کد خبر : 55409
تاریخ انتشار : ۱۳ شهریور ۱۳۹۳ - ۱۱:۲۰
نسخه چاپی نسخه چاپی
تعداد بازدید 1,904 بازدید

نمایندگان ادوار استان لرستان در مجلس شورای اسلامی

  نمایندگان لرستان, مجلس چهارم ۸ نماینده لرستان در دوره چهارم مجلس شورای اسلامی از ۷ خرداد ۱۳۷۱ تا ۶ خرداد ۱۳۷۵: سیدمحمدصالح طاهری‌خرم‌آبادی و اکبر فرید(خرم‌آباد)، [مرحوم] هادی خاتمی(بروجرد)، محمدحسن قلی(الیگودرز)، جهانشاه صدیق(دورود و ازنا)، محمد محمدی(سلسله و دلفان)، علی امامی‌راد(کوهدشت)، علی بوالفتح(پل‌دختر)     نماینده لرستان مجلس پنجم ۸ نماینده لرستان در دوره […]

 

نمایندگان لرستان, مجلس چهارم

۸ نماینده لرستان در دوره چهارم مجلس شورای اسلامی از ۷ خرداد ۱۳۷۱ تا ۶ خرداد ۱۳۷۵: سیدمحمدصالح طاهری‌خرم‌آبادی و اکبر فرید(خرم‌آباد)، [مرحوم] هادی خاتمی(بروجرد)، محمدحسن قلی(الیگودرز)، جهانشاه صدیق(دورود و ازنا)، محمد محمدی(سلسله و دلفان)، علی امامی‌راد(کوهدشت)، علی بوالفتح(پل‌دختر)

 

دورچهارم

 

نماینده لرستان مجلس پنجم

۸ نماینده لرستان در دوره پنجم مجلس شورای اسلامی از ۷ خرداد ۱۳۷۵ تا ۶ خرداد ۱۳۷۹: عبدالرضا سپهوند و کورش فولادی(خرم‌آباد)، [مرحوم] هادی خاتمی(بروجرد)، محمدابراهیم مداحی(الیگودرز)، غلام‌رضا عبدالوند(دورود و ازنا)، علی آل‌کاظمی(سلسله و دلفان)، اسماعیل دوستی(کوهدشت)، محمدمهدی شاهرخی(پل‌دختر)

 

دورپنجم

 

نماینده لرستان مجلس ششم

۹ نماینده لرستان در دوره ششم مجلس شورای اسلامی از ۷ خرداد ۱۳۷۹ تا ۶ خرداد ۱۳۸۳: سیدعیسی موسوی‌نژاد و عبدالرحیم بهاروند(خرم‌آباد)، علاء‌الدین بروجردی و [مرحوم] علی نظام‌الاسلامی(بروجرد)، علی‌محمد احمدی(الیگودرز)، غلام‌رضا عبدالوند(دورود و ازنا)، محمد محمدی(سلسله و دلفان)، علی امامی‌راد(کوهدشت)، محمدمهدی شاهرخی(پل‌دختر)

 

دورششم

 

نماینده لرستان مجلس هفتم

۹ نماینده لرستان در دوره هفتم مجلس شورای اسلامی از ۷ خرداد ۱۳۸۳ تا ۶ خرداد ۱۳۸۷: فتح‌الله حسنوند و قدرت‌الله ایمانی(خرم‌آباد)، علاء‌الدین بروجردی و سیدمحسن یحیوی(بروجرد)، سیدمرتضی موسوی(الیگودرز)، حسین پاپی(دورود و ازنا)، محمودرضا حسنوند(سلسله و دلفان)، علی امامی‌راد(کوهدشت)، محمدمهدی شاهرخی(پل‌دختر)

 

دورهفتم

نماینده لرستان مجلس هشتم

۹ نماینده لرستان در دوره هشتم مجلس شورای اسلامی از ۷ خرداد ۱۳۸۷ تا ۶ خرداد ۱۳۹۱: محمدرضا ملکشاهی‌راد و رضا رحیمی‌نسب(خرم‌آباد)، علاء‌الدین بروجردی و هادی مقدسی(بروجرد)، حجت‌الله رحمانی(الیگودرز)، عزت‌الله دهقان(دورود و ازنا)، محمد محمدی(سلسله و دلفان)، علی شاهرخی‌قبادی(کوهدشت)، علی کاییدی(پل‌دختر)

