کد خبر : 54284
تاریخ انتشار : ۱۷ مرداد ۱۳۹۳ - ۱۸:۴۸
نسخه چاپی نسخه چاپی
تعداد بازدید 1,080 بازدید

من خبرنگار نیستم !

    امین آزادبخت / میرملاس نیوز :  من خبرنگار نیستم !  بازهم روز خبرنگار رسید ، با وجود داشتن سابقه ی 8 ساله در رسانه هایی چون سیمره ، آفتاب لرستان ، کار و کارگر ،روزنامه شرق ، افلاک لرستان، خبرگزاری ایسنا و هم اکنون به طور رسمی با خبرگزاری جمهوری اسلامی ( ایرنا […]

 IMG_8478

 

امین آزادبخت / میرملاس نیوز :

 من خبرنگار نیستم !

 بازهم روز خبرنگار رسید ، با وجود داشتن سابقه ی 8 ساله در رسانه هایی چون سیمره ، آفتاب لرستان ، کار و کارگر ،روزنامه شرق ، افلاک لرستان، خبرگزاری ایسنا و هم اکنون به طور رسمی با خبرگزاری جمهوری اسلامی ( ایرنا ) و همچنین مدیریت پرمخاطب ترین سایت خبری استان لرستان به نام میرملاس ، نمیدانم با وجود همه ی اینها می توانم خودم را خبرنگار خطاب قرار دهم یا نه …

 هنوز در این اندیشه سیر می کنم آیا من یک خبرنگار هستم ، اگر این به کارت و کاغذها باشد که می توانم جرات و جسارتش را داشته باشم و اعلام کنم بنابر مدارک و مستندات موجود من یک خبرنگارم اما آیا اصول حرفه ای یک خبرنگار و ژورنال را رعایت کرده ام ؟ اصلاً آیا توانسته ام صدای مردم باشم؟ …..

 چطور می توانم خودم را خبرنگار بدانم در حالی که اکنون با گذر چندین سال هنوز نتوانسته ام جوابی برای محرومیت های شهر و دیارم پیدا کنم .

آیا دانستن اینکه چرا بعد از گذشت بیش از14 سال از شروع پروژه ی چهار خطه کردن جاده ی شهرم به مرکز استان در حالی که هر روز خانواده های کوهدشتی با از دست دادن جوانانشان در مسیر این جاده  داغدار می شوند هنوز به سرانجام نرسیده است ،چرا بیمارستان شهرم هنوز امکانات یک بیمارستان مجهز را ندارد که دیگر شاهد مرگ همشهری هایمان در مسیر اعزام آنها به بیمارستان ها ی مرکز استان و شهرهای دیگر نباشیم ، چرا کسی نباید پاسخگوی وضعیت ظاهری و بهداشتی شهرم باشد که باعث سرافکندگی همه ی ما در برابر مهمان هایمان از دیگر شهر ها شده است ،   آیا حق ندارم سئوال بگیرم از آنهایی که هر روز برای جلب رای مردم،  “کوهدشتی آباد و آرمانی ” را در ذهن ما ترسیم می کنند و آخر سر بعد از کسب آراء لازم ما را به خیر شما را به سلامت….

 چطور می توانم خودم را خبرنگار خطاب کنم در حالی که هنوز نتوانسته ام به جواب سئوالم در پیگیری عدم اجرای مصوبات دولت قبلی برسم؟ مصوباتی که دولت  احمدی نژاد با تاکیدات فراوان حتی زمان بهره برداریش را نیر مشخص کرده بود ، چطور می توانم خودم را در جرگه ی خبرنگاران قرار دهم و پز بدهم که من هم خبرنگارم و روزم را باید گرامی بدارند در حالی که هنوز نتوانسته ام چرایی عدم اجرای مصوبه ی دولت سابق را در خصوص ؛ بیمارستان ۱۶۰ تختخوابی ، کارخانه ی خودروسازی، پتروشیمی و راه آهن و… که خواسته ی بحق و سالیان سال مردم ماست پیدا کنم…مردمانی که برای رزق و روزیشان روز و شب یا به شغل های کاذب روی آورده اند یا راهی میدان های کارگری کلان شهرها که یادآور حادثه تلخ سعادت آباد برای ماست می شوند.  علت عدم اجرای مصوبه ی دولت چیست؟ به عنوان یک خبرنگار این سئوال را باید از چه کسی بپرسم؟ آیا پرسیدن این سئوالات تضعیف دولت است؟ فکر نکنم اینگونه باشد ، دولت مصوبه می کند ، آیا مسئولان شهر ما  چرایی عدم اجرای این مصوبات را تا چه مرحله ای پیگیری کرده اند و آیا تاکنون در جمع مردم ، همان مردمی که روزی برای جلب رای آنان حنجره ی خود را فدا کرده بود ، در خصوص عدم اجرای این مصوبات لب به سخن گشوده اند ؟

