کد خبر : 54825
تاریخ انتشار : ۱ شهریور ۱۳۹۳ - ۱۱:۴۲
نسخه چاپی نسخه چاپی
تعداد بازدید 1,314 بازدید

هوشنگ رستمی شهردار دوره چگنی شد

  به گزارش میرملاس ؛ شامگاه جمعه با حضور مدیرکل دفتر امور شهری و روستایی استانداری لرستان، فرماندار، امام جمعه، شورای شهر و جمعی از مردم چگنی شهردار جدید این شهر معرفی شد. هوشنگ رستمی که چند روز قبل توسط اعضای شورای شهر دوره چگنی منصوب شده و شب گذشته حکم وی توسط استاندار لرستان […]

2532925_206

 

به گزارش میرملاس ؛ شامگاه جمعه با حضور مدیرکل دفتر امور شهری و روستایی استانداری لرستان، فرماندار، امام جمعه، شورای شهر و جمعی از مردم چگنی شهردار جدید این شهر معرفی شد.

هوشنگ رستمی که چند روز قبل توسط اعضای شورای شهر دوره چگنی منصوب شده و شب گذشته حکم وی توسط استاندار لرستان تایید شده بود، در فرمانداری این شهر به عنوان شهردار جدید معرفی شد.

رستمی دارای مدرک لیسانس برنامه‌ریزی شهری و از کارکنان شهرداری کوهدشت است که مدت چهار سال شهردار درب گنبد، معاونت شهرداری کوهدشت و شش سال سابقه در شهرداری معمولان را دارد.

درج شده توسط : امین آزادبخت (مدیر سایت )

دیدگاه ها

شهروند کوهدشتی در گفته :

انتخاب بجا و شایسته مهندس هوشنگ رستمی به عنوان شهردار سراب دوره را تبریک می گوییم.

[پاسخ]

حسین در گفته :

انتخاب شایسته مهندس رستمی به عنوان شهردار دوره که نشان لیاقت ایشان می باشد را به مردم متدین شهرستان دوره تبریک می گوییم.

[پاسخ]

خدادا دی -غ تربیت در گفته :

سلامتی وبهروزی وپیروزی ازخداوند منان برایتان آرزومندیم .

[پاسخ]

موسی اسدی عبدولی در گفته :

انتصاب بجا و شایسته برادر رستمی را تبریک عرض نموده و آرزوی موفقیت را برای ایشان دارم

[پاسخ]

حسن ابراهیمی در گفته :

با عرض سلام خدمت برادر عزیز آقای رستمی.انتصاب به جا وشایسته جنابعالی را به عنوان شهردار شهرستان دوره چگنی تبریک عرض مینمایم

[پاسخ]

علی جوزی پور در گفته :

آقای رستمی انسانی جدی ، کوشا ، خستگی ناپذیر و کاربلد هستند و مطمئنا در آینده ای نه چندان دور سیمای شهرستان دوره را دگر گون خواهد نمود . برای ایشان آرزوی توفیق و بهروزی دارم .

[پاسخ]

یحیی شفیعی در گفته :

اعضای محترم شورای شهر دوره چگنی با سلام : انتخاب بجا و شایسته شما در انتصاب مدیری لایق و پیگیر بعنوان شهردار ,شایسته تقدیر از شما و تبریک به ایشان می باشد .انشاءلله با تلاش و کار کارشناسی نام نیک برادر :هوشنگ رستمی در تاریخ آن دیار ثبت گردد

[پاسخ]

مسلم ازادبخت پاسخ در تاريخ دوشنبه ۳ شهریور , ۱۳۹۳ ۲۱:۰۷:

!انشالله موفق باشد

[پاسخ]

محمدرضا مرادی در گفته :

انتصاب بجا و شایسته جناب آقای رستمی را تبریک عرض نموده و آرزوی موفقیت روز افزون را برای ایشان آرزومندیم

[پاسخ]

بقاع نیوز در گفته :