 

دورهشتم

نماینده لرستان مجلس نهم

۹ نماینده استان لرستان به تفکیک حوزه انتخابیه به شرح ذیل می باشد:

بروجرد: علاءالدین بروجردی وهادی مقدسی

درود و ازنا: عباس قائید رحمت

الیگودرز: محمدتقی توکلی

خرم‌آباد: ایرج عبدی و ابراهیم آقا محمدی

کوهدشت: الهیار ملکشاهی

پلدختر و ملاوی: علی کائیدی

سلسله و دلفان: حجت‌الله خدایی سوری

نماینده نهم

 

 

 

درج شده توسط : امین آزادبخت (مدیر سایت )

دیدگاه ها

محسن سبزی در گفته :

ای کاش لرستان نماینده نمیداشت چون حقیقتا برای لرستان کار چشم گیر وقابل توجه انجام نداده اند ولی از حق نگذریم عوض کردن ابدارچی مدارس تا دلتان بخواهد

[پاسخ]

سیف الهی تهران در گفته :

این نیز بگذرد……….

[پاسخ]

باید این بار کوهدشت یک نماینده جدید داشته باشد. که درد آشنای مردم باشد

[پاسخ]

ع م امرایی پاسخ در تاريخ پنج شنبه ۱۳ شهریور , ۱۳۹۳ ۱۲:۴۵:

موافقم

[پاسخ]

کوهدشتی پاسخ در تاريخ پنج شنبه ۱۳ شهریور , ۱۳۹۳ ۱۳:۲۴:

نجابت و اصالت هم داشته باشه

[پاسخ]

200 پاسخ در تاريخ جمعه ۱۴ شهریور , ۱۳۹۳ ۰۰:۰۵:

افرین

[پاسخ]

همشهري پاسخ در تاريخ شنبه ۱۵ شهریور , ۱۳۹۳ ۰۱:۴۱:

همگي اصالت دارند فرزند خاك شهرخود هستند… مهم متحد بودن است

[پاسخ]

شناس پاسخ در تاريخ چهارشنبه ۱۹ شهریور , ۱۳۹۳ ۱۲:۲۴:

تا ببینیم نجابت و اصالت را چه تعریف کرده اید.

[پاسخ]

همدرد پاسخ در تاريخ پنج شنبه ۲۰ شهریور , ۱۳۹۳ ۲۰:۳۲:

داریم ولی چه فایده

[پاسخ]

آوینا آزادبخت در گفته :

نماینده در لغت نامه دهخدا یعنی : – نشان دهنده . 2 – وکیل مردم در مجلس . 3 – کسی که از طرف کس دیگر برای مذاکره در امری یا انجام کاری معین شده باشد.
سوال:
چه کسی مبدونه نماینده در لغت نامه ماه کوهدشتی ها یعنی چه؟

[پاسخ]

فقط ميان و ميرن،كيه كه به درد مردم برسه……….

[پاسخ]

نماینده عزیز دکتر عبدی

[پاسخ]

کوهدشتی پاسخ در تاريخ پنج شنبه ۱۳ شهریور , ۱۳۹۳ ۱۸:۰۵:

به خدا بزرگترین اشتباه اینه به کسی که کاردان نیست رای بدی .این اقا پزشک هست وبه درد طبابت میخوره نه سیاست

[پاسخ]

لرستان تا الان نماينده نميداشت بهتر بود چون اينها هيچ كمكي به پيشرفت استان نكردند و مانع پيشرفت استان هم شده اندچون فقط به فكر خويش واطرافيانشان بوده اند وبس

[پاسخ]

کوهدشتی پاسخ در تاريخ پنج شنبه ۱۳ شهریور , ۱۳۹۳ ۱۸:۱۰:

واقعا

[پاسخ]

بیکار پاسخ در تاريخ شنبه ۱۵ شهریور , ۱۳۹۳ ۰۸:۲۸:

