کد خبر : 54878
تاریخ انتشار : ۲ شهریور ۱۳۹۳ - ۲۰:۴۷
نسخه چاپی نسخه چاپی
تعداد بازدید 1,819 بازدید

شاهرخی قبادی،نماینده پیشین کوهدشت در بوته نقد// بازخوانی

    به گزارش اختصاصی ماد نیوز ؛ بررسی عملکرد واقعی نمایندگان در خانه ملت،کار چندان اسانی نیست.از یک سو مطالبات انباشته شهرستان های کشور که ناشی از نگاه غیر سیستماتیک مسوولان اجرایی است،سطح توقعات را از نمایندگان افزایش داده و از دیگر سو،خواسته عمومی از آنان این است که مسایل و مشکلات اجرایی را […]

 

 

به گزارش اختصاصی ماد نیوز ؛ بررسی عملکرد واقعی نمایندگان در خانه ملت،کار چندان اسانی نیست.از یک سو مطالبات انباشته شهرستان های کشور که ناشی از نگاه غیر سیستماتیک مسوولان اجرایی است،سطح توقعات را از نمایندگان افزایش داده و از دیگر سو،خواسته عمومی از آنان این است که مسایل و مشکلات اجرایی را حل و فصل نمایند.
در این میان کمتر نماینده ای را می توان سراغ داشت که مطالبه قانونگذاری درست- که وظیفه اصلی اوست- از او بشود.کار هنگامی سخت تر می شود که نماینده مستقر در مجلس از سوی رقبایی که علاقمند به حضور در مجلس هستند به چالش کشیده می شود،در این چالش نابرابر سطح توقعات را از نماینده به اندازه ای بالا می برند که از عهده دولتی به تنهایی بر نمی اید و این دور باطل همچنان ادامه دارد.ماد به عنوان یک رسانه در پی انجام رسالت خود در پی آن است تا این موضوع را شکافته و با بررسی عملکرد نمایندگان ادوار استان لرستان-آنان که دیگر در قدرت نیستند- طرحی نو در اندازد تا در فضایی خارج از حب و بغض های انتخاباتی،تشخیص سره از ناسره ممکن شود.
برای آغاز کار از شهرستان کوهدشت استان لرستان که شاید پر حرف و حدیث ترین انتخابات را در دور گذشته داشت شروع کرده و کارنامه حجت الاسلام شاهرخی قبادی را به نقد موافقان و مخالفان وی گذاشته ایم.مردمی بودن،دارای حسن اخلاق،تلاش برای اجرای طرح های عمرانی در منطقه از نقاط مشترکی بود که موافقان و مخالفان وی به صراحت به ان اذعان داشتند.
اجازه ندادند کار کند!
ساروقی ، از دیگر سیاسیون کوهدشتی است که اعتقاد دارد ،اگر حجت الاسلام شاهرخی قبادی،کار چشمگیری برای منطقه انجام می داد حتما رای می آورد.
وی البته اذعان دارد که به وی به حجت الاسلام شاهرخی قبادی رای داده است.
ساروقی در جواب این پرسش خبرنگار ماد که “اگر کار چشمگیری انجام نداد پس چرا به او رای دادید؟” گفت:برخی ملاحظات شخصی داشتم،نماینده قبل از وی،امتحان خوبی پس نداده بود،روی نماینده فعلی هم شناختی نداشتم،نظر من این بود که این دور هم فرصت بدهیم تا کارهای نیمه تمام را تمام کند.
وی با اشاره به عزل و نصب های آشفته حجت الاسلام شاهرخی قبادی در دوران نمایندگی اش گفت: وی البته قول ترمیم داده بودند.
ساروقی بیان کرد:با حفر چاههایی در حومه کوهدشت،در دوره نمایندگی وی،تامین اب شرب کوهدشت بین ۱۰ تا ۱۵ سال اینده بیمه شد،اما کار عمرانی دیگری انجام نشد.
وی سپس می افزاید: حجت الاسلام شاهرخی قبادی،کارهایی را نیمه تمام گذاشت،کارهای عمرانی دوره وی بین ۱۰ تا ۵۰ درصد پیشرفت فیزیکی داشت.
ساروقی از سد معشوره مثال می اورد:در هفته جاری رییس جمهور در استان لرستان حضور یافتند و همراه با استاندار و دیگر مقامات اجرایی از سد دیدن کردند،رییس دولت و استاندار اجرای این سد را به عنوان بیلان موفقیت آمیز کار عمرانی عنوان کردند.
به گفته این فعال فرهنگی،سخنان رییس جمهور در خصوص سد معشوره، تایید کارها و پیگیری های حجت الاسلام شاهرخی قبادی است.
وی در پاسخ به خبرنگار ماد در این باره که “پس حتما اتفاقی در حوزه عمرانی افتاده است که مورد توجه مقامات ارشد اجرایی استان و کشور قرار گرفته” بیان داشت:اگر کاری انجام نمی شد،رییس جمهور اینگونه تمجید نمی کردند.
ساروقی تصریح کرد:این که جناب ملکشاهی مرتب( قبل و بعد از انتخاب شدن) می گوید کاری انجام نشده،کار تبلیغی برای خودش است. وی می گفت دولت بضاعت انجام این کار را ندارد در حالی که دیدیم انجام شد .
پیگیری مجدانه نماینده فعلی برای اجرای مصوباتی که حجت الاسلام شاهرخی قبادی موفق به اخذ ان شده اند مورد تاکید ساروقی بود و وی در این خصوص افزود:وقت زیادی برای اخذ مصوبات عمرانی کوهدشت صرف شده است،حتی زمین پروژه خودروسازی هم تسطیح شد،نماینده فعلی وظیفه دارد تا کارهای اورا ادامه دهد.
“اگر مصوبات اخذ شده برای کارهای عمرانی کوهدشت اجرایی شود،آیا حجت الاسلام شاهرخی قبادی را شایسته تقدیر می دانید؟”سووالی بود که خبر نگار ما از ساروقی پرسید .وی در جواب گفت:من موسس یک پروژه آموزش عالی در کوهدشت هستم،این کار بزرگی است،کسانی که بعد از من می ایند با ید این تلاش ها را به نسل های بعدی منعکس کنند،این یک بحث اخلاقی است،ملکشاهی باید از جو تبلیغاتی خارج شود و اعتراف کند که دیگران کار را تا اینجا رسانده اند تا از او نیز به نیکی یاد شود.
