کد خبر : 54275
تاریخ انتشار : ۱۷ مرداد ۱۳۹۳ - ۱۲:۳۴
نسخه چاپی نسخه چاپی
تعداد بازدید 175 بازدید

پیام استاندار به مناسبت روز خبرنگار

    به گزارش میرملاس نیوز ؛ استاندار لرستان با گرامیداشت یاد خبرنگار شهید صارمی و تمامی شهدا و فرهیختگان عرصه فرهنگ و آگاهی بخشی مردم در پیامی از تلاشگران این عرصه  قدردانی کرد. در این  پیام استاندار لرستان  آمده است: «روز خبرنگار» روز پاسداشت اصحاب قلم و اندیشه و تجلیل از مشعلداران آگاهی است. […]

IMG_2304

 

 

به گزارش میرملاس نیوز ؛ استاندار لرستان با گرامیداشت یاد خبرنگار شهید صارمی و تمامی شهدا و فرهیختگان عرصه فرهنگ و آگاهی بخشی مردم در پیامی از تلاشگران این عرصه  قدردانی کرد.

در این  پیام استاندار لرستان  آمده است:

«روز خبرنگار» روز پاسداشت اصحاب قلم و اندیشه و تجلیل از مشعلداران آگاهی است. فرصت مغتنمی است تا آحاد جامعه ضمن توجه به جایگاه و رسالت خطیر این قشر شریف، تکریم و قدردانی شایسته ای را از همه خبرنگاران، نویسندگان و روزنامه نگاران، صاحبان اندیشه و قلم و ایثارگران عرصه اطلاع رسانی انجام دهند.

ضمن گرامیداشت یاد و خاطره شهدای گرانقدر عرصه اطلاع رسانی و خبر به ویژه خبرنگار شهید محمود صارمی، فرارسیدن هفدهم مرداد روز شکوهمند خبرنگار را به عموم فعالان این عرصه در کشور، خصوصاً خبرنگاران و اصحاب خبری متعهد، کوشا و پرتلاش استان لرستان ، صمیمانه تبریک و تهنیت گفته، توفیقات روز افزون تمامی این عزیزان را در راه ایفای رسالت مهم آگاهی بخشی و اطلاع رسانی از درگاه حضرت احدیت مسألت دارم.

هوشنگ بازوند استاندار لرستان

درج شده توسط : امین آزادبخت (مدیر سایت )

بیان دیدگاه !

نام :
رایانامه :