 من یک خبرنگارم ،خبرنگاری که تاکنون به این نتیجه نرسیده ام چرا درصد بیکاری شهرم هر روز اضافه می شود و از درصد آمار کشوری هم سبقت گرفته است ، داستان چیست ؟ جریان چیست؟ من باید جواب این سئوالهایم را از کی و کجا پیگیری کنم؟

 چطور می توانم خودم را خبرنگار قرار دهم در حالی که هنوز مردمان شهرم باید برای ابتدایی ترین کارهایشان به مرکز استان مراجعه کنند و در جاده ای که سالیان سال است قرار است بزرگراه ساخته شودو هنوز اندر خم پیچ اول است جانشان را از دست دهند ، چطور می توانم خودم را خبرنگار قرار دهم در حالی که هنوز کشاورزان دیارم باید در سالهای خشکسالی در حسرت جاری شدن آب سدهای وعده داده شده بمانند…

 چطور می توانم خودم را خبرنگار خطاب قرار دهم در حالی که هنوز که نتوانسته ام به سئوالات اصولی و حیاتی مردمان این دیار دسترسی پیدا کنم و جوابی داشته باشم تا به عنوان یک خبرنگار در اختیار مردم قرار دهم؟

 تاکید می کنم من یک خبرنگار نیستم ، چطور می توانم خودم را خبرنگار خطاب قرار دهم در حالی که هنوز به جواب این سئوالم نرسیده ام که چه شده است که با گذشت سالها هنوز مردم بعضی از روستاهای شهرستان از جاده های آسفاته و همچنین از نعمت آب شرب مناسب محروم هستند.

اگر خبرنگار بودم متوجه میشدم چرا چند نفر که خود را نماینده ی مردم میخوانند بر خلاف خواسته های این مردم پافشاری می کنند و شهرداری که اکثریت مردم از عملکردش راضی هستند برکنار می کنند.

 من یک خبرنگار نیستم اگر خبرنگار بودم به جواب سئوالاتی که هر روز ذهن مردم این دیار رنج دیده و مظلوم را به خود مشغول کرده می رسیدم .

 دلیل اصلی اینکه خودم را یک خبرنگار نمیدانم شاید به بار نرسیدن زحماتم و نرسیدن به چرا هایی باشد که در این سالها پیگیرش بودم ولی پاسخی از مسئولان نصیبم نشد …

   این روز برای من روز غریبی است ، به عنوان یک مخاطب روز خبرنگار را به همه ی اصحاب رسانه ی استان که بدون هیچ چشمداشتی و تنها با عشق ، علاقه و ایثار اطلاع رسانی می کنند و جریان خبررسانی را هرگز فراموش نکرده اند، تبریک می گویم .

 

 

درج شده توسط : امین آزادبخت (مدیر سایت )

دیدگاه ها

رضا عباسی در گفته :

آقای آزادبخت روز خبرنگار رو بهتون تبریک میگم
شما و میرملاس نقطه عطفی در اطلاع رسانی و آگاهی بخشی و پیگیری مطالبات عمومی مردم کوهدشت و شروع کننده کار بزرگی هستید امیدوارم همیشه موفق باشید.

[پاسخ]

گمگشته در گفته :

الحق بسیار تاثیر گذار بود و به نظرم شما اصحاب رسانه کار خود را درحد توان انجام داده اید اما مشکل کار را باید در بطن جامعه جست که هنوز اندر خم یک کوچه ایم !….
مثل همه شهرهای ایران زمین باید خود مردم کوهدشت وارد صحنه شوند (مثل حماسه پیگیری سد معشوره)
اندکی صبر سحر نزدیک است…

[پاسخ]

عبدالرضا قاسمی در گفته :

جناب آقای آزادبخت و دوستان میرملاس

با سلام
به راستی چه زیباست اندیشه ای که در مقابل قلم زانو زند و واژه هایی که در خدمت بیان حق برآید. روز خبرنگار بر شما عزیزان مبارک باد