اگر این دور نماینده بود، کارهای بزرگش به انجام می رسید
صیدعلی کونانی، حجت الاسلام شاهرخی قبادی را فردی متدین،سالم و پاک می داند اما بر این اعتقاد است که از لحاظ عملکرد اجرایی تحرک درخوری نداشتند.
به گفته وی ،نماینده پیشین کوهدشت تنها توانستند مصوباتی برای سد معشوره، ماشین سازی،کارخانه پتروشیمی و …بگیرند،اما موفق به اجراء نشدند.
کونانی بر این باور است که کارهای انجام شده توسط حجت الاسلام شاهرخی قبادی،معمولی بوده زیرا مشکل بیکاری جوانان کوهدشتی کماکان پابرجاست.
وی با اشاره به زمزمه اجرایی شدن پتروشیمی کوهدشت گفت:هرچند ملکشاهی در سخنرانی ۲۲ بهمن در جمع مردم کوهدشت،اجرای این پروژه را به خود نسبت داد ،اما کیست که نداند مصوبه پتروشیمی کوهدشت را حجت الاسلام شاهرخی قبادی گرفت.
صید علی کونانی اظهار کرد: حجت الاسلام شاهرخی قبادی،دغدغه پیگیری داشتند و یقینا اگر این دوره رای می اورد کارهای بزرگی انجام می داد.
وی با ذکر خاطره ای از شهردار ۴۵ سال پیش کوهدشت به نام اقای دلیجانی گفت: مردم این شهر قدرشناس هستند و همچنان که اکنون از دلیجانی به نیکی یاد می کنند،شاهرخی قبادی را فراموش نخواهند کرد.
وی در پایان گفت و گویش با ماد،تصریح کرد: به عملکرد حجت الاسلام شاهرخی قبادی،نمره قابل قبولی می دهم.
کوهدشت،آماده یک انقلاب عمرانی
فتحعلی شهبازی در گفت و گو با ماد نیوز می گوید:مطالبه مردم از نمایندگان بیشتر حول محور تعویض مدیران می چرخد و اجازه نمی دهند به کارهای اساسی برسد.
وی با اشاره به مصوباتی که حجت الاسلام شاهرخی قبادی موفق شد برای ایجاد و احداث طرح های عمرانی کوهدشت بگیرد،گفت:اگر مصوباتی که حجت الاسلام شاهرخی قبادی موفق به اخذ آن برای کوهدشت شد،اجرایی شود،مردم این شهر شاهد یک انقلاب عمرانی خواهند بود.
شهبازی با اشاره به این که نماینده فعلی کوهدشت،معتقد بود که سد معشوره دروغ است و وجود ندارد،بیان کرد:روزی به ذهنمان خطور نمی کرد که این سد پا در مرحله اجراء بگذارد،اما در دوره حجت الاسلام شاهرخی قبادی،کار حفر تونل ها هم به انجام رسید.
حجت الاسلام شاهرخی قبادی،از وزیر نیرو گرفته تا نمایندگان برخی استان های کشور را همراه کرده بود تا این مصوبات را بگیرد،مستندات انجام کار هم موجود است،اما پس از وی کار تعطیل شد.
وی از جایگاه یک شهروند مطالبه گر از ملکشاهی خواست تا پیگیر مصوبات اخذ شده حجت الاسلام شاهرخی قبادی باشد.
شهبازی خاطرنشان ساخت:الان که موقع تصویب بودجه در مجلس است،ملکشاهی باید پیگیر اختصاص بودجه برای اجرای مصوبات باشد نه این که بگوید این مصوبات کاغذ پاره است.
وی اضافه کرد:او نمی خواهد پیگیر مصوبات باشد.
شهبازی البته اذعان دارد که حجت الاسلام شاهرخی قبادی،در بحث سیستم اداری موفق عمل نکرد،اما معتقد است که اگر تنها یکی از مصوبات وی به مرحله اجراء برسد،از لحاظ عملکردی از همه نمایندگان کوهدشت تا کنون موفق تر و سرامدتر بوده است.
وی با انتقاد از برخی اظهارات نماینده فعلی مبنی بر این که مصوبات شاهرخی قبادی دوغ است گفت:اگر دروغ است ثابت کنید،مدرک نشان دهید،اما اگر موجود است بروید دنبال کنید تا اجرایی شود.
اصلح ها را برای مدیریت شهرستان انتخاب نکرد
دوستی که خود نمایندگی مردم کوهدشت در مجلس را در کارنامه کاری اش دارد براین باور است که ،رای بالای مردم به او در انتخابات اخیر،نشان از عملکرد موفقیت آمیز او دارد.
به گفته وی پیگیری های حجت الاسلام شاهرخی قبادی در مجلس برای انجام کارها بسیار خوب بود اما در مسایل سیاسی قدری تند روی داشت.
این نماینده ادوار کوهدشت تصریح کرد: حجت الاسلام شاهرخی قبادی هر انچه توان داشت برای انجام کار عمرانی در کوهدشت به کار گرفت اما برخی جاهها نتوانست نتیجه بگیرد.
وی با اشاره تلویحی به عدم هماهنگی بین استاندار و حجت الاسلام شاهرخی قبادی بیان داشت: برای موفقیت در اجرای مصوبات باید یکسری هماهنگی ها بین دولت مرکزی،استاندار به عنوان دولت محلی و نناینده بوجود بیاید تا کارها پیش برود.
وی در پایان گفت و گوی کوتاهش با ماد گفت برای حجت الاسلام شاهرخی قبادی و کسانی که به مردم خدمت کردند،آرزوی موفقیت دارم.
امامی راد:نظر نمی دهم
خبرنگار ماد نیوز با آقای امامی راد،دیگر نماینده ادوار کوهدشت در باره موضوع مصاحبه تماس گرفت که وی انجام ان را به بعد از انتخابات موکول کرد
چکیده مصاحبه ماد با دیگر فعالان کوهدشتی در پی می آید:
کرم رضا خدادای
