کد خبر : 54407
تاریخ انتشار : ۲۰ مرداد ۱۳۹۳ - ۲۱:۴۳
نسخه چاپی نسخه چاپی
تعداد بازدید 645 بازدید

خاطره برادر علی جوزی پور از شهید والامقام هادی امانی

مقام معظم رهبری : شهادت، مرگ انسانهاى زيرك و هوشيار است.   شهید والامقام هادی امانی و برادر علی جوزی پور   امشب شب ۱۹ رمضان شب ضربت خوردن مولای متقیان و شب قدر است دقیقا ساعت ۲٫۴۷ دقیقه شب یا بعبارتی صبح است . بر آن شدم تا یکی از خاطرات خود را در […]

مقام معظم رهبری : شهادت، مرگ انسانهاى زيرك و هوشيار است.

 

عکس

شهید والامقام هادی امانی و برادر علی جوزی پور

 

امشب شب ۱۹ رمضان شب ضربت خوردن مولای متقیان و شب قدر است دقیقا ساعت ۲٫۴۷ دقیقه شب یا بعبارتی صبح است . بر آن شدم تا یکی از خاطرات خود را در خصوص شهید ” فهمیده لرستان ” هادی امانی نقل کنم امید آنکه فردای قیامت در مقابل شهداء سر بزیر نباشیم :
فروردین سال ۶۳ در یکی از شب های بهاری در منطقه زبیدات و موسیان، ماه در وسط آسمان به نور افشانی خود مشغول بود و مهتابی بس زیباتر اطراف ماه را حلقه زده بود یا بقول خودمان ماه شب ۱۴ بود چون در این ایام عراقی ها خیالشان تا حدودی از عملیات راحت بود خط آرام بود به سنگر مخابرات گردان سید الشهداء به فرماندهی شهید سرافراز فیروز سرتیپ نیا رفتم بعد از احوالپرسی با معاونت گردان حاج بهزاد باقری مقداری تنباکو و چند پاکت سیگار را که برای شادروان حاج ممه رضائی همراه داشتم تحویل دادم و مشغول صحبت شدیم.

بعد از صرف چای خواستم برگردم که با اصرار ایرج دارابی و شهید هادی امانی در سنگر مخابرات ماندگار شدم ساعت حدود یک نیمه شب بود که فتیله فانوس را پائین کشیده و در زیر پتوهایمان آرام گرفتیم و بیست دقیقه ای هم به همان حالت جک گفتیم و خندیدیم هر از چند گاهی زوزه توپ های دور برد از بالای سرمان میگذشت و اطراف قرارگاه تیپ ۱۲ حنین را مورد اصابت قرار میداد.

خلاصه به هر طریقی بود خوابیدیم بعد از حدود یک ساعتی از خوابمان نگذشته بود که صدای انفجار بزرگی ما را از خواب پراند به ایرج دارابی گفتم احتمالا همین نزدیکی را زد. با توجه به اینکه کمی هم ترسیده بودم مقداری آب خوردم خواستم مجددا بخوابم که ناگهان متوجه غیبت هادی شدم !! گفتم ایرج هادی نیست فرمود ولش کن !! گفتم یعنی چه بنده خدا بلند شو بریم سراغش . گفت نمیخواهد کسی بفهمد !!!

