کد خبر : 53500
تاریخ انتشار : ۳۰ تیر ۱۳۹۳ - ۰۲:۵۶
نسخه چاپی نسخه چاپی
تعداد بازدید 380 بازدید

دانشگاه لرستان به رده یک دانشگاه‌های کشور ارتقا یافت

    رئیس دانشگاه لرستان گفت: بر اساس شاخص‌های ارزیابی آیین‌نامه رتبه‌بندی دانشگاه‌ها و موسسات آموزش عالی و پژوهشی مصوب وزارت علوم، دانشگاه لرستان به رده یک دانشگاه‌های کشور ارتقاء یافت.  به گزارش میرملاس نیوز ؛  حسن زمانیان در جمع خبرنگاران، اظهار کرد: بر اساس شاخص‌های ارزیابی آیین نامه رتبه بندی دانشگاه‌ها و موسسات آموزش […]

 IMG12121521

 

رئیس دانشگاه لرستان گفت: بر اساس شاخص‌های ارزیابی آیین‌نامه رتبه‌بندی دانشگاه‌ها و موسسات آموزش عالی و پژوهشی مصوب وزارت علوم، دانشگاه لرستان به رده یک دانشگاه‌های کشور ارتقاء یافت.

 به گزارش میرملاس نیوز ؛  حسن زمانیان در جمع خبرنگاران، اظهار کرد: بر اساس شاخص‌های ارزیابی آیین نامه رتبه بندی دانشگاه‌ها و موسسات آموزش عالی و پژوهشی مصوب وزارت علوم، تحقیقات و فناوری که شامل تعدد فیزیکی واحدهای تابعه، تعدد واحد بین الملل، شعبه، دانشکده، مجتمع، پژوهشکده، آموزشکده، گروه و رشته‌های آموزشی و پژوهش است، دانشگاه لرستان به رده یک دانشگاه‌های کشور ارتقاء یافت.

 وی افزود: رده یک دانشگاه‌های کشور شامل دانشگاه‌های بزرگی همچون دانشگاه تهران، دانشگاه شهید بهشتی، دانشگاه علامه طباطبایی، دانشگاه فردوسی مشهد و دیگر دانشگاه‌ها است.

 رئیس دانشگاه لرستان گفت: در سایه این ارتقاء از نظر چارت سازمانی و تشکیلاتی تعداد معاونت‌های دانشگاه لرستان از چهار به شش معاونت و تعداد مدیریت‌های دانشگاه از ۹ به ۱۶ مدیریت و سایر رده‌های تشکیلاتی نیز به همین نسبت افزایش می‌یابند.

 زمانیان با بیان اینکه ارتقا ساختار دانشگاه موجب شکوفایی دانشگاه در همه زمینه‌ها خواهد شد، افزود: دانشگاه لرستان در سه سال اخیر با تلاش‌های بی‌وقفه مسئولین دانشگاه رشد چشمگیری در زمینه‌های مختلف داشته است که حاصل این تلاش‌ها ارتقای این دانشگاه از رده دوم دانشگاه‌های کشور به رده اول بوده است.

 وی افزایش تعداد اعضای هیأت علمی شاغل و بورسیه‌ها و دانشجویان، گسترش تعداد رشته‌های تحصیلی در مقاطع مختلف بویژه در سطح تحصیلات تکمیلی، راه اندازی چهار مرکز آموزش عالی در شهرستان‌های تابعه شامل مراکز الشتر، نورآباد، کوهدشت و پلدختر، راه‎اندازی آزمایشگاه مرکزی، ارتقای آموزشکده دامپزشکی به دانشکده و افتتاح ساختمان این دانشکده، بهره برداری از ساختمان ۱۸ کلاسه در راستای توسعه امکانات آموزشی و راه‎اندازی سایت مرکزی کامپیو‌تر با دارا بودن بیش از ۱۰۰ دستگاه کامپیو‌تر جهت استفاده دانشجویان را از جمله عوامل موثر در ارتقای رتبه دانشگاه لرستان به رده اول دانشگاه‌های کشور اعلام کرد.

 

درج شده توسط : امین آزادبخت (مدیر سایت )

دیدگاه ها

سرشا در گفته :

پس چرا دانشگاه ازلحاظ عمرانی انقدضعیفه؟؟؟؟

[پاسخ]

مسعود یوسفیان پاسخ در تاريخ سه شنبه ۳۱ تیر , ۱۳۹۳ ۰۰:۳۱:

چون تنها مانده.و کل امورات را به شخصه انجام میدهد.تک و تنها

[پاسخ]

مسعود یوسفیان در گفته :

خدا قوت مرد تلاش علم و عمل.بنده هم این خیزش را به شما و دانشگاهیان فرهیخته تبریک عرض نموده و آرزومند پیروزی و موفقیت شما در کلیه عرصه های زندگی بوده و هستیم.تا کور شود هر انکه نتوان دید.

[پاسخ]

علی برزن پاسخ در تاريخ سه شنبه ۳۱ تیر , ۱۳۹۳ ۱۰:۵۰:

ویل لکل همزة لمزة.
چرا بد دهنی میکنید.همه شاهدن که این همه پیشرفت استان مدیون این آقا هستن؟؟!!!

[پاسخ]

بیان دیدگاه !

نام :
رایانامه :