کد خبر : 53215
تاریخ انتشار : ۲۳ تیر ۱۳۹۳ - ۱۰:۱۹
نسخه چاپی نسخه چاپی
تعداد بازدید 937 بازدید

وضعیت مبهم رئیس دانشگاه آزاد خرم‎آباد؛ آقامحمدی: برای رنجبر متأسفم!

  رئیس مجمع نمایندگان لرستان از وضعیت نامناسب دانشگاه آزاد اسلامی واحد خرم‎آباد به شدت انتقاد کرد. به گزارش میرملاس به نقل از ایسنا، ابراهیم آقامحمدی با اشاره به اختلاف‎نظر برای انتخاب رئیس دانشگاه آزاد خرم‎آباد تصریح کرد: متأسفانه آقایان بدون مشورت با نماینده ولی‎فقیه در استان، نمایندگان مجلس و بقیه مسئولان دست به کارهایی […]

 

رئیس مجمع نمایندگان لرستان از وضعیت نامناسب دانشگاه آزاد اسلامی واحد خرم‎آباد به شدت انتقاد کرد.

به گزارش میرملاس به نقل از ایسنا، ابراهیم آقامحمدی با اشاره به اختلاف‎نظر برای انتخاب رئیس دانشگاه آزاد خرم‎آباد تصریح کرد: متأسفانه آقایان بدون مشورت با نماینده ولی‎فقیه در استان، نمایندگان مجلس و بقیه مسئولان دست به کارهایی می‎زنند که الان به بحران تبدیل شده است.
وی تصریح کرد: آقایان با هر کسی رابطه دارند، آن را به‎عنوان رئیس دانشگاه منصوب می‎کنند. آقای رنجبر نماینده تام‌الاختیار ریاست دانشگاه آزاد در هیأت امنا دانشگاه‌های آزاد همدان، لرستان و مرکزی بد عمل کرده و الان هم پاسخگو نیست.
آقامحمدی تأکید کرد: بدون بررسی، تحقیق، مشورت و… کسی را انتخاب می‎کنند و بعد می‎بینند که نمی‎شود شخص موردنظر رئیس شود. اگر با افراد خیرخواه دانشگاه مشورت می‎کردند بدون شک این مشکل پیش نمی‎آمد.
نماینده مردم خرم‎آباد و دوره‎ چگنی با بیان اینکه آقایان به فکر دانشگاه آزاد نیستند، اضافه کرد: دانشگاه آزاد واحد خرم‎آباد در حال درجا زدن و عقب‎گرد است و متأسفانه هیچ نقطه امیدبخشی در این دانشگاه مشاهده نمی‎شود. حجت‎الاسلام جمالزاده را از دانشگاه آزاد بوشهر می‎آورند و هفته‎ای دو روز به خرم‎آباد می‎آید. خب این به ضرر دانشگاه است.
وی با بیان اینکه برای رنجبر متأسفم که این‎گونه برای دانشگاه مرکز لرستان تصمیم می‎گیرد، گفت: امروز با آقای عسگری معاون پارلمانی دانشگاه آزاد صحبت کردم و گفتم کسی را بگذارید که به نفع دانشگاه باشد. دانشگاه آزاد بد عمل می‎کند و اگر این روند ادامه داشته باشد از وزیر سوال می‎کنیم و باید در مجلس پاسخگو باشد.

 

 

 

درج شده توسط : امین آزادبخت (مدیر سایت )

دیدگاه ها

حمیدازادبخت در گفته :

پاهاي خارج از كادر
——————————————————————————–
حکایتهای مدیریتی

متن حكايت

ريچارد زالتمن مانند خيلي از عكاسان پيش از خود، به مناطق مختلف جهان سفر مي كرد تا از مردم و فرهنگ و زندگيشان عكس بگيرد.

يك روز صبح كه در يكي از روستاهاي دورافتاده كشور بوتان قدم مي زد تا عكسهايي بگيرد، ناگهان ايده اي به نظرش رسيد. او دوربين را در جايي مستقر مي كرد و از روستاييان مي خواست از آنچه به نظرشان ارجحيت دارد كه به ديگران درباره خودشان نشان دهند، عكس بگيرند.

