کد خبر : 55469
تاریخ انتشار : ۱۶ شهریور ۱۳۹۳ - ۲۰:۱۲
نسخه چاپی نسخه چاپی
تعداد بازدید 703 بازدید

115 پروژه نیمه‌تمام صنعتی در لرستان وجود دارد

  به گزارش میرملاس نیوز ