کد خبر : 53209
تاریخ انتشار : ۲۳ تیر ۱۳۹۳ - ۰۹:۵۷
نسخه چاپی نسخه چاپی
تعداد بازدید 115 بازدید

نماینده مردم خرم آباد در مجلس: پروژه‌های نیمه‎تمام منجر به کاهش بهره‎وری در استان شده است

  نماینده مردم خرم آباد در مجلس گفت: پروژه‌های نیمه‎تمام منجر به کاهش بهره‎وری در استان شده است. به گزارش میرملاس به نقل از ایسنا، دکتر ایرج عبدی افزود: پروژه‎ها و موضوعات تعیین تکلیف نشده در استان زیاد داریم. وی بیان کرد: امروز به جای اینکه کلنگی بزنیم و پروژه‌ای به مجموعه پروژه‌های استان افزوده […]

 

نماینده مردم خرم آباد در مجلس گفت: پروژه‌های نیمه‎تمام منجر به کاهش بهره‎وری در استان شده است.

به گزارش میرملاس به نقل از ایسنا، دکتر ایرج عبدی افزود: پروژه‎ها و موضوعات تعیین تکلیف نشده در استان زیاد داریم.

وی بیان کرد: امروز به جای اینکه کلنگی بزنیم و پروژه‌ای به مجموعه پروژه‌های استان افزوده و شاهد کاهش بهره وری باشیم انرژی خود را برای تکمیل پروژه‌های نیمه‎تمام استان گذاشتیم.

وی با بیان اینکه فضای خوبی در استان برای تعیین تکلیف پروژه‌های نیمه‎تمام ایجاد شده است، تصریح کرد: وجود پروژه‌های نیمه‎تمام نه تنها منجر به پایین آمدن گردش مالی استان شده بلکه بهره وری را نیز در استان کاهش داده است و علاوه بر کاهش رونق اقتصادی منجر به رکود نیز شده است.

نماینده مردم خرم آباد در مجلس شورای اسلامی اظهار کرد: کارخانه سیمان خرم‎آباد، کشت و صنعت، هتل صخره‌ای و…. ازجمله پروژه‌های نیمه‎تمام استان است که باید به سرانجام برسد.

وی اضافه کرد: مجوز دانشگاه داروسازی استان تعیین تکلیف شده و این امر به خوبی جواب خواهد داد.

عبدی گفت: بیمارستان الیگودرز، دورود، بروجرد و جایگزین شهدای عشایر با توجه به منابع دولتی در دستور کارهستند و به ترتیب اولویت تعیین تکلیف خواهند شد.

 

 

درج شده توسط : امین آزادبخت (مدیر سایت )

دیدگاه ها

حمیدازادبخت در گفته :

امسال زمستان سختي در راه است
——————————————————————————–

متن حكايت

پائيز بود و سرخپوست ها
از رئيس جديد قبيله پرسيدند كه زمستان پيش رو سرد خواهد بود يا نه. از آنجايي كه رئيس جديد از نسل جامعه مدرن بود از اسرار قديمي سرخپوست ها چيزي نياموخته بود. او با نگاه به آسمان نمي توانست تشخيص دهد زمستان چگونه خواهد بود. بنابراين براي اينكه جانب احتياط را رعايت كند به افراد قبيله گفت كه زمستان امسال سرد خواهد بود و آنان بايد هيزم جمع كنند.

چند روز بعد ايده اي به نظرش رسيد. به مركز تلفن رفت و با اداره هواشناسي تماس گرفت و پرسيد: «آيا زمستان امسال سرد خواهد بود؟»

كارشناس هواشناسي پاسخ داد: «به نظر مي رسد اين زمستان واقعاً سرد باشد.»

رئيس جديد به قبيله برگشت و به افرادش گفت كه هيزم بيشتري انبار كنند. يك هفته بعد دوباره از مركز هواشناسي پرسيد: «آيا هنوز فكر مي كنيد كه زمستان سردي پيش رو داريم؟»

كارشناس جواب داد: «بله، زمستان خيلي سردي خواهد بود.»

رئيس دوباره به قبيله برگشت و به افراد قبيله دستور داد كه هر تكه هيزمي كه مي بينند جمع كنند. هفته بعد از آن دوباره از اداره هواشناسي پرسيد: «آيا شما كاملاً مطمئن هستيد كه زمستان امسال خيلي سرد خواهد بود؟»

كارشناس جواب داد: «قطعاً و به نظر مي رسد زمستان امسال يكي از سردترين زمستان هايي باشد كه اين منطقه به خود ديده است.»

رئيس قبيله پرسيد: «شما چطور مي توانيد اين قدر مطمئن باشيد؟»

كارشناس هواشناسي جواب داد: «چون سرخپوست ها ديوانه وار در حال جمع آوري هيزم هستند.»

——————————————————————————–

شرح حكايت
مديران ناكارآمد به دليل نداشتن دانش و تخصص لازم، مغرور بودن و خودخواهي، منفعت طلبي شخصي، انحصارطلبي و فراهم نكردن نظام هاي اطلاعاتي و تصميم گيري مناسب، در بيشتر موارد مرتكب تصميم هاي اشتباه و نابخردانه و شايد هم مغرضانه مي شوند كه هزينه هاي زيادي را به مجموعه تحت مديريت آنان وارد مي كند. اگر تصميم هاي نادرست اين گونه مديران آغازگر چرخه معيوبي نيز باشد در اين صورت اثرات منفي و مخرب اين تصميم ها بيشتر و بيشتر خواهد شد تا حدي كه مي تواند به بحران و يا نابودي سيستم منجر شود.
جناب دکتر خدمت شما عرض کنم :
در بیان این مطلب کاهش بهره وری ، حضرتعالی و هر کس دیگری این را از سیمای فقرزده استان میتوان به عینه تشخیص داد و شما بعنوان وکیل و مدافع قانونی مردم احقاق حق نمایید

كليدواژه‌ها : چرخه معيوب ؛ تصميم گيري ؛ منابع اطلاعات

[پاسخ]

بیان دیدگاه !

نام :
رایانامه :