دبیر حرب موتلفه گفت : حجت الاسلام شاهرخی قبادی از نمایندگان برجسته مردم در مجلس بوده و در صورتی که تمام پروژه هایی که پیگیری کرده بودند به نتیجه می رسید قطعا انقلابی در شهرستان کوهدشت اتفاق می افتاد.
طرح هایی که در کوهدشت در زمان حجت الاسلام شاهرخی به مرحله اجرا رسید بسیار ارزشمند و چشمگیر بوده است.
کارهای زیر بنایی موثری در زمان نمایندگی ایشان انجام شد که از جمله آنها می توان به سد معشوره اشاره کرد.
لازم است برای پاسداشت از زحمات ایشان همایشی با عنوان گرامیداشت آقای شاهرخی در شهرستان برگزار شود تا به طور ویژه از مقام ایشان قدردانی به عمل آید.
امرایی
با بررسی عملکرد نمایندگان مجلس از ابتدای انقلاب تا کنون قابل ذکر است که آقای شاهرخی به اندازه کل نمایندگان این دوران برای شهرستان کوهدشت زحمات فراوان متحمل شده اند .
به نظر بنده آقای شاهرخی موفق ترین نماینده شهرستان کوهدشت در طول این سال ها بوده اند.
باید با نام گذاری یکی از میادین در شهرستان کوهدشت به نام آقای شاهرخی از زحمات این شخص قدردانی به عمل آید.
حسین زاده
بین نمایندگان ۹ دوره مجلس شورای اسلامی حجت الاسلام شاهرخی فعال ترین، اصولی ترین و پر کارترین نماینده مردم کوهدشت بوده است.
آقای شاهرخی به هیچ عنوان اهل شعاردادن نبوده و تا کاری را به طور قطع به سرانجام نمی رساند آن را مطرح نمی کردند.
آقای شاهرخی فردی فعال باتقوا، با ایمان صادق مومن اهل کار و درستکار بوده است.
آقای شاهرخی قاضی خوش نام و خوش سابقه ای است که سال ها در مناسب قضایی خوش درخشیدند و به جهت مقام علمی این شخص لازم است تا نام یکی از خیابان های شهرستان کوهدشت به نام این شخص نامگذاری شود.
چون ایشان از نظر علمی مقام بالایی دارند باید نامشان همیشه در میان مردم این شهرستان باقی بماند.
طاهری
فعالیت های ایشان به طور کلی مثبت است و فعالیت های عمرانی چشم گیری انجام دادند
هیچ نماینده ای به اندازه ایشان در منطقه کوهدشت فعال نبوده اند آقای شاهرخی فعالیت های عمرانی فراوانی را انجام داده اند که از سد محشوره یکی از آنهاست.
برای گرامداشت از قدردانی از زحمات این شخص نام گذاری یک بنا مانند مدرسه یا یکی از میادین شهرستان کوهدشت امری شایسته و در خور این شخص است.
عالی پور
فعالیت های آقای شاهرخی در دوره خدمتشان در مجلس بسیار ارزشمند بوده و نظر بنده درباره شخص آقای شاهرخی و عملکردشان مثبت است.
ترکاشوند
آقای شاهرخی قطعا بهترین نماینده برای مردم کوهدشت بوده اند و و طرح هایی که ایشان داشته اند طرح های بسیار مثبت در جهت آبادانی شهرستان کوهدشت بوده است.
به نظر بنده باید برای قدردانی از ایشان یکی از میادین این شهرستان را به نام ایشان نام گذاری کرد.
مرادی
نظر بنده درباره عملکردشان ایشان مثبت است یعنی آقای شاهرخی عملکرد مثبتی در دوره خدمت خود از خود نشان دادند.
عملکرد ایشان بسیار ارزشمند و هدفمند بوده و در جهت آبادانی و عمران شهرستان کوهدشت فعالیت های فراوانی انجام داده اند .
شایسته است برای ارج نهادن به اقدامات موثر آقای شاهرخی تقدیری در خور ایشان به عمل بیاید.
نادری
آقای شاهرخی فعالیت های عمرانی بسیار بزرگی برای شهرستان کوهدشت انجام دادند که از جمله آنها می توان به طرح های سد سازی و ایجاد صنعت خودرو سازی و طرح های پتروشیمی اشاره کرد.
برای سپاس از تلاش های آقای شاهرخی به خاطر فعالیت های موثر در شهرستان کوهدشت باید یکی از میادین شهرستان کوهدشت را به نام ایشان نامگذاری کنند تا بدین صورت کمی از زحمات این شخص قدردانی شود.
گراوند
آقای شاهرخی نماینده فعال و با صداقت بوده و هیچ وقت با سفسطه و دروغ کاری حتی با منتقدانش برخورد نکرده است .
آقای شاهرخی کارهای عمرانی فراوانی در شهرستان کوهدشت داشته است که مردم این شهرستان به واسطه این فعالیت ها خود را مدیون این فرد می دانند.
برای پاسداشت از مقام این مرد بزرگ باید محلی از این شهرستان را به نام ایشان کنند تا
سوری
شاهرخی از بهترین نماینده گانی بود که در شهرستان کوهدشت خدمت کرده و به حق هیچ نماینده ای مثل ایشان در این منطقه فعال نبوده است.
باید مسولان یعنی در سطح استان داری با نام گذاری محلی از شهرستان کوهدشت گوشه ای از تلاش های شاهرخی پاسخ دهد.
به پور
شاهرخی فردی لایق درستکار و شایسته بودند که فعالیت های عمرانی بسیاری در شهرستان کوهدشت انجام دادند.
به پاس قدردانی از ایشان شایسته است تا با برگزاری مراسمی از ایشان تجلیل به عمل آید.
باقری
حجت الاسلام شاهرخی شخصی لایق و کاردان بوده که به حق، تمام تلاش خود را برای رشد این شهرستان به کار گرفت.
هیچ شخصی به اندازه ایشان در این شهرستان فعالیت نکرده است.
لازم است برای تجلیل از زحمات حجت الاسلام شاهرخی مراسمی برگزار شود تا به طور ویژه از ایشان قدردانی به عمل آید.

