کد خبر : 53397
تاریخ انتشار : ۲۶ تیر ۱۳۹۳ - ۲۲:۳۸
نسخه چاپی نسخه چاپی
تعداد بازدید 1,168 بازدید

دکتر ملکی رئیس جدید دانشگاه آزاد خرم آباد معارفه شد

  در مراسمی با حضور نماینده تام الاختیار رئیس دانشگاه آزاد اسلامی در استان های لرستان، مرکزی و همدان رئیس جدید دانشگاه آزاد خرم آباد معرفی شد. ظهر امروز پنج شنبه در مراسمی با حضور علی محمد رنجبر نماینده تام الاختیار رئیس دانشگاه آزاد اسلامی در استان های لرستان، مرکزی و همدان، معاونین هماهنگی و […]

IMG17581014

 

در مراسمی با حضور نماینده تام الاختیار رئیس دانشگاه آزاد اسلامی در استان های لرستان، مرکزی و همدان رئیس جدید دانشگاه آزاد خرم آباد معرفی شد.

ظهر امروز پنج شنبه در مراسمی با حضور علی محمد رنجبر نماینده تام الاختیار رئیس دانشگاه آزاد اسلامی در استان های لرستان، مرکزی و همدان، معاونین هماهنگی و دبیران هیئت امنای استانهای لرستان، مرکزی و همدان رئیس جدید دانشگاه آزاد خرم آباد معرفی شد.

در این مراسم که اعضای شورای معاونین دانشگاه آزاد اسلامی واحد خرم آباد نیز حضور داشتند دکتر یدالله ملکی به عنوان رئیس این دانشگاه و دبیر هیئت امنای دانشگاههای آزاد استان لرستان معرفی شد.

جمشیدی با بیان اینکه حکم ریاست یدالله ملکی به عنوان رئیس این دانشگاه ابلاغ شده است، تصریح کرد: زمان جلسه معارفه عمومی رئیس دانشگاه آزاد اسلامی واحد خرم آباد بعداز ماه مبارک رمضان به اطلاع خواهد رسید.

بنابر این گزارش یدالله ملکی دارای دکتری علوم قرآنی بوده و پیش از این مسئولیت ریاست دانشکده تحصیلات تکمیلی رئیس دانشگاه آزاد اسلامی واحد خرم آباد را بر عهده داشته است.

مسئولیت ریاست دانشگاه آزاد خرم آباد پیش از این بر عهده حجت الاسلام عبدالرضا جمالزاده بود که وی به عنوان نماینده تام الاختیار رئیس دانشگاه آزاد اسلامی در استان های فارس، کهکیلویه و بویر احمد و بوشهر منصوب شد.

 

 

درج شده توسط : امین آزادبخت (مدیر سایت )

دیدگاه ها

فلاح در گفته :

دکتر ملکی شخصیتی علمی وفرهیخته است .افتخار لرستان است که مدیریت بومی در دانشگاه آزاد نهادینه شود .
بی نهایت از این خبر شادمانیم وضمن تبریک به جناب دکتر ملکی آرزوی موفقیت وبهروزی برای ایشان خواستاریم

[پاسخ]

ناصر رومیانی در گفته :

باسمه تعالی

ذلِکَ فَضْلُ اللَّهِ یُؤْتِیهِ مَنْ یَشاءُ وَ اللَّهُ ذُو الْفَضْلِ الْعَظِیمِ
این نعمت خداست که به هر که خواهد ارزانیش دارد و خدا را بخشایشی بزرگ است.

استاد گرانمایه و ارجمند جناب آقای دکتر ملکی

نوید مسرت بخش انتصاب شایسته ی حضرتعالی را به عنوان ریاست دانشگاه آزاد اسلامی واحد خرم آباد که بیانگر تعهد ،کارآمدی ،لیاقت و شایستگی‌ های بر جسته شما در صحنه‌های خدمت صادقانه به نظام و میهن اسلامی است، را به شما و خانواده عظیم دانشگاه آزاد اسلامی صمیمانه تبریک و تهنیت عرض می نمایم.

مطمئناٌ مدیریت اثر بخش و توانمند توأم با تجارب برجسته و گرانقدر جنابعالی ، و همفکری همه نیروهای متخصص و متعهد و بهره برداری از همه تجربیات گذشته موجبات ارتقاء این مجموعه عظیم را فراهم خواهد نمود.

ازدر گاه ایزد منان مزید توفیقات برای خدمتی سرشار از شور و نشاط و مملو از توکل الهی در جهت رشد و شکوفایی وتحقق اهداف بزرگ دانشگاه آزاد اسلامی مسالت دارم.
با آرزوی توفیق الهی

[پاسخ]

سمایی در گفته :

با سلام/ بالاخره حق به حقدار رسید. مبارکه//////////////////////////////////////////////////

[پاسخ]

سما در گفته :

مبارکه/////////////////////////////////////////////////////////////////////

[پاسخ]

ناشناس در گفته :

خدا رو شکر………..