چون بیسیم چی بود احساس کردم شاید پیام محرمانه ای را برای فرماندهان گردان برده !! حدود ۲۰ دقیقه ای گذشت دیگر تاب نیاوردم بلند شدم با توجه به انفجار چند دقیقه پیش نگرانیم بیشتر شده بود . از سنگر بیرون آمدم پشت خاکریز دوم نزدیک تانکر آب خیلی آهسته میگشتم ناگهان صدائی مرا متوجه خود کرد تمام بدنم لرزید احساس کردم دو نفر باهم حرف میزنند پاورچین پاورچین خود را نزدیکتر کردم البته با ترس و دلهره !! چه صحنه زیبائیست خدایا چه میببینم ؟؟
در زیر نور افشانی ماه شب ۱۴ شهید هادی امانی چنان مستانه سر بر سجده گذاشته بود و نماز شب میخواند که اصلا متوجه حضور من نشد آنقدر زیبا با خدای خود راز و نیاز میکرد و الهی العفو الهی العفو میگفت که بی اختیار اشک از چشمانم سرازیر شد و با هق هق گریه من متوجه حضورم شد . آری اینچنین است که این نوجوان ۱۳ ساله در دانشگاه حضرت امام خمینی ( جبهه های نبرد حق علیه باطل ) تربیت یافت و در حالیکه باور کنید بارها و بارها احساس میکردم بی سیم بر دوش نحیفش سنگینی میکند مثل سرداران بزرگ جنگ توانست همچون نامش چراغ راه نسل های آینده باشد . هر گاه که با او شوخی میکردم لبخندی شیرین دندان های همچون صدفش را نمایان می ساخت و اکنون مرا بیاد این شعر محلی می اندازد :
دم قن دنان قن شکرین دمم       بخن تا بچو و تاراج غمم

به امید روزی که شهدای عزیز با لبخندی که حکایت از رضایت دارد واسطه شفاعتمان گردند چرا که قرآن کریم میفرماید هر شهید میتواند هفتاد هزار نفر را شفاعت نماید روحش شاد و یادش گرامی باد .

 

 

 

درج شده توسط : بهزاد باقری / دبیر سرویس شهدا و منتظران " میرملاس نیوز "bagheri1348@yahoo.com

دیدگاه ها

سعیدگراوندکلسرخی در گفته :

یا وجیها عندالله اشفع لنا عندالله
روح دردمندم با یادش شاد

پ.گراوندکلسرخی در گفته :

روحش شاد یادش گرامی

امین آزادبخت (مدیر سایت ) در گفته :

تنها کسانی مردانه می میرند که مردانه زیسته باشند.(شهیدآوینی)

علی جوزی پور در گفته :

درود خدا بر شما

هادی قبادی در گفته :

با تشکر از جوزی پور بزرگوار
بیان اینگونه خاطرات ولو کوتاه می تواند ما را بیشتر به عظمت روح آن مردان الهی آشنا سازد .
اوج معنویت حاکم بر بچه های آن دوران برای ما پیام های فراوانی دارد . ای کاش همگان بگویند و بنگارند آنچه را که از آن ایام به یاد دارند .
در شرائط امروزی همه ما به شنیدن و مرور آن خاطرات سخت محتاجیم.

علی جوزی پور در گفته :

مشتاق دیدار حاج آقا ی عزیز

حسيني در گفته :

سینه ام یا رب نمی سوزد چرا
لذت سوز و دعا یادش بخیر
جبهه لبخندش میان اشک بود
خنده های بچه ها یادش بخیر
ياد وخاطره شهدا و چهره هاي نوراني اين از جان گذشتگان هميشه در يادها خواهد ماند

فتحعلی شهبازی در گفته :

سلام بر جوزی پور عزیز. بدون شک شهدای عزیز هشت سال دفاع مقدس سعادتمند بودند که عاقبت بخیر شدند و به معبود پیوستند و بدا به حال ما که در حسرت چنین مرگ شریفی مانده ایم

علی جوزی پور در گفته :

استاد فرهیخته اینجانب در همه عرصه ها شاگرد حضرتعالی بوده و هستم

موحدی در گفته :

روحش شاد ویادش گرامی باد.

حمیدازادبخت در گفته :

شهادت
دُرّ گرانبهایی است
که بعد از جنگ به هر کس نمی دهند.
امام خامنه ای

محمدی نژاد در گفته :

درود بر آقای جوزی پور
سلام ودرود خدا بر شهید امانی وخانواده برادران و دایی های این خانواده که همیشه مامن روحانیت در روزهای سخت ستم شاهی بودند از این خانواده جز اینگونه نباید دید خوشا بحال همه شهدا وآن حالات معنوی شان.

