کد خبر : 53191
تاریخ انتشار : ۲۲ تیر ۱۳۹۳ - ۱۰:۳۵
نسخه چاپی نسخه چاپی
تعداد بازدید 949 بازدید

اختلاف نظر شدید بر سر انتخاب رئيس دانشگاه آزاد خرم‌آباد

    نماينده تام‌الاختيار رياست دانشگاه آزاد در هيأت امنا دانشگاه‌هاي آزاد همدان، لرستان و مركزي گفت: غیر از يدالله ملكي كه به عنوان رئيس دانشگاه‌ آزاد خرم‌آباد منصوب شده، گزینه‌ي دیگری برای ریاست این دانشگاه نداریم. به گزارش میرملاس به نقل از یافته، علي‌محمد رنجبر در جلسه هیأت امنای دانشگاه‌های آزاد لرستان که در […]

 

 

نماينده تام‌الاختيار رياست دانشگاه آزاد در هيأت امنا دانشگاه‌هاي آزاد همدان، لرستان و مركزي گفت: غیر از يدالله ملكي كه به عنوان رئيس دانشگاه‌ آزاد خرم‌آباد منصوب شده، گزینه‌ي دیگری برای ریاست این دانشگاه نداریم.

به گزارش میرملاس به نقل از یافته، علي‌محمد رنجبر در جلسه هیأت امنای دانشگاه‌های آزاد لرستان که در دانشگاه آزاد خرم‌آباد برگزار شد، بیان داشت: غیر از یدالله ملکی رئیس جدید دانشگاه آزاد خرم‌آباد، گزینه دیگری را برای ریاست بر این دانشگاه نداریم!

وي افزود: با این حال مجبوریم در صورت عدم پذیرش رئیس جدید توسط هيأت امنا، یکی از اعضای هیأت علمی دانشگاه آزاد بروجرد و یا اراک را در دانشگاه آزاد خرم‌آباد به عنوان رئیس دانشگاه منصوب کنیم.

رنجبر با بیان این که دکتر فتح‌الهی توان مدیریت واحد علوم تحقیقات خرم‌آباد را نداشت، بنا بر این عوض شد افزود: رئیس سابق دانشگاه آزاد خرم‌آباد گزینه جديد ریاست بر این دانشگاه (ملكي) را به من معرفی کرده است اما نماینده ولی فقیه در استان می‌گویند که این شخص در بین 90 درصد از عوامل دانشگاه آزاد خرم‌آباد منفور است.

نماینده ریاست عالیه دانشگاه آزاد کشور در دانشگاه‌های آزاد استان‌های لرستان، مرکزی و همدان با اشاره به این که آقاي عباسی‌فرد به عنوان موافق به انتصاب رئیس جدید دانشگاه آزاد خرم‌آباد رای داده است اما الان می‌گویند که من مخالفم، گفت: من این وضعیت را به سازمان مرکزی اعلام نموده و خودم استعفا مي‌دهم!

حجت‌الاسلام محمدرضا عباسی‌فرد كه از اعضای هیأت امناء دانشگاه‌های آزاد لرستان است، در این جلسه در پاسخ به ادعای رنجبر مبنی بر موافق بودن وی برای انتصاب رئیس جدید دانشگاه آزاد خرم‌آباد بیان داشت: من به آقای رنجبر و حجت‌الاسلام جمال‌زاده گفتم که شما به جهنم می‌روید چون دکتر علي فتح‌الهی رئیس سابق واحد علوم تحقیقات خرم‌آباد را بدنام کردید.

همچنین رییس مجمع نمایندگان لرستان نیز از عدم تعامل رنجبر در این خصوص به شدت انتقاد کرد. ابراهیم آقامحمدی با شنیدن خبر انتصاب رییس جدید دانشگاه اظهار داشت که مسوولان دانشگاه آزاد هیچ گونه تعاملی با نمایندگان لرستان در زمینه‌های مختلف ندارند.

شايان ذكر است حجت‌الاسلام عبدالرضا جمال‌زاده رئيس دانشگاه آزاد لرستان به عنوان رئيس دانشگاه آزاد استان‌هاي فارس و بوشهر برگزيده شده است. دكتر يدالله ملكي نيز پيش از اين رئیس دانشکده تحصیلات تکمیلی دانشگاه آزاد واحد خرم‌آباد بوده است.