از طایفه عبدولی هاست؛ باشد که موجب سربلندی فرهنگ انها شود…

[پاسخ]

بی پلامار در گفته :

از براریا کوهدشتی این آقا هوشنگ رستمی؟
یکی لطفا بیوگرافیشو به ما بگه

[پاسخ]

علی جوزی پور پاسخ در تاريخ یکشنبه ۲ شهریور , ۱۳۹۳ ۰۰:۵۳:

بی پلامار عزیز سلام : مهندس هوشنگ رستمی از طایفه بزرگ عبدولی و نوه مرحوم اکبر خان رستمی عبدولی یکی از سواران و بزرگان زمان خود بوده است است ایشان مدتی در شهرداری معمولان مشغول خدمت بودند و بعد از آن بعنوان شهردار درب گنبد خدمات ارزنده ای را انجام دادند و سپس بعنوان یک کارشناس خبره در شهرداری کوهدشت مشغول خدمت بودند که با انتخاب درست و معقول اعضای محترم شورای شهر دوره( شهر بزرگان و نامداران با اصالت لرستان کهن ) مصممند غبار از چهره یکی از طبیعی ترین شهرهای ایران بزداید امید است شورای شهر با همکاری کامل با ایشان بتوانند با این انتخاب صحیح خود را جاودانه کنند .

[پاسخ]

بی پلامار پاسخ در تاريخ یکشنبه ۲ شهریور , ۱۳۹۳ ۲۰:۲۰:

سلام از ماست جناب جوزی عزیر ممنون از اینکه بیوگرافی این شخصیت رو برای ما روشن نمودید ودر ضمن هم برای جناب رستمی و هم شما آرزوی موفقیت و بهروزی را داریم

[پاسخ]

گراوند پاسخ در تاريخ یکشنبه ۲ شهریور , ۱۳۹۳ ۰۷:۵۸:

هوشنگ رستمی از خانواده بزرگ رستمی عبدولی وقبلاً شهردار معمولان ودرب گنبد بوده اند

[پاسخ]

کونانی پاسخ در تاريخ یکشنبه ۲ شهریور , ۱۳۹۳ ۲۰:۱۶:

درود بر نیاکان و جناب هوشنگ رستمی با اصالت

[پاسخ]

ع-آزادبخت در گفته :

انتخاب آقاي رستمي به عنوان شهردار شهرستان دوره از طرف شوراي شهر کار درست و بجايي بوده است.براي آقاي رستمي آرزوي موفقيت ميکنيم

[پاسخ]

خوشنام وند در گفته :

تبریک میگم و آرزوی موفقیت میکنم واست جناب آقای رستمی

[پاسخ]

آدینه فر در گفته :

دوست عزیز و ارجمند جناب آقای رستمی
انتخاب شایسته شما را بعنوان شهردار شهر دوره تبریک عرض نموده ،امیدوارم در این عرصه ی خدمتگذاری نیز کما فی السابق سربلند و سرافراز باشید.

[پاسخ]

حشمت اله نجفی (سوری ) در گفته :

انتخاب شایسته مهندس رستمی به عنوان شهردار دوره که نشان لیاقت ایشان می باشد را به مردم متدین شهرستان دوره تبریک می گوییم.

[پاسخ]

قبادی در گفته :

تبریک به برادر زستمی عرض می نماییم

[پاسخ]

پیرزاده در گفته :

ضمن تبریک به برادر هوشنگ رستمی ، موفقیت ایشان را در تمام امور زندگی خواستارم

[پاسخ]

عباداله گراوند در گفته :

ضمن عرض تبریک به برادر توانمند هوشنگ رستمی امیدوارم در این جایگاه داشته های ارزشمندشان را به خوبی به نمایش بگذارند

[پاسخ]

محمد عبدولی در گفته :

ضمن تبریک به شما از شورای شهر دوره جهت این انتخاب تشکر می شود

[پاسخ]

علی دوست رضایی فرد در گفته :

انتخاب شایسته شما را بعنوان شهردار شهر دوره تبریک عرض نموده رجاء واثق دارم که در راه خدمت به مردم نجیب آن دیار موفق خواهی بود.

