کد خبر : 55196
تاریخ انتشار : ۸ شهریور ۱۳۹۳ - ۱۷:۱۷
نسخه چاپی نسخه چاپی
تعداد بازدید 1,411 بازدید

زایشگاه بیمارستان امام خمینی ره کوهدشت افتتاح شد

  میرملاس نیوز/ سرویس سیاسی: آیین افتتاحیه زایشگاه بیمارستان امام خمینی ره کوهدشت با حضور امام جمعه شهرستان، نماینده و فرماندار محترم شهرستان، دکتر ساکی ریاست محترم دانشگاه علوم پزشکی لرستان، معاونت محترم درمان دانشگاه و مسئولین شهرستانی برگزار شد در این مراسم که در ساعت 10/30 صبح امروز شنبه با تلاوت آیاتی چند از […]

DSC08019

 

میرملاس نیوز/ سرویس سیاسی:

آیین افتتاحیه زایشگاه بیمارستان امام خمینی ره کوهدشت با حضور امام جمعه شهرستان، نماینده و فرماندار محترم شهرستان، دکتر ساکی ریاست محترم دانشگاه علوم پزشکی لرستان، معاونت محترم درمان دانشگاه و مسئولین شهرستانی برگزار شد

در این مراسم که در ساعت 10/30 صبح امروز شنبه با تلاوت آیاتی چند از کلام الله مجید ،  با حضور خبرنگاران رسانه های مختلف برگزار شد، ابتدا دکتر احمد امرایی ریاست شبکه بهداشت و درمان و سرپرست بیمارستان امام خمینی ره ضمن عرض خیرمقدم به مسئولین استانی و شهرستان ، به شمه ای از مراحل ساخت این مرکز پرداخت.

این مرکز با اعتباری بالغ بر 12 میلیارد ریال در فضایی به مساحت 700 متر مربع طی دو سال به بهره برداری رسید ه است . با افتتاح این مرکز مشکل کمبود فضا و تخت زایمان  و بستری برای مراجعه کنندگان تاحدودی برطرف خواهد شد. ایشان ضمن تشکر از ریاست محترم دانشگاه و معاونت درمان اذعان داشت که در بیمارستان امام خمینی ره کوهدشت  نسبت عمل های جراحی سزارین به زایمان طبیعی  پایین تر از سطح  استان است واین یک  شاخص های مطلوب است.

در ادامه حجت  السلام والمسلمین طهماسبی امام جمعه شهرستان ضمن تشکر از زحمات ریاست دانشگاه علوم پزشکی ، به ابلاغیه و دستور مقام معظم رهبری  در اجرای بسته تحول سلامت ،اشاره نمود و ابراز امیدواری کرد که در آینده نزدیک تحولات خوبی را در بخش بهداشت و درمان شهرستان شاهد باشیم.

در ادامه  مراسم ملکشاهی نماینده مردم کوهدشت و رومشگان ضمن  تشکر از مسئولین استانی و شهرستانی وکسانی که در اجرا ، ساخت و راه اندازی این مرکز همکاری کرده اند، از زحمات پرسنل بیمارستان تقدیر نمودند. وی گفت از  ریاست محترم دانشگاه درخواست داریم در روند کار بیمارستان 160 تخت خوابه کوهدشت تلاش بیشتری داشته باشند . وی همچنین گفت ؛ این شهرستان نیازمند دستگاه ام آر آی (MRI) است که امیدواریم با همت مسئولین و بخش خصوصی ، هرچه زودتر شاهد راه اندازی  این مرکز هم  در شهرستان باشیم.

 

333

 

در پایان  دکتر ساکی ریاست دانشگاه علوم پزشکی ضمن تبریک هفته دولت ، از زحمات روسای قبلی دانشگاه و شبکه بهداشت و درمان در ساخت این مرکز ، تشکر نمود. دکتر ساکی گفت ساخت این زایشگاه با ظرفیت 28 تخت،  بخشی از مشکلات مراجعه کنندگان به بیمارستان را حل می کند. وی در ادامه گفت ساخت بیمارستان 160 تخته خوابه کوهدشت ( که تا 200 تخت ارتقاء خواهد یافت)با کمک نماینده محترم شهرستان  در حال پیگیری و صدور مجوز ماده 215 ( بودجه ملی )است .

