کد خبر : 54417
تاریخ انتشار : ۲۱ مرداد ۱۳۹۳ - ۰۲:۲۹
نسخه چاپی نسخه چاپی
تعداد بازدید 2,679 بازدید

بیمارستان زن باردار را‏ پذیرش نکرد، نوزاد در راهرو توالت متولد شد

  آفتاب نوشت: “پروانه …” اهل روستای … شب۱۷ مرداد ماه، ساعت ۱۲ شب به بیمارستان امام خمینی(ره) کوهدشت رسیدند.ماما ها گفتند پزشک متخصص در بیمارستان حضور ندارد و بهتر است فردا برای زایمان بیاید. اما بچه توی دل پروانه بی‌قراری می‌کرد. ناامید از ساختمان بیرون آمدند. راهرو سرویس بهداشتی تاریک بود. برادر چراغ موبایل […]

114423_379

 

آفتاب نوشت: “پروانه …” اهل روستای … شب۱۷ مرداد ماه، ساعت ۱۲ شب به بیمارستان امام خمینی(ره) کوهدشت رسیدند.ماما ها گفتند پزشک متخصص در بیمارستان حضور ندارد و بهتر است فردا برای زایمان بیاید. اما بچه توی دل پروانه بی‌قراری می‌کرد. ناامید از ساختمان بیرون آمدند. راهرو سرویس بهداشتی تاریک بود. برادر چراغ موبایل را روشن کرد و زن لب به دندان گزید از درد. جاری‌ با هزار بسم‌الله و صلوات بازوهای پروانه را فشرد. بچه به دنیا آمد؛ دخترکی که پس از پنج روز هنوز نامی ندارد.

صدای ناله‌های پروانه و تکاپوی همراهانش پرسنل را متوجه تولد بچه کرد و بالاخره یکی برای بریدن بند ناف آمد. “صبح شده بود، تا ساعت ۱۲ در بخش بستری شدیم و دست آخر بیمارستان از ما ۵۰۰ هزار تومان پول خواست. برادر پروانه گفته که “ما پول نداریم. روستایی هستیم. دفترچه بیمه هم که داریم، ۵۰۰ هزار تومان پول زیادی است. بچه هم که اینجا متولد نشده ۲۷۰ هزار تومان پول می‌دهند و به روستا برمی‌گردند”.

گله از نبود امکانات بهداشت و درمان حرف امروز شهروندان نیست. استان لرستان چند بیمارستان خصوصی و ۱۱ بیمارستان دولتی در شهرهای خرم آباد، پلدختر، دورود، الیگودرز، ازنا و نورآباد دارد اما طرح‌های بسیاری با کمبود اعتبار در حد طرح باقی ماند و سفر سوم هم کارگر نبود و طرح‌های نیمه‌کاره روی دست دولت مانده است. به‌گفته‌ فرماندار کوهدشت یکی از مصوبات دولت گذشته بیمارستان ۱۶۰ تختخوابی بود که به سرانجام نرسید.

 

 

درج شده توسط : امین آزادبخت (مدیر سایت )

دیدگاه ها

با تمام وجودم برای این هم استانیم ناراحتم باز خدا رو شکر که بچه اش وخودش سالم هستند امروز در یکی از خبر گزاریهای کشور خبری در مورد آزار واذیت یک نوزاد توسط معتادین خوندم وبعد هم این خبر ناراحت کننده رو از سایت دوست داشتنی میرملاس امروز آقای انتظامی بازیگر معروف سینماکشور رفته بودن جلوی نمایندگی سازمان ملل وبرای مادران وکودکان غزه اشک میریختند کاش میشد این خبر کودک آزاری واین خبر آزار این زن باردار هم استانی منرو میشد به یک طریقی برای این بزرگ مرد؟ فرستاد تایک کمی هم اشک برای مادران وکودکان سرزمین خودش بریزه با تشکر به خاطر خبررسانی .سایت میر ملاس زبان وچشمان مردم لرستان وشهرستان کوهدشت است اگر دیدگاه منو درج نکنی بازم برام عزیزی میر ملاس .

[پاسخ]

حسين ناصري پاسخ در تاريخ سه شنبه ۲۱ مرداد , ۱۳۹۳ ۰۸:۱۵:

سلام
اشك امثال آقاي انتظامي دردي از ما رو دوا نمي‌كنه
کس نخارد پشت من جز ناخن انگشت من

[پاسخ]

ر پاسخ در تاريخ چهارشنبه ۲۲ مرداد , ۱۳۹۳ ۰۹:۱۲:

كاش انتظامي فرماندار كوهدشت بود لااقل كمي برايمان گريه ميكرد..