[پاسخ]

فاضل سوری در گفته :

روزت مبارک
با اینکه در قرن 21 بسر میبریم چند روز پیش در تنها بیمارستان کوهدشت یک خانم هنگام وضع حمل نه تنها جان بچه اش که جان خود را نیز از دست داد، اونوقت ما انتظار داریم آب شرب سالم، جاده ، خیابان بدون چاله، مسجدی برای گنجایش این همه آدم که نماز جمعه های ماه رمضان تبدیل به یک تراژدی میشود و ….داشته باشیم.
پروردگار در فرج آن منجی عالم تعجیل بفرما که سخت نیازمندیم

[پاسخ]

محمدجواد گراوند در گفته :

روز خبر نگار را خدمت اقای ازادبخت ودوستان ساعی وپر تلاش سایت وزین میر ملاس تبریک عرض مینمایم جناب آقای زادبخت عزیز مطالبی که مرقوم داشته اید حرف دل همه دلسوزان این دیار محروم است ولی کو گوش شنوا اتفاقا دیشب همراه یکی از همکاران خبرنگارتان جهت تزریق یک امپول به بیمارستان شهرمان رفتیم باور بفرمایید وضع بهداشتی بیمارستان به اندازه ای خراب وبه هم ریخته بود که در مقابل ان دوست هزاران بار احساس شرمندگی کردم وبه حال خود ومردم این شهر غبطه خوردم به امید ان روزی که مسوولین استان وشهرستان متنبه شوند وچاره ای بیاندیشند

[پاسخ]

فرهادحاجی پور در گفته :

باسلام ،آقای آزادبخت شما کارتون درسته . روزت مبارک

[پاسخ]

حاجی علی شیراوند در گفته :

روزخبرنگار،بر”برار هوار کر وهنارسم”امین عزیزمبارک باد.

[پاسخ]

م .فلاح در گفته :

برادر عزیر جناب اقای آزادبخت همین که توانسته ای صدای مردم را انعکاس دهی هرچند گوش شنوایی برای این صدا نباشد در گام نخست به وظیفه انسانی خود و سپس به عنوان یک خبر نگار متعهد و حرفه ای به شغل خود افتخار کنی

[پاسخ]

یوسف درگاهیان در گفته :

ما به افرادی مانند شما میبالیم جناب آزادبخت.
البته که یک دست به تنهایی صدا ندارد.دست مریزاد و خسته نباشید.
روزتان مبارک

[پاسخ]

افشین باقری در گفته :

آقای آزادبخت روز خبر نگار را بشما تبریک میگم ؛انشاالله همیشه ایام پاینده باشی

[پاسخ]

سعید قاسمی در گفته :

درد نامه ات را با علاقه خواندم

[پاسخ]

بقاع نیوز در گفته :

برای میرملاس مطمئنم محدودیت وجود دارد و گرنه مسائل اهمی درشهر هست که برای شفافیت آن هزینه ای جز بستن و فیلتر شدن درپی ندارد..ولذا این رسالت رو ما مخاطبان هم از میرملاس به یادگاربرده ایم…روزتان مبارک.

[پاسخ]

ع نورمحمدى در گفته :

جناب آقاى امين آزادبخت
باسلام اين حقيرنيز روز خبرنگار رو به شمادوست عزيز وهمه ى همکارانتان در ميرملاس تبريک وتهنيت ميگويم وبراى شما در ادامه راه آرزوى موفقىت ميکنم
جناب آقاى آزادبخت مهمترين معيار براى موفقيت هررسانه بستگى به تعدادمخاطبين آن رسانه است شما بهترازهرکس مى دانيد آمارمخاطبان رسانه وزين وموثر ميرملاس چقدر است ,به جرأت ميتوانم بيان کنم درلرستان بخصوص در کوهدشت ميرملاس دراين راستا رف اول رو مي زند
البته شايسته است در درج نظرات متفاوت مخاطبين تجديد نظر نماييد بنظر مى رسد وقتى ىه خبررو در معرض افکارعمومى قرار ميدهيد بيشتر نظرات موافق را بهش اهميت مىدهيد
باآرزوى موفقيت روز افزون براى شما

[پاسخ]

حکمت اله امانی در گفته :

خدا شهید صارمی و تمام شهدای وادی اطلاع رسانی را غریق رحمت واسعه اش فرماید.
امین عزیز روزت مبارک و با آرزوی سربرزی برای شما، سیعد بالنگ، داریوش ابراهیمی و همه همکارانتان در سایت وزین میرملاس.