منبع : ماد نیوز www.maadnews.com

 

 

 

درج شده توسط : سرویس خبر و رسانه " میرملاس "

دیدگاه ها

بی طرف در گفته :

تکراری بود آقای آزادبخت دلیلش رو بگید بد نیست

[پاسخ]

نورخدا پاسخ در تاريخ یکشنبه ۲ شهریور , ۱۳۹۳ ۲۳:۲۴:

حضور مجدد در انتخابات

[پاسخ]

نورعلی پاسخ در تاريخ یکشنبه ۲ شهریور , ۱۳۹۳ ۲۳:۴۸:

حضوری خوب است که نتیجه داشته باش نورخدا

[پاسخ]

ناشناس در گفته :

زحمات ایشان قابل تقدیراست همه به صداقت پاکی ویکرنگی او واقفندمردم شهرستان کوهدشت منتظرحماسه ای دیگرند

[پاسخ]

ناشناس در گفته :

زحمات ایشان قابل تقدیر است مردم منتظر حماسه ای دیگرند

[پاسخ]

احمدي پاسخ در تاريخ یکشنبه ۲ شهریور , ۱۳۹۳ ۲۱:۵۲:

موافقم

[پاسخ]

ناشناس در گفته :

کجاست این پتروشیمی وخودروسازی…………

[پاسخ]

ناشناس در گفته :

افسوس ازفرصتی که ازمردم به ناحق گرفته شد

[پاسخ]

همشهری در گفته :

فقط 2مورد از این کارهای عمرانی تام ببردیگه

[پاسخ]

آشنا پاسخ در تاريخ دوشنبه ۳ شهریور , ۱۳۹۳ ۰۹:۲۳:

خداپدرت رابيامرزد.

[پاسخ]

ناشناس در گفته :

مرحبا

[پاسخ]

پارسیان در گفته :

تا به حال به حاج اقا رای ندادم اما به خاطر زحمات صادقانه اش اینبار به او رای می دهیم وچنانچه مراسم تجلیل از ایشان برگزار شود قطعا خودم ودوستانم شرکت خواهیم کرد

[پاسخ]

مقدمت گلباران جانم فدای صداقت شیخ شاهرخی

[پاسخ]

علیرضا در گفته :

گفته بودم چو بیایی غم دل با تو بگویم /چه بگویم که غم از دل برود چو بیایی.به امید خدا اینبار جبران می کنیم .

[پاسخ]

شکر گزار در گفته :

ایا می شود وجود نازنین شیخ صادق در کوهدشت نور افشانی کند ودل مومنان شاد شود

[پاسخ]

صادق یاری در گفته :

به خدا اگر شیخ بیاید قطعا نماینده است چون واقعا مرد عمل است وتوانا

[پاسخ]

امرايي پاسخ در تاريخ دوشنبه ۳ شهریور , ۱۳۹۳ ۱۱:۳۱:

موافقم شيخ بيايد

[پاسخ]

رشيدي پاسخ در تاريخ دوشنبه ۳ شهریور , ۱۳۹۳ ۱۱:۵۳:

ماهم منتظريم بيايد

[پاسخ]

رشیدپور پاسخ در تاريخ دوشنبه ۳ شهریور , ۱۳۹۳ ۱۳:۳۵:

موافقم شدید

[پاسخ]

بهرام دل ارا در گفته :

کوهدشت برای رهایی از فقر وبدبختی به شاهرخی ها نیز دارد .او اهل خدا بود اهل یکرنگی واهل عمل

[پاسخ]

شهاب محمدی در گفته :

سالیان سال است که ایشان را از نزدیک می شناسم واقعا انسان درست وکم نظیری است خداوند توفیقش دهد

[پاسخ]

صادقی در گفته :

اگر هریک از نمایندگان قبلی هم مانند ایشان کار می کردند پیشرفت خوبی را شاهد بودیم

[پاسخ]

مهدی پاسخ در تاريخ سه شنبه ۴ شهریور , ۱۳۹۳ ۰۱:۰۶:

کدوم کار؟بگو نه بگو نه واقعا چند تاشو بگو ما هم بدونیم

[پاسخ]

شریفی از قم در گفته :

خیلی جالب است که مخالفین محترم ایشان هم از او به نیکی یاد کرده اند .دمت گرم حاج اقا

[پاسخ]

رستمی در گفته :

مانند دوره قبل محکم واستوار حمایتت می کنیم .یاد دارم که مرحوم ابویم دستم را گرفت وگفت تا وقتی که رای می دهی با شیخ قبادی باش چونکه انسان پاک ودرستی است .ولااقل این صفات را دارد

[پاسخ]

نورعلی در گفته :

مثل اینکه انتخابات است وما جا موندیم ترا به خدا اینبار درست وحسابی انتخابش کنیم تا جبران شود این وضعیت

[پاسخ]

رشيدي پاسخ در تاريخ دوشنبه ۳ شهریور , ۱۳۹۳ ۱۱:۵۶:

بيايد حتما راي مياورد حالا چقدر نميدانم خدا ميداند

[پاسخ]

درود بر شرف امین ازادبخت.به خدا دوای درد کوهدشت شیخ قبادی است .