وی در ادمه گفت دولت طرح های نیمه کاره  را در اولویت کاری خود قرار داده است . ما در استان چند پروژه نیمه کاره داریم از جمله دو بیمارستان در خرم آباد، یک بیمارستان در بروجرد ویک بیمارستان در  الیگودرز، که تمام تلاش خود  را در تکمیل و تجهیز این پروژه ها  خواهیم کرد که به زودی مورد بهره برداری قرار گیرند.

 

 

 

درج شده توسط : سرویس خبر و رسانه " میرملاس "

دیدگاه ها

منوچهر۰ در گفته :

ببینید آقای ساکی کوهدشت تشریف دارن داره به عینه مشکلات بیمارستان کوهدشت را می بینه اما توصحبتاشون دنبال ساخت به قول خودش بیمارستانهای خرم آباد و بروجرد این نشان از پیگیریهای نماینده کوهدشت شما را به خدا دلمون را به چی خوش کنیم البته گفتن هرکه به فکر خویشهاحالا نماینده ما هم به فکر آینده خودشه۰

[پاسخ]

یکی از `پرسنل شبکه بهداشت ودرمان کوهدشت پاسخ در تاريخ شنبه ۸ شهریور , ۱۳۹۳ ۱۹:۳۳:

باسلام خدمت مسئولین محترم سایت میرملاس وتشکر از زحمات شما در پوشش خبری مسائل ومشکلات شهرستان خدمت مردم شریف کوهدشت عرض می کنم که تشریف فرمایی جناب دکتر ساکی جهت افتتاح زایشگاه در بی خبری وبی اطلاعی محض پرسنل صورت گرفت .واساساً سرپرستی شبکه بهداشت ودرمان چنان عمل نمود که پرسنل بویی از این خبر نبرند ما نیز انتظار داشتیم باتوجه به عمق و وسعت مشکلات بهداشت ودرمان شهرستان آقای رییس دانشگاه با عنایت به قضایای اخیر کمترین ارزش واحترامی برای پرسنل این شهرستان قائل می شدند وحداقل در یک گفت وگوی رو در رو با پرسنل زحمت کش شرکت می کردند وپای درد دل ما هم می نشستند اما این رفتار ایشان حاکی از ناگفته های بسیاری است .وسئوال اینجاست چرا آقای دکتر ساکی در طی دو بازدیدی که تاکنون از آخر سال 92تاکنون از بیمارستان داشته اند حتی یک بازدید چند دقیقه ای از ستاد شبکه و که همه روزه در یک حالت نیمه تعطیل وقت ها را سپری می کند نداشتند ؟؟؟؟؟؟؟ چرا نیامد که ببیند بیش از 70درصد پرسنل ستاد حضوری روزانه کمتر از 2ساعت در محل کار حضور دارند.به راستی در این بازدید باتوجه به عمر یکساله دولت تدبیر وامید چند نفر از همراهان ایشان ومسئولین واحد های شهرستانی بهداشت ودرمان که در این بازدید ها شرکت دارند به اعتدال وتدبیر وامید اعتفاد دارند؟؟؟؟؟؟آقای دکتر ساکی که نیک می داند مدیریت کنونی یک مدیریت ناکار آمد وناتوان است اقدامی در جهت تحقق سیاست های دولت تدبیر وامید نمی کند ؟؟؟؟؟؟؟؟چرا با مردم رو راست نیست؟وچرا از بازتاب مسائل ومشکلات توسط رسانه ها هراسناک شده است ؟ودر رابطه با انعکاس خبر زایمان یک شهروند این شهرستا ن در توالت غیر قابل استفاده محوطه بیمارستان که با واکنش تند آقای وزیر توام شد ایشان به جای استفاده از این موقعیت که توجه وزیربهداشت توانا وجدی دولت را به خود جلب نموده وجناب وزیر دستور موکد بر رفع نواقص داده اند آقای دکتر ساکی تمام همتشان را بر شناسایی عوامل انعکاس دهنده این خبر گمارده اند وبه جای حل مسئله سعی بر پاک کردن صورت مسئله دارند .وبنابر شنیده ها ایشان در یک جلسه که کسی از فرزندان دلیر کوهدشتی حضور نداشته اند بیش از حد واندازه خودشان صحبت نموده ودرنکوهش انعکاس این خبر وتحقیر مردم کوهدشت واهانت به مردم شریف کوهدشت سخن رانده اند.البته لازم به ذکر است که آقای رییس دانشگاه باید بداند که که این تنها مسئله ای نیست که قابلیت رسانه ای شدن را داشته واگر تاکنون در انعکاس اخبار دیگر در حوزه بهداشت ودرمان مراعات شده به خاطر رعایت حال ایشان است وحال که ایشان عملاً نشان داده اعتقادی به خواست مردم کوهدشت که برای اولین بار راًی بالای 70 درصد به تدبیر وامید داده اند ،ندارد دیگر هیچ ملاحظه ای در کار نخواهد بود.