[پاسخ]

ناشناس در گفته :

اگرخبرنگاران نباشندمسوولين يواشكي ازكنارديوارمشكلات مردم ردمي شوندبدون اينكه كسي صداي پاي بي عدالتي رابشنود.

[پاسخ]

حمیدازادبخت در گفته :

روز خبرنگار این خلاق رسانه بر همه فعلان این عرصه تبریک وتهنیت باد

زندگی‌نامه محمود صارمی در سال ۱۳۴۷ در در روستای چهاربره شهرستان بروجرد از توابع استان لرستان متولد شد. از آن جایی که خانواده به کار کشاورزی مشغول بودند و پدر خانواده گاه‌وبیگاه برای یافتن کار راهی کشور کویت می‌شد پس لازم بود کودکان از همان سال‌های نخستین زندگی دوشادوش خانواده مشغول به کار شوند، و محمود هم از این قاعده مستثنی نبود. دوره ابتدایی را در همان روستا به پایان رساند و برا ی ادامه تحصیل روانه شهر- ستان بروجرد شد و در منزل خواهرش سکونت نمود. پس از شر کت در کنکور سراسری و پذیرفته شدن در رشته جغرافیا به تهران مهاجرت کرد. خانواده محمود هم به شهر مهاجرت کردند و بعد از گذراندن چند ترم از طریق بسیج دانشجویی دانشگاه تهران راهی جبهه‌های نبرد حق علیه باطل گردید و مدت ۱۷ ماه را در آن جا گذراند. مجدداً به دانشگاه بازگشت و به ادامه تحصیل پرداخت. محمود در سال ۱۳۷۰ مشغول به همکاری با خبرگزاری جمهوری اسلامی ایران گردید. در سال ۱۳۷۱ در حالی که به تحصیلات خود در مقطع کارشناسی ارشد ادامه می‌داد، ازدواج نمود. در تاریخ ۱۳۷۵ به عنوان مسؤول دفتر خبر گزاری جمهوری اسلامی در مزار شریف افعانستان انتخاب شد و دو سال بعد در تاریخ ۱۷/۵/۱۳۷۷ در شهر مزار شریف به دست گروه طالبان در نهایت مظلومیت به شهادت رسید.
یادش گرامی باد

[پاسخ]

امیدیان در گفته :

با عرض تبریک روز خبرنگار به تمامی قشر فهیم و زحمتکش جامعه ،تبریک ویژه خدمت آقای آزادبخت و همکاران پرتلاش سایت میر ملاس

[پاسخ]

نيلو . ايام در گفته :

ضمن تبريك خدمت آقاي آزادبخت ……. شگسته نفسي نفرماييد .عکسهاي چشم گيرتون را با دقت و علاقه نگاه ميكنيم …… خسته نباشين

[پاسخ]

میثم شیرنسب در گفته :

خبرنگاران طلایه داران جبهه آگاهی و چشم بینا و زبان گویای مردم هستند، روز خبرنگار مبارک

[پاسخ]

بیژن گراوند در گفته :

هر چند با تاخیر .روزت را تبریک میگم .
زحماتی که شما در امر اطلاع رسانی به عموم می کشید را ارج مینهیم
همیشه ایام پیروز باشید و کوشا

[پاسخ]

سعيد نادري در گفته :

وَ هُوَ الْحَکِیمُ الْخَبِیرُ

خبرنگار عزیز روزت خجسته باد.

خبرنگار نیک گفتار/ نغز گفتار/ راست گفتار

جناب آقای امين آزادبخت

خبرنگاران به راستی تجسم امانت ، مسئولیت ، تعهد ، دلسوزی و وظیفه اند .خبرنگاران وجدان بیدار جهان و تصویرگر زمان خویش هستند ، زیرا همواره در عمق جامعه زندگی می کنند و سلامت فرهنگی و فکری هر جامعه ای ، مرهون تلاش های شبانه روزی آنهاست.

هفدهم مردادماه این روز ارزشمند اجتماعی بر همه خبرنگاران، روزنامه نگاران و نویسندگان از جمله شما دوست عزيز گرامی باد.

از علیم خبیر توفیق روز افزون جناب عالی در جهت شکوفایی در حرفه خویش با حفظ امانت داری در حق دانستن مردمان را مسالت دارد.