[پاسخ]

پاسخ علی پاسخ در تاريخ سه شنبه ۲۱ مرداد , ۱۳۹۳ ۱۴:۴۱:

من باتوجه به شناختی که از دکتر امرایی رئیس شبکه ورئیس بیمارستان کوهدشت دارم پول توالت نمیگیره ، وپول پروانه خانوم را بهش عودت میده فقط منتظره مراحل اداری زایمان توالتی سپری بشه.

[پاسخ]

دنیای عجیبی شده!
حاشا به غیرتت ای همشهری .زن باردار را جواب میکنی.بعدشم پول زور میگیری؟
اللهم عجل الولیک فرج. مهدی جان تو نیایی این آشفته بازار را کسی یارای آن نیست

[پاسخ]

حسين ناصري پاسخ در تاريخ سه شنبه ۲۱ مرداد , ۱۳۹۳ ۰۸:۰۱:

سلام امين جان!
براي ظهور آخرين ذخيره ، جور ديگر بايد ديد. ديده‌ها را بايد شست و زير باران بايد رفت.

[پاسخ]

فرهنگی پاسخ در تاريخ سه شنبه ۲۱ مرداد , ۱۳۹۳ ۲۳:۰۸:

آقای ناصری این دستاورد مدیران نالایق آقای ملکشاهی است که برای حفظ ریاست آنان یه هر کاری دست میزندواقعا شرم باد بر مدیران بی لیاقت

[پاسخ]

ع-گراوند در گفته :

عزیزان اینجا در شهر من وشما مسؤلین خود را ولی نعمت مردم می دانندوحقی برای مردم قائل نیستند .
یک سال از عمر دولت تدبیر وامید میگذرد اما هنوز مدیران احمدی نژاد که اعتقادی به اعتدال ندارندوتبیرشان اینست که می بینید روی کار هستند .مردم به تغییر رای دادند اما ضد مردم ها نمی گذارند مدیران هماهنگ با دولت منصوب شوند.

[پاسخ]

محمد پاسخ در تاريخ پنج شنبه ۲۳ مرداد , ۱۳۹۳ ۰۷:۵۴:

اوج بی تدبیری دولت تدبیر و امید این است که هر جا کم میاره تقصیر رو گردن احمدی نژاد میندازن . خجالت هم گاهی وقتا لازمه

[پاسخ]

میرزایی منش در گفته :

با سلام مگه نمیکن طرح سلامت زایمان رایگانه پس چرا از این خانم پول گرفتن ریس بیمارستان و دانشگاه علوم پزشکی جواب دهند …………….اونم زایمان در سرویس بهداشتی……..باز هم کوهدشت محروم از همه چیزی…

[پاسخ]

رضوان پاسخ در تاريخ شنبه ۱ شهریور , ۱۳۹۳ ۰۱:۲۱:

خب حرف همه همینه دیگه. یکی باید از این مسئولین بیمارستان و این ماماها که بعضیاشون فکر کردن با چهار سال درس خوندن، فوق دکترای زنان زایمانن بپرسه. وقتی هم به زایشگاه مراجعه میکنی، بعضیاشون ارث باباشونو ازت میخوان

[پاسخ]

آزادبخت در گفته :

قابل توجه رییس دانشگاه

[پاسخ]

پارسا در گفته :

چه کسی میتواند مقصر باشد؟ رییس بیمارستان یا فرماندار شهر و یا آقای نماینده و یا…. خودمان ( ما مردم ) براستی تا خودمان نخواهیم ، چیزی عوض نمی شود . گروه های سودجو بخاطر منافع شخصی شان هم قصم میشوند ویک شهردار را عوض میکنند بدون اینکه مانعی در جلو خود ببینند !! پزشک شیفت سر کار خود نمی آید چون میداند کسی پیگیر نخواهد بود ! تازه اگر هم پیگیر شوند به چه کسی باید شکایت کنند ؟! تا زمانی که بهترین جواب برای قانع کردن خودمان برای چشم پوشی از مشکلات بوجود آمده ” به من چه ” هست . وضع به همین منوال پیش خواهد رفت . هرگز صاحب شهری نخواهیم شد !!!