[پاسخ]

شیخی پاسخ در تاريخ یکشنبه ۹ شهریور , ۱۳۹۳ ۰۱:۱۵:

عزیزم مشکل از خودی هاست/کسی دلسوز مردم هست؟/

[پاسخ]

رهگذر پاسخ در تاريخ یکشنبه ۹ شهریور , ۱۳۹۳ ۰۵:۱۰:

جناب منوچهر خبر در چند خط بالاتر کامنت شما قرار داره بخون چی گفته دکتر ساکی با کمک نماینده محترم .واقعا مسول سایت هر کامنت ضد آقای ملکشاهی رو باید ثبت کنید.

[پاسخ]

بهزپرسنل بهداشت پاسخ در تاريخ دوشنبه ۱۰ شهریور , ۱۳۹۳ ۱۳:۳۷:

برادر مشکل از ماست مردم به ما اعتماد دارن وما میبینیم که چه میگذرد اما جرات اعتراض نداریم بخاطر خفقان اقای رییس ما باید دسته جمعی اعتراض کنیم به مسوولان شهر بخاطر این مردم محروم از حداقلیهای بهداشت حالا از خودمانم مایه بزاریم تا شاید اقای مدیر بخود اید؟!؟!؟!؟

[پاسخ]

هادی قبادی در گفته :

28 تخت ؟!
ببخشید جمعیت کوهدشت چقدره ؟

[پاسخ]

ناشناس پاسخ در تاريخ شنبه ۸ شهریور , ۱۳۹۳ ۱۸:۵۰:

سلام حاج آقا……. جمعیت کوهدشت حدود 220000 نفر است

[پاسخ]

بقاع نیوز در گفته :

یکی از دلسوزان برای کرسی برخیزد…

[پاسخ]

بفکر کوهدشت پاسخ در تاريخ یکشنبه ۹ شهریور , ۱۳۹۳ ۱۳:۳۹:

دلسوز زیاده ولی کو کسی برای این مردم دلش بسوزد مدیر لایق بگذارد

[پاسخ]

احمدی در گفته :

سالن جدید مبارک باشه.
اما آیا رویه جدید هم در پیش خواهد بود!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
چه زود همه چی فراموش شد. انگار نه انگار همین چند هفته پیش شیدا با اون وضع فجیع به دنیا اومد.
اگر این اتفاق هر جای دنیا می افتاد مسؤول مربوطه بلافاصله استعفا می داد.
متاسفم…

[پاسخ]

احمد پاسخ در تاريخ شنبه ۸ شهریور , ۱۳۹۳ ۱۹:۳۲:

خیرعزیزم دکتر ساکی به جای تغییر مدیریت درپی شناسایی عوامل افشای بی مهری به همشهری عزیز مان از منطقه محروم سرکوه همیان است.

[پاسخ]

هم میهن پاسخ در تاريخ یکشنبه ۹ شهریور , ۱۳۹۳ ۱۲:۳۵:

در پی شناسایی؟
داداش هر موقع شناسایی شد ما رو در جریان بذارید!

[پاسخ]

ازادبخت در گفته :

ایا با افتتاح زایشگاه در بخشی از بیمارستان امام به فکر تامیین کادر نیروی انسانی اعم از ماما و متخصص زنان هم بوده اند.امیدواریم با توجه به دستورات رهبری نظام در خصوص عواقب رشد منفی جمعیت زیر ساختها برطرف تا شاهد رشد مثبت جمعیت بدون دغدغه در خصوص تجهیز بیمارستانها باشیم.