علی جوزی پور در گفته :

سلام بر اسوه صبر و استقامت آزاده گرانقدر محمدی نژاد عزیز . آنانکه رفتند کاری حسینی کردند و آنانکه مانند باید کاری زینبی کنند وگرنه یزیدی اند ما هرکاری انجام دهیم به گرد و غبار پای شما عزیزانی که همه چیز خود را برای بقای نظام و اسلام هزینه کردید نمیرسیم .

س.م.والی پور در گفته :

سلام وعرض ادب واحترام دارم خدمت دوست وهمکلاسی عزیزم جناب آقای علی جوزی پور.
وقتی این خاطره ی قشنگ را می خواندم وبعداز خواندن خاطره به عکس آقای جوزی پور نگاه کردم ، سریعاً خاطرات زمان همکلاس بودن وشوخی های با مزه ی ایشان در جلوی چشمم نمایان شدند. آقای جوزی پور اولاً دست درد نکنه برای نوشتن این خاطره ی بسیار زیبا. ثانیاً از اینکه بعد از مدتها ،( اگه اشتباه نکنم بیش از سی سال است که زیارت دیدارتان نصیب بنده نشده ) اسم وتصویر زیبایتان را از طریق این سایت وزرین وپرمخاطب ، زیارت کردم بیش ازحد خوشحال شدم . باور کنید یک لحظه خودم را در زمان محصلی وهمکلاسی با شما حس کردم.
گرامی باد یاد وخاطره ی شهید امانی بقول آقای جوزی پور ، شهید فهمیده ی لرستان. انشاالله خداوند روح کلیه ی شهدا علی الخصوص شهید نوجوان ، هادی امانی را باروح شهدای کربلا وامام شهدا وائمه اطهارش محشور گرداند. آمین یا رب العالمین.

علی جوزی پور در گفته :

سلام بر سید عزیز : سید مروت والی پور . مرتضی محمدی . امیر عباس کرمی . شهریار گراوند . امین عباسی . داوود خیری . نجفعلی سلگی ……………. این عزیزان بخش اعظمی از زندگی این حقیر را در دوران ابتدایی در مدرسه هنر به ریاست قدیری شکل داده اند . خدایا هر کجا که هستند ببسلامت دارشان . سید عزیز اگر از برادر ارجمند مرتضی محمدی خبری داری بی نصیبمان نگذار بامید دیدار

س.م.والی پور در گفته :

سلام مجدد خدمت دوست عزیزم آقای جوزی پور. آقای جوزی پور عجب حافظه خیلی قوی داری . باید به خاطر این حافظه قویتان ، به شما تبریک بگویم. ولی برعکس شما ، ما پیر شدیم وبه بیماری آلزایمر مبتلا گشتیم و حافظه مان خوب یاری نمی کند.
از آقای مرتضی محمدی خواستی برایت بگویم . ایشان در دوران راهنمایی به کرمانشاه نقل مکان کردند. درعملیات مرصاد مفقودالاثر شدند وبعدازگذشت 36 ماه ، جزء گروه سیزدهم آزادگان به میهن اسلامیمان برگشتند. ودر حال حاضر ، ایشان دارای مدرک دکتری می باشند ودر کرمانشاه مشغول طبابت هستند.
پس از اینکه اسم آقای داوود خیری را آوردی ، چیزهایی در جلوی چشمم تجسم شد ولی دقیقاً بخاطر نمی آورم ، ای کاش بیشتر از این دوست عزیزمان برایم بگویی. کجاست ؟ چه کاره است؟ و……

علی جوزی پور در گفته :

سید عزیز در حدمتم شماره تماس من 09396615009

جواد ضرونی در گفته :

درود خداوند به روح بلند وملکوتی امام راحل وشهدای عزیز وخصوصا شهید امانی خداوند روح ایشان با سالار شهیدان محشور بفرماید.
علی جان خاطره جالب وشنیدنی بود امیدوارم خداوند به شما برادر ودوست عزیزم سلامتی,سربلندی وعاقبت بخیری عطا فرماید ,علی جان امثال حضرتعالی ودیگر رزمندگان الگوی زیبایی برای ما بسیجیانی است که به اقتضای سن افتخار حضور در جبهه ورکاب شما قهرمانان را نداشتیم .
پیروز باشید.