اتفاقا نمایندگان بروجرد برای شهرشون خیلی خوب کار کردند

[پاسخ]

علی جوزی پور ضرونی در گفته :

سلام بر امین آزادبخت عزیز : چند روز پیش از طریق اخبار شنیدم یکی از پیشرفته ترین مراکز بیمارستانی در رشت احداث خواهد شد . با اینکه خوشحال شدم ولی در دل برای خودمان گریستم چرا یا باید در رشت این پروژه بسیار بزرگ بانجام برسد یا متعاقب آن شنید م در مشهد کلنگ یکی از بزرگترین دهکده های المپیک خاورمیانه به زمین زده شده است و این محقق نمیشود مگر به میمنت حضور افرادی بزرگ در بدنه دولت که با یگ حساب دو دو تا چهارتا براحتی میشود از این کارهای خوب رمز گشائی نمود وقتی معاون رئیس جمهور و سخنگوی دولت رشتی است ، خوش بحال مردم فهیم رشت !! وقتی استان خراسان رضوی دارای نمایندگانی است که مثل شیر حق مردم خود را مطالبه میکنند نتیجه همین میشود اما لرستان محروم …. لرستان بیکس و نتیجه اش میشود لرستان عقب افتاده و غیر بر خوردار ما که نه در دولت و نه در مجلس مسئول بلند پایه ای نداریم تا مثل رفسنجان ، یزد ، خراسان ، رشت ، خوزستان و مرکزی و …………….. خدا بدادمان برسد و اینک مائیم و فاصله ای به بلندای آفتاب با استانهای بر خوردار که سایه شوم این فاصله منجر به بیکاری ، سرقت و علی الخصوص پائین آمدن سن اعتیاد در بین جوانان و بعضا نوجوانان را در پی داشته است و خوش بحال ما لرستانیها ………!!
که بقول پیر هنر لرستان زنده یاد مومنعلی جوزیپور معروف به مومه که بارها فرمود : نمایندگان ما مثل ماشینی که در گل گیر کرده وقتی آنهارا حول میدهی و از گل بیرون می آیند چنان گاز میدهند که گل و لای آنها لباسهای حول دهندگان را نیز بجای تشکر ویران میکنند یا حق

[پاسخ]

همشهري پاسخ در تاريخ جمعه ۱۴ شهریور , ۱۳۹۳ ۰۰:۵۸:

نمايندگان لرستان همه باهم اگر متحد مي شدند مطمئنا استان لرستان پيشرفت مي كرد، متاسفانه در طول سالها هيچگونه متحدي نداشتن عوافب آن لرستان محروم و پسرفت شده! ديگر جبران ناپذير است… امروزه مي بينيم تمامي شهرستانهاي استان لرستان با مركز (خرم آباد) روابط خوبي ندارن ولي در استانهاي ديگر شهرستانهايش به مركز استانشان افتخار مي كنن… ما مثلا بروجردي ها به مركز استان بدبين هستند… و مابقي شهرستانها هم همينطور شدند….

[پاسخ]

بیکار پاسخ در تاريخ شنبه ۱۵ شهریور , ۱۳۹۳ ۰۸:۳۱:

برادر من چونکه اقای نوبخت معاون رییس جمهور رشتی هستند ما کی رو داریم که اون بالا تلاش کند.

[پاسخ]

کوهدشتی در گفته :

واقعا نمایندگان ما مثل ماشینی که در گل گیر کرده وقتی آنهارا حول میدهی و از گل بیرون می آیند چنان گاز میدهند که گل و لای آنها لباسهای حول دهندگان را نیز بجای تشکر ویران میکنند(خدا رحمتت کنه هنر مند تکرار نشدنی لرستان)

[پاسخ]

راد پاسخ در تاريخ شنبه ۱۵ شهریور , ۱۳۹۳ ۲۱:۰۵:

بقول امیر یل زهره در سریال شاهگوش عجب تعبیر زیبایی. دمت گرم

[پاسخ]

كوشكي پاسخ در تاريخ پنج شنبه ۲۰ شهریور , ۱۳۹۳ ۱۸:۴۷:

