کد خبر : 54275
تاریخ انتشار : ۱۷ مرداد ۱۳۹۳ - ۱۲:۳۴
نسخه چاپی نسخه چاپی
تعداد بازدید 176 بازدید

پیام استاندار به مناسبت روز خبرنگار

    به گزارش میرملاس نیوز ؛ استاندار لرستان با گرامیداشت یاد خبرنگار شهید صارمی و تمامی شهدا و فرهیختگان عرصه فرهنگ و آگاهی بخشی مردم در پیامی از تلاشگران این عرصه  قدردانی کرد. در این  پیام استاندار لرستان  آمده است: «روز خبرنگار» روز پاسداشت اصحاب قلم و انديشه و تجليل از مشعلداران آگاهي است. […]

IMG_2304

 

 

به گزارش میرملاس نیوز ؛ استاندار لرستان با گرامیداشت یاد خبرنگار شهید صارمی و تمامی شهدا و فرهیختگان عرصه فرهنگ و آگاهی بخشی مردم در پیامی از تلاشگران این عرصه  قدردانی کرد.

در این  پیام استاندار لرستان  آمده است:

«روز خبرنگار» روز پاسداشت اصحاب قلم و انديشه و تجليل از مشعلداران آگاهي است. فرصت مغتنمي است تا آحاد جامعه ضمن توجه به جايگاه و رسالت خطير اين قشر شريف، تكريم و قدرداني شايسته اي را از همه خبرنگاران، نویسندگان و روزنامه نگاران، صاحبان اندیشه و قلم و ایثارگران عرصه اطلاع رسانی انجام دهند.

ضمن گراميداشت ياد و خاطره شهداي گرانقدر عرصه اطلاع رساني و خبر به ويژه خبرنگار شهيد محمود صارمي، فرارسيدن هفدهم مرداد روز شكوهمند خبرنگار را به عموم فعالان اين عرصه در كشور، خصوصاً خبرنگاران و اصحاب خبري متعهد، كوشا و پرتلاش استان لرستان ، صمیمانه تبریک و تهنیت گفته، توفيقات روز افزون تمامي اين عزيزان را در راه ايفاي رسالت مهم آگاهي بخشي و اطلاع رساني از درگاه حضرت احديت مسألت دارم.

هوشنگ بازوند استاندار لرستان

درج شده توسط : امین آزادبخت (مدیر سایت )

بیان دیدگاه !

نام :
رایانامه :