[پاسخ]

محمد در گفته :

استاد عزیز امیدوارم موفق و پیروز باشید

[پاسخ]

مهندس بازوند در گفته :

استاد گرانسنگ / جناب آقای دکتر / یداله ملکی…..

انتصاب مسرت بخش شما برادر ارزشی ، مؤمن و متعهد در منصب ریس دانشگاه آزاد اسلامی واحد خرم آباد…. بشارت دهنده محیطی پویا و سرشار از شور و نشاط و نوید بخش افزایش فضای دانش و بینش در کالبد همه علاقمندان به این مجموعه عظیم علمی گردیده است.

ازدرگاه ایزدمنان عزت، سربلندی و توفیقات همه خدمتگزاران به اسلام و نظام مقدس جمهوری اسلامی را مسالت دارم و برای جناب عالی مزید توفیقات برای خدمتی سرشار از شور و نشاط و مملو از توکل الهی در جهت رشد و شکوفایی این دانشگاه تمنا دارد.

[پاسخ]

جمعی از دانشجویان در گفته :

استاد گرامی جناب آقای دکتر ملکی…………………

احتراما ً

بر خویش فرض می دانیم از سوی خود و همه استادان و دانشجویان انتصاب شایسته و مدبرانه حضرت عالی را به ریاست ..دانشگاه آزاد اسلامی واحد خرم آباد. صمیمانه تبریک عرض نمایم.

[پاسخ]

امرایی در گفته :

جناب آقای /دکتر یداله ملکی ………

انتصاب شايسته جناب عالی به عنوان ریاست واحد دانشگاه آزادخرم آباد را تبريك عرض مي نمايد.

رجای واثق دارد حضور شما در اين مسئوليت به عنوان خادمي صديق و ولايتمدار با كوله بار گرانی از تجربه ، نويد بخش نشاط و تحرك بيش از پيش آن ریاست محترم در سالي كه با تدبير مقام معظم رهبري مد ظله العالی سال – مدیریت جهادی نام گذاري گرديده است، خواهد گرديد.

دوام توفيقات و مزيد عزت و سلامت جناب عالی را از جهاندار جان آفرین مسالت دارد.

با تجدید احترام

[پاسخ]

somaye در گفته :

استاد ارجمند و فرهیخته جناب آقای دکتر یداله ملکی انتصاب شایسته و بجا حضرتعالی را به شما و جامعه علمی دانشگاه آزاد اسلامی را تبریک عرض مینماییم

[پاسخ]

کاربر در گفته :

استاد گرانقدر و محترم جناب آقای دکتر ملکی انتخاب مدبرانه جنابعالی را تبریک میگوییم..

[پاسخ]

سروش در گفته :

منم برا اینکه کم نیارم مجبورم بگم مبارکه اما چشم آب نمی بینه که …. آخه راه سختی رو انتخاب کردی از مخالفت آیت الله میرعمادی بگیر تا مخالفت بیش از 90 درصد پرسنل و دانشجویان دانشگاه آزاد!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! با این حال برایتان آرزوی موفقیت و سربلندی دارم . یاعلی

[پاسخ]

ناشناس پاسخ در تاريخ یکشنبه ۲۹ تیر , ۱۳۹۳ ۰۸:۳۹:

برعکس بیش از 90 درصد موافق و خوشحالند

[پاسخ]

ناشناس پاسخ در تاريخ جمعه ۱۰ مرداد , ۱۳۹۳ ۲۳:۳۶:

مطمئنا شما یکی از اراذل دانشگاهید که این وگفتید وگرنه اگه چشم داشتید اون استقبال بی نظیر از جناب دکتر ملکی وکه از طرف اساتید وکارکنان بود حتما می دیدید.

[پاسخ]

نوری از نورآباد در گفته :

با سلام
ضمن تبریک به جناب دکتر ملکی فرزند برومند دلفان زمین
از برادران عزیز و گرانقدر گرمسیریمان در ابراز محبت به انتصاب این استاد فرزانه و با تقوی تشکر و قدردانی میشود بویژه مدیریت خوش تیپ وبسایت میرملاس .