مرحبابه شما براي تعبير واقعي كه داشتيد از رفتارنمايندگاني كه پشت پا به صداقت اين مردم ميزنند

[پاسخ]

حوزه بروجرد اشتباه نوشتی الکی مینویسی فکر کن بعد بنویس

[پاسخ]

کوهدشتی مقیم تهران در گفته :

باسلام خدمت هم استانیهای عزیز بخصوص همشهریهای عزیز خودم کوهدشتیهای عزیز به نظر من جناب علی امامی راد یکی از نمایندگان خوب و پیگیر شهرستان کوهدشت بود تنها مشکل اصلی ایشان افراد دور ور ایشان بودن که امیدوارم بار دیگر نماینده این شهر بی کس و با کوله باری از رنج و درد شود.بنده نه کارمندم که دنبال پست باشم ونه بیکارم که دنبال کار باشم فقط آرزویم سربلندی پیروزی و حل مشکل مردم همشهری خودم کوهدشت بزرگ می باشد.انشاالله.ارادتمند همه شما.م.م

[پاسخ]

نورخدا پاسخ در تاريخ شنبه ۱۵ شهریور , ۱۳۹۳ ۱۷:۰۰:

میشه بفرمائید بعد از 12 سال نمایندگی نتیجه پیگیری های خوب ایشان افتتاح و به یادگار ماندن کدام پروژه عظیم و دهن پر کن است ؟؟!!
باور کنید فقط یک مورد و آنهم باید از ثبت احوال آمار دقیقش را بگیرم و باستحضار جنابعالی و مردم شریف کوهدشت برسانم هر چه از عزیزانمان برحمت ایزدی رفته جناب امامی در همه مراسمات حضوری فعال و چشمگیر داشته است . و این ……… یک شاهکار بزرگ است

[پاسخ]

حسین پاسخ در تاريخ شنبه ۱۵ شهریور , ۱۳۹۳ ۲۰:۵۷:

با احترام خدمت دوست عزیزم باید عرض کنم که کلمه ی اقامتی که شما در اینجا به کار برده اید کاملا ًغلط و بی جاست چونکه بطور معمول این کلمه زمانی مفهوم واقعی خود را القا می کند که شما تبعه ایران نباشید و به عنوان یک خارجی تلقی شوید مگر اینکه کوهدشت جدایی از ایران باشد.

[پاسخ]

مرادی پاسخ در تاريخ سه شنبه ۱۸ شهریور , ۱۳۹۳ ۰۹:۴۷:

با سلام خدمت تمامی کوهدشتی های مقیم تهران
میخواستم بدونم من4سال در تهران زندگی کردم ایا میتونم اقامت اونجارو داشته باشم…………….
من نمی دونم این طرح کوهدشتی های. مقیم تهران کی داده خدایش یه بحث بیش از حد مضحکیه،بعد یه موقع بهمون میگن این لرها………بهمون بر میخوره،همین حرفهارو میزنیم دیگه.
کوهدشتی های مقیم تهران عزیز لطفا یه مدل دیگه خودتون معرفی کنید .با تشکر

[پاسخ]

همشهری2 در گفته :

اگر یک تبریزی یا اصفهانی نماینده کوهدشت بشه بهتره،اگر کسی به اصفهان یا تبریز ویا شهرهاییکه نصف شهرما هستند سفر کنه ؛می فهمد چه شکوفایی و پیشرفتی شده ،نمایندگان کوهدشتی فقط به فکر طایفه خویش هستند واز الان بعضی ها خود را برنده وسفارش کت وشلوار داده اند توهم برد از الان آنها را گرفته وتمام پست های کلیدی را بین خودشان تقسیم کرده ،آزموده را آزمودن خطاست ،کوهدشت نیاز به یک خون تازه و تحول بزرگ بنیادی دارد ،امیر کبیر فقط طی سه سال آن همه خدمت کرد .وایران را آباد کرد ،این عزیزان فرصت داشتند ولی دریغ از یک گام .کوهدشت نیاز به مدیری جوان کارآمد وبا سواد مثل دکتر قالیباف دارد .تهران را به یک بهشت بزرگ تبدیل کرده ،البته این مثال بود .اگر مردم عزیز کوهدشت دست از جناح بازی وطایفه گری بردارند وفقط شایسته سالاری حاکم شود انشاالله شاهد ترقی کوهدشت عزیز خواهیم بود