بعد از اينكه زالتمن عكسهاي گرفته شده را ظاهر كرد متوجه شد در بيشتر عكسها، پاهاي مردم حدوداً از ناحيه مچ به پايين خارج از كادرند و در عكس نيافتاده اند.

زالتمن مي گويد: «ابتدا فكر كردم كه روستاييان در تنظيم كادر دقت نكرده اند. اما بعداً معلوم شد پابرهنگي نشانه اي از فقر است. اگر چه در آن روستا همه پابرهنه بودند اما مردم روستا مي خواستند آن را پنهان كنند؛ پيام مهمي براي گرفتن.»

——————————————————————————–

شرح حكايت
براي شناخت افراد و سازمان ها به انتخابهاي آنان توجه دقيق داشته باشيد. سازمان و كاركنان آن به عنوان سيستم هاي پيچيده از خود رفتاري ناشي از انتخابهايشان بروز مي دهند كه نشانه هاي دقيقي از ويژگيهاي آنان را با خود به همراه دارند. اين نشانه ها صرفنظر از اينكه هدف تظاهر يا پنهان كاري داشته باشند خصوصياتي از رفتار و فرهنگ سازماني آنها را بيان مي كند. در برخي موارد ممكن است افراد و سازمان به هر دليلي قادر به بيان صحيح و علمي ويژگيهاي خود نباشند اما وقتي در موضوعات مختلف براي انتخاب آزاد گذاشته شوند رفتار و انتخابهايي خواهند داشت كه به صورت غيرمستقيم بيانگر خصوصيات آنها خواهند بود. براي شناخت افراد و سازمان ها به انتخابهاي آنان توجه دقيق داشته باشيد و به آنها حق انتخاب دهيد.

كليدواژه‌ها : فرهنگ سازماني ؛ رفتار سازماني ؛ تحليل سيستم

[پاسخ]

ناشناس در گفته :

با سلام
در قانون انتصابات دانشگاه ازاد اسلامی که مبتنی بر مصوبات شورای عالی انقلاب فرهنگی می باشد استعلام از افراد مدنظر آقای آقامحمدی پیش بینی نشده است و انتصاب جدید کاملا قانونی می باشد.

[پاسخ]

ناشناس در گفته :

اقای نما ینده شما که باید حافظ وناظر اجرای قانون باشید در کجای قانون آمده که برای نصب ریس دانشگاه باید این همه نظر خواهی و کسب اجازه بشه . ثا نیا گزینه مد نظر سازمان دانشگاه که از چهره های پیش کسوت ومدیری با تجربه و دلسوز و رزمنده زمان جنگ دکتری علوم قرآن است چه کسری دارد . از کجای قضیه نارحتید ؟

[پاسخ]

نا پاسخ در تاريخ دوشنبه ۲۳ تیر , ۱۳۹۳ ۱۴:۴۴:

آقای نماینده شاید دغدغه شهرش را داشته باشد شما از کجای قضیه ناراحتید نکنه دکتر ملکی قول و قراری با شما داره یا نکنه خود دکتر ملکی هستی بلا با اسم ناشناس اومدی. اینطوری ازش تعریف کردی که سازمان دانشگاه فکر کرده ملکی یکی از نوابغ است.

[پاسخ]

علی پاسخ در تاريخ چهارشنبه ۲۵ تیر , ۱۳۹۳ ۲۰:۵۴:

جناب نا پاسخ آقای نماینده چرا دغدغه هایی مهمتر از رئیس یک دانشگاه ندارند فقر وبیکاری در شهرستان خرم اباد که این آ قا نمایندشه بیداد میکنه ما که در دوران نمایندگی این آقای آقا محمدی نه حرفی که به دل بنشیند ونه عمل نیکی از این آقا ندیدیم امید وارم در لرستان همچون استانهای دیگر ایران اسلامیمان شایسته سالاری حاکم بشه با تشکر از میرملاس به عنوان یک رسانه بی طرف یا علی

[پاسخ]

حمزه فولادوند در گفته :

بسمه تعالی
از آقای آقا محمدی نماینده خرم آباد انتظار اظهار نظرهای غیر کارشناسی و قبیله ای نیست ایشان بر چه مبنایی اظهار می دارد که گزینه پیشنهادی بدون کارشناسی بوده است .جناب اقای ملکی یکی از اساتید بسیار با تجربه در امر مدیریت دانشگاهی می باشند و مورد وثوق بسیاری از کارکنان و اساتید دانشگاه می باشد و ما از ایشان حمایت قاطع خود را اعلام می داریم