[پاسخ]

جناب ساکی با چه رویی کوهدشت اومدیین در گفته :

شش ماه پیش که آمدین عبارت دخمه را برای این بیمارستان بکار بردین
بعد شش ماه بدون کوچکترین تغییری بلکه بسیار بدتر و در شرایطی که در این بیمارستان
نه تنها جان انسانها معرض خطر قرار دارد بلکه کرامت انسانها(تولد در سرویس غیر بهداشتی) نیز مورد توهین قرا گرفت و شما همچون گذشته دست روی دست گزارده و حتی معذرت خواهی کوچکی از طریق روابط عمومی ننمودید بلکه در بعضی مجالس مردم کوهدشت را مورد انتقاد قرار داده اید. امروز برای خود و مابقی 70 درصدی که
به برنامه های روحانی رای دادنند بسیار متاسف شدم که عقبه دولتشان کسانی همچون شما هستن هر چند ما
سنخیتی بین اعمال شما و صحبتهای ریس جمهور نمیبینیم.

[پاسخ]

هم میهن پاسخ در تاريخ یکشنبه ۹ شهریور , ۱۳۹۳ ۱۲:۳۷:

گرچه به شدت با تیترتون مخالفم
اما بخاطر محتوا لایککککککککککککککککککک

[پاسخ]

ناشناس پاسخ در تاريخ چهارشنبه ۱۲ شهریور , ۱۳۹۳ ۰۹:۲۳:

لایکککککککککککککککککککککککک

[پاسخ]

پریسا.آزاد در گفته :

نه تورو خدا حالادیگه؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
حالا که خبره شیداجون تا امریکام رفت؟؟ً!
به قول استاد ش…
خیـــــــــــــــــــــــجالت بکشین بسه دیگه…
این دفعه چن متر ربان خریدین؟؟

[پاسخ]

پریسا.آزاد پاسخ در تاريخ شنبه ۸ شهریور , ۱۳۹۳ ۲۰:۳۲:

چه کوته فکرند
کسانی که برای غزه دل میسوزانند و
غافل از ان که غزه درهمین نزدیکیست…..

[پاسخ]

ناشناس در گفته :

این پارکت کف زایشگاه رو خوب دقت کنید تا بفهمید اوج مدیریت این عزیزان را
همین پارکت هیچگاه بطور کامل تمیز نخواهد شد و از هر چند مادر باردار بعد از زایمان باید یکی دونفرشان مجدد برای درمان عفونت بعد از عمل بستری شوند.
بارالها مر تنیا وژت

[پاسخ]

دوست در گفته :

شما را بخدا به بخش جراحي وداخلي مردان سر بزنيد بخدا پتو ندارن به مريضا بدن بخدا يه كمد در هيچكدام از اتاق ها وجود ندارد كه هر مريض وسايل شخصي خودش را در آن بگذارد هيچكدام از اتاقها يخچال ندارن ووووهر روز شاهد خبر هاي نوبرانه از بيمارستان وشبكه بهداشت به گوش مي رسد ولي وا اسفا كه هيچ گوش شنوا وچشم بينايي وجود ندارد متاسفانه آقايان براي عكس گرفتن چقداز هم سبقت مي گيرن

[پاسخ]

نماینده محترم:

زلف در دست صبا گوش به فرمان رقیب **** این چنین باهمه درساخته ای یعنی چه؟

[پاسخ]

ناشناس در گفته :

اگه این اتفاق هر جای دیگه دنبا افتاده بود تو بوق و کرنا می کردن ولی چون واسه خودمون افتاده مهم نیست

[پاسخ]

با اجرایی طرح تحول سلامت در کوهدشت حدیدترین روش زایمان بدون درد و رایگان البته در دستشویی افتتاح گردید

[پاسخ]

مرادی پاسخ در تاريخ یکشنبه ۹ شهریور , ۱۳۹۳ ۰۸:۱۵:

بروید همین کفپوش مسخره جدید رو ببینید دیگه کافیه تا حساب اجرای طرح تحول ومدیریت بیمارستان دستتون بیاد.