والله المستعان علی ما تصفون

[پاسخ]

عباس حسنی تبار در گفته :

درود برجناب آزادبخت. الحق که ثابت کردی خبرنگاری دلسوز برای مردم هستی.وچه زیباست به جای استفاده از این روز برای بیان مشکلات خود و خبرنگاران این فرصت را به مردم هدیه کردی و باز از دردهای شهرمان گفتی…..

[پاسخ]

هادی قبادی در گفته :

سلام و خداقوت
آیا آقای استاندار این رنجنامه را می خواند ؟
اگر برخی از این معضلات ، منشأ غیردولتی دارد آیا مبادی ذیربط این رنجنامه را می خوانند ؟
آیا همشهریانمان برای حل این معضلات عزم خود را جزم کرده اند تا از دست اندر کاران حقوقشان را مطالبه نمایند ؟
آیا آنها در این مسیر یک دل و یک صدا هستند ؟
آیا در بیان خواسته هایشان اولویت بندی کرده اند ؟
و دهها آیای دیگر …
آقا امین ! شما یک خبرنگارید ، خبرنگاری جوان ، پرانرژی و با انگیزه !
شما به رغم تمامی کاستی ها ، رسالت خود را خیلی خوب به انجام رسانده اید ، مرحبا !
شما مصداق شعر سعدی شیرازی هستید و شرط بلاغ را بجا آوردید :
“من آنچه شرط بلاغ است با تو می گویم / تو خواه از سخنم پند گیر و خواه ملال”
این دیگرانند که باید وجدانشان به درد آید ، پند گیرند و کاری بکنند .

[پاسخ]

عباداله گراوند در گفته :

برادر آزادبخت روز خبرنگار را به شما وتمام کسانیکه در این عرصه صادقانه وبرای تنویر افکار عمومی وپیگیری مطالبات بحق مردم گام برمی دارند شادباش گفته سامت وعزتتان را از خدای بزرگ خواهانم.وامیدوارم همواره شرافت شغلیتان را حفظ و از دام شیطان نفس وپیروان این شیاطین در امان باشید.
واما لازم می دانم عرض کنم که بسیاری از بزگان ومنابع اصیل ریشه همه این بدبختیهاوگرفتاریهای بشری را جهل ونادانی معرفی نموده وما نیز به آن اعتقاد داریم ومعتقدیم اگر ما به بسیاری از حقوقی که داریم ۀآگاه باشیم کمتر مورد طمع قرار می گیریم اما بسیاری که حقوق همنوعان خود رانادیده گرفته و خود را ولی نعمت مردم میدانند وباور کرده اند مردم نباید پرسشگر باشند وخودرا موظف ومجبور به پاسخگویی نمی دانندبه خاطر پیگیر نبودن مردم ونداشتن مطالبات ازسوی عامه مردم است و نخبگان وفرهیختگان هم هنوز آنقدر پیچ ومهره های اعتقادیشان محکم نیست که دفاع از مردم درمقابل ظلم وستمی که بر مردمشان می رود سکوت نکنند .چرا امر به معــــــــــروف ونهی از منکر در برابر عملکرد ضعیف وناشایست مدیران ومسئولین از سوی مردم وحتی زیردستان امر غیر عادی وغیر قابل تحملذ ونپذیرفتنی است .وهرگاه کارمندی به رفتار نادرست وعملکرد ضعیف مدیرش معترض شود اغتشاشگر، جوساز ، مشکل شخصی ، سیاسی کار و….قلمداد می شود ..با تنظیم پرونده ای وارسال به دادگاه تخلفات واحضارهای گاه وبیگاه اورا از نفس می اندازند. ومجبور به سکوت مکی نمایند .
درد آور تر ازهمه آنست که گاهاً افرادی ضعیف وبیچاره که از خود هیچ هنری ندارند وکمترین لیاقتی برای تصدی یک مسئولیت در وجودشان نیست اما آنقدر خودرا به این وآن می چسبانند وآنقدر آویـــــــــــــــــزان بعضی جاها می شوند ویا با فریفتن وریا کاری حقیقت را دگرگون جلوه می دهند و یک سپر بلای مستحکمی برای خود می سازندکه کنار زدن پرده های تزویر ومکر آنان بسیار سخت می شود.واگر این اتصال کذایی قطع شود واقعاً چیزی برای گفتن ندارند واصلاً می توان گفت هیچی نیستند.
واما بعضی ها نیز علیرغم توانی که دارند راه را خطا می روند ورضایت عده ای خواص را بر منافع عموم مردم ترجیح می دهند وراه آسان را برای بقاء برمی گزینند .
به راستی چرا ما باید از عدم آگاهی وسا دگی مردم بد استفاده کنیم ما که عوام نیستیم دستورات قرآن وسایر منابع اسلامی را می دانیم پس اعتقاد ما به چیست؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟مایی که به این اعتقادات عمل نمی کنیم با آنهایی که اعتقادی ندارند درچه چیزی تفاوت داریم؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
آری برادر پیچ ومهره های اعتقادیمان شل ودر حد اطلاع است نه عمل زیرا اگر به داشته های بسیار گرانبهای خود عمل کنیم دیگر نیازی به گله مندی از هم نداریم .من برای نمونه فرازی از نامه 53 حضرت امیر(ع) را یاداوری می کنم ودر آن بیندیشیم اگر مدیران ومسئولین ما بدان عمل کنند آیا باز هم اوضاعمان هین خواهد بود؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
«دوست داشتنی ترین درنزد تو،درحق میانه ترین،ودرعدل فراگیرترین،ودرجلب خشنودی مردم گسترده ترین باشد،که همانا خشم عمومی مردم ،خشنودی خـــــــــــــــــــــواص(نزدیکان)رااز بین میبرد، اماخشم خواص را خشنودی همگان بی اثر می کند. خواص جامعه ،همــــــــــــــــــــواره بارسنگینی رابر حکومت تحمیل می کنند،زیرا درروزگار سختی یاریشان کمـتـــــــــــــــر،ودراجـــــــــــــــــــــرای عدالت از همه ناراضی ترفودرخواسته هایشان پافشار تر ،ودرعطا وبخششها کــــــــــــم سپاس تر،وبه هنگام منع خواسته ها دیرعذرپـــــــــــــــــذیرتر،ودربرابر مشکلات کم استقامت تر می باشند.درصورتی که ستون های استوار دین، واجتماعات پرشور مسلمین ،ونیروهای ذخیره دفاعی ،عموم مردم می باشند، پس به آنان گرایش داشته واشتیاق تو با آنان باشد».