علی جوزی پور در گفته :

سلام جواد عزیز بسیار ممنون و سپاسگزارم بقول امام خامنه ای عزیز : بسیجی باید در وسط میدان باشد و خوشبختانه شما که همیشه پا در رکاب و گوش بفرمان فرماندهی کل قوا آماده اید . سالم باشید

محمدی علیمحمد در گفته :

بادرود به ارواح شهدای گرانقدرمان خصوصا شهید والامقام هادی امانی وتشکر از اقای جوزی پور.
استمرار بیان خاطرات عزیزان شهیدمان از زبان وبا بیان وقلم همرزمان ودوستان ویاران آنان خود کار فرهنگی وخداپسندانه ای است که قطعا تاثیرات بسیار مهم اخلاقی وانسانی وعقیدتی بر روی نسلهای بعد بالاخص
جوانان ونوجوانان خواهد گذاشت تا با یاد آوری شجاعتها وشهامتها ی شهیدان درس ایثار وخود گذشتگی در راه
عزت میهن و اسلام را بیاموزند .

علی جوزی پور در گفته :

خاک پای شما

کرم اله گراوند بسیجی دوران جنگ در گفته :

درود خدا برشما بسیجی دلاور برادر عزیز ودوست داشتنی علی اقا جوزی پور خاطره جالب وخواندنی بود بسیاربه دل نشست خداوندروح تمامی شهدا وبخصوص روح شهید امانی را باروح سالار شهیدان (ع) محشور گرداند (امین یارب العالمین)

علی جوزی پور در گفته :

درود خدا بر رزمنده گرانقدر گراوند عزیز قطعا خاطرات بی بدیل شما از حماسه سردار حمید رضا ابراهیمی در کردستان شنیدنی خواهد بود منتظریم دلاور بی ادعا

کورش محمدی - اصفهان در گفته :

خداوند رحمان روح شهید هادی عزیزمان را با اولیایش محشور بگرداند و به برادر ارزشمند این شهید جناب حاج حکمت امانی عزیز طول عمر با عزت عطا کند
با سپاس از دوست عزیزمان جناب علی جوزی پور برای این خاطره زیبا

علی جوزی پور در گفته :

کورش جان سلام هروقت به این دیار سفر نمودی نگاهی هم باین زمینیان کن برادر بامید دیدار

کورش محمدی - اصفهان در گفته :

علی آقا سلام . سرور مایی برادر . ارادت دارم خدمتت، انشالله اولین فرصت خدمت خواهم رسید

ارادتمند و همکلاسی سابق در گفته :

آدمی مخفی است در زیر زبان این زبان پرده است بر درگاه جان
چون کسی این پرده را درهم کشید سر صحن خانه بر او شد پدید.
علی جان ممنون از چشم زیبابین و شخصیت وفادار و قدرشناستان ، سخن هرکس معرف شخصیت اوست . شما هم به درستی گوشه ای از شخصیت زلال و دوست داشتنی شهید هادی را آیینه وار به دیگران نمایانده اید و هم بی اختیار دری از روح خود را به دیگران نمایش داده اید که هر دو در خور توجه و تحسین است ، برایتان آرزوی سربلندی و عاقبت به خیری دارم ولی داخل پرانتز ؛ قرآن چنین آیه ای ندارد احتمالا منظورتان حدیث بوده .

علی جوزی پور در گفته :

ممنون از راهنمائیتان همکلاسی سابق و فهیم . اما این مطلب را در یکی از نشریات محلی لرستان در ماه مبارک رمضان مطالعه نمودم اگر اشتباهی شده عذر تقصیر

معصومی در گفته :

روحش شاد ویادش گرامی باد .خدایا مارا شرمنده شهدا نگردان به جنگی تن به تن بااختر سرخ چکیده از سینه هامان اختر سرخ مسلمان کی پزیرد ننگ وتسلیم نمی میرد مگر درسنگرسرخ

علی جوزی پور در گفته :

درود بر شما

اميد صادقي در گفته :

