کد خبر : 5304
تاریخ انتشار : ۱۹ خرداد ۱۳۹۱ - ۲۲:۳۶
نسخه چاپی نسخه چاپی
تعداد بازدید 412 بازدید

فعلاً گهر زاگرس شرايط حضور در ليگ برتر را ندارد

سازمان ليگ حرف آخر را زدفعلاً گهر زاگرس شرايط حضور در ليگ برتر را ندارد مسسولان استان 20 روز فرصت دارند سازمان ليگ با ارسال نامه‌اي به باشگاه گهر زاگرس اعلام کرد امکان حضور اين تيم در ليگ برتر با توجه به امکانات شهرهاي دورود و خرم‌آباد وجود ندارد. به گزارش میرملاس نیوز؛ امير عابديني […]

سازمان ليگ حرف آخر را زد
فعلاً گهر زاگرس شرايط حضور در ليگ برتر را ندارد

مسسولان استان 20 روز فرصت دارند

سازمان ليگ با ارسال نامه‌اي به باشگاه گهر زاگرس اعلام کرد امکان حضور اين تيم در ليگ برتر با توجه به امکانات شهرهاي دورود و خرم‌آباد وجود ندارد.

به گزارش میرملاس نیوز؛ امير عابديني مشاور مدير عامل باشگاه گهر زاگرس گفت: نامه‌اي با امضاي غلامرضا بهروان رئيس سازمان ليگ برتر به باشگاه ما رسيده و در آن عنوان شده کارشناسان فدراسيون فوتبال از امکانات ورزشي شهر دورود و خرم‏آباد بازديد کردند و نتيجه گيري کرده‌اند که هيچ کدام از وزرشگاه‌هاي این دو شهر پاسخگوي ليگ برتر نيستند و امکان حضور تيم‌هاي ليگ برتري در آن نيست.

وي ادامه داد: در اين نامه همچنين اعلام شده امکان به روز رساني امکانات و تجهيزات ورزشي تا قبل از آغاز مسابقات ليگ برتري وجود ندارد، بنابراين استان لرستان امکان تيم‌داري در ليگ برتر را ندارد.

عابديني در مورد اينکه سرنوشت تيم گهر با توجه به اين نامه چه خواهد شد، گفت: مسوولان استان 20 روز فرصت دارند تا يک کار سخت و شاق را انجام دهند و استان لرستان را به استانداردهاي ليگ برتر برسانند. اين کار اگرچه غيرممکن نيست اما بسيار سخت است. در غير اين صورت راهکار ديگر اين است که يک تيم ليگ دسته اولي به دورود داده شود و امتياز اين تيم ليگ برتري به يک خريدار واگذار و آن تيم از استان خارج شود.

درج شده توسط : مصطفی شکری " سردبیر سایت میرملاس "

دیدگاه ها

روح اله سوری در گفته :

؟آقای بهروان حکم ریاستش رااز فدراسیون گرفته که یکی از اعضاء اصلی با نفوذ هیات رئیسه فوتبال لر هست و باید جواب آقای بهروان را ایشان بدهد و بگویید این تیم خیبر خرم آباد نیست که جوانمرگش کنید ضمناًنفر دوم وزارت ورزش لر هست الان کجایند ؟

[پاسخ]

reza tehrani پاسخ در تاريخ شنبه ۲۰ خرداد , ۱۳۹۱ ۱۷:۲۴:

خوشم میاد همه لر و هم استانی ان هیچی نمیکنن وای به حال وقتی که لر نباشند تو هم خودتو امیدوار نکن.

[پاسخ]

کوهدشتی در گفته :

اوج بدبختی و فلاکته که نمیتونیم همچین امکاناتی داشته باشیم.واقعا واسه متاسفم.همین

[پاسخ]

فقط باید نشست و افسوس خورد گهر از لرستان میره خیلی خوبه اخ عزیزمن کدوم امکانات لرستان از همه چیز محروم تیم میخواد چکار بدید بره کسانی که خود را به بیراه میزنند سر را بالا بگیرن و ببینن که لرستان از همه لحاظ در فقر و محرومیت بسر میبرد افسوس افسوس به جوانان که نه کارخانه ای هست نه کاری تیم بدرد چه میخورد کدوم امکانات حتی گزارشگر ندارد میشیم پوزخند برنامه نود باز هم افسوس لرستان و لرستانی که هنوز/////////////////////////////

[پاسخ]

طولابی منفرد از چگنی در گفته :

از اول هم معلوم بود اقای عابدینی دنبال فروش این تیم هستند

[پاسخ]

به روز ما چی اومده؟
مگه اینجا همان لرستانی نیست که ،اگه عقابی از بالای کوه هاش پرواز میکرد باید پرهاشو باج میداد؟

[پاسخ]

وقتي استان لرستان ورزشگاه براي تيم گهر نداره همون بهتر كه اين تيم از لرستان بره تا همه به بي لياقتي مسئولين لرستان پي ببرند ، من 23ساله كه اصفهان زندگي مي كنم اما اصالتم لرستانيه با اينكه طرفدار تيم سپاهان هستم وقتي بازي تيم گهر رو مي بينم واقعا احساس غرور مي كنم ، و با خودم مي گم سپاهان كيلو چند گهرلرستانو عشقه ، آفرين بروبچهاي گهر ما از بازيهاتون لذت مي بريم آگه تيمتون از لرستان بره ما باز هم به شما افتخار مي كنيم

[پاسخ]

بیان دیدگاه !

نام :
رایانامه :