[پاسخ]

دانشجوی دکتری پاسخ در تاريخ سه شنبه ۲۱ مرداد , ۱۳۹۳ ۲۰:۰۶:

مگر نه اینکه خداوند تبارک و تعالی میفرماید که” بگو خداوند سرنوشت هیچ قوم (و ملّتی) را تغییر نمی‌دهد مگر آنکه آنان آنچه را در خودشان است تغییر دهند” دوست عزیز تا موقعی که همه ما نتوانیم و نخواهیم که تغییر کنیم و حس و روحیه مطالبه گری نداشته باشیم کسی به فکر ما نخواهد بود

[پاسخ]

دردمند کوهدشت پاسخ در تاريخ چهارشنبه ۲۲ مرداد , ۱۳۹۳ ۱۲:۴۰:

پزشک درست است

[پاسخ]

اکبر آزادی در گفته :

با سلام
در بیشتر بیمارستانهای دنیااز جمله کشور عزیزمان ایران روشهایی آرامش ذهنی و روحی مادران باردار بکار می برند مانند زایمان در آب ،زایمان بدون درد و….امادر شهر ما زایمان در محوطه و توالت ،مرگ چندین مادر باردار و به امید فنا رفتن امید و انتظار خانواده ای پس از تحمل مرارتها جانفرساو….راستی چه کسی پاسخگو است؟؟؟؟؟؟؟؟

[پاسخ]

این اتفاق (و به قول شما حادثه شرم آور) یه فاجعه انسانی بزرگ است.
پزشک زنان و زایمان نبوده پس ماما ها کجا بودن ؟ اگر خودمون رو جای این فرد یا همراهانش قرار بدیم چه حالی بهمون دست می ده. برای من که تجربه بارداری و به دنیا آوردن فرزند (البته توی یه بیمارستان دیگه) را داشته ام با خواندن این مطلب حس کردم که تمام تنم یخ کرد و سر درد گرفتم. رفتار کسایی که این خانم را به زایشگاه راه ندادن واقعاً انسانی نبوده. چطور می توان با کسی که تو بدترین و پر استرس ترین لحظه زندگی اش قرار داره چنین رفتاری کرد.

[پاسخ]

آساره در گفته :

شوخی با جان انسانها اون هم مادر باردار چیزی نیست که به راحتی بشه گذشت کرد و اگر با خاطیان جدی برخورد نشه این مثینتها همچنان ادامه خواهد داشت.

[پاسخ]

دیگری در گفته :

“و بالاخره یکی برای بریدن بند ناف آمد.” چه جمله شرم آوری. بالاخره یکی آمد، بالاخره — بالاخره — بالاخره
شرم باید به کسانی که درد و مرگ دیگری را می بینند اما وظیفه شان را انجام نمی دهند. وظیفه ای که بابتش مزد می گیرند. وظیفه انسانی که بماند

[پاسخ]

علی محمدی در گفته :

جناب آقای دکتر ساکی
با سلام
مطمنام که کاردانی و غیرت شما اجازه تکرار چنین مساءلی را نخواهد داد و فکری اساسی برای مردم این شهرستان که به شما اعتماد کرده اند خواهید داد.

[پاسخ]

نورعلی ازسنندج در گفته :

باسلام

مرحبا بر امین .

حرفهایت عالی بود ودلنشین .

خدابه داد مردم کوهدشت برسد بعید میدونم خودمون بتونیم کاری بکنیم

[پاسخ]

اکبر حسینی در گفته :

با سلام
مردم کوهدشت چیز زیادی نمی خوان اینکه توی حیاط و توالت بیمارستان زایمان نکنن بنظر شما چیز زیادیه؟ بخاطر غیرت خودتون هم که شده این و دریغ نکنید و قاطعانه با این مساءل برخورد کنید تا رابطه ها باعث از بین رفتن حرمت مردم نشه.

[پاسخ]

ناشناس در گفته :

مگه زایمان رایگان نیست …………………………………………………..

[پاسخ]

دیگری در گفته :

آقای هاشمی عزیز من هم یک مادر هستم از من بپذیرید که تولد یک نوزاد حتی برای زنی که از امکانات پزشکی کافی برخوردار است آزمون سختی است. انصاف نیست زنی فرزندش را اینطور به دنیا بیاورد. چشممان به شماست. میدانیم از حق ما نمیگذرید همانطور که بر خطای کارخانجات تولید شیر چشم نبستید در این مورد هم از خطای پرسنل بی رحم بیمارستان نگذرید.
برید نظرات مردم رو بخونید.