((چه أوقات تلخي كه بر من گذشت
گواه دل ريش من ماه بود
دمي شك نكرديم به شاهراهها
دريغا كه بي راهه ها راه بود ))
بإسلام ودرود به روح بلند شهدائ پر افتخار مان
با بغضي نتركيده در گلو وآه حسرتي در دل سپاسگذارم از راوي عزيز جناب جوزي پور وعرض أدب وأرادت خدمت شهيد أماني و برادر بزرگوارمان حاج حكمت أماني
ممنونم از از خاطره زيبايتان و حس و حالي كه به ما بخشيدي

علی جوزی پور در گفته :

درود خدا و دعای شاه شهیدان بدرقه راه همه کامنت گذاران عزیز . بسیجیان جانبازان و همرزمان شهدا ء

سید مهدی روزی در گفته :

با تشکر از آقای جوزی پور عزیز و خاطره شریف ایشان و درود خدا بر شهید بزرگوار

علی جوزی پور در گفته :

درود بر سید جلیل القدر

اسدالله آزادبخت در گفته :

باسلام خدمت دوست خوبم جناب علی جوزی پور
باتوجه به این خاطره ی زیبای شما ازشهیدوالامقام هادی امانی مرا به روزهای زبیداد بردی که لحظه به لحظه اش پرازتقدس وتبرک است. شهید هادی امانی ،دکتر ایرج سرتیپ نیا،ایرج دارابی و بنده بعنوان بیسیم چی گردان بودیم که رفتار وکردار شهیدهادی امانی بیشترازسن وسالش نشان میداد. باوجودی که یکسال ازمن کوچکتربود اما خیلی از مسایل شرعی را ازایشان میپرسیدم و دکتر ایرج سرتیپ نیا به مزاح میگفت:اسد ازهادی تقلید میکند! اما غافل ازاینکه همین شوخی ومزاح روزی واقعیت پیداکرده و درآینده ای نه چندان دور هادی به شأن ومقامی که لیاقتش را داردمی رسد و من می مانم و دنیایی از سوالات بی پاسخ که چرا هادی آنقدر به خدا نزدیک شدکه هرچه میپرسیدی باهمان لحن شیرین خودجواب میدادوتنها چیزی که لای دندان های تعجب ،گزیده میشودانگشتان حیرت من است!دست مریزاد وزنده باشی.
روح شهیدهادی ودیگر شهیدان هشت سال دفاع مقدس شاد.

علی جوزی پور در گفته :

استاد عزیز و خواهر زاده گرامی اینجانب به وجود انسان اندیشمند و فر هیخته ای چون جنابعالی افتخار میکنم همانطور که جنابعالی فرمودید هادی عزیز همانند نام پر از معنایش برای ما الگو بود و خیلی بیشتر از سن و سالش نشان میداد البته همه شهدا ء عزیزند با وجود شما کمی جرات بخود دادم یکی از چند صد خاطره ای که از رزمندگان دوران دفاع مقدس دارم را هر چند دست و پا شکسته بیان کنم حال نوبت شماست که هادی دوست داشتنی و دیگر رزمندگان را به نسل امروزی معرفی نمائید یا علی

جهان امیری در گفته :

روحش شاد ویادش گرامی باد.با تشکر از آقای جوزی پور عزیز، فکر می کردیم در زمینه ورزش فوتبال و ارسال پاس های ویران کننده تبحر دارید ماشاالله دستی تواتا بر آتش ادبیات و قلم دارید.

علی جوزی پور در گفته :

درود خدا بر امیری عزیز و خانواده متدین امیری . من هنوز اکابر هم نگرفته ام جهان عزیز (خوزه مورینیو )

حسينپور در گفته :

روح تمام شهداي هشت سال دفاع مقدس شاد. آقاي جوزيپور خاطره جالبي بود درود خدا بر شما و تمام رزمندگان عزيز .

