نشست و افسوس خورد گهر از لرستان میره خیلی خوبه اخ عزیزمن کدوم امکانات لرستان از همه چیز محروم تیم میخواد چکار بدید بره کسانی که خود را به بیراه میزنند سر را بالا بگیرن و ببینن که لرستان از همه لحاظ در فقر و محرومیت بسر میبرد افسوس افسوس به جوانان که نه کارخانه ای هست نه کاری تیم بدرد چه میخورد کدوم امکانات حتی گزارشگر ندارد میشیم پوزخند برنامه نود باز هم افسوس لرستان و لرستانی که هنوز/////////////////////////////

طولابی منفرد از چگنی در گفته :

از اول هم معلوم بود اقای عابدینی دنبال فروش این تیم هستند

به روز ما چی اومده؟
مگه اینجا همان لرستانی نیست که ،اگه عقابی از بالای کوه هاش پرواز میکرد باید پرهاشو باج میداد؟

وقتی استان لرستان ورزشگاه برای تیم گهر نداره همون بهتر که این تیم از لرستان بره تا همه به بی لیاقتی مسئولین لرستان پی ببرند ، من ۲۳ساله که اصفهان زندگی می کنم اما اصالتم لرستانیه با اینکه طرفدار تیم سپاهان هستم وقتی بازی تیم گهر رو می بینم واقعا احساس غرور می کنم ، و با خودم می گم سپاهان کیلو چند گهرلرستانو عشقه ، آفرین بروبچهای گهر ما از بازیهاتون لذت می بریم آگه تیمتون از لرستان بره ما باز هم به شما افتخار می کنیم

بیان دیدگاه !

نام :
رایانامه :