[پاسخ]

محمود ام در گفته :

ضمن عرض تبریک به برادر عزیزمان جناب آقای رستمی و آرزوی موفقیت بیشتر برای ایشان ، خدای بزرگ را شکر می کنم که این افراد در دیگر شهرها مزد بالیاقتی خود را می گیرند…

[پاسخ]

سعید کرم نژادیان در گفته :

انتخاب مهندس رستمی به عنوان شهردار شهرستان دوره چگنی تبریک عرض کرده وامید وارم موفق وسربلند باشید

[پاسخ]

طولابي در گفته :

آقايان من هم تبريك ميگم . اما جان خودتان يك آدم كار بلد و متخصص بجا شناسي يك تعريف قانع كننده از واژه بجا براي كوهدشتي هاي عزيز داشته باشه ممنون ميشم شايد ………

[پاسخ]

حمیدازادبخت در گفته :

جناب اقای رستمی
باسلام
انتصاب به جا و شایسته جنابعالی به عنوان شهردار شهرستان دوره چگنی که بیانگر تعهد ،کارآمدی ،لیاقت و آن برادر گرامی در صحنه‌های خدمت صادقانه به نظام و میهن اسلامی است تبریک عرض نموده ، موفقیت و سربلندی شما را از درگاه خداوند منان مسئلت دارم.

[پاسخ]

کونانی پاسخ در تاريخ یکشنبه ۲ شهریور , ۱۳۹۳ ۲۰:۱۷:

سلام بر حمیدخان عزیز اگر اشتباه نکنم شما همون حمید همکلاسی من در شهرستان بروجرد باشید خیلی ارادتمند جناب ازادبخت

[پاسخ]

ازادبخت پاسخ در تاريخ دوشنبه ۳ شهریور , ۱۳۹۳ ۰۷:۳۸:

سلام عزیز محبت کردید همکلاسی

[پاسخ]

آزادبخت -نورآباد در گفته :

دوست وهمكار عزيز جناب آقاي رستمي نيا
انتخاب شايسته شما رابه عنوان شهردار به مردم وشوراي شهر دوره كه نشان لياقت و توانايي شماست تبريك عرض نموده اميدوارم كه موفق باشيد.

[پاسخ]

پ نورمحمدی پاسخ در تاريخ یکشنبه ۲ شهریور , ۱۳۹۳ ۱۱:۵۵:

درود برنادر عزیز .باتوجه به تعهد. شایستگی و توانایی که از شما سراغ داریم امیدوارم مسوولین امر از وجود جنابعالی در شهرداریهای ا ستان استفاده نمایند

[پاسخ]

ياريان- شهرداري نورآباد در گفته :

همكار گرامي جناب آقاي هوشنگ رستمي نيا

انتصاب شايسته و بحق جنابعالي را به عنوان شهردار دوره تبريك عرض نموده و موفقيت روزافزون شما در

عرصه كار و خدمت را از خداوند منان خواستارم.

[پاسخ]

میرزایی اصل در گفته :

با سلام انتصاب بجا وشایسته جنابعالی را تبریک عرض می نمایم امیدوارم موفق و مؤید باشید

[پاسخ]

همکار شهرداری در گفته :

چرا ما نباید از این نیروهای توانمند در شهر خودمان استفاده کنیم . انشااله با همکاری شورای محترم شهر و مردم فهیم شهرستان دوره شاهد تعالی شهرداری و موفقیت روز افزون شما باشیم .

[پاسخ]

م.میرزایی در گفته :

جناب آقای مهندس رستمی
انتصاب مسرت بخش جناب عالی را صمیمانه تبریک عرض می نمایم، از خالق هفت اقلیم ، توفیق روز افزون وتداوم نعمت خدمت رسانی به اهالی اقلیم ادب ، اصالت ، فرهنگ را برای شما ومجموعه خدوم شهرداری خواستارم.