[پاسخ]

قباديپور پاسخ در تاريخ دوشنبه ۳ شهریور , ۱۳۹۳ ۱۳:۰۸:

شيخ جان خودت بيا

[پاسخ]

اگر امد میدانم که چطور برایش جانفشانی کنم .اشیخ خیلی مردی

[پاسخ]

قبادی پاسخ در تاريخ چهارشنبه ۵ شهریور , ۱۳۹۳ ۱۶:۰۴:

شیخ حتما بیا

[پاسخ]

حیدری در گفته :

ای کاش قبادی و امامی زودتر هماهنگ شوند تا نتیجه وحدت بر مردم کوهدشت هویدا کردد

[پاسخ]

رومیانی در گفته :

ای بابا چی می گویید برای خودتان پس ما را فراموش کردید باز هم هستیم وداریم برایتان

[پاسخ]

بازوند پاسخ در تاريخ دوشنبه ۳ شهریور , ۱۳۹۳ ۱۱:۵۱:

مرحبا رومياني دور بعد هم مال رومشگانه

[پاسخ]

وفایی در گفته :

حقیقتا من منتقد اقای شاهرخی بوده ام اما الان اگر بیاید کمکش می کنم.

[پاسخ]

ازادبخت در گفته :

دوستان
زحمات جناب اقای شاهرخی قبادی ارزش چندباره خوانی دارد
انهمه صداقت و راستگویی و پیگیری بجد مصوبات

[پاسخ]

نا شناس در گفته :

اين حرفها ونظريه پردازيها دردي ازمردم درمان نمي كند

[پاسخ]

بی طرف در گفته :

ضمن عرض ادب خدمت حاج آقا ، متاسفانه ایشان نیز از افراد باسواد ، خوشنام ، دارای تحصیلات متناسب با اداره مورد نظر استفاده نکرد

[پاسخ]

کاووس در گفته :

فقط ابراهیمی…به خدا قسم اگه کسی بخواهد کوهدشت را زنده کند فقط ابراهیمی میتونه و بس

[پاسخ]

امرايي پاسخ در تاريخ دوشنبه ۳ شهریور , ۱۳۹۳ ۱۱:۳۵:

فرماندار اسبق را ميگي بيايد شهر را آباد ميكند حرف نداره

[پاسخ]

رضایی در گفته :

باز صد رحمت به وجـــــــدان کاری شیخ…

[پاسخ]

ناشناس در گفته :

آقای شاهرخی انصافآ” مردی بسیار شریف و مومنی است ولیکن به درد سیاست و یا بتواند گرهی ازمشکلاتی که مردم و جوانان دارند حل کند بی رو در بایستی نمی خورد.

[پاسخ]

حسن بهاروند در گفته :

باسلام.حقيقتا حقير اهل كوهدشت نيستم ولي به دليل اثرگذاري اين شهرستان ولايتمدار در معادلات سياسي استان و حتي كشور هميشه اخبار سياسي اين شهر را دنبال ميكنم و تا حدودي نيز شناخت جامعي از نماينده قبلي و فعلي اين شهرستان دارم.واقعيت اين است كه حاج اقاي قبادي شاهرخي اهل وفاي به عهدند و انصافاً در طول دوران نمايندگي اش به عنوان نماينده استان لرستان در مجلس فعاليت مي نمود و همواره از شهرستانهاي ديگر نيز براي حل مشكلاتشان به ايشان مراجعه ميكردندو در كل خدمات ارزنده اي از ايشان در سطح شهرستان كوهدشت و استان لرستان و نظام به يادگار مانده است.اميد ان را داريم كه جريان ايشان در سطح شهرستان كوهدشت در انتخابات اينده مجلس مجدد با وحدت و اسيب شناسي انتخابات مجلس نهم جريان مكر و فريب را از صحنه به در نمايد و بتوانند در اباداني كوهدشت و لرستان قدمهاي موثري را بردارند..با تشكر و سپاس از سايت ارزشي و شجاع ميرملاس به خاطر اين نقد منصفانه.موفق و پايدار باشيد انشالله.

[پاسخ]

محسن پاسخ در تاريخ دوشنبه ۳ شهریور , ۱۳۹۳ ۱۹:۴۷:

از کلامتان پیداست تشنه پست و مقام هستید
و از نماینده فعلی انتظاراتی شخصی داشته اید

[پاسخ]

حسن بهاروند پاسخ در تاريخ چهارشنبه ۵ شهریور , ۱۳۹۳ ۰۸:۰۶:

تغاري بشكند ماستي بريزد اقا محسن بزرگوار از كلام شما هم پيداستكه خيلي دغدغه مردم را را داريد.

[پاسخ]

محسن پاسخ در تاريخ جمعه ۷ شهریور , ۱۳۹۳ ۱۹:۲۹:

به درويشي قناعت كن كه سلطاني خطر دارد

[پاسخ]

نادري در گفته :

زمدینه تا به کعبه سر و پا برهنه رفتن دو لب از برای لبیک به وظیفه باز کردن

به مساجد و معابد همه اعتکاف جستن ز ملاهی و مناهی همه احتراز کردن

شب جمعه ها نخفتن به خدای راز گفتن ز وجود بی نیازش طلب نیاز کردن

به خدا که هیچ کس را ثمر آنقدر نباشد که به روی ناامیدی در بسته باز کردن

دیده ی بیدار و امیدوار مردم كوهدشت به مسئولان متعهدی دوخته شده است که با شور و شعف و حس تعهد و مسئولیت ، ضمن انجام وظیفه ، در صدد تحقق پاسخگویی به انتقادات مردمی، مجدانه تلاش مي ورزيدند و می ورزند.

اهتمام مستمر و گام های استوار و مطمئن آقاي شاهرخي قبادي در مسیر پیشبرد، پیشرفت و ارتقای اهداف و آمال عالی میهن و شهر عزیزمان كوهدشت بود ، بسی شایسته ی تقدیر و تشکر بيش از فراوان است.

به پاس این شرافت و فضیلت، كه ناحقانه و زورگويانه از مردم واقعا محروممان گرفتند ، لازم است كه با عظمي راسخ از اين شخص بزرگوار و راستگوي واقعي تجليل بزرگي به عمل آيد .

( فَصَبْرٌ جَمِيلٌ وَاللَّهُ الْمُسْتَعَانُ عَلَى مَا تَصِفُونَ )

[پاسخ]

ناشناس پاسخ در تاريخ دوشنبه ۳ شهریور , ۱۳۹۳ ۱۶:۵۴:

احسنت به شما برادر سعيد نادري ، مطالب بسيار زيبا و شيوا بود .