[پاسخ]

دکتر رضا فولادوند پاسخ در تاريخ سه شنبه ۲۴ تیر , ۱۳۹۳ ۱۲:۳۱:

آقا حمزه غیر کاشناسی بوده و هست آقای آقامحمدی به نظرم درست مصاحبه کرده اند …

[پاسخ]

ناشناس در گفته :

باسلام این آقای دکتر رنجبر که شما میفرمایید چهره ماندگار علمی این مملکت واستاد تمام رشته برق ازبهترین دانشگاههای امریکاست وافتخار لرستان است .چرا با مفاخر خودمان اینگونه برخورد کنیم

[پاسخ]

ناشناس در گفته :

این اقای دکتر ملکی که رییس واحد خرم اباد شده اند مگر از رزمندگان وبسیجیان قدیمی استان نیستند مگر مدیر نمونه نیستند مگر استاد تمام وقت دانشگاه ونویسنده برتر استان نیستند…الله اعلم

[پاسخ]

ناشناس در گفته :

تو دیگه چرا .نماینده مردم چرا از هر چیزی خبر نداری>خواهشا دنبال پروژه های نیمه تمومت را بگیر؟

[پاسخ]

محمد در گفته :

جناب آقای آقا محمدی
جمالزاده همواره در سفر است و بروجرد همواره کار میکند بزودی دانشگاه خرم اباد زیر مجموعه بروجرد میشود

[پاسخ]

آزادبخت در گفته :

شایسته است نمایندگان محترم بیشتربه فکرمشکلات اقتصادی استان وبیکاری بجه های لرستان باشند نه عزل و نصب ها

[پاسخ]

عليرضا در گفته :

باسلام انصافا جهت ايند دانشگاه آزاد خرم آباد پيگيري لازم انجام شودكه اقاي رنجبر را بركنار كنيد چون كلابه ضررواحد خرم آباد كار مي كند

[پاسخ]

حسینی در گفته :

به استناد قانون اساسی نماینده حق دارد در تمام امور داخلی و خارجی کشور اظهار نظر کند

[پاسخ]

ناشناس پاسخ در تاريخ سه شنبه ۲۴ تیر , ۱۳۹۳ ۰۸:۳۷:

به شرطی که اظهار نظر درست باشد

[پاسخ]

آیا شما از دانشگاه آزاد چیزی از دانشگاه آزاد می دانید؟
یا الان بحث رای است؟
آیا شما دکتر ملکی را می شناسید؟
آیا اورا از نزدیک دیده اید؟
آیا تجربیات ایشان را می دانید؟
آیا تا الان با اساتید دانشگاه جلسه ای داشته اید به غیر از زمان انتخابات؟
آیا مطمئن هستید دکتر رنجبر اشتباه کرده؟ آیا حق ایشان نیست انتخاب رئیس واحد زیر نظر خودش؟آیا شما حاضر به این که کوچکترین عضو کادر اداری شما را دکتر رنجبر انتخاب کند هستید؟100%که نه چون حق شما است
آیامطمئن هستید دکتر جمالزاده هفته ای 2روز سر کار می آید؟آیا تهمت نمی زنید؟
دنیای دیگری هم هست.
یا حق

[پاسخ]

رضا پاسخ در تاريخ سه شنبه ۲۴ تیر , ۱۳۹۳ ۱۹:۱۱:

بله ایشان را میشناسیم ایشان توان این مسئولیت را ندارند البته قصد بی ادبی نیست واقعیت کاری و وجدانی است

[پاسخ]

نا پاسخ در تاريخ چهارشنبه ۲۵ تیر , ۱۳۹۳ ۰۹:۱۷:

شما که ادعای حق می کنید معلومه ه آخر حق هستید

[پاسخ]

بهروز ابراهیمی در گفته :

جناب اقای ملگی یکی از مدیران موفق وتوانمند این استان میباشد ایشان در زمان مدیریت دانشگاه پیام نور الشتر خدمات ارزشمندی برای این دانشگاه داشته ودر زمان مدیریت اقای ملکی به عنوان دانشگاه برتر منطقه هفت (ایلام خوزستان لرستان)برگزیده شد