[پاسخ]

بااحترام به مجمومه بهداشت ودرمان استانمان متاسفانه وضعیت بهداشتی درمانی بسیار اسفباراست ولذا علی رغم تغییر ریاست دانشگاه متاسفانه هیچ گونه تغییری تاکنون درروند خدمات بسیار ضعیف درمان صورت نگرفته است.

[پاسخ]

محروم در گفته :

جناب آقای آزادبخت از اینکه این مطلب را چاپ کردید سپاسگزارم.
همشهریان عزیز خاطره ای برایتان تعریف می کنم:یکی از معاونین وزیربه داشت سابق که استادم بود در مورد یکی از نمایندگان سابق شهرمان گفتند که یک روز این نماینده با وزیر قرار ملاقات داشتند وزیر خیلی دوست داشت بداند که نماینده کوهدشت چه درخواستی از ایشان داشت حدس می زد یکی از سه دستگاه گرانقیمتی که برای بیمارستان ها از خارج وارد شده بود را می خواهد اما در کمال تعجب هنگام ملاقات ایشان درخواست تغییر یکی از مسئولین شبکه را داشتند که وزیر که خیالش از بابت دستگاه راحت شده بود با کمال میل پذیرفت.این است نماینده من و تو همشهری مدیریت نالایق همینه

[پاسخ]

گلاره در گفته :

وقتی سیاست و پارتی بازی وارد کار بهداشت و درمان بشه و آمار کسانی رو که با مدرک و علم مرتبط با مسولیت و کارشان بکارگیری شدند کمتر از انگشتهای دست باشه و پست های مهم و کارساز و حیاتی شبکه در دست یک عهده نالایق و بیسواد باشه وضع بهتر از همین نمیشه.
امیدوارم مسولین دلسوز و لایق این شهرستان و استان چشم و گوششون رو باز کنن و آستین بالا بزنن و این دیوار کج رو تخریب و از نو بسازن.

[پاسخ]

تاسف تاسف برای شبکه و بیمارستان کوهدشت

[پاسخ]

خدایا خودت رحم کن

با تشکر از آقای اذادبخت برای درج این خبر

مگه زایمان رایگان نشد؟
چرا مسببان این کار که هم جان مادر و هم جان نوزاد را به خطر انداخته اند معرفی نمیشن

آقایون همیشه در صحنه حاضر الان کجا تشریف دارن؟

الان حرمت و کرامت زن مسلمان زیر سوال نرفته؟

[پاسخ]

توالت بسازین پاسخ در تاريخ سه شنبه ۲۱ مرداد , ۱۳۹۳ ۱۴:۴۴:

توالت بسازین بچه میاریم

[پاسخ]

شایان در گفته :

حالا بعضی بگن این هم سیاسی کا ری است

[پاسخ]

بيدار در گفته :

سلام فكر مي كنم كه اقاي محروم خود مدير عزل شده است.

[پاسخ]

كارمند در گفته :

خوب مى رفت پيش رئيس شبكه از رئيس بيمارستان شكايت ميكرد حتما رسيدگى ميكردن. من يه مورد سراغ دارم همين كار رو كرده بود نتيجه گرفته بود. رئيس شبكه رفته بود جلو آينه يكى زده بود توى گوش رئيس بيمارستان ، باور كنيد ، همكاراشون رفته بودن ميانجيگرى.

[پاسخ]

كارمند در گفته :

آقاي محمدي عزيز دلت خوشه كدوم رئس دانشگاه ؟نوي مملكتي كه همه چي پارتي بازيه اين حرفا بي مغنيه.فرداي روزي كه گند اين قصيه در اومد و رئس شبكه براي راست و ريست كردن اين قضيه پا شد رفت خرم آباد . تا ظهر نشده رئس دانشگاه إبلاغ رئس شبكه رو كه رئيس بيمارستانم هست ميزنه به عنوان رئيس كميته بحران كوهدشت با كلي تعريف و تمجيد و تشكر از زحمات!!!!!!نخنديد گريه داره به خدا!