[پاسخ]

رضا گراوند در گفته :

مهندس هوشنگ رستمی از ایل عبدولی و بعد از مرید علی اسدیان دومین شهردار منتخب استان لرستان از این مردم ولایی( با بیش از 40 شهید دفاع مقدس) میباشد… این طایفه دارای بزرگانی همچون استاد ایرج رحمانپور، ترحم اسدیان (معاون رئیس کل دادگستری استان تهران) سعید عبدولی قهرمان کشتی فرنگی جهان و المپیک و…

[پاسخ]

علی جوزی پور ضرونی پاسخ در تاريخ یکشنبه ۲ شهریور , ۱۳۹۳ ۲۳:۳۹:

جناب گراوند عزیزسلام و عرض ارادت : این افرادی را که فرمودید عزیزند ولی بزرگان عبدولی افرادی هستند چون شادروانان رشید خان عبدولی ، اکبر خان رستمی ، طهماس خان آزادی ، مهدی و منصورعلیزاده ، اسماعیل خان رستمی ، یداله آزادی ، شادروان ساعد رحمانپور ، …………. و دهها بزرگ دیگر که ذکر همه آن بزرگواران میسر نیست در پایان برای جنابعالی و تک تک طایفه بزرگ و پاک عبدولی آرزوی سر بلندی و موفقیت دارم

[پاسخ]

جهان رستمی نیا پاسخ در تاريخ دوشنبه ۱۰ شهریور , ۱۳۹۳ ۱۴:۰۶:

با تشکر فراوان از معرفی افراد سرشناس طایفه عبدولی . برادر عزیز آقای جوزی پور ضرونی همواره،دمادم،یکریز و پی در پی در تمام طول عمر بابرکتشان منشاء خیر بوده اند ونماد و نشانه ای از یک انسان شریف و بزرگوار

[پاسخ]

شهریارگراوند در گفته :

انصافا جناب اقای رستمی درمدتی که شهرداردرب گنبد بودند خدمات قابل تقدیری راانجام دادند علاوه برتخصص وتعهد ایشان روابط عمومی بسیارخوب و مردم داری از خصوصیات بارز ایشان می باشد برای ایشان و سایربچه های خوب وارزشی کوهدشت ارزوی توفیق وسربلندی دارم .

[پاسخ]

سالارنصیری قرعلیوند در گفته :

باسلام وتبریک به اعضای محترم وفهیم شورای شهر دوره چگنی برای انتصاب بجای جناب آقای مهندس رستمی
وآرزوزی توفیق روز افزون برای برادر پرتلاش وعزیزم جناب هوشنگ خان ٰ شخصیتی جدی – صمیمی ومردمدار ازطایفه بزرگ سوری
ازدونفر ازدوستان خوبم (مهندس درمنان فرماندارمحترم وحاج رضا تقوی معاون پرتلاش ایشان )خواهش دارم که شهردارجدید را موردحمایت جدی خود قرار دهند تادرکوتاه ترین مدت ممکن شاهد تغییرات بزرگی دراین شهر زیباومحروم که همواره مورد بازدید مسافران وایرانگردان قرارداردٰ…باشیم انشاالله.

[پاسخ]

کوهدشتی پاسخ در تاريخ دوشنبه ۳ شهریور , ۱۳۹۳ ۲۱:۵۸:

با سلام و آرزوی موفقیت برای جناب آقای نصیری قرعلیوند
اولا جناب اقای رستمی به سمت شهردار انتخاب شده اند نه انتصاب ، ضمنآ بکارگیری کلماتی چون ” خان” در ادبیات اداری آنهم از کسی چون حضرتعالی که از مدیران این نظام بوده ای زیبا بنظر نمیرسد.عذر خواهی میکنم از تذکر داده شده چون معصوم ( ع ) می فرماید” دوست من آنست که عیوب مرا به من بازگو کند” موفق باشید .

