کد خبر : 54136
تاریخ انتشار : ۱۳ مرداد ۱۳۹۳ - ۱۶:۲۳
نسخه چاپی نسخه چاپی
تعداد بازدید 366 بازدید

دکتر ساکی : پیگیر احداث و دریافت ماده ۲۱۵ بیمارستان ۱۶۰ تختخوابی کوهدشت هستیم

  رئیس دانشگاه علوم پزشکی لرستان از در دست اجرا بودن پنج پروژه بیمارستانی در این استان خبر داد. به گزارش میرملاس نیوز به نقل مهر، کوروش ساکی ظهر دوشنبه در جمع خبرنگاران اظهار داشت: در حال حاضر پنج پروژه بیمارستانی در سطح شهرستانهای لرستان در دست اجرا هستند. وی بیان داشت: این پروژه ها […]

0-(34)

 

رئیس دانشگاه علوم پزشکی لرستان از در دست اجرا بودن پنج پروژه بیمارستانی در این استان خبر داد.

به گزارش میرملاس نیوز به نقل مهر، کوروش ساکی ظهر دوشنبه در جمع خبرنگاران اظهار داشت: در حال حاضر پنج پروژه بیمارستانی در سطح شهرستانهای لرستان در دست اجرا هستند.

وی بیان داشت: این پروژه ها شامل فاز تکمیلی بیمارستان شهید رحیمی، بیمارستان الیگودرز، بیمارستان دورود و بیمارستان جایگزین شهدای عشایر است.

رئیس دانشگاه علوم پزشکی لرستان ادامه داد: مجری ساخت این تعداد پروژه بیمارستانی لرستان اداره کل مسکن و شهرسازی است.

ساکی با بیان اینکه همچنین ما پیگیر هستیم که ماده ۲۱۵ هشت پروژه حوزه درمان استان را برای سال آینده اخذ کنیم گفت: این پروژه ها نیز شامل دانشکده دندانپزشکی، بیمارستان ۱۶۰ تختخوابی کوهدشت، دانشکده پرستاری پلدختر، دانشکده پرستاری بروجرد، دانشکده دارو سازی، خوابگاه ۴۰۰ نفره دانشجویی و … است.

وی همچنین در بخش دیگری از سخنان خود به اعتبار مورد نیاز برای فاز تکمیلی بیمارستان شهید رحیمی خرم آباد اشاره کرد و گفت: برای تکمیل این فاز ۳۰ میلیارد تومان اعتبار نیاز است.

رئیس دانشگاه علوم پزشکی لرستان همچنین بیان داشت: برای تجهیز بیمارستان الیگودرز نیز ۴۵ میلیارد تومان اعتبار نیاز است.

 

 

درج شده توسط : امین آزادبخت (مدیر سایت )

دیدگاه ها

طرهانی در گفته :

از شما برای کوهدشت آبی گرم نمی شود همه مردم بعد از آن بازدید کذایی شما امید به تدبیر شما بستند اما ندانستند شمارا با تدبیر وامید سنخیتی نیست. وبه قول مردم شیف بالاگریوه کنن و گون یعنی کاری را وقتی انجام می دهند از آن می گویند وتعریف می کنند شما فعلاً از نیتتان می گویید که آنهم معلوم نیست…..البته قول شروع اجرای پروژه بیمارستان دوم کوهدشت درابتدای سال ۹۲ را در سال ۹۱ هم دادند ونیز بیمارستان رومشکان که یک بلف انتخاباتی بیش نبود.

همشهری در گفته :

پلدختر دانشکده یپرستاری دارد – قرار است داروسازی هم بهش تعلق بگیره در ضمن فوریتهای پزشکی هم دانشجو می گیره
الیگودرز بیمارستان دومش در حال ساخته
درود دانشکده پرستاری داره
بروجرد دانشکده ی پرستاری – داروسازی
راستی نورآباد و الشتر و کوهدشت چه دارند؟
همین کافی است که بفهمیم در این استان یا تبعیض شدید است یا مسولان ما برای استان مرکزی زحمت می کشند
و احتمالا هر دو

ناشناس در گفته :

برای شهری به این وسعت و جمعیت که باید جعیت شهرهای همجوار را نیز اضافه کرد یک بیمارستان با این تجهیزات خیلی کم است مسئولین باید در خصوص ساخت بیمارستان دوم اقدام کنند یا به بخش خصوصی واگذار کنند

دادور در گفته :

با سلام خدمت دوستان
کامنت هایی که در بالا به آن اشاره شده در مورد شهرستانهای بروجرد، الیگودرز و درود همگی نشاندهنده مدنی تر بودن و با فرهنگ بودن و اتنخاب نماینده بدون قومی قبیله ای فکر کردن مردم این شهرستانها و پیگیریهای مجدانه نماینده این شهرستانهاست. شهرهایی مثل کوهدشت و نوراباد و الشتر هم تا زمانی که با تفکرات قومی قبیله ای به نماینده مورد نظرشان رای میدهند و دغدغه و خواست نماینده شهرشان از دولت جابجا کردن مدیران است وضعیتشان به همین منوال ادامه خواهد یافت.

عباسي در گفته :

دروع های شیخ صادق راست بود انهایی که می گفتند دروع است عذر خواهی کنند / عباسی از امارات

ناشناس در گفته :

مردم باید برای تقدیر از زحمات. قبادی مراسمی بگیرن تا هم از ایشان تقدیر بشود هم جواب سختی باشدبرای دروغ ودروغگوها

کوهدشتیا هنوز باید چوب بی خیالی مسولین رو بخورن اینا همه حرفه

بیان دیدگاه !

نام :
رایانامه :