[پاسخ]

کورش محمدی - اصفهان در گفته :

سلام بر شهروندان عزیز کوهدشتی.
کوهدشت آیینه ای تمام نما از دردهای جورواجور است و این نمونه یکی از هزاران دردی است که حسب اتفاق رسانه ای شده. بهداشت و درمان کوهدشت بیش از ده سال است که به فراموشی سپرده شده و در کشاکش تلاش مدیران بی کفایت روز به روز به یغما می رود. الان حدود 8 سال است که بیمارستان رئیس ندارد چون مدیران شبکه بهداشت به طمع دریافت حق کارانه رئیس بیمارستان که ملغی میلیونی است حاضر نیستند رئیس بیماریتان را منصوب کنند. خوب از یک مجموعه بی صاحب و بی درو پیکر که به حال خودش رها شده چه انتظاری می توان داشت؟؟؟ بخدا قسم که بیمارستانهای غزه که زیر بمباران اسراییل ویران شدند بازهم از بیمارستان کوهدشت بهتر و خدمات دهی شان بهتر است. اما سخن من اینست چرا هیچیک از ما هرگز بابات این ظلم بزرگ به مردم کوهدشت صدایمان را از گلو آزاد نکردیم؟؟ تا کی باید به انتظار تصمیم گیری نمایندگان مجلس باشیم که فقط در اندیشه مهره چینی های انتخاباتی هستند؟
مشکلات بهداشت و درمان کوهدشت بیداد می کند غیر از این موارد فجایع انسانی دیگری در حال اتفاق افتادن است. مرگ چندین مادر در همین بیمارستان بعلت خدمات ناقص بهداشتی و اعزام اغلب بیماران به شهرهای دیگر بعلت نبود پزشک و امکانات و هزازان مشکل دیگر … براستی تا کی باید نشست و نظاره گر این دردهای فاجعه آمیز بود؟ تاکی گروه گرایی و باند بازی؟ تا کی جناح اصلاح طلب و جناح اصولگرا ؟؟ پس کی باید برای مردم محروم این شهرستان کویری فکری کنیم؟ آیا این ننگ ما کوهدشتی ها نیست که یک زن کوهدشتی در راهروهای توالت بچه اش را می زاید؟ عزل مدیر شبکه هم در نوع خود نشان از بی تفاوتی مردم دارد آنقدر مدیری ضعیف عمل می کند که مسئولین استانی متوجه می شوند اما مردم کوهدشت همچنان از وجود چنین مدیری در شهرشان بی خبرند. آیا نباید دیگر چاره ای اندیشید؟ نباید دیگر از منافع فردی و جناحی دست بکشیم و چاره ای برای مردم کوهدشت بیاندیشیم؟ بازهم منتظر باشیم مطمئنا حوادث دیگری در راه است. چند ماه دیگر انتخابات است و کارناول های عظیم از مردم بی هدف پشت سر بت هایی که توسط همین مردم ساخته می شوند با فریادهای هورا و زلزله و … گوش فلک را کر می کند ولله قسم شرم آور است.

[پاسخ]

ع-گراوند پاسخ در تاريخ سه شنبه ۲۱ مرداد , ۱۳۹۳ ۲۳:۵۵:

درود برتو دکتر کورش عزیز که بسیار دردمندانه نوشتید

[پاسخ]

فرخی نژاد پاسخ در تاريخ چهارشنبه ۲۲ مرداد , ۱۳۹۳ ۰۸:۳۰:

با مطالب جناب محمدی موافقم!!! چکیده ای از مشکلات و حقایق پیدا و پنهان شهرستان کوهدشت می باشد!!! فقط باید بگم متاسفم!!! چرا که اگر این خانم محترم یک آشنای دور هم در بیمارستان داشت این مشکل قطعا پیش نمی آمد!!! به امید روزی که شاهد برخورد دوگانه ی پرسنل محترم بیمارستان با مراجعین نباشیم!!!

[پاسخ]

کوهدشتی در گفته :

تعجب ندارد اینجا کوهدشت است دستشویی هم جای مناسبی است؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

[پاسخ]

رضایی زاهدان در گفته :

زیر بار هم نمیرن آقايون قبول کنید که مقصرید انسانیت فراموش شده

[پاسخ]

شهروند در گفته :

به آقاي فرماندار اطلاع بدهيد ايشان كه براي فرمانداري كوهدشت آنقدر تلاش مي كنند ( براي اينكه بيشتر به مردم خدمت كنند !!!!! ) حتماً مشكل بيمارستان را يك شبه حل خواهند كرد

[پاسخ]

مرادی در گفته :