علی جوزی پور در گفته :

درود بر حسینپور عزیز و همه دوست داران شهداء

رحیم جعفری در گفته :

جوزی پور عزیز سلام،تشکر از بیان خاطره زیبا از نوجوانی مخلص وبزرگ،امیدواریم شرمنده شهدا نباشیم . تشکر از آقا سعید عزیز

علی جوزی پور در گفته :

سلام حاج آقا مشتاق دیدار

علی جوزی پور در گفته :

سلام حاج آقا ارادتمند قبلی و قلبی و مشتاق دیدار

فیروز زارعی نژاد در گفته :

یاد شهید هادی امانی را گرامی میداریم و از برادر جوزی پور بخاطر نوشتن خاطره زیبا تشکر امیدوارم از قافله شهدا جا نمانیم

علی جوزی پور در گفته :

درود بر فیروز عزیز

حسن رشنو در گفته :

یاد شهدا را گرامی میداریم که جانانه از خاک ووطن و ناموس و دین مان دفاع کردند.خاطره زیبا و اموزنده ای از نوجوانان کشورمان.امیدوارم شرمنده شهدا نشویم.باتشکر از اقای جوزی پور

علی جوزی پور در گفته :

ممنونم جناب رشنو عزیز

رزمنده گردان محبين-ازتهران در گفته :

باسلام به ارواح طيبه شهداءودرودبرروح پاك شهيدهادي اماني.وسلام وتشكرازميرملاس وآقاي جوزي پوروهمه رهروان راه شهداء.باشهيدهادي اماني دردوران دبستان دولتي مازيارومدرسه راهنمائي آيت الله طالقاني همكلاسي بودم؛رفتارهاوجبهه رفتن هاي شهيدهادي خيلي مراتحت تاثيرقرارداده بود.اجتماع بسيجيان طرح لبيك ياخميني(ره)كوهدشت درمقابل زمين خالي سپاه پاسداران (درآن زمان)مرابه سمت خودكشاندتاآخرمراسم وسازماندهي آنها نظاره گربودم بسيجيان دراختيارخودشان قرارگرفتندتارهسپارمنازلشان شوند شهيدهادي تامراديدبسمت من آمد پس ازسلام واحوالپرسي چون مسيرمنزلمان يكي بودباهم پياده همراه شديم بسمت منزل.نگاهي به لباسهاي فرم خاكي بسيجي كه خيلي مرتب وپاكيزه به تن داشت مرابيشترمجذوب خودش كردمن هنوزجبهه نرفته بودم دلم خيلي ميخواست به جبهه بروم باشهيدهادي درموردجبهه وجنگ خيلي صحبت وسوال كردم.به ميدان شهداءرسيديم شهيدهادي نبش پياده روميدان جلوي مغازه پناهي يك لحظه نشست وبنديكي ازپوتينهايش رامحكم بست خيلي منظم ومرتب بود.هم شاگردي زرنگ وباهوشي بودمراتشويق به اعزام به جبهه كردهمانسال اعزام شدم ولي توسط مادرم برگردانده شدم سال بعداعزام شدم نزديك 4ماه درجبهه ماندگارشدم در2عمليات شركت داشتم .قبل ازعمليات والفجر9درمنطقه پنجوين محل استقرارلشكر57دراجتماع نيروهاي لشكربه همراه شهيدسيداردشيرنازاريان شهيدهادي راديدم ازديدارباآن شهداي والامقام خيلي خوشحال شدم باآن چهره هاي معصوم ونورانيشان وباحمل بي سيمهاي آماده براي عمليات نميدانستم آخرين ديدارم هست. باشهيدهادي وشهيدنازاريان پس ازملاقات نيم ساعته ودرحال حركت براي هميشه خداحافظي كردم آنهاپس ازعمليات والفجر9مجددا”درعمليات بعدي كه درفروردين65درمنطقه سليمانيه عراق انجام شدشركت كردندوبه درجه رفيع شهادت نائل آمدندروحشان شادويادشان گرامي باد. ولي هميشه بيادشان ويادشهداي همرزمم هستم شهيدهادي سالي چندباربه خوابم مي آيدآن شهيدوالامقام وسايرشهداي عزيزووالامقام هم بيادماهستنداميدوارم هيچ وقت آنهارافراموش نكنيم.جادارديادشهيدان عزيزوهمكلاسيم فرزادقبادي عزيز؛سيدعباس ابراهيمي؛نورالدين رحمتي؛وتمامي شهداي همرزم وفرماندهان شهيدعزيزم راگرامي بدارم يادشان گرامي وراهشان پررهروباد.