[پاسخ]

مهدی در گفته :

به نظر شما بهترین گزینه اصلاحات برای نمایندگی چه کسی است ؟

[پاسخ]

مهرداد پاسخ در تاريخ دوشنبه ۱۷ شهریور , ۱۳۹۳ ۰۱:۱۲:

گزینه ای باید باشد که از جنس مردم کوهدشت باشد و با آنها زندگی کرده باشد. که درد مردم را بداند. و بشناسد. امیدوارم. این بار دیگر نه قبادی نه امامی و نه هیچ موقع ملکشاهی باشد. نماینده ای تازه و درد آشنای مردم.

[پاسخ]

یونس پاسخ در تاريخ سه شنبه ۱۸ شهریور , ۱۳۹۳ ۱۵:۰۶:

اصلاحات گزینه زیاد. مثلا آقایان : آقای اسفندیاری ،آقای فرج مومنی، آقای محمد ازادبخت و دیگر دوستان عزیز. امیدوارم این بار با وحدت اصلاح طلبان. این دور نماینده اصلاح طلب اعتدالی داشته باشیم. هر کی که هست.

[پاسخ]

سروش پاسخ در تاريخ سه شنبه ۱۸ شهریور , ۱۳۹۳ ۲۲:۰۷:

آقای آزادبخت گزینه ی مناسبی هست از طیف اصلاحات. امیدوارم کاندید بشن.

[پاسخ]

ضرونی پاسخ در تاريخ چهارشنبه ۱۹ شهریور , ۱۳۹۳ ۱۶:۱۶:

بله واقعا محمد آزادبخت میتونه بهترین گزینه باشه

[پاسخ]

کرمیان پاسخ در تاريخ پنج شنبه ۲۰ شهریور , ۱۳۹۳ ۱۴:۴۶:

امیدوارم این بار با وحدت اصلاح طلبان و کاندید شدن آقای محمد ازادبخت پیروزی اصلاح طلبان حاصل شود.

[پاسخ]

همشهری در گفته :

چه خوبه بعضی ها که اظهار نظر میکنن موقع ای که نمایندشو رو کاره این حرف ها را هم بزنن یادشون رفته دنبال منافعشخصی خودشونن دیگر انتظار نداشته باشید به کار عمرانی

[پاسخ]

حسین در گفته :

متاسفانه باید عرض کنیم که نمایندگان کوهدشت فقط به درد رفتن به مراسمات عزاداری میخورند. البته عرض کنیم که عملکرد خودشان در این چنین سال باعث شده که چنین نتیجه گیری کنیم. واقعیت این است که بود ونبود نماینده در کوهدشت هیچ تغییری بر وضعیت معیشتی مردم تا بحال نداشته و در آینده هم نخواهد داشت. فقط میتوان اظهار تاسف کرد…

[پاسخ]

حسین پاسخ در تاريخ شنبه ۱۵ شهریور , ۱۳۹۳ ۰۸:۰۹:

البته دوست عزیز(( وضعیت معیشت مردم))که مرقوم فرموده اید در شرح وظایف نماینده نیست .

[پاسخ]

حسین پاسخ در تاريخ شنبه ۱۵ شهریور , ۱۳۹۳ ۲۰:۴۸:

با شما مخالفم وجود نماینده ارتباط کاملاً مستقیم بر وضعیت معیشتی مردم خواهد داشت. یک مثال ساده اینکه اگر شخصی که شما به مجلس میفرستید در دفاع از حقوق همشهری های خود براید و کارهای عمرانی و یا گرفتن مجوز مثلا ساخت یک کارخانه دولتی و یا کارگاههای مختلف تولیدی براید اون وقت میبینی که دوستان ما برای کسب دو ریال پول آواره میدان های تهران نمیشند. متاسفانه هنوز ما نمی دونیم که اصلا واسه چی باید نمایندهبه مجلس بفرستیم به قول ششما که هنوز یاد نگرفتیم وجود نماینده تاثیر ی بر وضعیت معیشتی مردم ندارد چرا باید نماینده داشته باشیم. البته عرض کنم که مقصر شما نیستید که اینطور فکر میکنید مقصر اونایی هستند که چنین فکری رو به خورد ما دادند و خودمونم در تلاش اصلاح آن هم بر نمی آییم.