برای تمامي مردم کوهدشت متاسفم
بیهوده زندگی کردن تا کی..؟؟

[پاسخ]

نادال در گفته :

متاسفم که اینچنین به شعور و نجابت مردم اهانت روا داشته می شود و عده ای در کمال خونسردی نظاره گرند و

صد تاسف و افسوس نثار مسئولان شهرستان که عملکردشان اینچنین مورد مضحکه ی خاص و عام قرار گرفته

است .افسوس و صد افسوس

[پاسخ]

جز سکوتی زجر آور , دلی به درد آمده و چشمانی نا امید و اشکبار بر این همه کمبود و نبود چیزی برای نوشتن نداشتم…………

[پاسخ]

ازادبخت در گفته :

کجایندکسانی که دلواپس کاهش جمعیت هستند.با این وضعیت کسی جرائت بچه دار شدن نداره.کوهدشت شهری است باجمعیت زیاد و تنها یک متخصص زنان. قابل توجه فرماندار و امام جمعه محترم و نماینده شهرستان جهت درک رنج و زحمت و مشکلات زنان باردار عصر یک روز به مطب متخصص زنان در زیر زمین داروخانه شبانه روزی سری بزنید شاید…..

[پاسخ]

جناب آقاي دكتر ساكي

از شما توقع بيشتري ميرفت انتظار ميرفت بعد از روي كار اومدن شما شايسته سالاري اجرا گردد تا شاهد چنين فجايعي نباشيم اما متاسفانه تمام افراد بي لياقت در پست هاي شبكه بهداشت كوهدشت قرار گرفته اند كه متاسفانه شما نيز حريف آنها نشديد..خدا به داد فردا ها و پروانه هاي ديگر برسد

[پاسخ]

حسن زاده فرمانداری کوهدشت در گفته :

شهری که در و پیکر ندارد انتظار بدتر از این میرود. شش ماه است برای انتخاب فرمانداری لایق در این شهر دونفر مسئول بشدت مخالفت میکنند.شهر و مردم بدبخت را رها کرده اند و به مطامع شخصی پرداخته و همه وعده و وعیدها را فراموش کرده اند.

[پاسخ]

قدرت اله گراوند در گفته :

آقای ملکشاهی دراین مورد باید از وزیر بهداشت جواب صریح و سریع بخواهید.

[پاسخ]

رومشکان پاسخ در تاريخ پنج شنبه ۲۳ مرداد , ۱۳۹۳ ۲۳:۴۴:

چه ربطی به وزیر داره مدیر خود ملکشاهی هستش تازه تا همین الان هم ملکشاهی اجازه عزل ایشون را نداده ملکشاهی با این مدیرانش باید به مردم جواب پس دهد

[پاسخ]

سجادحسين پور در گفته :

با سلام خدمت مدير محترم ميرملاس نيوز جناب آقاي آزاد بخت
خواهشمند است اين موضوع را به رياست محترم دانشگاه علو پزشكي در ميان بگذاريد توضيح دهيد مگر قرار نبوده طرح سلامت زایمان رایگان باشه پس چرا از این خانم پول زور گرفتن! ریس بیمارستان و دانشگاه علوم پزشکی بايد جواب دهند؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

[پاسخ]

با سلام. یکی از دوستان من مشکل کبد داشت و برای مداوا پیش دکتری در خرم اباد رفت و این به ظاهر دکتر به او گفته بود باید عکس بگیری ومبلغ عکس برداری ۴۵۰۰۰۰ تومان می شده که این دوست ما به اقای دکتر می گوید هزینه اش برای من زیاد است اگه امکان داره تخفیف بدهید و در کمال تعجب دکتر که وظیفه اش نجات جان انسان هاست میگوید خوب اگه پول نداری برو بمیر که بنده خدا دوست من از این حرف شوکه می شود و شروع به بد و بیراه به دکتر میکنه البته دکتر های پاک و خدا شناس زیادی در کشور مان وجود دارد ولی متاسفانه بیشتر دکترای ما به جای درمان بیماران به فکر ساختمان سازی و کسب سود بیشتر هستند در حالی که انصافا پول قابل توجهی از پزشکی در می اورند.دوست من نیز برای درمان به تهران رفته و داره شیمی درمانی میکنه براش دعا کنید

[پاسخ]

علی پاسخ در تاريخ پنج شنبه ۲۳ مرداد , ۱۳۹۳ ۰۳:۱۱:

