کد خبر : 53632
تاریخ انتشار : ۱ مرداد ۱۳۹۳ - ۱۵:۲۲
نسخه چاپی نسخه چاپی
تعداد بازدید 449 بازدید

دکتر کریمی فر : 154 هزار دانش آموز لرستانی در مدارس دوره ابتدایی ثبت نام کرده است

  مدیر کل اموزش و پرورش لرستان گفت : تاکنون 154 هزار دانش آموز لرستانی در مدارس دوره ابتدایی ثبت نام کرده است . ˈگودرز کریمی فر ˈ روز چهار شنبه در جمع خبرنگاران افزود : تا پایان روز دوشنبه 30تیرماه 154هزار و 422 دانش آموز در دوره ابتدایی ثبت نام کرده اند که پیش […]

goodarz-karimi-copy

 

مدیر کل اموزش و پرورش لرستان گفت : تاکنون 154 هزار دانش آموز لرستانی در مدارس دوره ابتدایی ثبت نام کرده است .

ˈگودرز کریمی فر ˈ روز چهار شنبه در جمع خبرنگاران افزود : تا پایان روز دوشنبه 30تیرماه 154هزار و 422 دانش آموز در دوره ابتدایی ثبت نام کرده اند که پیش بینی می شود این آمار از مرز 150 هزار دانش آموز هم فراتر رود .

وی اظهار داشت :ستاد پروژه مهر باید با استفاده از تمام ظرفیت ها خود را برای استقبال از قریب به 330هزار دانش آموز لرستانی آماده کند .

وی تصریح کرد : جشن شکوفه ها در 31شهریور ماه سال جاری با حضور 31هزار و 200 دانش آموز پایه اول و 22هزار و 500 نوآموز پیش دبستانی برگزار می شود.

همچنین کریمی فر در خصوص تغییر محتوای کتب پایه چهارم ابتدایی گفت : به منظور تامین مدرس دوره های آموزشی کتب جدیدالتالیف این پایه 18 نفر از همکاران به وزارت معرفی شده اند.

مدیر کل آموزش و پرورش لرستان در پایان در خصوص تجهیز کلاس های درس کار و فن آوری پایه ششم ابتدایی گفت : 709 کلاس پایه ششم ابتدایی در سطح استان وجود دارد که تلاش می شود تا در این کلاسها با استفاده از رایانه مفاهیم و محتوای کتاب کار و فن آوری به دانش آموزان آموزش داده شود .

 

 

درج شده توسط : امین آزادبخت (مدیر سایت )

بیان دیدگاه !

نام :
رایانامه :