کد خبر : 53197
تاریخ انتشار : ۲۲ تیر ۱۳۹۳ - ۱۰:۵۳
نسخه چاپی نسخه چاپی
تعداد بازدید 342 بازدید

فرماندار پلدختر: اعتبارات عمرانی شهرستان پلدختر دو برابرافزایش یافت

  فرماندار پلدختر از افزایش دو برابری اعتبارات عمرانی این شهرستان از محل تملک و دارایی و ماده 180 در سال جاری خبر داد. به گزارش میرملاس نیوز به نقل از ایرنا ، قدرت الله ترابی نژادˈ روز یک شنبه در جلسه کمیته برنامه ریزی شهرستان پلدختر گفت: برای اجرای پروژه های عمرانی پلدختر در […]

 

فرماندار پلدختر از افزایش دو برابری اعتبارات عمرانی این شهرستان از محل تملک و دارایی و ماده 180 در سال جاری خبر داد.

به گزارش میرملاس نیوز به نقل از ایرنا ، قدرت الله ترابی نژادˈ روز یک شنبه در جلسه کمیته برنامه ریزی شهرستان پلدختر گفت: برای اجرای پروژه های عمرانی پلدختر در زمینه های مختلف 250 میلیارد ریال اعتبار طی سال جاری در نظر گرفته شده است.

وی افزود: این اعتبار در بخش های مختلف با تعیین پروژه های اجرایی توسط دستگاه های قابل اجرا تأمین خواهد شد.

وی افزود: اعتبارات عمرانی سال گذشته حدود 130 میلیارد ریال بوده که امسال به دو برابر افزایش یافته است.

وی اظهار امیدواری کرد: اعتبارات دیگری نیز از محل های استانی و ملی و وزارت خانه ها قابل دریافت است که با توجه به وضعیت شهرستان و پیگیریهای انجام شده در آینده ای نزدیک بتوان این اعتبارات را جذب نمود.

وی با اعلام اینکه اولویت تخصیص اعتبار به پروژه های نیمه تمام با پیشرفت بالااست، گفت: این اعتبار در 13 فصل شامل مسکن عمران شهری و روستایی، بهداشت و درمان ، دفاع ، خدمات مالی ، فنی ، آموزش، فرهنگ و گردشگری ، حمل و نقل ، رفاه ، ورزش و جوانان، کشاورزی، منابع آب، محیط زیست و صنعت و معدن است.

فرماندار پلدختر گفت: در دولت تدبیر و امید، مدیران باید با تدبیر و اندیشه و مدیریت جهادی مدنظر مقام معظم رهبری در راستای توسعه و عمران شهرستان و اجرایی شدن طرحها و پروژه های مربوطه گام بر دارند.

 

 

 

درج شده توسط : امین آزادبخت (مدیر سایت )

بیان دیدگاه !

نام :
رایانامه :