با شما موافقم بعضی از دکترها فقط به فکر درآمدشون هستند اونم در آمد های نه چند میلیونی بلکه چند ده میلیونی ؟

[پاسخ]

کارمند بهداشت در گفته :

آهای سازمانهای نظارتی ! وارثان خون شهیدانی که اگر خودرا فدای دفاع از تمامیت ارضی این مملکت ونوامیس من وشماها نمی کردن آنان هم اکنون متخصصینی بودند در این مملکت کجایید ؟ چرا خود را به خواب زده اید ؟آری درست می فهمید :

از شهدای عزیزی می گویم که جز نخبگان زمان خود بودند همان دانشجویان پزشکی -شهید دلاور شهذام عباسی گراوند -شهید اسماعیل هادیانی که خوب می شناسید -شهید صادق یارمحمدیو… شما را به انسانیت قسمتان می دهم به طور جدی به بحث بهداشت ودرمان که سالهاست ملک شخصی عده ای شده ورود کنید .به خون همین شهدا قسم فساد در آن بیداد می کند بیایید تحقیق وبررسی کنید که چه ظلمهایی بر این مردم میرود . به خدای علی مردم همه میدانند در این شهر چه خبر است .اما دادشان به گوش خود به خواب زده ها نمی رسد. به خدای احد قسم در این اداره برای انجام امور بعضاً پرسنل تا سکه ندهند کارشان راه نمی افتد . سالهاست به نام نیروی خدماتی آنقدر نیروی بی مصرف وارد بهداشت کرده اند که اکثر انها صبح تا ظهر ول می گردند وحقوق حرام می گیرند. پزشکان بیمه روستایی که باید یکماه در روتا کامل کار کنند در ماه بعضاً۱۵روز می مانند و موثق اطلاع داریم ۱/۵(یک ونیم ) میلیونش رومیدن به یکنفر وحقوق ماه تمام را می گیرند وخیلی ها از این دست اخبار پس شمارا به خون این شهدا ورود کنید.

[پاسخ]

محمد پاسخ در تاريخ پنج شنبه ۲۳ مرداد , ۱۳۹۳ ۰۸:۱۳:

با صحبت شما کارمند بهداشت موافقم . چون شبیه همین موضوع را یه چشم خود مشاهده کرده ام . یکی از پرسنل شبکه بهداشت که قراردادی است و گاها به ادارات مختلف مراجعه میکند با کمال افتخار در مقابل کارمندان اداره ….. گفت که فقط روزی نیم ساعت در شبکه هست و بقیش به کار خودم میرسم و به این امر مباهات میکرد . این در حالیست که مسئولین بهداشت هم از موضوع اطلاع دارند و به لحاظ یکسری ملاحظات اجازه حرام خوری به چنین افراد خائنی داده میشود . چه شده که از زیر کار در روی شده افتخار و اشخاطص آنقدر گستاخ باشند که براحتی سر خود رابلند کنن و آن را نشانه اقتدار و لیاقت بدانن . شرم آور نیست ؟!

[پاسخ]

امرابی در گفته :

این اتفاقات فقط در بی تدبیری و بی امیدیست! در گذشته سابقه نداشته است

[پاسخ]

اگه فرماندار واقعا لايق باشه در اون شبكه بهداشت رو تخته ميكنه تا نباشند مسئولين بي لياقت

[پاسخ]

شب بخیر پاسخ در تاريخ چهارشنبه ۲۲ مرداد , ۱۳۹۳ ۲۰:۳۴:

نه بابا نگو تو رو خدا

[پاسخ]

احمدي نيا در گفته :

با سلام . ضمن تبريك قدم نورسيده . لازم به ذكر است كه در فاز دوم قانون هدفمندي يارانه يكي از امكانات و خدمات بهداستي كه صورت رايگان است زايمان طبيعي است و هيچ پولي در يافت نميشود در تهران و اغلب شهر هاي ايران برسر در بيمارستانهاي دولتي ونيمه دولتي بنر هاي بزرگ زده شده زايمان طبيعيي رايگان انجام ميشود(بيمارستان لولاگر -اقبال – بابك – اكبر آبادي و ساير بيمارستانهادولتي نيمه دولتي ).1 چرا بيمارستان درخواست پول كرده 2.چرا پرسنل نسبت به وضعيت بيمار بي اهميت بوده 3- رئيس محترم بهداشت توضيح بدهند چرا اين اتفاق افتاده و اگر توان اين نابساماني را ندارند با شهامت مسئوليت پپذيرد . واز كار خود استفا بدهد مگر جان مردم بازي كودكانه است .و در پايان ابراز تاسف