[پاسخ]

عبدولی ( رستمی) پاسخ در تاريخ دوشنبه ۱۰ شهریور , ۱۳۹۳ ۱۴:۱۳:

با سلام به منتقد عزیز
به نظرم هر دوره و برهه ای از زمان کلمات و القابی بوده اند که از لایه های طبقات اجتماعی رخنمون شده اند واژه خان نیز از این دست واژه هاست نباید تصور شود که بکار گیری این واژه نمایانگر عیب باشد و به نظرم معصومین مخالف این موضوع نباشند اگر قدری جامعه شناسی مطالع نمایید می بینی ناگهان پس از حذف خان از روستا دیگر هیچ پست و مقامی که بتواند نقش خان را ایفا نماید نتوانست جایگزین مناسبی برای آن باشد و اینچنین بود که روستا ها و مردم آن دچار مشکلات عدیده اقتصادی و اجتماعی شدند .

[پاسخ]

هوشنگ عزیز
امید وه خدا دیرم گه طور همیشه پایار او سر بلن بوینون

[پاسخ]

خسرو پرویزپور.هفته نامه اساطیر در گفته :

رستمی عزیز
باسلام و تحیات:
انتهایی را برایت می خواهم که خرسندی و رضایت قلبی مقدمه ی استیلای برقوایت باشد وخدارادرتمام ثانیه ها برای همراهیت…
مسرتم را عرضه میدارم و توفیقت را آرزو.
باسپاس

[پاسخ]

محمود در گفته :

سلام دوستان
این انتصاب نتیجه پیگیری سیروس ابراهیمی برای دوستان خود است

شیر همان شیر است هرچند در بند باشد

[پاسخ]

علی یار سوری در گفته :

انتخاب جنابعالی راتبریک عرض می نمایم آرزو دارم بتوانی از تواناییهایت به نحو شایسته جهت پیشرفت این شهر با فرهنگ استفاده کنی

[پاسخ]

بهمن ولیپوری در گفته :

باسلام
تشکر از شواری محترم شهرستان دوره چگنی به خاطر انتخاب صحیشان وهمچنین تبریک به جناب آقای مهندس رستمی ،انشاله که دراین پست ومناصب دیگر همواره پیروز وسربلندباشید/

[پاسخ]

شگراله بیگ پوریان در گفته :

ضمن تشکر از شورای شهر شهرستان دوره چگنی امید است از تمام توانت برای خدمت به آن مردم با اصالت و فرهنگ در مدت زمان حض

[پاسخ]

شگراله بیگ پوریان در گفته :

ضمن تشکر از شورای شهر شهرستان دوره چگنی امید است از تمام توانت برای خدمت به آن مردم با اصالت و فرهنگ در مدت زمان حضورت که مثل برق می گذرد نهایت خدمت را داشته باشی ان شاءاله

[پاسخ]

بهزاد ابراهیمی در گفته :

جناب آقای هوشنگ رستمی
شایستگی شما در خدمتگزاری و تکریم ارباب رجوع و تلاش صادقانه شما در انجام امور شهرداری کمترین نشان از لیاقت شماست. به یقین در این مسئولیت کماکان سر افراز خواهید بود. ضمن تبریک ،موفق باشید.

[پاسخ]

عیدی ضرونی در گفته :

جناب آقای مهندس رستمی نیا انصاب بجا و شایسته حضرتعالی را به عنوان شهردار دوره تبریک می گویم شک نداریم که در انجام این مسئولیت موفق خواهید شد

[پاسخ]

محمدمعصومی راد در گفته :

lانتخاب جنابآقای مهندس هوشنگ رستی رابه سمت شهردارشهر بافرهنگ وانقلابی دوره را تبریک واز خداوند منان موفقیت ایشان در خدمت گذاری دیار پاکان خواستارم.

