کد خبر : 54463
تاریخ انتشار : ۲۲ مرداد ۱۳۹۳ - ۱۳:۵۴
نسخه چاپی نسخه چاپی
تعداد بازدید 507 بازدید

تانکر حامل سوخت در کوهدشت واژگون شد

  به گزارش  میرملاس نیوز ؛  یک تانکر حامل سوخت در منطقه  نزدیکی پارک بلوران کوهدشت بر اثر بی احتیاطی راننده آن واژگون شده است. این تانکر حامل 32 هزار لیتر مشتقات بنزین بوده است که پس از واژگونی بلافاصله تانکر از بدنه اصلی کامیون جدا شده و هیچ گونه تلفات جانی نداشته است. دل […]

IMG22233990

 

به گزارش  میرملاس نیوز ؛  یک تانکر حامل سوخت در منطقه  نزدیکی پارک بلوران کوهدشت بر اثر بی احتیاطی راننده آن واژگون شده است.

این تانکر حامل 32 هزار لیتر مشتقات بنزین بوده است که پس از واژگونی بلافاصله تانکر از بدنه اصلی کامیون جدا شده و هیچ گونه تلفات جانی نداشته است.

دل انگیز مدیرعامل آتش نشانی شهرستان کوهدشت در گفت و گو با  تسنیم  اظهار کرد: این کامیون حمل سوخت در ساعت 9 شب گذشته در محدود پارک بلوران واژگون شده است که خوشبختانه خسارات جانی نداشته است.

وی افزود: مأموران آتش نشانی شهرستان کوهدشت پس از آگاهی از تصادف حدود ساعت 9 و نیم در محل حادثه حاضر شده و عملیات آتش نشانی حدود 1.5 ساعت به طول انجامید که سر انجام موفق شدیم تا ساعت 11 شب تانکر آتش گرفته را خاموش کنیم.

دل انگیز تصریح کرد: خوشبختانه تنها خسارت وارد شده به این تانکر آتش سوزی آن بوده و کامیون هیچ گونه خسارتی ندیده است که این تانکر بلافاصله خاموش شده و تنها مقداری از سوخت آن بر زمین ریخته شده است.

وی عنوان کرد: هیچ گونه انفجاری در این منطقه رخ نداده و راننده کامیون کاملا سالم است.

 

 

درج شده توسط : امین آزادبخت (مدیر سایت )

دیدگاه ها

یاری پور در گفته :

مرحبا به مدیریت محترم آتش نشانی جناب آقای دل انگیز که بلافاصله اکیپ امداد رسانی را به محل اعزام نمودند.

[پاسخ]

شهروند دلفانی در گفته :

با سلام خدمت میرملاسیهایی عزیز
این درختان بلوط را دیدم حیفم اومد از خبر اتش سوزی در منطقه دلفان خبری به شما ندهم
طبق اطلاع و گزارش بستگانم در نوراباد در منطقه سرکشتی که به نوعی با شهرستان کوهدشت همسایه است متاسفانه اتش سوزی بسیار شدیدی رخ میدهد که حدود یکی دو هزار هکتار مرتع و دختان بلوط دچار اتش سوزی میشود که متاسفانه به علت سهل انگاری اداره متبوع منطقه دچار خسارت شدید و جبران ناپذیر میشود
اقایان منابع طبیعی نوراباد خسته نباشید.
لطفا پیگیری نماییئ.

[پاسخ]

جوان کوهدشتی در گفته :

سلام آقایان محیط زیست ، آلودگی های نفتی رو چه کسی پاک می کند ؟

[پاسخ]

شهروند(تقدیم به آقای یاری پور) در گفته :

باسلام، جناب یاری پور عزیز وظیفه آتش نشانی همینه اگه نیان آتیشی خاموش کنن پس باید کی بره،ضمنا وظیفه این جماعت اینه،چرا عادت کردیم برای کاری که وظیفه ماست باید ازمون تشکر بشه ؟چرا همش کاری که انجام میدیم باید دادوبیداد کنیم؟چراباید هزاران پیام تشکر و تقدیر برامون بفرستن ،این کارها تاکی؟

[پاسخ]

بیان دیدگاه !

نام :
رایانامه :