سعید بالنگ / دبیر سرویس شهدا ( دلاوران لرستان ) "میرملاس نیوز در گفته :

سلام دوست عزیز
ای کاش اسم واقعی خودتون رو بنویسید

رزمنده گردان محبين-ازتهران در گفته :

سلام باتشكراززحماتتون انشاالله خدمت ميرسيم.

سعید بالنگ / دبیر سرویس شهدا ( دلاوران لرستان ) "میرملاس نیوز در گفته :

حداقل یه ایمیل بفرستید یا شمارتون رو خصوصی

کوهدشتی در گفته :

درود خدا بر شهید هادی امانی و تمام شهدای ایران عزیز که چه عاشقانه به عشق وطن از جان عزیزشان گذشتند
روحشان شاد و یادشان گرامی

محمد حسین طرهانی در گفته :

با سلام و درود فراوان خدمت برادر عزیز جناب آقای جوزی پور
دستتان درد نکند،خاطره ی تکان دهنده ای بود،انشاالله که ولی نعمتهای خود را به یاد فراموشی نسپاریم و یاد شهید عزیز ،هادی امانی،این شهید معصوم را گرامی میدارم
«اینك ما و شما مانده ایم كه وارث رسالت و حامل امانت شهدا هستیم.

علی جوزی پور در گفته :

سلام سر دار عزیز و بی ادعا ، بی شک اگر جانفشانیهای شما سر داران عزیز دوره دفاع مقدس نبود ( چه سرداران شهید و چه آنهائی که در قید حیاتند ) و مهم تر رهبری پیامبر گونه حضرت امام ره و بدنبال آن چراغ هدایتی بی بدیل همچون امام خامنه ای ، قطعا ایران عزیز هم به سرنوشت برخی کشورهای منطقه دچار میگشت و خون شهدای عزیز ما هم به هدر میرفت ولی خوشبختانه مردم قدر شناس ایران تربت شهدای عزیز را توتیای چشم خود دانسته و تا ابد خود را وام دار خون این سبکبالان دانسته و به پیمان خود با ولایت پای بندند چرا که ما اهل کوفه نیستیم علی تنها بماند ………. وما مثل دوران دفاع مقدس خود را همان نیروی ساده تحت فرماندهی شما میدانیم برای جنابعالی و خانواده محترم آرزوی بهروزی دارم رو ح اما و همه شهدا قرین رحمت حق باد .

نجف شهبازی در گفته :

سلام اقای جوزی پور عزیز
در وصف شهدا و دوستان دوره جنگ و حال کنونی جامعه و ما بازماندگان سرویس شهدا را بجند بیتی از غزلیات حافظ شیرین سخن مهمان کنم

اه از این جورو تطاول که د این دامگه است
اه از ان سوزو نیاز که در ان محفل بود
در دلم بود بی دوست نباشم هرگز
چه توان کرد که سعی من و دل باطل بود
دوش بیاد حریفان بخرا بات شدم
خم می دیدم خون در دل سر در گل بود
بس بگشتم که بپرسم درد فراق
مفتی عقل در این مسیله لایعقل بود

ناشناس در گفته :

سلام بر اسوه صبر و مقاومت نجف عزيز بي شك حضور شما در سايت شهداء غنيمتي بس بزرگ است وقتي شماحضوري گم داشته باشيد جائي براي امثال من نيست سالم باشيد

علی جوزی پور در گفته :

حضوری مستحکم

داریوش گراوند در گفته :

سلام جناب جوزیپور خاطره شمارو بادقت خواندم ان شاءالله ادامه داشته باشد.بازهم میگم هرکسی به نیکی ازشهداء خاطره ویادی بکند حتما برایش دعامیکنم ؛موفق وپایدارباشید.

علی جوزی پور در گفته :

محتاج دعای همه رزمندگان عزیز بخصوص سرذار صفائی عزیز هستم

بیان دیدگاه !

نام :
رایانامه :