[پاسخ]

مسعود گراوند در گفته :

با سلام بر هم استاني هاي گرامي اين استدلال كه ما در دولتهاي قبلي كسي يا نيرويي را در راس كار نداشتيم توجيه منطقي ندارد چرا كه ما افرادي را در معاونت هاي قوه قضاييه داشته ودر قوه ي قانونگذاري هم سالها رياست اين قوه را بر عهده داشته وافرادي را را در راس كميسيون هاي مجلس داشتيم و دردولت نيز بي كس وكار نبوده ايم چونكه افرادي را در معاونت هاي وزارتخانه ها داشته ايم اما مع الاسف جملگي افراد راس الاشاره بجز سياسي كاري هدف ديگري را نداشته اند و با همه ي اينها نوع مطالبات خودمان از دولتمردان ومجلسيان مطالبات مناسبي نبوده است چون ما از آنها صرفا كارسياسي خواستيم وبس و خودكرده را تدبيرنيست

[پاسخ]

سجادرستمی در گفته :

با سلام وادای احترام به عزیزان بیننده و زحمت کشان سایت میرملاس لازم است به استحضار برسانم نماینده بروجرد در مجلس نهم اقایان بروجردی و بهرام بیرانوند هستند که به اشتباه اقایان بروجردی و مقدسی دکر شده که بهتر است تصحیح فرمایید.

[پاسخ]

شک نکنید کاندید مورد نظرِ اصلاح طلبان ملکشاهی نخواهد بود

[پاسخ]

کرمیان پاسخ در تاريخ پنج شنبه ۲۰ شهریور , ۱۳۹۳ ۱۵:۰۰:

ملکشاهی واقعا خیلی برای کوهدشت زحمت کشید. مخصوصا که اصلاح طلب ها بهش رای دادند تونست دین خودشو پس بده. امیدوارم همه اصلاح طلب ها قدر زحمت آقای ملکشاهی رو بدونند. و بتونند زحمت هاشو جبران کنند در دور بعد انتخابات.

[پاسخ]

بی کس در گفته :

وجدانن ذهن خودتون وبا بحث نماینده مشغول نفرمایید شما که میدانیدگره ای از مشکلات باز نمی شود

[پاسخ]

اسماعیل پاسخ در تاريخ شنبه ۱۵ شهریور , ۱۳۹۳ ۱۸:۳۲:

گره ای باز نمیشه ولی بسته میشه

[پاسخ]

ناشناس در گفته :

با عرض سلام .از سایت شما هم ناامید شدم.برای چی بعضی از کامنت ها را نمی گذارید.حقیقت تلخ است ولی باید آنه را بازگو ومنتقل کرد .

[پاسخ]

کوهدشتی مقیم تهران در گفته :

دمت گرم

[پاسخ]

قدیری در گفته :

سلام.بلاشک درحوزه انتخابیه خرم ابادوچگنی دکترمرتضی محمودوندپیشتازوپیروزگودانتخابات است.ایشان ازچهره های مطرح ونامی لرستان درسطوح ملی هستندکه سوابق کاری درخشانی درشورای عالی امنیت ملی٬وزارت امورخارجه٬وزارت کشور٬مجمع تشخیص مصلحت وحتی وزارت ورزش دارند.قاطبه سران نظام ازدوستان صمیمی ایشان اند.امیدوارم نمایندگان دوربعدلرستان بامحوریت ایشان منشأاثرشوند

[پاسخ]

سیف الهی تهران در گفته :