[پاسخ]

امرایی ( طولابی) در گفته :

موفقیت شما در راه ترقی علم آرزوی می کنم

[پاسخ]

امرایی ( طولابی) در گفته :

موفقیت شما را در راه ترقی علم آرزو می کنم

[پاسخ]

ابراهیمی الشتر در گفته :

باعرض سلام وادب واحترام
انتخاب حضرتعالی را تبریک میگویم بی شک وجود شما نوید روزهای خوش را خواهد داد.
امیدوارم مرهمی بر زخم هایی باشید که چند وقتی گریبان گیر دانشگاه شده.
به امید روزهای روشن وتابناک برای اساتیدودانشجویان فخیم

[پاسخ]

دانشگاهیها در گفته :

استقبال باشکوه از دکتر ملکی در ورودی دانشگاه…

[پاسخ]

محمدعلي در گفته :

و در اين ايام متعلق به سرور عدالت پيشه گان ، بالاخره عدالت اجرا شد و سكان دانشگاه به دست فردي شايسته و توانمند رسيد .
تمامي اساتيد و دانشجوياني كه دلشان براي پيشرفت علمي و سلامت دانشگاه مي تپد از اين موضوع خوشحال هستند كه قطعا تعداد اين افراد ، اكثريت دانشگاه را شامل مي شود .
ضمن تبريك و موفقيت روزافزون با توكل بر خدا و توسل به ائمه اطهار مستدام باشيد .

[پاسخ]

بهروز الشتر در گفته :

کاش اون اقایونی که گفته بودن کارکنان واساتید همرا ایشان نیستن امروز میدیدن این جمعیت از دانشگاهیان عزیز که جلوی درب ورودی منتظر اقای ملکی بودن باتشکر از همه اساتید وکارکنان دانشگاه

[پاسخ]

ناشناس در گفته :

برای مخالفین خصوصا ف م خیلی متاسفیم

[پاسخ]

از اولادقباد نوراباد دلفان در گفته :

جناب اقاي دكتر ملكي مردان دلفان زمين در هر كجاكه كه باشند افتخار افرينند انتصاب تان راتبريك ميگوييم اي فرزند لك زبان از طرف فرهنگيان كارمندان دولت دانشجويان نمايندگان ادوار مجلس فرمانداران وبخشداران ادوار مختلف طلاب روحانيون نورابادي مقيم سراسر ميهن اسلامي

[پاسخ]

ابو الحسن قاسمي در گفته :

جناب آقاي دكتر ملكي

لياقت و شايستگي شما براي محيط هاي مختلف علمي دانشگاه واضح و روشن است اميد است با موفقيت جنابعالي در اين امر مهم موجبات سر بلندي و سر افرازي شما براي ديگر بخشهاي غير دانشگاهي نيز فراهم گردد .

بر قرار و پيروز باشيد !

[پاسخ]

ليلي ملكي در گفته :

جناب آقاي دكتر ملكي

انتصاب شما براي رياست دانشگاه آزاد نشانگر كار آمدي و لياقتتان بود. اميد وارم با استعانت از پروردگار متعال در اين عرصه موفق و سر افراز باشيد .

[پاسخ]

موسوی‏ ‏ در گفته :

سلام‏ ‏بر‏ ‏دکتر‏ ‏ملکی‏ ‏وسلام‏ ‏بر‏ ‏آنانی‏ ‏که‏ ‏ایشان‏ ‏را‏ ‏بر‏ ‏گزیدند.
لرستان‏ ‏وقتی‏ ‏رشد‏ ‏می‏ ‏کند‏ ‏‏ ‏که‏ ‏اینگونه‏ ‏افرادی‏ ‏‏ ‏‏برای‏ ‏تصدی‏ ‏امور‏ ‏برگزیده‏ ‏شوند‏ ‏شک‏ ‏ندارم‏ ‏این‏ ‏گزینش‏ ‏مصدر‏ ‏خیرات‏ ‏ورشد‏ ‏و‏ ‏تعالی‏ ‏علم‏ ‏ودانش‏ ‏و‏ ‏اخلا‏ ‏ق‏ ‏‏ ‏در‏ ‏دانشگاه‏ ‏خواهد‏ ‏شد‏ ‏‏ ‏این‏ ‏انتخا‏ ‏ب‏ ‏را‏ ‏به‏ ‏دکتر‏ ‏ملکی‏ ‏و‏ ‏لرستان‏ ‏تبریک‏ ‏می‏ ‏گویم‏ ‏.

[پاسخ]

مسعود یوسفیان در گفته :

باسلام و آرزوی توفیق روز افزون جنابعالی و ارتقا به مدارج بالاتر که شایسته و لایق جنابعایست این انتصاب را به شما و دانشگاهیان فرهیخته تبریک عرض نموده و امیدوار در این منصب هم آبرومند و پیروز همچون گذشته بوده و باشید.تبریک

[پاسخ]

محمد موسوی در گفته :

جناب آقای دکترملکی انتصاب شایسته شمارا به عنوان رییس دانشگاه آزاد لرستان راتبریک میگوییم واز خداوند منان آرزوی توفیق روزافزون را برای شما خواستاریم….ومن الله توفیق

[پاسخ]

ایرج فاضلی در گفته :

دکتر ملکی مدیری تواناولایق درعرصه علم ودانش تبریک عرض مینمایم

[پاسخ]

بیان دیدگاه !

نام :
رایانامه :