کد خبر : 54459
تاریخ انتشار : ۲۲ مرداد ۱۳۹۳ - ۱۳:۲۶
نسخه چاپی نسخه چاپی
تعداد بازدید 280 بازدید

نمایش دو مستند هوشنگ میرزایی ( فیلمساز کوهدشتی ) در خانه هنرمندان

  دو فیلم مستند «تفتان» و «دلتنگی‌های یک شهر» ساخته هوشنگ میرزایی فیلمساز کوهدشتی  در خانه هنرمندان ایران به نمایش درآمدند.  به گزارش میرملاس نیوز ، انجمن تهیه‌کنندگان سینمای مستند با همکاری خانه هنرمندان ایران دو فیلم مستند «تفتان» و «دلتنگی‌های یک شهر» ساخته هوشنگ میرزایی را سه‌شنبه ۲۱ مردادماه  در تالار ناصری خانه‌ی هنرمندان […]

d30

 

دو فیلم مستند «تفتان» و «دلتنگی‌های یک شهر» ساخته هوشنگ میرزایی فیلمساز کوهدشتی  در خانه هنرمندان ایران به نمایش درآمدند.

 به گزارش میرملاس نیوز ، انجمن تهیه‌کنندگان سینمای مستند با همکاری خانه هنرمندان ایران دو فیلم مستند «تفتان» و «دلتنگی‌های یک شهر» ساخته هوشنگ میرزایی را سه‌شنبه ۲۱ مردادماه  در تالار ناصری خانه‌ی هنرمندان ایران به نمایش عموم گذاشتند.

 مستند «تفتان» به پیرمرد زاهدانی به نام سیدمحمدامین سیستانی می‌پردازد که در مدت ۱۰ سال توانسته با سنگ‌ریزه و سنگ‌های رنگی ۱۱ هکتار زمین و بیابان خشک در زاهدان را تبدیل به یک مجتمع بزرگ فرهنگی و تفریحی کند.

 همچنین فیلم مستند «دلتنگی‌های یک شهر» هم به نحوه انتخابات در شهرستان کوهدشت و نزاع‌های آن‌ها در برگزاری انتخابات می‌پردازد.

 

 

درج شده توسط : امین آزادبخت (مدیر سایت )

دیدگاه ها

هادی قبادی در گفته :

سلام
با دو فرزندم در این برنامه حضور داشتیم و لذت بردیم
حضوراً هم از همشهری هنرمندمان جناب آقای هوشنگ میرزایی تشکر نمودیم

[پاسخ]

زنده بادهوشنگ یادش بخیر کاش عکس های بیشتری ازایشان نشان می دادید.(شیشه بر قدیم)

[پاسخ]

بیان دیدگاه !

نام :
رایانامه :