 

 

 

 

درج شده توسط : امین آزادبخت (مدیر سایت )

دیدگاه ها

a z j a b در گفته :

عحب دانشگاهی شده…………………………………………..

[پاسخ]

سمایی در گفته :

با سلام / جرا فقط باید درلرستان شاهد چنین اتفاقاتی باشیم//////////

[پاسخ]

رهگذر در گفته :

هر دم از این باغ بری میرسد!!

[پاسخ]

سعيد نادري در گفته :

با سلام ، به عقيده بنده حقير و خيلي ديگر از دانشجويان دانشگاه آزاد خرم آباد و اساتيد محترم اين نظر را داريم كه همه قابل احترامند ولي اي كاش كه گذينه شايسته و دقيق و خاك خورده دانشگاه آزاد را ، كسي كه دانشگاه آزاد را با پيگيريهايش براي شهرستان محروم كوهدشت آورد ، كسي كه خود اداره مي كردند و متاسفانه باند بازي نزاشت اين مدير دانا و صبور كار خودر را نيز ادامه دهد كسي كه سواد و علم و تجربه لازم را براي مديريت را نيز دارد و پتانسيل بالايي جهت مديريت دانشگاه آزاد لرستان را دارا مي باشد و آن كس ، كسي نيست جزء جناب آقاي دكتر فرشاد ميرزايي.

[پاسخ]

داریوش سپهوند در گفته :

با کمال تاسف از سخنان آقای دکتررنجبر که فرموده اند گزینه مناسبی بعدازآقای رنجبرنداریم بایدبگویم آیاشما شناختی از دگترمسعودسپه وندی ویا جناب آقای دکترزهره ای دارید وتا بحال رزومه ی ایشان رابررسی نموده اید که می فرمایید ازبروجردویا اراک رییس انتخاب میکنیم واقعابرای شما متاسفم …….

[پاسخ]

بيرانوند پاسخ در تاريخ چهارشنبه ۲۵ تیر , ۱۳۹۳ ۱۴:۴۳:

جناب آقاي داريوش سپهوند:
گزينه اول آقاي دكتر زهره اي بود ولي متاسفانه از بالا قبولش ندارند و به همين خاطر دنبال گزينه هاي ديگري رفتند

[پاسخ]

يك بنده ي حقير در گفته :

راستي هر بند ه ي خدا و باسواد و متديني ريس دانشگاه ازاد خرم اباد باشد چه تفاوتي دارد راستي چرا فقط در استان لرستان بايد اين عزل و نصب هاي بي مورد وبا ند بازي هاي مخرب ودر حقيقت سم مهلك وعم پيشرفت در عرصه هاي مختلف وعامل اصلي بيكاري شديدو بدبختي در اين استان شده است دست بر داريد خودتان شاهديد در استان هاي ديگر اين باند بازي ها وجود ندارد مي بينيم چه پيشرفت هاي كرده اند چرا نما يندگان ما همه چه جپ و چه راست فقط كار اصلي ان ها عزل و نصب مديران است راستي از اين كار عامه اي مردم بيكار چه سودي خواهند برد محض رضاي خدا دست بر داريد به وضعيت اين مردم برسيد ولي اين حرف غير ممكن است زيرا سنگ بناي كج اين بند بازي كه در شهر ما به يك ناهنجاري تبديل شده است و همه ي بدبختي اين شهر همين است بس كه از سي سال گذشته شروع شده است و كاري نمي شود كرد نمايند ه ي ما در طو ل اين دو سال خدا وكيلي چه كاري انجام داده كه قابل گفتن باشد اي مردم تحصيل كرده بيكار فقط شما ضرر مي كنيد بيدار شويد

[پاسخ]

لرستانی در گفته :

ملکی مدیری لایق وتوانمند هستند حقشون بیشتر از این است

[پاسخ]

دانشگاهی در گفته :

جناب اقای رنجبر یکی از نخبه های این دیار میباشند که با درایت کامل جناب اقای ملکی را که شایستگی مدیریت دانشگاه را دارد انتخاب کرداند

[پاسخ]

ایراهیمی در گفته :

جناب اقای رنجبر از حسن انتخاب ریاست دانشگاه ازاد خرم اباد کمال تشکر وقدردانی به عمل می اید

[پاسخ]

