کد خبر : 54666
تاریخ انتشار : ۲۶ مرداد ۱۳۹۳ - ۱۸:۰۳
نسخه چاپی نسخه چاپی
تعداد بازدید 143 بازدید

پروژه احداث سرریز سد مروک دورود آغاز شد

  طی مراسمی با حضور استاندار لرستان و با گذشت هفت سال پروژه احداث سرریز سد مروک دورود آغاز شد. به گزارش میرملاس نیوز ؛ در این مراسم هوشنگ بازوند، استاندار لرستان به همراه علی امید سیفی، مدیر عامل شرکت آب منطقه‌ای لرستان در محل سد مروک دورود حاضر و کار بتن‌ریزی پروژه احداث سرریز  […]

dsc00899

 

طی مراسمی با حضور استاندار لرستان و با گذشت هفت سال پروژه احداث سرریز سد مروک دورود آغاز شد.

به گزارش میرملاس نیوز ؛ در این مراسم هوشنگ بازوند، استاندار لرستان به همراه علی امید سیفی، مدیر عامل شرکت آب منطقه‌ای لرستان در محل سد مروک دورود حاضر و کار بتن‌ریزی پروژه احداث سرریز  این سد را با گذشت بیش از هفت سال بلاتکلیفی آغاز کردند.

استاندار لرستان در این مراسم با بیان اینکه این پروژه یکی از موانع به بهره‌برداری رسیدن سد مروک بوده که کار بتن‌ریزی آن امروز آغاز شده است، اظهار داشت: امیدواریم کار بتن‌ریزی این پروژه طی دو ماه آینده به اتمام برسد.

در ادامه مدیرکل آب منطقه‌ای لرستان نیز عنوان کرد: هم‌اکنون 1400 هکتار از این زمین‌ها زیردست این سد تأمین آب شده‎اند و باید 3000 هکتار از زمین‌های زیردست سد مروک تأمین آب شوند.

 علی امید سیفی اظهار کرد: پروژه احداث سد مخزنی مروک دورود در سال 1383 آغاز شده است و بیش از 95 درصد پیشرفت فیزیکی دارد.

مدیرکل آب منطقه‌ای لرستان یادآور شد: در سد مروک دورود تاکنون 100 میلیارد تومان سرمایه‌گذاری انجام شده است و به 40 میلیارد تومان دیگر نیاز است.

 

 

درج شده توسط : امین آزادبخت (مدیر سایت )

دیدگاه ها

محمود مهکی در گفته :

به امبد احداث سد معشوره

[پاسخ]

کوهدشتی واقع بین.. در گفته :

جناب استاندار
ما منتظر خبر سد معشوره هستیم.به امید ان روز

[پاسخ]

بیان دیدگاه !

نام :
رایانامه :