کد خبر : 53256
تاریخ انتشار : ۲۴ تیر ۱۳۹۳ - ۰۹:۴۷
نسخه چاپی نسخه چاپی
تعداد بازدید 260 بازدید

تولید 22 درصد سنگ‎های تزئینی کشور در لرستان‌

  مدیر کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی لرستان گفت: 22 درصد سنگ‎های تزئینی کشور در استان تولید می‎شود.   به گزارش میرملاس نیوز به نقل از ایسنا، علی آشتاب  افزود: در استان لرستان ظرفیت‎های بالایی در بخش‎های کشاورزی و صنعت سنگ وجود دارد.   وی با بیان اینکه متاسفانه با خام‎فروشی بزرگترین آسیب را […]

 

مدیر کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی لرستان گفت: 22 درصد سنگ‎های تزئینی کشور در استان تولید می‎شود.

 

به گزارش میرملاس نیوز به نقل از ایسنا، علی آشتاب  افزود: در استان لرستان ظرفیت‎های بالایی در بخش‎های کشاورزی و صنعت سنگ وجود دارد.

 

وی با بیان اینکه متاسفانه با خام‎فروشی بزرگترین آسیب را به صنعت سنگ لرستان وارد می‎کنیم، اظهار کرد: استفاده از تولیدات داخلی کشور و استان می‎تواند به بنیه اقتصادی واحدهای تولیدی کمک کند.

 

مدیر کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی تصریح کرد: تولیدکنندگان داخلی و بومی نیز باید کیفیت را در امر تولید در نظر بگیرند تا حداکثر استفاده از تولیدات را در شهرستان و استان داشته باشیم.

 

آشتاب اضافه کرد: کارفرمایان باید با سالم‎سازی محیط‎های کاری و رفع موانع آلاینده نیز محیطی همراه با نشاط را برای کارگران ایجاد کنند.

 

وی گفت: نوآوری و خلاقیت توسط کارگران و کارفرمایان دنبال شود و باید به افراد خلاق اهمیت داد و زمینه لازم را برای ایده‎پردازی آنها فراهم شود.

 

مدیر کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان افزود: کارفرمایان باید به خواسته‎ها و نیازهای کارگران توجه داشته باشند.

 

 

 

درج شده توسط : امین آزادبخت (مدیر سایت )

بیان دیدگاه !

نام :
رایانامه :