[پاسخ]

کارکنان دانشگاه الشتر در گفته :

ما کارکنان دانشگاه پیام نور الشتر با توجه سوابق درخشان اقای دکتر یدالله ملکی که شخصی توانمند اگاه وانقلابی می باشند پشتیبانی خود را اعلام می نمایم

[پاسخ]

اساتید مدعو دانشگاه ازاد در گفته :

ما اساتید دانشگاه خرم اباد حمایت خود را از اقای ملکی که شخصی بسیجی ومدیری توانمند می باشد حمایت می نماییم

[پاسخ]

امرایی-تهران در گفته :

جناب آقای ملکی از اساتید برجسته دانشگاه و صد البته شخصی انقلابی و رزمنده هستند
هیچ مشکلی برای ریاست دانشگاه ازاد خرم اباد ندارد
نماینده محترم هم به فکر اشتغال حوزه اش باشد بهتر است

[پاسخ]

نجفوند پاسخ در تاريخ سه شنبه ۲۴ تیر , ۱۳۹۳ ۱۹:۱۳:

جناب ملکی به نظرم برای ریاست مناسب نیست البته برای عده ای خاص و زرنگ شاید خوب باشد

[پاسخ]

واحد خرم آباد در گفته :

ملكي آدمي شيك پوش مي باشد و با توجه به آخرين اخبار هفته آينده از طرف عاليترين نماينده دكتر ميرزاده معارفه خواهد شد

[پاسخ]

هی!!! پاسخ در تاريخ سه شنبه ۲۴ تیر , ۱۳۹۳ ۱۸:۳۴:

شیک پوشی ملاک خیلی خوبیه برای انتخاب افراد!!!!!عجب استدلالی!!!همین روند رو ادامه بدید

[پاسخ]

برخی از اساتیدی که با تعصب بی جا از آقای دکتر ملکی دفاع نموده اند را به شخصه می شناسم از این عزیزان انتظار بینش و انصاف بیشتری می رفت. ببینید عزیزان واقعیت آن است که کسی باید در رأس مدیریت ارشد دانشگاه آزاد اسلامی قرار بگیرد که علاوه بر توان علمی، صلاحیت اخلاقی و دینی را نیز داشته باشد. که بنا به شواهد و قراین موجود متأسفانه آقای دکتر ملکی نمی توانند در این منصب قرار بگیرند. ای کاش در این شهرستان ما بجای توجه به منافع حزبی و شخصی به فکر منافع عموم مردم باشیم.

[پاسخ]

دانشجویان دانشگاه آزاد در گفته :

با سلام و عرض احترام خدمت همه اساتید و کارکنان دانشگاه آزاد

کسانی که دارن از وضعیت فعلی دانشگاه تعریف و تمجید میکنند واقعا چشم و گوش خود را بسته اند …….

به جرات می توان گفت بیشتر از 70 درصد دانشجویان از خدمات دانشگاه از جمله “”وضعیت نابسامان ایاب وذهاب و تاکسی های درب دانشگاه — وضیعت سایت — وضیعت سلف سرویس و خیلی موارد دیگر…… “” به شدت ناراضی هستند .

بنده با گوش های خودم شنیدم که دکتر جمال زاده فرمود سرویس های (اتوبوس) دانشگاه همه دارای سیستم گرمایشی و سرمایشی هستند ولی کجاست ؟؟؟؟؟ از حق نگذریم بجز 2 یا نهایتا 3 دستگاه بقیه هیچ سیستم گرمایشی و سرمایشی ندارند …….
هر خط واحد حدود 100 نفر در هر سرویس رفت یا برگشت سوار میکند آیا این حق دانشجویان دانشــــــــــگاه آزاد است ؟؟؟؟؟؟؟؟
موارد مذکور از کوچکترین مشکلات دانشگاه ماست که به راحتی می توان آنرا حل کرد ولی متاسفانه…….

[پاسخ]

اقای اقامحمدی وقتی مکه بودی اینا نصب شدن .کعبه همینجاست….