[پاسخ]

سالارنصیری قرعلیوند در گفته :

جناب آقای آزادبخت روز خبرنگار به جنابعالی وخبررسانان واقعی که حکم پیام رسانان …..رابعهده دارند تبریک می گویم
رنجنامه شما یک دنیا حرف گفته ونگفته مردم محروم دیارمان رادرخود داردکه امید است گوش شنوا و….وجودداشته باشد.

[پاسخ]

فريدون طرهاني در گفته :

روز خبر نگار را به جناب آقاي آزادبخت عزيز تبريك عرض ميكنيم .و اميدواريم هميشه پايدار وسربلندوپيروز باشيد. جادارداز تلاش وپيام رساني شمادرخصوص راه اندازي آب شرب شهرك امام (ره)تقدير وتشكر نمايم.

[پاسخ]

اسدالله آزادبخت در گفته :

امین عزیزم ! همه ی ما به وجودشما افتخارمیکنیم. بدون هیچ چشم داشتی وفقط بخاطر مردم وصدای مردم به این مسیر خطیروپرازسراشیبی روی آورده ایدتا حرفه ای بدون خودرا به اثبات برسانید. اتفاقا تنها رسانه ای که مردم به آن اعتماد داشته ونگرانی های خودرا براحتی وبدون تعارف درآن منعکس میکنند سایت وزین وپربار شماست و همین برای شما بزرگترین افتخار ونیکوترین هدیه است . مردم شما را صدای خود انتخاب کرده واعتماد شما برای شهروندان بزرگنرین نعمت است وبسیاری از اصحاب رسانه درآرزوی این روند روبه اوج شما به سر میبرند.میرملاس و هومیان با جدیدت وتلاش مضاعف برای بهبود اوضاع اجتماعی وفرهنگی این دیار شب و روزدرتلاش هستید واین تلاش نشان ازدلسوزی ودغدغه شماست وجا دارد ازشما قدردانی کنیم. اگر پیگیری وتلاش شما (امین عزیز)نبود شاید مردم شهرک نشین امام (ره)مشکل بی آبی شان حل نمیشد،بنظرتان همین فریادشما برای رفع این معظل ،حرفه ای بودنتان را اثبات نمی کند؟پس بحق وشایسته که خبرنگار هستی وبایدازعملکردخودکاملاراضی وخشنودباشی و درمقابل ،مردم ،قدرشناس شما هستندوبرای یک خبرنگارحرفه ای همین قدرشناسی مردم کافی ست ! روزتان خجسته

