کد خبر : 54738
تاریخ انتشار : ۲۸ مرداد ۱۳۹۳ - ۱۸:۳۲
نسخه چاپی نسخه چاپی
تعداد بازدید 652 بازدید

اطلاعیه مهم هواشناسی لرستان

  به گزارش میرملاس نیوز ؛ پیرو اطلاعیه شماره 20 مورخ 28/5/93 به اطلاع میرساند که بر طبق مدلهای دریافتی طی ساعات بعداز ظهر و شب سه شنبه و چهار شنبه در برخی نقاط استان بویژه نیمه شرقی و نواحی کوهستانی و ارتفاعات رگبار و رعد و برق پراکنده و موقتی به همراه وزش باد […]

 

به گزارش میرملاس نیوز ؛ پیرو اطلاعیه شماره 20 مورخ 28/5/93 به اطلاع میرساند که بر طبق مدلهای دریافتی طی ساعات بعداز ظهر و شب سه شنبه و چهار شنبه در برخی نقاط استان بویژه نیمه شرقی و نواحی کوهستانی و ارتفاعات رگبار و رعد و برق پراکنده و موقتی به همراه وزش باد شدید پیش بینی میشود که احتمال آبگرفتگی معابر عمومی و سیلابی شدن رودخانه های فصلی و مسیلها دور از انتظار نیست. ضروری است که اقدامات پیش گیرانه برای کاهش خسارات احتمالی به عمل آید.

 

 

درج شده توسط : امین آزادبخت (مدیر سایت )

دیدگاه ها

دختر کوهدشتی در گفته :

عجب طوفانی بود.من ک تو عمرم ندیده بودم.

[پاسخ]

نتیجه گزارش بازرسان وزارت بهداشت “در خصوص زایمان در توالت” چه شد؟ چرا پیگیر نمی شوید؟ منتظر اتفاق دیگر، مرگ دیگر، توهین دیگر هستید؟

[پاسخ]

http://puyesh.net/fa/news/17382

[پاسخ]

همشهری پاسخ در تاريخ چهارشنبه ۲۹ مرداد , ۱۳۹۳ ۱۲:۴۶:

رتبه من هم 51 بود و قبول نشدم و البته رتبه 154 و 180 با رزومه های ضعیف تر و در دانشگاههایی که من نیز مصاحبه کرده یودم قبول شده اند. و پس از تماس و پیگیری اعلام شد که حتی مراجعه نیز کارساز نخواهد بود چون 70 درصد مربوط به اظهار نظر اساتید است. این درحالیست که در تمام مصاحبه ها حتی یک سوال علمی پرسیده نشد و سوالات مربوط به شرایط خانوادگی مانند تأهل، داشتن فرزند و … بود. واقعاً جای تأسف است که در بالاترین مرحله علمی کشور درصد مصاحبه 70% است اما در مصاحبه حتی یک سوال علمی پرسیده نشود.
آقایون دولت تدبیر و امید که این همه بر سر مسئله 3000 بورسیه جار و جنجال به پا کرده اید لطفاً پیگیری کنید این موارد هم فرقی بابورسیه عده ای بیسواد ندارد.

[پاسخ]

بیان دیدگاه !

نام :
رایانامه :