[پاسخ]

شاهرخی فردی ولایتمدارمومن وباتقواست اگربیایید به او رای خواهم داد

[پاسخ]

پرويز گراوند در گفته :

ضعف گزارش ِ مادنيوز اين است كه نام كوچك افراد را حذف كرده است. اگر به جاي نام بزرگ افراد، مي نوشت يكي از مردم، بهتر بود.

[پاسخ]

اصلاح طلب در گفته :

من یک اصلاح طلب هستم تفکر ایشان را در مسایل سیاسی قبول ندارم اما انصافا طرح های ایشان برای برون رفت شهرستان از وضعیت نابسامان بی نظیر بود وانصافا در دوره قبل تنها کاندید دارای برنامه بودند البته به دلیل مواضع تندیسیاسی که دارند به ایشان رای نمی دهم ولی اصلاح طلبان باید از برنامه های ایشان برای رفع مشکلات شهرستان استفاده کنند

[پاسخ]

امیدان در گفته :

شاهرخی آدم خوب ،لایق و صادقی بود ،اما عملکرد خوبی در گذاشتن مدیران اداری نداشت و یکی از نقطه ضعفهای ایشان بود ،که بیشترین ضربه را از همین مدیران خورد.
اما در کل قابل تقدیر بود و مصوبه های ایشان به اندازه ی تمام دوران انقلاب برای کوهدشت محروم بود.

[پاسخ]

ناشناس در گفته :

به امید حضور باصداقت حاج اقا قبادی بنظر حقیروسایر دوستان تکیلف شرعی است برای حاج قبادی حضور درصحنه انتخابات اینده چون مگر ایشان بنواند مشکلات این دیار خاموش را برطرف کند.

[پاسخ]

امرایی در گفته :

صداقت ایشان بی نظیر است

[پاسخ]

گراوند در گفته :

فاصله ایشان وبقیه فاصله صداقت تا دروغ است

[پاسخ]

از ماست که بر ماست…

[پاسخ]

نادري پاسخ در تاريخ دوشنبه ۳ شهریور , ۱۳۹۳ ۱۳:۱۳:

مرحبا سرنوشت يك جامعه را افكار مردم آن جامعه رقم خواهد زد

[پاسخ]

لطفا نظر اقاای مومنی را هم منتشر کنید چون در خبرماد نیوز هست ولی در میرملاس نیست هر فردی هم که می بود حتما ایراداتی میشد بر او گرفت ما به جز 14 نفر معصوم نداریم اما ایشان نسبت به دیگران فعالتر .صادق تر . باهوشترو قویتر بودند خاطره اخذ مصوبه راه اهن کوهدشت وبرخورد محکم ایشان با وزیر وقت راه که یکی از بهترین وزرا دولت قبل بودند وعقب نشینی وزیر از کار خود برای من غرور افرین بود اما چه فایده تمام این تلاشها به هدررفت چون نماینده فعلی اساسا اولا اعتقادی به پیگیری کارهای ایشان نداشتند . ثانیا ادم بسیارباهوش ومحکمی نبودند وبه راحتی توسط استدلال دولتی قانع میشدند

[پاسخ]

حسنوند در گفته :

مردم کوهدشت قدرتورا ندانستند الان فهیدند نوشدارو پس از مرگ سهراب

[پاسخ]

ناشناس. در گفته :

خدا رحم کنه به این مرد کوهدشت که همیشه تو انتخابشون اشتباه میکنن .تورا خدا یگ نگاهی به شهرمو ن بندازیم ببینید چقدر عقب هستیم.

[پاسخ]

همشهری در گفته :

اقای قبادی انسان لایقی بودند ولی امثال ….در اموزش وپرورش عامل شکست ایشان در انتخابات شدند

[پاسخ]

محمدی در گفته :

تو را چشم در راهیم

[پاسخ]

قباديپور پاسخ در تاريخ سه شنبه ۴ شهریور , ۱۳۹۳ ۱۴:۳۳:

تورا من چشم درراهم

[پاسخ]

ازادیت حسین در گفته :

مدیران اقای قبادی از مدیران امامی راد وملکشاهی در مجموع موجه تر بودند البته این نظر منه توهین نباشه . راستی چرا امامی اظهار نظر نکرده .خواسته چی رو اثبات کنه .

[پاسخ]

امرایی پاسخ در تاريخ دوشنبه ۳ شهریور , ۱۳۹۳ ۱۳:۳۸:

رای مال آقای سوری بود در حق آقای سوری ظلم کردند و رایش را به آقای قبادی دادند اگر ایشان خدا ترس بود نباید زیر بار میرفت

[پاسخ]

اکبراکبری در گفته :

من خودم با اکراه به اقای قبادی رای دادم ولی به خدا الان قدرش ومیدونم اون موقعه فکر میکردم در حقم در دوران مدیریت ایشان جفا شده ولی الان احساس میکنم در حق همه مردم جفا شده

[پاسخ]

رشیدپور در گفته :

حتی اگر نخوادبه اجبار کاندیدش میکنیم نفرین بر دروغگوی حیله گر………………… درودبر صداقت

[پاسخ]

عالی نسب جعفراکوهدشتی مقیم بروجرد در گفته :

اقای قبادی برای مردم کوهدشت نماینده خوبی نبود چون مردم توان درک اقدامات ایشان را نداشتند ایشان باید در بروجرد یا اصفهان نماینده میشدند تا مردم قدرش و می دونستند

[پاسخ]

علاالدین پاسخ در تاريخ چهارشنبه ۵ شهریور , ۱۳۹۳ ۱۷:۰۰:

آقای عالی جناب شما که در بروجرد تشریف دارید خوب میدانید که آقای بروجردی که چندین دکتری دارد و ادم خیلی با سوادیست به زور رای میاورد این پیشنهاد شما جای تعجب دارد

[پاسخ]

رضا ا پاسخ در تاريخ چهارشنبه ۵ شهریور , ۱۳۹۳ ۱۷:۰۵:

درسته اااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااا

[پاسخ]