[پاسخ]

داريوش جعفري در گفته :

سلام برادر امين
اميدوارم شما و ساير خبرنگاران استان هيچ گاه از پيگيري مطالبات مردم خسته نشويد.
روز خبر نگار مبارك

[پاسخ]

فرهنگي در گفته :

باسلام و تبريك روز خبرنگار به امين عزيز خبرنگار بي تعارف و محبوب ديار ميرملاس بخاطر شفاف سازي و حضور به موقع در عرصه هاي مختلف خبري. امين جان خبرنگاري به ابلاغ و استخدام نيست،شفاف سازي جوانمردانه و بي تعارف شما در اداي رسالت خطير خبرنگاري مهم است.

[پاسخ]

تورج آزادبخت در گفته :

تبريك به امين پرتلاش و همه ي همكاران زحمتكش اين عرصه

[پاسخ]

محمد باقری در گفته :

جناب ازادبخت روزتان مبارک

[پاسخ]

سروش از خرم آباد در گفته :

امین عزیز روز خبرنگار بر شما و همه خبرنگاران زحمت کش استانمان مبارک

[پاسخ]

علی دوست رضایی فرد در گفته :

دوست جسورجناب آقای آزادبخت
دلنوشته ات بسیار زیبا و دلنشین بود قلمت پویا و عمرت جاویدان.

[پاسخ]

رومیانی در گفته :

روز خبر نگار بر شما برادر عزیز مبارکب باشد وبرایتانآرزوی موفقیت دارم.امیداست همینجوری بر روال صداقت کاری خودت اصرار داشته باشید

[پاسخ]

مرتضی در گفته :

به عنوان یک دوست و همکار
همینکه مشکلات مردم شهر و دیارتان دغدغه زندگی شماست نه مسائلی دیگر نشانگر روح والای شماست
روزت مبارک

[پاسخ]

بهمن گراوند . هنرستان غير دولتي شهيد قاسمي در گفته :

درعصري كه كثرت و سرعت تبادل اطلاعات ، خبرنگاران امين هم چون امين عزيز را به سرمايه اي براي حفظ آگاهي جامعه بدل كرده است، دانش و تعهد اصلي ترين سرمايه خبرنگاران در ايفاي رسالتشان درخدمت به مردم است كه البته آنرا بارها در وجود آقاي آزادبخت ديده ايم ؛ و همه مي دانيم كه تحقق جامعه پويا جز به مدد روشنگري و اطلاع رساني اصحاب رسانه صورت نخواهد پذيرفت . حال همه اهالي شهر وحقير آقاي امين آزادبخت را به عنوان خبرنگاري دلسوز قبول دارند و وظيفه خود مي دانم در آستانه 17 مرداد و روز خبرنگار كه يادآور جانفشاني شهيد صارمي و ساير خبرنگاران متعهد ايران اسلامي در راه تحقق آرمان خود و تكريم جايگاه انديشه و قلم است ، اين روز را به شما و همه خبرنگاران تلاشگر و دست اندركاران حوزه اطلاع رساني و رسانه تبريك عرض نموده، از خداوند متعال براي شما توفيق ايفاي نقش خطيرتان در خدمتگزاري هر چه بيشتر به مردم و ارتقاء جايگاه رسانه هاي شهر را خواستارم.

[پاسخ]

مصطفی شکری در گفته :

بر دوست ارجمند و اهل قلمم؛ امین عزیز خجسته باش عرض می کنم و بر ایشان خجستگی، مبارکی، طراوت و لطافت روح را آرزو می کنم. امیدوارم که همیشه “آزاد” باشید…

[پاسخ]

کرم اله گراوند در گفته :

این خبرنگار است که درد همه مردم را به گوش دلسوزان میرسانند پس روز خبرنگار برشما برادرعزیز جناب ازادبخت ودیگر عزیزان سعید بالنگ وابراهیمی مبارک باشد خداوند شماها را دراین راه خطیر یاری فرمایید(امین)

[پاسخ]

مرا گویند بی دلان که دستی زن به دامانش
اگر میداشتم دستی گریبان پاره می کردم

[پاسخ]

علی گودرزیان ع پایدار در گفته :

دوست عزیز برادر خوبم !روزت مبارک باد
خبرنگار واقعی شما هستید

[پاسخ]

توليدكننده كوهدشتي در گفته :

روز خبرنگار را به شما كه انعكاس دهنده مشكلات مردم و توليد كنندگان هستي تبريك عرض مي كنم. موفق باشيد.