[پاسخ]

صادق ابراهیمی در گفته :

گرچه هر انتصابی همیشه بجا وشایسته شمرده میشود ولی گلجینی از منتصبین باعث خوش حالی افراد درمند وخواهان شایسته سالاری میشود که کور سویی ازامید را دردل انها باعث میکند و اینگونه است که انتخاب وانتصاب آقای رستمی رابه فال نیک میگیریم وبرای موفقیت ایشان خالصانه دعا میکنیم

[پاسخ]

سبحان علیزاده در گفته :

محمود جان ضمن احترام به شما و آقای ابراهیمی تا جایی که این حقیر در جریانم ، توانمندی ، مردمداری ، تخصص ، و شایستگی ایشان باعث این انتخاب شده انشااله بیشتر از اینها را در آینده خواهیم دید

[پاسخ]

میرزایی اصل در گفته :

اعضای محترم شورای شهر دوره چگنی با سلام : انتخاب بجا و شایسته شما در انتصاب مدیری لایق و پیگیر بعنوان شهردار ,شایسته تقدیر از شما و تبریک به ایشان می باشد .انشاءلله با تلاش و کار کارشناسی نام نیک برادر :هوشنگ رستمی در تاریخ آن دیار ثبت گردد

[پاسخ]

عباس شکریانی در گفته :

انتخاب شایسته جنابعالی راتبریک عرض میکنم وازخداوند منان برایتان موفقیت وسربلندی خواهانم

[پاسخ]

روابط عمومی سازمان آتش نشانی کوهدشت در گفته :

همکار گرامی جناب آقای مهندس رستمی انتخاب بجا وشایسته جنابعالی را بعنوان شهردار شهرستان دوره چگنی تبریک عرض نموده واز خداوند منان برایتان آرزوی موفقیت روز افزون خواهانیم.

[پاسخ]

یحیی عبدولی در گفته :

بسم الله الرحمن الرحیم باسلام انتصاب اقای هوشنگ رستمی رابهنوان شهرداردوره چگنی تبریک می گویم

[پاسخ]

جهان رستمی نیا در گفته :

جناب آقای مهندس رستمی نیا
بدینوسیله انتخاب شایسته جنابعالی را بعنوان شهردار دوره چگنی تبریک و تهنیت عرض نموده، امید است در پناه ایزد منان در پیشبرد اهداف،استراتژی ها و سیاست های مدیریت شهری دوره چگنی بیش از پیش موفق و مویدباشید.

[پاسخ]

حسن رستمی نیا از تهران در گفته :

بدینوسیله انتخاب شایسته حضرتعالی را بعنوان شهردار دوره چگینی تبریک عرض مینمایم و آرزوی توفیق روزافزون را برای شما از ایزد منان خواستارم.

[پاسخ]

محمد رستمی نیا ازتهران در گفته :

جناب آقای مهندس رستمی نیا
انتصاب شایسته جناب عالی رابعنوان شهردار دوره چگنی تبریك عرض می نمایم.
رجای واثق داردم حضور شما در این مسئولیت به عنوان خادمی صدیق با كوله بار گرانی از تجربه ، نوید بخش نشاط و پیشرفت دوره چگنی خواهد گردید.
دوام توفیقات و مزید عزت و سلامت جناب عالی را از خداوند متعال مسالت دارم

[پاسخ]

بدینوسیله انتخاب شایسته حضرتعالی را بعنوان شهردار دوره چگینی تبریک عرض مینمایم و آرزوی توفیق روزافزون را برای شما از ایزد منان خواستارم

[پاسخ]

محمد رستمی نیا از تهران در گفته :

جناب آقای مهندس رستمی نیا
انتصاب شایسته جناب عالی رابعنوان شهرداردوره چگنی تبریك عرض می نمایم.
رجای واثق داردم حضور شما در این مسئولیت به عنوان خادمی صدیق با كوله بار گرانی از تجربه ، نوید بخش نشاط و پیشرفت بیش از پیش دوره چگنی
خواهد گردید.
دوام توفیقات و مزید عزت و سلامت جناب عالی را از خداوند متعال مسالت دارم

[پاسخ]

بیان دیدگاه !

نام :
رایانامه :