به اطلاع مردم فهیم شهرستان کوهدشت برسانم.هر نماینده ای در 4سال ووکیلی خود منشا کارهای عمرانی .رفاهی.آموزشی .و.و.وو و.بوده اند گرچند همه ما نیک میدانیم وظیفه نمایندگان چیزی دیگری است..حال نمایندگان محترم ادوار و نماینده کنونی شهرمان همه در حد بضاعت پیگیر کار بوده وهستن.ولی عندالله عند رسول تنها نمایند ای که حقیر 15سال از نزدیک افتخار رفاقت و برادری با ایشان دارم و هیچ اندوخته ای وهیچ سر پناهی برای خود ندارد امامی راد بود.به طوری که 2ماه پیش ایشان قرارداد منزلش واقع درشهرک غرب باتمام رسیده بود توان تمدید قرار داد مجدد در آن محله را نداشت به اجبار در محله ی متوسط نشینی زندگی میکنن.حال با خود و خدای خود خلوت کنید .کدام مسول اینقدر ساده زیست و پاک دست و امین .شاید اکثردوستان و طیف سیاسی با نوشته این حقیر را تایید کنن.

[پاسخ]

نورخدا پاسخ در تاريخ چهارشنبه ۱۹ شهریور , ۱۳۹۳ ۰۷:۵۱:

سلام شریف خان ؟!!
کار بزرگ نماینده جنابعالی در دنیا بی نظیر است !! در زمان دوازده سال نمایندگی ایشان هزاران لیتر بنزین بی زبان از بیت المال به هدر رفت و وقت مدیران به بطالت گذشت تا مثلا در رودبار یا دیگر نقاط دور افتاده به فاتحه خوانی فلان کس برود و مابقی ماجرا …….. ؟
اما شریف جان نگفتی کدام کار شاق را ایشان در طی سه دوره نمایندگی انجام دادند ؟ جان من بگو !!
اینکه نامبرده تا حالا اون بالا زندگی کرده خود جای سئوال داره !!
اما اینکه تا حالا سرپناهی نداره خیلی بدتر !! چرا که کسی که بدرد خود نخورد چگونه میخواهد گره از مشگلات منطقه باز کند
شریف جان توررو خدا نگو چون فقط خودت خراب میشی . همین !!

[پاسخ]

نا شناس در گفته :

هرروزدريغ ازديروز…عمري بودبابطالت گذشت

[پاسخ]

پلدختری در گفته :

با سلام .انصافاً در طول دوران گذشته و هشت دور گذشته مجلس برای استان چه اتفاقی افتاد ، ما که یک طرح کلان ندیدیم .حالا در این دولت با این همه مشکلات و کمبود و حجم انبوه بیکاری و مدرک دانشگاهی زیاد از نمایندگان چه توقعی دارید انصافاً خداوکیلی کدام از شما تا حالا بخاطر منافع عمومی رای داده اید مگر این نیست تا دیر جواب گوشی می دهند یا فاتحه میاند شما قهر می کنید شاید در آن زمان در جلسه ای جهت رفع مشکلات باشند . هرچند این مردم از این همه دو بهم زنیها و نظرات که اکثراً سیاسی و مغرضانه هستند سیرند (انصافا بعضی نظرات هم قابل تحسین هستند) ولی هر چه بگویی چه فایده … عرض خود می بری و زحمت ما می دهی …

[پاسخ]

باید به همشون خسته نباشید گفت بابت ابادانی که برای لرستان به ارمغان اوردند واقعا لرستان را گلستان کردند کاری کردند که دیگه هیچ اثری از فقر و بیکاری دیده نمیشه خداوند خودش پاداش کارهای خیرتون رو بده من که ارزو به دلم مونده یک بیکار ببینم

[پاسخ]

علي اکبر ادينه وند در گفته :

ما خودمان نيز در حل مشکلات شهرستان کوهدشت بسهم خود مقصريم چون خواسته هامان بيشتر فردي است تا اجتماعي و اين امر بيشترين وقت وکلا را بخود اختصاص داده است ومابقي وقت نيز صرف دعواهاي جناحي وگروهي وقومي گرديدّه که مورد دوم مطلوب اکثر وکلاي شهرمان تاکنون بوده وخواهد بود تا اين روند ادامه داشته باشد اش همین وکاسه همين وسلام

[پاسخ]

