کد خبر : 54114
تاریخ انتشار : ۱۲ مرداد ۱۳۹۳ - ۱۹:۳۰
نسخه چاپی نسخه چاپی
تعداد بازدید 180 بازدید

پس از پیگیری های رسانه ای سایت میرملاس مشکل آب آشامیدنی شهرک امام خمینی (ره) حل شد

    به گزارش میرملاس نیوز ؛ مشکل آب آشامیدنی شهرک امام خمینی کوهدشت پس از پیگیری رسانه ای سایت میرملاس و اقدامات  مهندس یوسفوند و شرکت آب و فاضلاب روستایی شهرستان کوهدشت پس از گذشت بیشتر از یک ماه برطرف شد. بحران آب آشامیدنی شهرک امام خمینی کوهدشت از یک هفته قبل از ماه […]

 

13920325152813519710704

 

به گزارش میرملاس نیوز ؛ مشکل آب آشامیدنی شهرک امام خمینی کوهدشت پس از پیگیری رسانه ای سایت میرملاس و اقدامات  مهندس یوسفوند و شرکت آب و فاضلاب روستایی شهرستان کوهدشت پس از گذشت بیشتر از یک ماه برطرف شد.

بحران آب آشامیدنی شهرک امام خمینی کوهدشت از یک هفته قبل از ماه مبارک رمضان شروع و تا دیروز ادامه داشت که قطع آب در این ماه مشکلات زیادی را برای مردم روزه دار بوجود آورده بود .

با تقویت ایستگاه پمپاژ روستای چنار کوهدشت ، مقدار آبدهی این ایستگاه از 12 به 25 لیتر بر ثانیه افزایش یافته تا مشکل آب این منطقه برطرف شود .

گفتنی است ؛ برای تجهیز وبرطرف کردن مشکلات این ایستگاه پمپاژ اعتبار بالغ بر 150 میلیون تومان از سوی شرکت آب و فاضلاب روستایی شهرستان کوهدشت هزینه شده است.

با توجه به اجرای این عملیات مشکل کمبود آب شهرک امام برطرف شده است، سایت میرملاس از همشهریان عزیز درخواست می‌کند با مدیریت صحیح آب و صرفه جویی در مصرف، زمینه را برای استفاده پایدار همه ی همشریان از آب آشامیدنی فراهم نمایند.

 میرملاسی ها از زحمات شبانه روزی اکیپ اداره ی آب و فاضلاب روستایی شهرستان  در برطرف کردن بحران آب شهرک امام خمینی (ره ) قدردانی می کنند.

 

 

درج شده توسط : امین آزادبخت (مدیر سایت )

دیدگاه ها

یوسف درگاهیان در گفته :

با سلام
مشکل اینجاست که قحطی آب به کل شهر سرایت کرده!حال شهر زیاد جالب نیس.خصوصا عصر که تشنج طولانی داره

[پاسخ]

امرایی در گفته :

هوای گرم ونبود اب خصوصا در بعد از ظهرها وعدم کا ر ایی کولرها بخاطر کم ابی عرصه را برما که در مرکز شهر هستیم تنگ کرده است .بیشترین فشار روی افراد مسن وکودکان است امید است که مسولیین توجه نمایند .

[پاسخ]

گل پسر در گفته :

با عرض سلام و خسته نباشيد خدمت كليه پرسنل آبفار كوهدشت.
شهرك نشينم و خود از نزديك شاهد تلاش بي وقفه كاركنان خصوصاٌ آقاي يوسفوند مدير محترم و زحمت كش آبفار بوده ام و يه خدا قوت سفارشي تقديم به آنها.آنها (آبفار)به وظيفه خودشان عمل كردند و با هزار زحمت عمق چاه را پائين برده و پمپ را تعويض نموده و …. حال نوبت ماست كه قدر اين نعمت الهي را بدانيم و درست مصرف كنيم .

[پاسخ]

حمیدازادبخت در گفته :

حکایت مدیریتی

(میخ سر راه)

فردي از روي كنجكاوي با هدف شناخت واكنش ديگران نسبت به مسايل پيرامون، ميخي را در چهارچوب درب سازماني كه محل تردد بود كار گذاشت. نفر اول وارد شد و بدون اينكه ميخ را ببيند از درب گذشت.

نفر دوم كه از چهارچوب درب مي گذشت ميخ را ديد ولي بي توجه به آن گذشت.

نفر سوم ميخ را ديد و پيش خود گفت وقتي كارم تمام شد بر مي گردم و ميخ را از چهارچوب درب بر ميدارم تا براي كسي خطر ايجاد نكند.

نفر چهارم به محض رويت ميخ و شناخت خطر ميخ در محل تردد، بلافاصله ميخ كشي آورد و ميخ را درآرود و سپس به كار خود رسيدگي كرد.
هر فردي نسبت به مسايل واكنشي دارد. نفر اول مانند افراد با درجه شناخت پايين و بي توجه به محيط پيرامون خود.
نفر دوم شناخت پيدا كرد ولي مسئوليت پذيري نسبت به خطرات آن مساله براي ديگران را نداشت. نفر سوم، داراي شناخت و مسئوليت پذيري بود ولي وقت شناسي نداشت و پي به اهميت و ضرورت مساله نبرده بود.

نفر چهارم فردي با درجه شناخت بالا، مسئوليت پذير، وقت شناس، درك بالا نسبت اهميت مسائل و خطرات محيطي و اينكه اهل عمل بود.
پس نتیجه میگیریم اگر مسئولیت پذیری این رسانه و تمرکز بر این موضوع نبود این مشکل لاینحل باقی میماند که جای تشکر دارد

[پاسخ]

تشنه کامان کوهدشت در گفته :

متآسفانه آب در سطح کل شهر مخصوصاً خیابان دارایی وصاحب زمان که ظاهرا اولین خطوط لوله کشی کوهدشت در آن جای دارد بسیار کم فشار ودر ساعاتی از روز مخصوصا بعد از ظهر به هیچ عنوان نمی توان از آن استفاده کرد.
جای سوال است وقتی آب را از سرشاخه هایی دز برای قم می برند چگونه است مسئولین به فکر کوهدشت نیستند؟
از امام جمعه محترم شهرمان خواهشمندیم موضوع کم آبی شهرستان کوهدشت را در خطبه های نماز عبادی سشیاسی جمعه مطرح بفرمایند شاید فرجی حاصل شود .
نماینده و فرماندار محترم نیز می توانند در جلسات خود با مسئولین کشوری واستانی این مشکل بسیار بزرگ را اطلاع دهند وپیگیر اصلاح کار شوند در حالی که می توان از هرکدام از رودخانه های شمال وغرب وشرق آب را جهت تصفیه به تلمبه خانه ها ی شهر هدایت کند .
وظیفه اصلی بر دوش خدمتگزاران آب وفاضلاب شهرستان است که باید بر مشکلات آب کوهدشت به صورت مستمر در تمام رسانه های کشوری تأکید نمایند .
نباید از تهدید مدیر کل آب وفاضلاب ترسید .مشکل آب کوهدشت هر سال بدتر می شود و به مرز بحران رسیده است در صورت تلاش دسته جمعی مسئولین و بویژه نماینده محترم در مدت کوتاهی شاهد برطرف شدن این معضل بزرک خواهیم بود.
بی شک باز هم اهمیت سد معشوره به اذهات سرایت می کند که این روزها به فراموشی سپرده شده است.

[پاسخ]

بیان دیدگاه !

نام :
رایانامه :