[پاسخ]

سیروس پاسخ در تاريخ یکشنبه ۹ شهریور , ۱۳۹۳ ۲۲:۴۹:

خدایش دمت گرم

[پاسخ]

سیروس پاسخ در تاريخ یکشنبه ۹ شهریور , ۱۳۹۳ ۲۲:۵۲:

مردم باید انتظارات و کمبود ها رو داد بزنن نه اینکه ته خونه حرص بخورن
اگه مردشین بسم الله

[پاسخ]

زاهد در گفته :

متخصص داره یا امثال شیدا خانمها باید دوباره تو راهرو متولد بشن؟

[پاسخ]

ظفر پاسخ در تاريخ یکشنبه ۹ شهریور , ۱۳۹۳ ۰۸:۴۶:

نه جانم خبری از متخصص نیست.

[پاسخ]

محمد در گفته :

دکتر ساکی منطق شما در برخورد با معضل بهداشت ودرمان کوهدشت چیه ؟ آقای دکتر کوهدشت اونجایی نیست که تو فکر می کنی نرسیدن به موضوع کوهدشت وبی تفاوتی در برابر سوء مدیریت بهداشت ودرمان کوهدشت قابل توجیه نیست وبه زودی بلای جان شما خواهد شد . این را مطمئن باشید گریبانتان را می گیرد.حالا میگی نه؟ به سکوت خود ادامه بده.

[پاسخ]

سعیدگراوندکلسرخی در گفته :

خدا کند زایشگاه باشد و بماند
و نه با غفلت و کم کاری مسئولین مربوطه و نبود پزشک متخصص و پرسنلی متعهد و مجرب تبدیل به
کشتارگاه شود

[پاسخ]

نا شناس در گفته :

رياست محترم شبه بهداشت ودرمان كوهدشت بايدپيگيراين مشكلات باشد.

[پاسخ]

ناشناس در گفته :

اندکی صبر
سحر در راه است

[پاسخ]

ناشناس پاسخ در تاريخ یکشنبه ۹ شهریور , ۱۳۹۳ ۱۳:۴۸:

این سحری که شما میگید مگه با ظهور اقا

[پاسخ]

مرادی در گفته :

عزیزان من اگه می خواهید عمق بدبختی بخش درمان کوهدشت را بدانید بروید و ازدحام جمعیت در مطب خانم دکتر … متخصص زنان وزایمان راببینید که تا نیمه شب در مطبش معاینه می کند .اگر برای هر مریض دقیقه وقت بگذارند تصور کنید در یک روز چند مریض باید ویزیت شوند درحالیکه انبوه جمعیت در این مطب بدین صورت است. ما سال پیش در شهرمان چند متخصص زنان داشته ایمولی حالا………..

[پاسخ]

جناب دکتر ساکی اگر بزرگترین بیمارستان دنیا رابرای کوهدشت تاسیس کنید ولی نیروی متخصص وجود نداشته باشد ومدیریت ضعیف باشد شبیه خوابگاه است. شما اگر می خواهید به مردم کوهدشت خدمت کنید مدیریت بیمارستان را سامان دهید وهمین خرابه را مجهزوآباد کنید کلی کار کردید وبیمارستان ۱۶۰ تخت خوابی پیشکش شما.

[پاسخ]

زبان مردم در گفته :

واقعا وضعیت بهداشتی کوهدشت در مرحله100درصد بحرانی به سر میبره من نمیدونم مگه آقای وزیر دستور ندادن که مشکلات این شهرستان با ید در اولویت باشه بعد آقایان تو حضور نمادین خودشون هی مگن بروجرد و خرم اباد بیمارستان نداره دیگه بسه مسئولین محترم … .

[پاسخ]

کوهدشتی در گفته :

جناب آقای دکترساکی همین چندماه پیش که اومدی بیمارستان رودیدی خیلی ناراحت بودی ومیگفتی که لیاقت مردم کوهدشت خیلی بیشترازایناست وبیمارستان نیست این یه دخمه است پس چی شد؟متاسفم براخودمون

[پاسخ]

بفکر کوهدشت پاسخ در تاريخ یکشنبه ۹ شهریور , ۱۳۹۳ ۱۳:۴۵:

احتمالا تو این چند ماه شیدا بزرگ شده ریاست بیمارستان قبول کرده مدیریت خیلی بهتر از کاردان بهداشت محیطی

[پاسخ]

رضایی مقیم تهران در گفته :