تا زمانیکه تفکرات یک ملت فقیر باشد هیچ کس نمیتواند سرنوشت آنان را تغییر دهد . مثل مردم اصفهان و تبریز تفکرات ثروتمند داشته باشیم تا بتوانیم در یک برنامه بلند مدت به نتیجه برسیم . ما مردم لرستان آدمهای کم توقع و ساده دلی هستیم که ارزش خودمون را به پشیزی میفروشیم . مثل رای دادن به سیب زمینی و وام های صدهزار تومانی کمیته امداد . وای بر ما

[پاسخ]

ازاد پاسخ در تاريخ سه شنبه ۱۸ شهریور , ۱۳۹۳ ۰۹:۴۹:

کاملا باهاتون موافقم واقعا حرف حق گفتید
از ماست که بر ماست…..

[پاسخ]

محمدحسين حقي زاده در گفته :

با تمام احترام به كساني كه بار سنگين نمايندگي مردم نجيب و فهيم كوهدشت را در سالهاي پس از پيروزي شكوهمند انقلاب اسلا مي به دوش كشيده اند. وقت آن است كه با تواضع فرصت را به جوانان پرشور و انقلابي دهند كه شايد بتوانند در توسعه متوازن اين شهر كه در زمان عمليات غرورآفرين مرصاد توسط امام جمعه وقت دامغان قهرمان دشت نام گرفته بود ، گامهاي بلندي بردارند. به اميد آن روز

[پاسخ]

کوهدشتی مقیم تهران در گفته :

بابا هیچی مثل آبرو و بدن سالم نمیشه بیخیال این حرفها

[پاسخ]

فرشاد جمالی در گفته :

با سلام خدمت همه عزیزان، (تا زمانی که جهل در جامعه فراوان تر از دانایی باشد همیشه عده ای پیدا می شود که از آنها سوئ استفاده نماید.) برگرفته از رمان سینوهه

[پاسخ]

والا نماینده ها باید در قبال رای مردم مسئول باشند ولی همینکه به مجلس میرسند مردم دیگه یادشون میره فقط به درد کسایی میخورند که دوره بعد میخوان بهشون رای بدن همین چهارسال که تو مجلسن یکبار تو جلسه های مجلس که سیما نشون میده یکدفعه هم نیستشون بین مردم نیستند ازشون بپرسید بینی و بین الله چند دفعه از زندگی مردم فقیر و دور دست دیدن کردن چند دفعه به دیدن کودکان بی بضاعت رفتند منکه دانشجو هستم تا حالا یکبار هم از نزدیک هیچکدام از نمایند های دوران خودم را ندیدم اگر هم ببینم به شدت به آنها انتقاد خواهم کرد یادشان باشد زمان انتخابات بر بالا جایگاه نشستن و قول دادن که صدای مظلومان را به گوش برسانند نه همین الان فکر دوره بعد مجلس باشند.

[پاسخ]

سیف الهی تهران در گفته :

با سلام
من اگر بدانم این دوست وسرور عزیزمان حاج نورخدا نوریان بخشدار لسبق رومشگانه یک نوع جواب برای سوالات ایشون دارم.اگر کسی دیگه اونم یک جواب.

[پاسخ]

نورخدا نوریان پاسخ در تاريخ سه شنبه ۲۵ شهریور , ۱۳۹۳ ۰۹:۱۷:

سلام.جناب سیف الهی بنده هیچ ارتباطی باکامنت های مذکور ندارم وهیچ کامنتی دراین خصوص ننوشته ام جهت اطلاع شماودیگردوستان.موفق باشید.

[پاسخ]

نورخدا پاسخ در تاريخ چهارشنبه ۲ مهر , ۱۳۹۳ ۱۹:۲۴:

شریف جان من کس دیگه ای هستم خیلی هم دوستت دارم بی صبرانه منتظر جواب شما هستم سالم باشید
بنده خدا حاج نورخدا نوریان هیچ ارتباطی با این کامنت کاملا درست و سراسر حقیقت ندارد اما منهم اسمم نورخداست .

[پاسخ]

یکی از عوامل بسیار مهم در توسعه نیافتگی و رشد بیکاری در لرستان نداشتن نمایندگانی توانمند در مجلس شورای اسلامی است.

[پاسخ]

بیان دیدگاه !

نام :
رایانامه :