کد خبر : 54710
تاریخ انتشار : ۲۸ مرداد ۱۳۹۳ - ۱۳:۵۶
نسخه چاپی نسخه چاپی
تعداد بازدید 571 بازدید

اجرای طرح همکدسازی تلفن های ثابت در استان لرستان

  مدیر عامل شرکت مخابرات استان از اجرای طرح همکد سازی در آینده نزدیک در استان لرستان خبر داد .  به گزارش میرملاس نیوز ؛ مهندس مسیب قبادیان  با اشاره به اجرای طرح همکدسازی در سطح استان گفت : با اجرای این طرح تمام تماسها در سطح استان بدون گرفتن کد و با تغییر هفت شماره […]

0-(8)

 

مدیر عامل شرکت مخابرات استان از اجرای طرح همکد سازی در آینده نزدیک در استان لرستان خبر داد .
 

به گزارش میرملاس نیوز ؛ مهندس مسیب قبادیان  با اشاره به اجرای طرح همکدسازی در سطح استان گفت : با اجرای این طرح تمام تماسها در سطح استان بدون گرفتن کد و با تغییر هفت شماره به هشت شماره اجرایی میشود .

وی با بیان اینکه با اجرای این طرح، کد بین شهری داخل استان لرستان حذف و شماره های استان با اضافه شدن رقمی دیگر به ابتدای شماره ها، 8 رقمی میشود .

ایشان خاطرنشان کرد : با اجرای طرح فوق در سطح استان لرستان دیگر نیاز به گرفتن کد یا پیش شماره نیست و تعرفه بین شهری از مشترکان تلفن ثابت دریافت نخواهد شد و کد استان از 0661 به 066 تغییر خواهد یافت .

وی گفت: از جمله مزایای این طرح، کاهش طرح تعرفه تماس داخل استانی به 30 ریال برای هر دقیقه مکالمه و تعیین تعرفه تماس استان به استان برای هر دقیقه 330 ریال است .

 

 

درج شده توسط : امین آزادبخت (مدیر سایت )

دیدگاه ها

سعیدگراوندکلسرخی در گفته :

با سلام خدمت مدیر لایق و کاربلد وبا تخصص آقای مهندس قبادیان
طرح جالب وعظیمی است ان شاءالله که هرچه زودتر عملی شود

[پاسخ]

قاسم-ص در گفته :

عرض سلام و خداقوت خدمت مدیر توانا و خدوم مهندس قبادیان.
ان شاءالله بیش از پیش موفق و موید باشند.

[پاسخ]

شيخمرادي در گفته :

با سلام وعرض ارادت خدمت دوست و برادر عزيزم،مدير توانا و متعهد آقاي مهندس قبادي-انشاءالله اين طرح هرچه زوتر عملي شود .در استانهايي كه طرح اجرا شده از جمله استان كرمانشاه رضايت مردم را به دنبال داشته است.

[پاسخ]

محمدرضا در گفته :

باسلام خدمت مهندس قبادی بنده ساکن کوهدشت خیابان شهید حسین رضایی کوچه پشت حلال احمر که ساکنین کوچه به علت نبود کافو چند باری به مغابرات مراجعه کرده ایم که مدت 2سال تلفن هاینمان قع می باشد لطفا پیگیری نمایید باتشکر

[پاسخ]

سید حسین مومنی در گفته :

مهندس خداقوت وخسته نباشید وهمچنان موفق وسربلند باشید

[پاسخ]

کونانی در گفته :

سلام مهندس یک هفته است اینترنت کونانی قطع است کونانی یکی از بخشهای بزرگ کوهدشته ولی متاسفانه هیچ گونه اقدامی در این مورد انجام نشده حالا صحبت از همکدسازی چه معنا دارد اونم مثل اینترنت پشتیبانی نمیشود

[پاسخ]

دادور در گفته :

درود بر شما جناب آقاي مهندس قباديان
الحق شما را بايد سردار سازندگي در حوزه مخابرات لرستان دانست. در زمان مديريت مخابرات شهرستان كوهدشت وضعيت مخابرات كوهدشت را به روز كرديد. انجا كه مهندسان كشور چين كه به كوهدشت براي نصب دكل هاي مخابراتي آمده بودند و با راهنمايي ها و تلاش هاي بي وقفه شما سر كرنش در برابر تخصص و تعهدتان فرود آوردند را هنوز يادمان است. و چه ذوقي ميكرديم كه شما همشهريمان هستيد. هنوز يادمان است كه چه متواضعانه خودتان با گارگران هم سفره ميشديد و پا به پايشان كار ميكرديد.
در زمان مدير عاملي مخابرات استان هم شاهد خدمات ارزنده تان هستيم. اميد كه در سايه خداوند بزرگ هميشه سرفراز و شادكام باشيد.
در خصوص كامنت هاي دوستان كه از اينترنت و قطعي تلفن گلايه اي شده نيز به عرض برسانم كه اين مشكلات را بايد در شهرستان حل كنند. هر چند بعنوان همشهري نيز حق دارند اين مشكلات را با مهندس قباديان در ميان بگذارند. اميدواريم كه اين مشكلات نيز با تدبير مهندس قباديان حل شوند.

[پاسخ]

علیرضا پاسخ در تاريخ یکشنبه ۲۳ شهریور , ۱۳۹۳ ۱۲:۰۲:

دادگر عزیز إ شما دقیقا چه کاره هستین؟إإإ

[پاسخ]

بیان دیدگاه !

نام :
رایانامه :