کد خبر : 54586
تاریخ انتشار : ۲۵ مرداد ۱۳۹۳ - ۱۴:۱۰
نسخه چاپی نسخه چاپی
تعداد بازدید 530 بازدید

دکتر کاییدی : سهم شهرستان پلدختر از اعتبارات ماده ۱۸۰، ۱۲ میلیارد تومان است

  کائیدی سهم شهرستان پلدختر را ۱۲ میلیارد تومان برای اجرای ۱۲ پروژه به شهرستان پلدختر اعلام کرد و گفت: این میزان جهت ساخت و اتمام پروژه‌های نیمه تمام شهرستان صرف می‌شود. به گزارش میرملاس نیوز؛  علی کائیدی با بیان این‌که اعتبارات ماده ۱۸۰ خروجی تلاش دولت و مجلس است، اظهار کرد: میزان اعتبار و توزیع […]

49939_orig

 

کائیدی سهم شهرستان پلدختر را ۱۲ میلیارد تومان برای اجرای ۱۲ پروژه به شهرستان پلدختر اعلام کرد و گفت: این میزان جهت ساخت و اتمام پروژه‌های نیمه تمام شهرستان صرف می‌شود.

به گزارش میرملاس نیوز؛  علی کائیدی با بیان این‌که اعتبارات ماده ۱۸۰ خروجی تلاش دولت و مجلس است، اظهار کرد: میزان اعتبار و توزیع اعتبارات در ماده ۱۸۰ در راستای تحقق اصل چهل و هشتم قانون اساسی و به منظور استفاده متوازن از امکانات کشور و رفع تبعیض و همچنین ارتقای سطح مناطق کمتر توسعه‌یافته میان استان‌های کشور توزیع شده است.

نماینده مردم پلدختر در مجلس گفت: توزیع اعتبارات ماده ۱۸۰ براساس شاخص‌های توسعه‌ای انجام شده است.

وی با مطلوب خواندن میزان اعتبارات به لرستان افزود: سهم استان لرستان با تلاش‌های صورت گرفته نمایندگان مجلس ۱۵۶ میلیارد تومان است.

نماینده پلدختر در مجلس شورای اسلامی تصریح کرد: نمایندگان مجلس به عنوان قانون‌گذار وظایف خود را به نحو احسن در خصوص این اعتبارات به استان صورت داده‌اند ومسئولان استانی و شهرستانی باید تلاش کنند به بهترین نحو از این بودجه‌ها برای کاهش محرومیت‌ها استفاده کنند.

وی ادامه داد: در اعتبارات ماده ۱۸۰ به الیگودرز ۱۴ میلیارد و ۸۰۰ میلیون تومان، دورود ۱۶ میلیارد و ۶۰۰ میلیون تومان، بروجرد ۲۰ میلیارد تومان، کوهدشت ۱۲ میلیارد و خرم‌آباد ۲۰ میلیارد اختصاص یافته است.

کائیدی سهم شهرستان پلدختر را ۱۲ میلیارد تومان برای اجرای ۱۲ پروژه به شهرستان پلدختر اعلام کرد و گفت: این میزان جهت ساخت و اتمام پروژه‌های نیمه تمام شهرستان صرف می‌شود.

عضو کمسیون بهداشت و درمان پلدختر در ادامه با گلایه نسبت به صحبت‌های برخی مسئولان تصریح کرد: اختصاص اعتبارات به شهرستان نتیجه تلاش همگانی و مختص به یک شخص خاص نیست و برخی مسئولان نباید این تلاش‌ها را به نفع خود مصادره کنند.

وی خاطرنشان کرد: اعتبارات ماده ۱۸۰ نتیجه ماه‌ها تلاش نمایندگان مجلس و کار قانونگذاری بوده است و این اعتبارات یک روز و یک شب به وجود نیامده است.

این نماینده مجلس شورای اسلامی با اشاره به خشکسالی‌های سالیان گذشته در پلدختر اظهار کرد: با تلاش‌های صورت گرفته، امسال ۱۲ میلیارد تومان اعتبار به شهرستان پلدختر اختصاص یافته است.

کائیدی اختصاص ردیف ملی برای برخی طرح‌های شهرستان را از دیگر تلاش‌های صورت گرفته عنوان کرد و گفت: بزودی خبرهای خوشی در این زمینه به حوزه انتخابه خواهد رسید.

 

 

درج شده توسط : امین آزادبخت (مدیر سایت )

دیدگاه ها

محمدی در گفته :

جناب آقای ملکشاهی لطفا بفرمایید بر چه اساسی سهم شهرستان کوهدشت که جایگاه سوم را از هر نظر در استان داراست در توزیع این اعتبارات در رتبه آخر قرار دارد؟ملاک وشاخص توزیع این اعتبارات چه بوده ونقش شما در توزیع این اعتبارات چه بوده است؟

[پاسخ]

ح پاسخ در تاريخ شنبه ۲۵ مرداد , ۱۳۹۳ ۱۸:۰۳:

اقای محمدی رومشگان هم این مقدار گرفته که قبلا با کوهدشت بودپس سهم کوهدشت از همه بیشتر اگه جمع بلد باشی…

[پاسخ]

غضنفری پاسخ در تاريخ یکشنبه ۲۶ مرداد , ۱۳۹۳ ۱۶:۵۶:

جناب ح مثل اینکه مطلب آقای محمدی را بد برداشت نموده ای،رومشگان یک شهرستان مستقل است ودریافت اعتبار برای رومشگان 40 هزار نفری به میزان 15 میلیارد را نبایدر در سبد کوهدشت انداخت،سوال این است که چرا کوهدشت با جمعیت بیش از 180 هزار نفری وبسیاری شاخص های دیگر که در توزیع این اعتبارات باید لحاظ می شد کمترین سهم را در بین شهرستانهای استان دریافت نموده است؟

[پاسخ]

مجتبی عینی پاسخ در تاريخ دوشنبه ۲۷ مرداد , ۱۳۹۳ ۰۷:۵۷:

برادر ما همیشه آخریم ،چرا بیخودی دفاع میکنی آمار وارقام کاملا بیانگر همه چیز است.

[پاسخ]

کوهدشت در گفته :

جناب محمدی ، آقای دکتر کائیدی اطلاعات را ناقص داده اند. سهم شهرستان کوهدشت و رومشگان از اعتبارات ماده 180 حدود 28 میلیلرد تومان یعنی دو و نیم برابر پلدختر است. برای اثبات این موضوع می توانید به مصاحبه و گزارش ارائه شده توسط استاندار محترم مراجعه نمایید.

[پاسخ]

کوهدشت در گفته :

تا جایی که من می دانم سهم پلدختر ده میلیارد ونیم (5/10 )است.

[پاسخ]

بیان دیدگاه !

نام :
رایانامه :