[پاسخ]

کارمند بیمارستان در گفته :

به عرض دوستان برسونم که نماینده وزیر محترم بهداشت دیروز به کوهدشت و بیمارستان اومدن و جالب اینجاست که نامه ای با دستور ریاست محترم بیمارستان به دانشگاه ارسال شده مبنی بر اینکه این خانم باردار تکرر ادرار داشته و به این خاطر در دستشویی زایمان کرده است .تا اینکه نماینده وزیر محترم بهداشت دست آقای دکتر امرای رو گرفتند فاصله بین توالت زایشگاه که داخل خود زایشگاه هستش رو با توالتهای کثیف محوطه بیمارستان رو به ایشان نشون دادند .آقای مدیر محترم شما با این کارها … می خواید به کجا برسید .حالا سیاسیون شهر بیان از این آقا دفاع کنند…

[پاسخ]

[پاسخ]

ناشناس پاسخ در تاريخ چهارشنبه ۲۲ مرداد , ۱۳۹۳ ۱۲:۴۸:

آیا داخل زایشگاه دستشویی بوده؟
و آیا این خانم در دستشویی خارج از زایشگاه زایمان کرده؟

[پاسخ]

ناشناس در گفته :

پس چرا هي ميگن بچه بياريد

[پاسخ]

شریفه محمدیان در گفته :

اینو باید به آقای وزیر بگید مگه نمیگه همه چی واسه تولد نوزاد رایگانه پس چرا پول گرفتن

[پاسخ]

خلایق را هر چه لایق . این مردم لیاقت بیش از این را ندارند. وسلام بحث نکنید

[پاسخ]

زبان مردم در گفته :

خداوندا ما که از این فرماندار هیچی ندیدیم خودت یه کاری بکن تابره .

[پاسخ]

ایرانی در گفته :

من کوهدشت زندگی نمی کنم ولی درباره وضعیت اسفبارش خیلی شنیدم . یعنی تو این شهر یه خیر هم پیدا نمی شه یه سرو سامانی به امکاناتش بده . بخدا شرم آوره . نمی دونم کادر درمانی استان البته نه همشون افراد مردمی و دلسوزی نیستن و خودشون رو از جنس مردم نمی بینن

[پاسخ]

کرمی از خرم اباد،واقعا به مسولین این استان باید تبریک گفت بابت تلاش وکوششی که دربریدن ناف نوزاد تازه متولدشده انجام دادن خداقوت 500هزارتومن نوش جونتون، تبریک به دوستان کوهدشتی که میبینندو دم نمیزنن ازاین همه بی عدالتی در شهر،لاحول وولاقوت اله بالله ،خداوندا توراسپاس بابت این همه صبرو تحمل به مردم لرستان ،توراسپاس به این همه سکوت،ما که یک عمره انتظار داریم رهبر همچون ایلام وکرمانشاه و….به استانمان سفرکند وماییه خیروبرکت باشدتاشاید گره ای ازگرههای این استان باز شود به یومن قدم مبارکشان .امیدوارم روزی این اتفاق بیفتد. وازوزیر بهداشت میخواهیم که به فکر این مردم باشد

[پاسخ]

من هم کوهدشت زندگی نمیکنم منم از مهاجرین آواره به دنبال کار در شهرهای دیگر ایران هستم اما دلم همیشه برای زادگاهم می تپه و وقتی خبرها را از سایت میرملاس میخوونم فقط تاسف میخورم … به امید روزی که این شهرستان مسئولین با انصاف به خود ببینه آمیـــن.

[پاسخ]

آساره در گفته :

چرا پیگیری نشد و چرا پاسخی داده نشده. الان حدود یک هفته گذشته است.
به قول اخبار 20:30 این ماجرا هم “”ماستمالیزاسیون”” شد ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

[پاسخ]

ناشناس در گفته :

بيشتر از دو سال گذاشت و هيچ برخورد با خاطين نشد
كاش ميرملاس پيگيري ميكرد به بهانه دو ساله شدن
شايد ميرملاس فراموش كرده باشد اما ما فراموش نمي كنيم

[پاسخ]

بیان دیدگاه !

نام :
رایانامه :