صمدهاشمی در گفته :

طرحهایی که در دوره ایشان تصویب شدند به حق ماندگارند .به نظر بنده اقای ملکشاهی باید بدون نگرانی از اینکه این طرحها به نام چه کسی تمام شود به دنبال پیگیری این مصوبات باشد .چرا که با این کار میتواند او نیز به خاطر پیشرفت این شهر به چهره ای ماندگار تبدیل شود .به عنوان یک اصلاح طلب باید بدون تعصب با وجود انتقاداتی که در مواضع سیاسی و چینش مدیران شهرستان از اقای شاهرخی دارم باید اذعان بدارم که معتقدم ایشان تا زمان حضورش در مجلس به جد پیگری طرحهای زیر بنایی و عمرانی در سطح شهرستان بودند و اگر مجالی دیگر برای حضورایشان در مجلس شورای اسلامی پیش میامد شاید این طرحها تا حد قابل قبولی پیشرفت میکردند. و اینک که این فرصت به اقای ملکشاهی توسط مردم به اقای ملکشاهی داده شده است باید به رسالت خود که پیگیری اجرایی شدن این مصوبات است عمل نماید

[پاسخ]

امرایی در گفته :

آقایان شاهرخی وامامی به خاطر نجات این مردم ورفع مشکلات متحد بشید .تاهمیشه مردم شما را دوست داشته باشند . اکثر مردم با شما هستند .

[پاسخ]

در اینکه اقای شاهرخی قبادی فردی متدین ومفید هستند وخدمات باارزشی هم داشته اند شکی نیست ولی شاید ایشان نخواهند کاندید شوند چرا برخی به اجبار می خواهند ایشان را کاندید کنند کاندید اجباری ندیدیم وا…

[پاسخ]

خسروپور در گفته :

معشوره معشوق مردم کوهدشت است پس قبادی هم محبوب مردم کوهدشت

[پاسخ]

هم میهن در گفته :

اگه به من باشه میگه که ما هیچی نمیخاییم
تو رو خدا این جاده های خرم اباد و کرمونشاه رو چهارخطه کنید

[پاسخ]

فرشاد جمالي در گفته :

واي از دست اين همه تعصب كور! واي بر اين انتقاد كم محتوا! واي بر حافظه تاريخي ضعيف اين ملت ! واي از كمبود نگاه به جلو ! واي از زمان ناسنجي اين ملت.

[پاسخ]

دورود بر پیرمرد 70 ساله کوهدشت

[پاسخ]

ناشناس در گفته :

انصاف چیری خوبی است همه کاره ابراهیمی بود فرماندار سابق…

[پاسخ]

امرایی در گفته :

ما هنوز اندر خم یک کوچه ایم!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

[پاسخ]

رهگذر در گفته :

اقای امامی جواب ندان گفتن بعد از انتخابات .خداوکیلی دیگه چی می خوان از مردم این شهر .چه آقای قبادی چه امامی بسه برید کنار نوبت رو بدین افراد جدید . افکار جدید تا کی مدیر عوض کردن تا کی باند بازی .

[پاسخ]

دلسوز پاسخ در تاريخ سه شنبه ۴ شهریور , ۱۳۹۳ ۰۴:۴۳:

فقط و فقط امامی بهترین شخص برا نمایندگیه.مگه ملکشاهی جدید نبود؟؟چه گلی ب سر این شهر زد؟؟منصف باشید امامی از جنس مردمه اگه کاریم برا شهرمون نکرد حداقلش این بود که هرهفته تو شهرمون بود و با مردم در ارتباط بود ولی ملکشاهی ن هست و ن کاری میکنه!!باید امامی و قبادی متحد شن وگرنه…

[پاسخ]

لکستان کوهدشت پاسخ در تاريخ جمعه ۹ مرداد , ۱۳۹۴ ۲۱:۵۹:

دلسوز شما نيستيد ببينيد ملکشاهي هست يا نيست اقاي ملکشاهي هستن

[پاسخ]

محمد از کوهدشت در گفته :

از لحاظ شخصیتی آدم محترم است ولی از لحاظ کاری هیچ کدام از نمایندگان کوهدشت کار در خور وقابل توجهی انجام ندادن هر کدام به فکر منافع خودشان واطرافیانشان بوده اند بدتر از همه ملکشاهی که فقط به فکر رومشگان بوده وهست من خودم از اینکه به ملکشاهی رای دادم متاسفم متاسفم متاسفم

[پاسخ]

م- محمدی در گفته :

به اعتقاد من هرکسی فقط باتوجه به منافع شخصی نظر می دهد که این بدترین حالت است. در ضمن آقای قبادی نلسون ماندلا که نبوده . و اگر فراموش نشود بیشتیرین بی عدالتی در خصوص استخدام نیروهای شرکتی در زمان نمایندگی ایشان بوده است

[پاسخ]

وحدت قبادي و امامي خواسته همه مردم است تا ضمن رفع اختلافات و كدورتها مردم شاهد بهترين انتخاب باشند واز سر درگمي نجات پيدا كنند

[پاسخ]

رضا شفیعی مقیم تهران در گفته :

.هیج نماینده ای جای حاج اسفندیاری را در مجلس پر نخواهد کرد

[پاسخ]

ناشناس پاسخ در تاريخ یکشنبه ۹ شهریور , ۱۳۹۳ ۱۳:۴۱:

نمیشه بگید اسفدیاری چه کار کرد آقا رضا

[پاسخ]

بابایی در گفته :

