کد خبر : 5405
تاریخ انتشار : ۲۱ خرداد ۱۳۹۱ - ۱۵:۴۶
نسخه چاپی نسخه چاپی
تعداد بازدید 88 بازدید

نگفته‏ایم گهر نمی‏تواند در لیگ برتر شرکت کند

با رد اظهارات امير عابديني؛ بهروان: نگفته‌ايم گهر نمي‌تواند در ليگ برتر شركت كند شاید گهر زاگرس ميزبان بازي‎ها نباشد سرپرست سازمان ليگ برتر گفت: هيچ نامه‌اي مبني بر اين كه تيم فوتبال گهر دورود حق شركت در ليگ برتر را ندارد به آن‌ها نداديم. به گزارش میرملاس نیوز؛ غلامرضا بهروان در گفت‏وگو با ایسنا، […]

با رد اظهارات امير عابديني؛
بهروان: نگفته‌ايم گهر نمي‌تواند در ليگ برتر شركت كند
شاید گهر زاگرس ميزبان بازي‎ها نباشد

سرپرست سازمان ليگ برتر گفت: هيچ نامه‌اي مبني بر اين كه تيم فوتبال گهر دورود حق شركت در ليگ برتر را ندارد به آن‌ها نداديم.

به گزارش میرملاس نیوز؛ غلامرضا بهروان در گفت‏وگو با ایسنا، با رد حرفهاي امير عابديني درباره ارسال نامه‌اي از سوي سازمان ليگ برتر براي باشگاه گهر دورود مبني بر اين كه تيم فوتبال اين باشگاه نمي‌تواند در دوازدهمين دوره ليگ برتر شركت كند، اظهار كرد: موضوع اصلا اين طور نيست و ما نامه‌اي مبني بر اين كه گهر تحت هيچ شرايطي نمي‌تواند در ليگ برتر بازي كند به جايي ارسال نكرديم. قضيه از اين قرار است كه كارشناسان و بازرسان كميته‌ صدور مجوز حرفه‌اي براي باشگاه‌ها بازديدهاي وسيعي را از وضعيت اين باشگاه ، امكانات آن، شرايط هتل‌ها، جاده‌هاي مواصلاتي به دورود و تمامي مواردي كه لازم بود را به عمل آوردند و پس از ارزيابي دقيق شرايط، ما نامه‌اي را به مقامات استان لرستان، اداره ورزش و جوانان اين استان، هيأت فوتبال آن و باشگاه گهر فرستاديم و در آن تمامي كمبودهاي امكانات باشگاه گهر دورود و استان لرستان براي ميزباني در ليگ برتر ذكر شد. اين بازديدها خيلي وقت است كه انجام شده و هدف ما از ارسال نامه اين بود كه عزم جدي براي رفع نواقص و كمبودها صورت گيرد تا گهر بتواند ميزبان خوبي در مسابقات ليگ برتر باشد.

وی تاكيد كرد: طبيعي است بنا بر مقرراتي كه AFC گذاشته، اگر اين كمبودها و مشكلات رفع نشود، گهر يا هر باشگاه ديگري كه چنين مشكلاتي دارد، نمي‌تواند در ليگ برتر ميزباني كند. توجه ويژه ما به خصوص بر روي باشگاه‌هايي كه تازه به ليگ برتر آمده‌اند، زياد است. حتي ما به باشگاه آلومينيوم هرمزگان هم در اين باره نامه‌اي فرستاديم، چرا كه ورزشگاه آن‌ها داراي كمبودهاي است كه بايد رفع شود. پس از بازديدها مشخص شد كه الزاماتي كه AFC مدنظر دارد، قابليت تعبيه و نصب شدن در ورزشگاه آلومينيوم را دارد، فقط بايد اين موضوع جدي گرفته شده و اين ورزشگاه بزرگ ترميم شود.

بهروان در پاسخ به اين سوال كه باشگاه گهر دورود و احيانا آلومينيوم هرمزگان تا چه تاريخي فرصت دارند تا اين مشكلات را برطرف كنند و بازديدهاي بعدي ناظران شما از اين باشگاه‌ها چه زماني خواهد بود؟ گفت: تا قرعه كشي مسابقات ليگ برتر طبيعتاً بايد كمبودها برطرف شود. در لرستان كار زياد است و معتقدم فقط اگر عزم و همت جدي و عظيمي در استان وجود داشته باشد، مي‌تواند نواقص را برطرف كند. باشگاه گهر زاگرس بايد حداقل امكانات مد نظر براي ميزباني ليگ برتر را داشت باشد. ممكن است بازرسان ما پيش از چهارم تير از امكانات آنجا بازرسي به عمل آورده و گزارش‎ها را بدهند. هر چند فكر مي‌كنم كه منعي ندارد اگر فعلا ميزبان بازي‌هاي گهر زاگرس شهرستان دورود نباشد تا پس از رفع مشكلات‌شان دوباره بازي‌ها را در دورود برگزار كنند. ساير باشگاه‌ها هم در حال رفع نواقص و مشكلات‌شان هستند و پيگيري‌ها و بازرسي‌هاي سازمان ليگ برتر و كميته‌ صدور مجوز حرفه‌اي براي باشگاه‌ها همچنان ادامه دارد و كمبودهاي هر باشگاه به اطلاع مسوولان آن‌ها مي‌رسد.

درج شده توسط : مصطفی شکری " سردبیر سایت میرملاس "

دیدگاه ها

به وبلاگم سر بزنيد

[پاسخ]

رضا پاسخ در تاريخ یکشنبه ۲۱ خرداد , ۱۳۹۱ ۲۲:۵۹:

من رفتم عاليه

[پاسخ]

ناشناس پاسخ در تاريخ دوشنبه ۲۲ خرداد , ۱۳۹۱ ۱۳:۴۵:

حداقل آدرس وبلاگتو بنویس

[پاسخ]

بیان دیدگاه !

نام :
رایانامه :