پیام نور در گفته :

ما کارکنان دانشگاه پیام نور استان لرستان حمایت خود را از اقای ملکی را خواستاریم

[پاسخ]

دریکوند پاسخ در تاريخ سه شنبه ۲۴ تیر , ۱۳۹۳ ۱۹:۱۷:

ننویس ما کارکنان زیرا من و دوستانم از ایشان حمایت نمی کنیم ok

[پاسخ]

دانشجویان تحصیلات تکمیلی دانشگاه ازاد اسلامی پاسخ در تاريخ چهارشنبه ۲۵ تیر , ۱۳۹۳ ۱۳:۵۱:

شما هم چندتا دوست دارید. احتمالا تازه استخدام شدای نمیدانی که ایشان همکار قدیمی پیام نوریهاست تازه وارد………….

[پاسخ]

دانشجویان تحصیلات تکمیلی دانشگاه ازاد اسلامی در گفته :

دانشجویان تحصیلات تکمیلی دانشگاه ازاد اسلامی پشتیبانی خودرا از انتخاب شایسته وبه جای اقای ملکی وباتوجه به شناخت از ایشان در مدیریت وسوابق گذشته اعلام می نماییم

[پاسخ]

ناشناس در گفته :

با عرض سلام و ادب، من می خواهم به این دوست عزیزم ( آقای نادری ) عرض کنم آیا شما به مکان دانشگاه آزاد کوهدشت تشریف بردید آیا واقعا آب خوردن داره ؛چرا کوهدشت همه چیز را بر اساس مسائل سیاسی در نظر می گیرند .دانشگاه در محلی بدون آب کویر بیایان ؛ نه اینکه در مسیر جاده نه امنیتی برای رفت و آمد دانشجویان و……….. متاسفم برای این نظر . دکتر کجا بود فعلا درس ایشان تمام نشده.در ضمن قطع رجال که نیست

[پاسخ]

كردعليوند در گفته :

نادري عزيز : بعد از رياست دوره ملكي انشاء الله با توجه به لياقت بالاي دكتري ميرزايي ، او ريس واحد خواهد شد

[پاسخ]

با سلام
بنده اعلام مي دارم كسي جز آقاي دكتر ملكي كه فردي مدير و لايق و داراي سلامت نفس است ، توان مديريت اين مجموعه بزرگ را ندارد ، اميدوارم اين مهم اتفاق بيفتد و وضعيت علمي دانشگاه پيشرفت نمايد .

[پاسخ]

ان شااله در جهت پيشرفت علمي دانشگاه هرچه خير است اتفاق بيفتد و جداي از باند بازي و پارتي بازي و سوء استفاده ، جناب آقاي دكتر ملكي بتواند سطح علمي دانشگاه را ارتقا بدهد .
در اين ايام پربركت قدر آرزومند چنين اتفاقي هستيم .

[پاسخ]

رسول یوسفند در گفته :

انتخاب شایسته ای است مطمئن باشید دانشگاه را از این همهمشکلات نجات خواهد داد

[پاسخ]

لرستانی در گفته :

همشریان عزیز من الان از یار غربت برایتان مینویسم ونظر شخصی خود من است من در سال 78 دانشجوی پیام نور الشتر بودام زمانی که اقای ملکی ریاست را به عهده داشتند باور کنید مدیریت ایشان حرف نداره دانشگاه را اباد کرد در ان زمان دانشگاه را به رتبه اول رسوند من بیش از پانزده سال ایشان ندیدام چون از کشورم دورم من مطمئن هستم حق ایشان بیشتر از دانشگاه خرم اباد هستش ….به امید موفقیت برای ایشان وتمامی لرستانی های عزیزم..بهی ارمنستان ایروان

[پاسخ]

استاد دانشگاه پیام نور اهواز در گفته :

ملکی سوابق درخشانی در کارنامه خودشون دارندافتخاریست برای لرها

[پاسخ]

بسیجی در گفته :

جناب اقای ملکی بسیجی کامل هستند

[پاسخ]

ذبیح اله فاضلی در گفته :

ضمن سلام وتبریک به جناب دکتر ملکی بدون شک جنابعالی دراه پیشرفت علمی فرهنگی استان لرستانتلاش خواهید نمود

[پاسخ]

بیان دیدگاه !

نام :
رایانامه :