[پاسخ]

ناشناس در گفته :

شاید شیک پوشی می تواند حجابی بر برخی ویژگی های فردی ومدیریتی باشد

[پاسخ]

ناشناس در گفته :

ملاک اساتید مدعو دانشگاه آزاد احتمالا ارتباطات موقت و ترمی است نه ارتباط روزانه و کار اداری – آموزشی

[پاسخ]

ناشناس در گفته :

روی چه اصل اداری – آموزشی وبا چه شناخت مستقیمی اظهار نظر دانشگاه پیام نور الشتر انجام پذیرفته است.احتمالا چون که پشت بام خانه ی ما حیات خانه همسایه است.

[پاسخ]

ناشناس در گفته :

آقای فولادوند چرا فکر می کنید نظر نماینده مردم به عنوان مدافع مردم و ردگیری اثرات عملکرد انتصابات مسئولان خارج از ضوابط وامور نمایندگان است.

[پاسخ]

الشتر .گریران در گفته :

باور کنید من شخصا ایشان میشناسم مدیریت موفقی در کارنامه خود دارد همه میدانید چاپلوس نیست یهترین امتیاز با توجه به این دوره…..

[پاسخ]

از دیار نوراباد خاوه در گفته :

اساتید محترم دانشگاه قدر انتخاب ملکی را بدانید گذشت زمان همه چیز را برای شما ای که دنبال پیشرفت هستید خواهید فهمید……….

[پاسخ]

ساز مخالف منم در گفته :

تو را خدا اقامحمدی چقدر ساز مخالف میزنی اینقدر مخالفت میکنی که خارج از استان مدیر میاد ایراد نگیر استاد موفقی هستش

[پاسخ]

رضا ص در گفته :

درد را باید از کسایی که در دانشگاه ازاد هستند پرسید
این آقا هم با حاج آقا جمالزاده که کلی ازش تعریف و تمجید شد هیچ فرقی ندارد این هم مانند بقیه مدیران ارشد این شهرستان تو زرد از آب در میایید
از ساده ترین مشکلات که بالاتر ذکر کرد یک دوست همان سرویس ایاب و ذهاب است………………….

[پاسخ]

س.ش.شورای عالی انقلاب فرهنگی در گفته :

مراحل انتصاب روسای دانشگاه های کشور .ابتدا از 4منبع استانی تایید صلاحیت شده .سپس در 2کمیسیون شورای عالی انقلاب فرهنگی به مدت 3هفته مورد برسی مجدد قرار گرفته نهایتا ابلاغ شخص زره میشود..حال بزار آقای آقا محمدی هرچه دل تنگش می خواد بگه.

[پاسخ]

دکتر خوشکام در گفته :

تجربه ثابت کرده حق با آقامحمدی است
آقای ملکی هم از اساتید الشتری خوب هستند اما بهتر است ریاست از بین 3 گزینه دوستی،زهره ای،سپهوند باشد

[پاسخ]

ناشناس در گفته :

گور پدر خرت آقا آزاد بدبخت که فقط نظرات عده ای اجرای شده و دشمن خرم آباد را به عنوان نظر چاپ مى کنی خیلی خری

[پاسخ]

علی پاسخ در تاريخ شنبه ۲۸ تیر , ۱۳۹۳ ۲۱:۴۶:

نمی دانم که هستی ناشناس اما توهینی که کردی لایق خودته که البته به نظرم تو زندگیت زیاد توهین و تحقیر شدی آقای ازاد بخت شما ناراحت نشو در کارشما برخوردن با چنین آدمایی عادیست.

[پاسخ]

اعضای هیات علمی واحد در گفته :

ما اعضای هیات علمی دانشگاه آزاد خرم آباد از جناب آقای دکتر ملکی بخاطر مدیریت قاطع و توانمندشان ورسیدگی به وضع نابسامان دانشکده ادبیات وتغییرات بجا و شایسته صمیمانه تشکر و قدردانی می نماییم.با آرزوی توفیق روزافزون برای ایشان

[پاسخ]

حسن عشقی در گفته :

سلام این دانشگاه ازاد فقط ایاب ذهابش خوبه خرابش نکنید لطفا به جای این کارا به نکات اصلی دانشگاه بپردازید ممنون میشیم

[پاسخ]

بیان دیدگاه !

نام :
رایانامه :