[پاسخ]

شيخمرادي در گفته :

با سلام ،روز خبرنگار را به خبرنگار بي ادعا، موفق ،پرتلاش و با اخلاق شهرمان تبريك عرض مينمايم.

[پاسخ]

صلح جو در گفته :

خدمت تمامی خبرنگاران تلاشگر،خصوصا خبرنگاران نشریات لرستان تبریک عرض می کنم/به تمامی کارکنان میرملاس هم تبریک و خسته نباشید میگم/

[پاسخ]

همشهري در گفته :

روز خبر نگار را به جناب آقای آزادبخت تبریک عرض میکنیم
خدمتتان عرض مي كنم، مردم ديگر مي دانند كه شما به كار خبرنگاري عشق و علاقه داريد… پس نياز نيست بگيد: من خبرنگار نیستم! بايد با افتخار خود را با نام خبرنگار نشان دهيد…

[پاسخ]

پارسا در گفته :

روزت مبارک .ای زبان همه ی بی زبان ها ، و ای قلم همه ی بی قلمها . همیشه بمان ای قلم و ای زبان شهر بی گناهم .

[پاسخ]

کورش محمدی - اصفهان در گفته :

امین عزیز
به باور اینجانب شما هم یک خبرنگار فعال و دردمند هستید و هم یک نیروی فعال در خدمت شهرمان کوهدشت. شما بیش از حد تصور به رسالت خبرنگاری جامه عمل پوشانده اید. کاش مدعیان نجات کوهدشت به اندازه یک صدم عزم و تلاش و خدمات شما برای کوهدشت دل بسوزانند قطعا کوهدشت گلستان می شود. ممنونم از دردنامه ای که هوشمندانه برای کوهدشت نوشته اید. بسیار دردآور است مشکلاتی که در این دردنامه نشان از محرومیت کوهدشت دارد. انشاالله همواره در این مسیر خطیر پیروز و سرافراز باشید

[پاسخ]

انار سیاو در گفته :

آقای آزادبخت زحمات بي شائبه و زيادي كه در اين راه كشيديد بر ما پوشيده نيست.
خدا قوت…

[پاسخ]

نوری نظری طبا در گفته :

درود بر شما جناب ازادبخت
دل نوشته ی عمیق و جالبی بود
جناب ازادبخت متاسفانه فقط بین مردم لرستان و مسولانش درک مشترکی از اسیبها و مشکلات وجود ندارد
شیپور میرملاس خوزستان را از خواب غفلت بیدار کرد ولی لرستان را نه.
رسالت شما بعنوان یک خبرنگار فریاد کمبودها و معضلات بوده و هست و امیدوارم روزی این فریادها با گوش مسولان معجزه بکند.
مسولان استانی باید در راستای تحت پوشش قرار دادن خبرنگاران استان و ارایه خدمات رفاهی به این قشر زحمت کش از هیچ کوششی دریغ نکنند

[پاسخ]

علی سوری در گفته :

درود خدا بر شما باد شما هیچ وقت در اطلاع رسانی به مردم کوتاهی نکردید باشد که همیشه در خبر رسانی جسورانه تلاش کنید تا شاید مسولین به خود ایند. واندکی تامل نمایند به امید روزی که مسولین شهر به فکر ابادانی این شهر باشند.

[پاسخ]

آدینه وند در گفته :

امین عزیز هرچند با کلی تاخیر اما بر حسب وظیفه روزت مبارک. همیشه پیگیر مطالب و گزارشاتت بوده وهستم وباعث افتخار ما همشهریها بوده و هستی برادرم امین جان شما لیاقت بهتر از اینا را داری موفق باشیب وپیروز

[پاسخ]

منصوره قبادى در گفته :

خدا قوت آقاى آزادبخت

[پاسخ]

رضا شفیعی مقیم تهران در گفته :

با سلام و عرض ادب
بنده نیز ارادت قلبی خود را به شما برادر عزیز و فهیم و فرهنگ دوست را ابزار مینمایم و از خداوند منان سلامت و مزید توفیقتان را در خواست میکنم.

[پاسخ]

بیان دیدگاه !

نام :
رایانامه :