کد خبر : 54871
تاریخ انتشار : ۲ شهریور ۱۳۹۳ - ۲۰:۲۹
نسخه چاپی نسخه چاپی
تعداد بازدید 176 بازدید

استاندار لرستان : 290 نفر از بیکاران جامعه ایثارگری لرستان جذب دستگاههای اجرایی می شوند

    به گزارش میرملاس نیوز ؛ هوشنگ بازوند  در جلسه کارگروه اشتغال لرستان با محوریت ایجاد شغل برای بیکاران جامعه ایثارگران این استان اظهار داشت: تا پایان امسال 293 نفر از بیکاران جامعه ایثارگری لرستان در دستگاههای اجرایی استان استخدام و به کار گیری می شوند. وی با بیان اینکه 10 درصد از جمعیت […]

IMG_23041

 

 

به گزارش میرملاس نیوز ؛ هوشنگ بازوند  در جلسه کارگروه اشتغال لرستان با محوریت ایجاد شغل برای بیکاران جامعه ایثارگران این استان اظهار داشت: تا پایان امسال 293 نفر از بیکاران جامعه ایثارگری لرستان در دستگاههای اجرایی استان استخدام و به کار گیری می شوند.

وی با بیان اینکه 10 درصد از جمعیت بیکاران جامعه ایثارگری کشور مربوط به استان لرستان گفت: این آمار مطلوب استان لرستان نیست و باید با اقدامات لازم زمینه رفع این معضل را در استان فراهم آورد.

 استاندار لرستان با تاکید بر ضرورت به کارگیری بیکاران جامعه ایثارگری استان در بخشهای دولتی و خصوصی بیان داشت: بر اساس برنامه ریزی صورت گرفته تا پایان امسال 293 نفر از این افراد در دستگاههای دولتی استان استخدام خواهند شد.
 
بازوند همچنین بر ضرورت ایجاد بسترهای لازم برای به کارگیری این افراد در بخش خصوصی عنوان کرد: خوشبختانه سازمان اقصادی کوثر به عنوان بخش خصوصی ورود پیدا کرده و اقدامات موثری نیز تا کنون انجام داده است.
 
وی با اشاره به سرمایه گذاری هلدینگ اقتصادی کوثر در لرستان گفت: هم اکنون شاهد سرمایه گذاری 330 میلیارد تومانی این هلدینگ اقتصادی در اجرای پروژه مجتمع تجاری مسکونی کیو در استان هستیم.
 

استاندار لرستان با بیان اینکه سازمان توسعه کارآفرینی ایثارگران کشور می تواند در اجرای پروژه های اقتصادی استان و همچنین به کارگیری بیکاران جامعه ایثارگری  لرستان فعالیت موثری داشته باشد گفت: زمینه مشارکت این سازمان در قالب سرمایه گذاری 49 درصدی این سازمان و همچنین سرمایه گذاری 51 درصدی بانکها و دستگاههای اجرایی استان فراهم شود.

 

 

درج شده توسط : امین آزادبخت (مدیر سایت )

دیدگاه ها

دردپنهان در گفته :

عرض خداقوت خدمت اقای استاندار پرتلاش خواهشن راهنمایی بفرمایید ایشان ازرزمندگان باسعادت دوران دفاع مقدس دارای مدرک کاردانی بیکارومتاهل هستم شاید به حقم برسم سپاسگذارشما میشوم

[پاسخ]

بیان دیدگاه !

نام :
رایانامه :