سلام پریسای عزیزم ما نسل سوخته هستیم شما که نابغه هستین و با این تحصیلات قدرتو نمی دونن و منکه از بیکاری آواره ی غربت شدم … و این هم از نسل جدید که شیدا کوچولو با… نمی دونم چه زمانی مسئولین دیار عزیز ما فریاد ما رو به گوش دولتمردان می رسونن؟

[پاسخ]

پریسا.آزاد پاسخ در تاريخ یکشنبه ۹ شهریور , ۱۳۹۳ ۱۴:۵۷:

سلام مقیم عزیز
فک کنم اشتبا گرفتین؟!!!
من نه نابغه ام و نه تحصیلات دارم!!!!!!!!!!!
اگه مردم این مرزوبوم قدرشنااس بودن که ما این……..

[پاسخ]

ناشناس در گفته :

زایشگاه !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
پروانه !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
بی پناهی !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
شیدا !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

[پاسخ]

ناشناس پاسخ در تاريخ سه شنبه ۱۱ شهریور , ۱۳۹۳ ۰۹:۳۹:

اگر با خاطیان برخورد نشه
شیدا !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
شیدا !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
شیدا !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
شیدا !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
شیدا !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
شیدا !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
.
.
.
و شیداهای دیگر !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
به دنیا خواهند آمد

[پاسخ]

سرزمین طرهان در گفته :

آقای احمد امرایی تورو به جان عزیزت در خلوت خودت خوب فکر کن ببین شما قادربه اداره کرد ن یک خانه بهداشت هم هستی تا سیستم سلامت یک شهرستان؟ چرا اینقدر اصرار به موندن در این پست دارین آیا ارزش اینو داره که هم در این دنیا و هم در دنیا آخرت پاسخگوی این همه مشکل در حوزه سلامت این شهر با شین؟

[پاسخ]

تيزبين در گفته :

باسلام خدمت همشهريان عزيز
وقتي كه آقاي ساكي مديريت سلامت استان رابرعهده گرفته است درسوگندنامه خود توهين به مردم راجزء بندهاي آن قلمدادنموده است ودرحضور مسئولين شهر مردم رابه باد تمسخر واستهزاء ميگيرد حق دارد كه به جاي چاره انديشي اين معضل بزرگ شهر كه مردم با آن دست به گريبان هستند به افتتاح چند باره زايشگاه بپردازد 2- وقتي عده اي ازمسئولين شهر كوركورانه وبدون درنظر گرفتن حق مردم ازمديريت ناكارآمد بيمارستان
حمايت ميكنند بايد آقاي ساكي به فرهنگ ومردم نجيب شهر توهين نمايد 3- خدايا پناه به توازدست مسئولين بيتدبيرشهر

[پاسخ]

جالبه ؟!
همین آقای نماینده چند روز پیش همراه 4 نماینده دیگه دنبال عزل دکتر ساکی بودن اونم بخاطر دلایل عجیب!
داروخانه شبانه روزی اقوام ، انتصاب ، داروسازی مجازی و…
واقعا عجب جماعتی داریم!

[پاسخ]

محسن سبزی در گفته :

آقای ساکی چندی پیش وضع رقت بار بهداشت ودرمان شهرستان کوهدشت را دیدی بدون اینکه قدم مثبتی بردارید چطوری دوباره ازمدیریت بی لیاقت تعریف میکنی راستی این تذهبون

[پاسخ]

منصور در گفته :

واقعاً اینا مردم رو چی می پندارند؟ عزیزم در این عصر تکنولوژی وارتباطاط پیشرفته دروغ گویی وسر مردم شیره ملیدن مثل دم خروسه آرویتان را خوب می برد آقای رییس دانشگاه بسه دیگه بی تدبیری وترسو بودن هم حدی دارد.

