کد خبر : 55316
تاریخ انتشار : ۱۱ شهریور ۱۳۹۳ - ۱۸:۴۵
نسخه چاپی نسخه چاپی
تعداد بازدید 377 بازدید

رئیس کل دادگستری لرستان: کوهدشت در ‌استان لرستان رتبه نخست بیکاری را دارد

  میرملاس نیوز/ سرویس سیاسی: رئیس کل دادگستری لرستان گفت: کوهدشت در بین شهرستان‎های استان لرستان رتبه نخست بیکاری را دارد.    به گزارش میرملاس نیوز به نقل از فارس : جعفر بدری ظهر امروز در جمع مدیران شهرستان کوهدشت در این شهرستان اظهار داشت: اخیرا بازدیدهای از شهرهای استان به عمل می‌آوریم که هدف […]

13930313000765_PhotoA

 

میرملاس نیوز/ سرویس سیاسی:

رئیس کل دادگستری لرستان گفت: کوهدشت در بین شهرستان‎های استان لرستان رتبه نخست بیکاری را دارد. 

 

به گزارش میرملاس نیوز به نقل از فارس : جعفر بدری ظهر امروز در جمع مدیران شهرستان کوهدشت در این شهرستان اظهار داشت: اخیرا بازدیدهای از شهرهای استان به عمل می‌آوریم که هدف از این  کار پیگیری کردن مشکلات و مسائل  شهرستان‎ها در زمینه‎های مختلف و رفع این مشکلات در حد توان ‌است.

وی خاطر نشان کرد: کوهدشت یکی از مناطق با اهمیت در کشور است که با وجود داشتن مردمی مومن و استعدادهای که در آن نهفته است در برخی از مواقع تیتر می‎شود و مسائل حاشیه‎ای در‌بر دارد.

بدری ادامه داد: این مسئله‎ها ریشه تارخی داشته باشد که در گذشته ‌پیش آمده و  باعث شده امروز کوهدشت در بین شهرستان‎های استان رتبه نخست بیکاری و استان لرستان نسبت به سایر  استان‎‌های کشور نیز همین عنوان را به خود احتصاص دهد.

این مسئول تصریح کرد: برخی حوادث در کوهدشت اتفاق می‎افتد که گاهی هم مسئولان کشوری در جریان آن قرار می‎گیرند و بررسی‎ها نشان می‎دهد، این اتفاق‎ها ریشه در بیکاری شهر دارد.

بدری خاطر نشان کرد: وقتی در منطقه‎ای شغل نیست، مهاجرت اتفاق می‎افتد که خود مهاجرت نیز پیامدهای منفی و درد سرهای زیادی در پی دارد.

رئیس دادگستری لرستان گفت: جمهوری اسلامی تشکیل شده که عدالت تشکیل شود و تبعیض‎ها برداشته شود، بنابراین همه ما باید تلاش کنیم، تا امنیت برقرار شود و رفاه و آسایش برای مردم به ارمغان آورد شود.

این مسئول تاکید کرد: اگر حکومتی توانست، امنیت، عدالت، رفا و آسایش برای مردم تامین کند، مورد تایید خداوند است، حتی اگر حکومت اسلامی نباشد.

رئیس دادگستری لرستان یادآور شد: مراجع قضایی وظایف خود را در خصوص تامین امنیت کوهدشت و لرستان انجام داده‎اند و همچنان مجدانه پیگیرهستند.

وی با اشاره به  قتلی که چند روز پیش در کوهدشت اتفاق افتاد، گفت: با همکاری نیروی انتظامی و مراجع قضای بدون اینکه سرنخی در دست داشته باشیم در زمان کوتاهی قاتل را در پاسگاهی در کرج هنگام خارج‎شدن از پاسگاه دست‎گیر کردیم که برای ما یک افتخار است.

 

 

درج شده توسط : سرویس خبر و رسانه " میرملاس "

دیدگاه ها

رضایی تهران در گفته :

رئیس محترم کل دادگستری استان لرستان، با عرض سلام و احترام ما این نکته ای که شما فرمودین رو خیلی خوب می دونیم ولی اینو نمی دونیم که چرا هیچ اقدامی برای این معضل خیلی بزرگ نمیشه ما مردم که هیچ جوری نتونستیم به مسئولین سیاست پرور کوهدشت بگیم که آینده جوونهای شجاع و باغیرت و البته تحصیلکرده کوهدشت درخطر است… باتشکر

[پاسخ]

يك جوان دلسوخته بيكار در گفته :

به به بايدبه تمامي نمايندگان كوهدشت تبريك وخسته نباشيدگفت /اي ول /اقلادريك موردهم مارابه رتبه نخست رساندند/اين همه ظرفيت! اين همه دانشجو!اين همه نخبه! اين همه بيكاري؟فرداي قيامت چه كسي بايدژاسخگوباشد؟

[پاسخ]

با سلام / رياست محترم دادگستري استان در فرمايشات خود از بيكاري بعنوان يك معضل نامبرده كه بدليل مسائلي كه ريشه تاريخي داشته و در گذشته پيش آمده و با عث كسب رتبه اول !!!!!!! در استان و بالطبع در كشور شده است . شايد بهتر بود ايشان يا كارشناسان محترم و دلسوزي كه در اين عرصه فعال هستند اين مسائل را ذكر كنند تا مردم شريف.مومن و محروم كوهدشت در جريان اين مسائل قرار بگيرند تا شايد !!!! چراغي براي آينده آنها و آيندگان باشد

[پاسخ]

دانشجوی دکتری در گفته :

کوهدشت بیکارترین شهر لرستان، کوهدشت دارای بیشترین تحصیلکرده بیکار در لرستان، کوهدشت غیور ترین شهر لرستان،کوهدشت سیاسی ترین شهر لرستان، کوهدشت جوگیر ترین شهر لرستان، کوهدشت بی قانون ترین شهر لرستان ، کوهدشت بی صاحب ترین شهر لرستان، ………. کوهدشت فقط برای تهرانی ها آشناست کوهدشت سالهاست مرده !!!! هاواااااااارر دست از سر این بی همه چیز!!!!!!؟؟؟؟ بردارید خواهش میکنیم

[پاسخ]

شهروند کوهدشتی در گفته :

خواهشا در گیری های مسلحانه را در کوهدشت پیگیری نمایید .برای نمونه ( در گیری میدان امام و در گیری شهرک امام) قمه کشی روبروی بانک ملی شعبه مرکزی و……………….. 15/6/93

[پاسخ]

بیان دیدگاه !

نام :
رایانامه :