من دانشجوی فوق لیسانس رشته اقتصاد هستم به لحاظ اجرایی انتظار مردم کوهدشت از نمایندگان توهم الود است اینکه فکر کنیم بدون تلاش هرفرد نماینده قراراست نفر به نفر همه مشکلات راشناسایی .بررسی .وحل کند واقعا توهم است کار مسولین وبویزه نمایندگان درمجلس فرصت سازی است انها باید باطرح های استانی و محلی وحتی ملی وکشوری فرصت بیشتری را در اختیار موکلین خود قراردهند از این لحاظ اقدامات اقای شاهرخی قبادی در استان وحتی در مقیاس کشوری با ارزش و ستودنی است شاید کسی به این موضوع توجه نکند ولی ایشان با تاکید زیاد برکارهای عمرانی وعمومی حساسیت زیاددرمردم ایجاد کرد و به نوعی مسیر مطالبات مردم کوهدشت را از پیگیری کارهای شخصی به سمت امور عمومی سوق داد از نظر من به عنوان یک اقتصاددان این خود بزرگترین دستاورد برای مردم است اصرار مردم کوهدشت بر ادامه اجرای سد معشوره یکی از این دستاوردهاست که دولت عقب نشینی کرد /

[پاسخ]

معصومي در گفته :

فقط حاجاقا. قبادي

[پاسخ]

ناشناس در گفته :

قبادی مردی ازدیار خوبان مجلس تاثیر گذار وبابرنامه به افرادی نظیر شاهرخی نیاز داردچون متخصص است ومتعهدوحداقل دریکی از رشته مورد نیاز مردم ومجلس صاحب نظراست

[پاسخ]

پ/ازادبخت در گفته :

همی کسانی که توسط مردم انتخاب شده اند ادمهای خوبی بوداند وهم ای انها هم در حد توان کارهای انجام داداند.اگر کم کاری بوده خودمان چقدر مقصریم چقدر در زمان انتخاب به خاطر مصلحت شهر و رضای خداوند بوده است.در خلوت خودمان به وجدانمان مراجعه کنیم.

[پاسخ]

خوشته مای تن بلفا.

[پاسخ]

منوچهر۰ در گفته :

کارهای جناب آقای شاهرخی ارزشمند هدفمند بود انصافا قابل مقایسه عملکرد دیگر نمایندگان نمیباشدولی چه فایده خودکرده راتدبیرنیست۰

[پاسخ]

عبدالله در گفته :

چقدر خوب میشود اگر کمی واقع گرایانه مسایل مطرح میشد اینکه معشوره کار جناب شاهرخی است به هیچ وجه درست نیست و شایسته نیست که دروغ به ایشان نسبت داده شود .اول اینکه این سد از قبل کار مطالعاتی ان انجام شده و به عنوان سد برقی تصویب شده بود که در زمان دور اول سفر استانی احمدی نزاد و نمایندگی اقای امامی به عنوان ابی و کشاورزی مصوب شد ولی در پیگیریهای بعدی هیچ وقت به نتیجه نرسید و بعدا به عنوان برقی انجام خواهد شد .زیبنده نیست یک سری دغدغه های ذهنی که وجود خارجی ندارد به عنوان بیلان کاری ارایه شود. چگونه است برای برسی عملکرد ایشان فقط افرادی که از قبل ایشان منتفع شده اند نظر داده اند پس خواهشا با خود صادق باشید

[پاسخ]

به نظر من هر دور بدتر از دور قبل میشه وهیچ تغییری در حال مردم این شهرستان ایجاد نمیشه بهتره که اصلا نماینده نداشته باشیم تو روخدا بسه دیگه دست از سر این مردم بدبخت بردارید خودتون خنده تون نمیگیره؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

[پاسخ]

همه دوستان میدانند مرد متفکر میدان در دوره شیخ قبادی سیروس ابراهیمی بود بی انصافی است که از ایشان نام برده نشود چون اولاد قباد همه چیز را برای خودشان میخواهند…پس نام ببریم از کسی که چند بار بخاطر مشغله کاری کوهدشت کارش به بیمارستان کشید.کسی که هم اصلاح طلب وهم اصولگرا مدیریت و درایت ایشان را قبول دارند

[پاسخ]

دردپنهان در گفته :

خداقوت ازادبخت چرادردای مارادوباره یاداورشدی ازمدیریت مثلن اموزش وپرورش بگیرتاطرحهای عظیم صنعتی ووووووکدام یک به بارنشست که ما ثمرش رادیده ایم که دوباره باتمام احترامی که برای ایشان قائلیم دوباره انتخابش کنیم

[پاسخ]

م فلاح در گفته :

متاسفانه مردم کوهدشت بیش از انکه به فکر تخصص و کاردانی اشخاصی باشند که بر کرسی مجلس به عنوان نماینده این دیار تکیه می زند به نامها توجه دارند کوهدشت نماینده جوان تحول گرا و متخصص با تحصیلات علمی می خواهد که بتواند گوشه ای از این مشکلات را کاهش دهد هرچند به نظر می رسد در سطح منطقه وجود یک اتاق فکر با تنوع گرایشها و تخصصها ضروری است و نمایندگان محترم مردم نیز از این اتاق فکر مشاوره تخصصی در زمینه های گون خصوصا در وحله اول فرهنگی اجتماعی و در سطوح بعدی صنعتی کشاورزی و ….

[پاسخ]

علي عبدال بهاروند در گفته :

سلام برحاج اقا قبادي که سرانجام به حقانيت ايشان پي برديم

[پاسخ]

اکبر حسن پور در گفته :

مثل اینکه کلا با نظرات بنده مخالفید
باشه
ما هم دیگر پا در این وادی نمی گذاریم.
اما انتظار پاسخی به جهت عدم درج نظر خودم رو دارم.

[پاسخ]

یکی ازافراد خداترس در گفته :

عمل کرد حاج اقا قبادی دراجرای طرح هاوپیگری مصوبات قابل ستودنی است وایشان فردی متدین وبا صداقت است ودر دوره نمایندگی خود نیز واقعا کوشا بودند والان اگر نیزبیاییند مورد حمایت مومنیین وافراد حزب الهی هستند

[پاسخ]

موسوی در گفته :

مردم خودشان قضاوت کنند کارهای اقای شاهرخی یک انقلاب درکوهدشت بود ولی بعدازایشان کسی پیگیرنشد که اسمی بنام خودشان تمام نمیشد ولی مردم کوهدشت نیازمند کمک است آیا چه کسی این همه پیگیربود انسان صداق ودلسوز است

[پاسخ]

بیان دیدگاه !

نام :
رایانامه :