[پاسخ]

بهزرحیمی در گفته :

باعرض سلام وادب واحترام خدمت همشریان بزگوار وهمچنین خدمت مدیر بزرگوار سایت میرملاس برادر ازادبخت که با تلاش فراوان مشکلات بهداشت ودرمان شهرمان را پیگیرند خدمت همشهریان عرض کنم که مشکلات بهداشت ودرمان کوهدشت یکی یا دو تا نیست که بشود انها را به گوش مدیر بهداشت برسونیم متاسفانه در مدت این چند سال اینقدر کوتاهی در بخش بهداشت ودرمان شده که مردم جون به لب شدن من چندتا سوال از ریاست دانشگاه اقای دکتر ساکی دارم اقای دکتر ایا شما در جریان کار درمان شهر کوهدشت هستید ایا شما واقف هستید که تنها بیمارستان کوهدشت حدود پنج سال است که رییس ندارد ورییس شبکه با حفظ سمت سرپرست بیمارستان هم میباشند۲ایاشما واقفید که شهرستانی باحدود دویست هزارنفر جمعیت باحدود ۱۸درمانگاهو۸۶خانه بهداشت وکارهای اداری تنها با یک نفر مدیریت میشود که کار درمان وبهداشت به این روز افتاده۳_اقای دکتر ایا در جریان زایشگاه کوهدشت از روز عید فطر تا زمانی که زایمانی با کمال تاسف در دستشویی انجام شد که چندتا زایمان در این بیمارستان انجام دادن هستید اقای دکتر من نمیدانم ولی به بهانه نداشتن متخصص زنان تمام زایمانها به خرم اباد ارجاع دادن میشود از اداره ثبت احوال مطابقت دادبا تعداد زایمانهای بیمارستان 4_اقای دکتر ما نمیدانیم کوتاهی از دانشگاست یا از مدیر شبکه که زنان باردار این شهرستان باید تا ساعت یک شب تو مطب تنها متخصص زنان وزایمان این شهرتو نوبت بمانند خلاصه ما نمیخواهیم تمام کوتاهیها به شما برگردد ولی میخواهیم بدانیم ایا قطع رجال است که شبکه ومرکز بهداشت وبیمارستان بایید توسط یک نفر اداره ناقص شوند یا به دلیل صرفه اقتصادی اقایان باید وضع بهداشت ودرمان ما اینچنین باشد به هر حال ما از جناب دکتر ساکی و نماینده محترم وامام جمعه محترم انتظار داریم به وضع درمان این شهرستان رسیدگی کنند

[پاسخ]

ناشناس در گفته :

سلام دوستان
بدانید بدانیم وضعیت بیمارستان انعکاسی است از تفکر ان نوع زندگی مردم ان خطه مردم خود باید استین بالا بزنند مردم خود باید به رشد خود کمک کنند وقتی مردم براحتی اشغال های خود را جلوی خانه هایشان می ریزند شان خود را نشان می دهند

[پاسخ]

بابا دکتر مرد برای زن بیمار کورتاژ انجام میده ببین چه افتضاحیه؟؟؟؟

[پاسخ]

حسين خوشناموند در گفته :

با سلام
يك عده كه منافع شخصي خودشان در نگهداشتن اين مديريت به هر قيمتي كه باشد هست انتقاده هاي به حق و سازنده مردم در نظر مسءولين به عنوان را توهم و حاشيه سازي و دشمني جلوه داده اند بايد گفت چيزي كه عيان است چه حاجت به بيان است
تو رو خدا كدو متون اگه مريضي داشته باشيد به اين بيمارستان اعتماد داريد كه يا به مرگش دهد يا دردي به دردش اضافه نكند در حاليكه رسالت اصلي اين بيمارستان درمان است
نكته 2: سري به اضافه كار ،كارانه،و ماموريت كساني كه اين پشتبباني را انجام مي دهند و همچنين كاري را كه در ازاي آن بر عهده دارند بزنيد و با حقوق ساير پرسنل مقايسه كنيد تا ببينيد آنها دلسوز مردم و نظامند يا مزاياي چند مليوني خودبه هر حال آنچه آشكار است اگر اين روند ادامه ژيدا كند شاهد حوادث فجيعي خواهيم بود كه ديگر لاپوشاني كردنش ممكن نخواهد شد.

[پاسخ]

با عرض سلام خدمت دوست های میرملاسی.
دوستان به نظر شما آقای دکتر که به این سمت انتصاب شدن، چرا سریع السیر برای افتتاح همچین طرح عقب مانده ای به کوهدشت اومدن؟ الف:خودشیرینی؟ ب: زدن اسم این طرح به نام خودشون
ج: درد گرفتن وجدان بیدار د: عشق و علاقه به کوهدشتی هایی که مسخرهی عام و خاص شدن؟

[پاسخ]

بیان دیدگاه !

نام :
رایانامه :