کد خبر : 54678
تاریخ انتشار : ۲۷ مرداد ۱۳۹۳ - ۰۲:۲۹
نسخه چاپی نسخه چاپی
تعداد بازدید 259 بازدید

جزئیات پروژه های قابل افتتاح در هفته دولت لرستان/ برای 3900 نفر شغل ایجاد می شود

    استاندار لرستان با تشریح جزئیات پروژه های قابل افتتاح در هفته دولت امسال از ایجاد سه هزار و 900 فرصت شغلی با بهره برداری از این پروژه ها خبر داد. مهر: هوشنگ بازوند  در جمع خبرنگاران با اشاره به پروژه های آماده افتتاح در هفته دولت اظهار داشت: همزمان با این هفته 514 […]

IMG_2304

 

 

استاندار لرستان با تشریح جزئیات پروژه های قابل افتتاح در هفته دولت امسال از ایجاد سه هزار و 900 فرصت شغلی با بهره برداری از این پروژه ها خبر داد.

مهر: هوشنگ بازوند  در جمع خبرنگاران با اشاره به پروژه های آماده افتتاح در هفته دولت اظهار داشت: همزمان با این هفته 514 پروژه عمرامی، خدماتی، کشاورزی، ورزشی، فرهنگی و… در استان به بهره برداری می رسد.

وی ادامه داد: برای تکمیل این پروژه ها اعتباری بالغ بر 636 میلیارد و 454 میلیون تومان هزینه شده است.

استاندار لرستان افزود: با تکمیل و بهره برداری از این پروژه ها برای سه هزار و 985 نفر فرصت شغلی ایجاد می شود.

بازوند با اشاره به بهره برداری از 110 پروژه در مرکز لرستان یادآور شد: برای تکمیل این پروژه ها اعتباری بالغ بر 384 میلیارد ریال هزینه شده و با افتتاح آنها برای هزار و 485 نفر شغل ایجاد می شود.

وی همچنین از افتتاح 68 پروژه با اشتغالزایی هزار و 712 نفر در بروجرد خبر داد و گفت: در شهرستان الیگودرز نیز 23 پروژه با اشتغالزایی 290 نفر آماده بهره برداری است.

استاندار لرستان با اشاره به تکمیل 66 پروژه با اشتغالزایی 117 نفر در دورود افزود: در شهرستان کوهدشت نیز 38 پروژه در هفته دولت به بهره برداری می رسد.

بازوند تعداد پروژه های قابل افتتاح در شهرستانهای سلسله، پلدختر، دلفان، ازنا، رومشگان و دوره چگني را به ترتیب 52 پروژه، 44 پروژه، 59 پروژه، 35 پروژه، 6 و 13 پروژه عنوان کرد.

وی بیشترین پروژه های قابل افتتاح در هفته دولت را در حوزه دهیاریهای استان دانست و این امر را ناشی از رویکرد دولت تدبیر و امید در توسعه روستاها و مناطق محروم و همچنین ایجاد زیرساختها به منظور جلوگیری از مهاجرت روستائیان دانست.

استاندار لرستان تصریح کرد: همزمان با هفته دولت 127 پروژه با صرف اعتباری بالغ بر 35 هزار و 787 میلیون ریال در حوزه دهیاریهای استان به بهره برداری می رسد.

بازوند همچنین به افتتاح 64 پروژه در حوزه کشاورزی استان اشاره کرد و افزود: با بهره برداری از این پروژه ها برای 185 نفر شغل ایجاد می شود.

وی در ادامه سخنان خود از بهره بردای 49 پروژه در حوزه شهرداریهای استان خبر داد و بیان داشت: برای تکمیل این پروژه بالغ بر 315 میلیارد تومان هزینه شده است.

 

 

درج شده توسط : امین آزادبخت (مدیر سایت )

دیدگاه ها

سعیدگراوندکلسرخی در گفته :

امیدواریم که تحقق یابد وعملی شود

[پاسخ]

با عرض خسته نباشید به خدمت مسیولین محترم؛
یقیناً در خیلی از مسایل آزمون و خطا مفید است ولی آزمون و خطا کردن در نحوه سنجش و ارزیابی علمی نمی تواند نتایج مثبتی داشته باشد (البته در شرایط خاص و تغییر تدریجی می تواند موثر باشد)
برای مثال در آزمون دکتری 93 یکباره سوالات از 60 سوال به 90 سوال (بدون اطلاع قبلی) و تغییر در تعداد سوالات هر درس همراه بود (نه به صورت متوازن)؛ برای مثال در رشته بنده که اقتصاد بود از 6 درس هر کدام 10 سوال می آمد ولی امسال از 2 درس (ریاضی و آمار) جمعا 16 سوال مطرح شد!!! و 74 سوال دیگر به دروس دیگر اختصاص یافت! (در حالی که هر سال سهم برابری داشتند) طبیعی است که در این مسیله داوطلبان قویتر بیشتر ضرر می کنند.
دوماً امثال بر خلاف روند هر سوال 7 برابر ظرفیت برای مصاحبه دعوت شدند (حتی بعضی دانشگاهها 9 تا 10 برابر دعوت کرده بودند!) و امتیاز مصاحبه هم که 70 به 30 شده بود. خوب منطقا از بین این 8؛ 9 نفری که برای مصاحبه یک کد رشته (یک نفره) دعوت شده اند طبیعی است که “ارتباط با اساتید مصاحبه کننده” بیشترین تاثیر را داشته باشد نه رزومه! زیرا در این تعداد به احتمال محتمل داوطلب آشنایی یا “داوطلب سفارش شده ای” یافت می شود. در این حالت نیز داوطلبان قویتر ضرر می کنند و حاصل ورود افرادای به مقطع دکتری می شود که “با ارتباط” به این مقطع فرا خوانده شده اند.
امید است که برای این مشکل راهی اندیشیده شود.
از اینکه طولانی شد پوزش میخواهم؛ با سپاس

[پاسخ]

کوهدشتی واقع بین.. در گفته :

جناب استاندار
سهم کوهدشت چیه؟

[پاسخ]

بیان دیدگاه !

نام :
رایانامه :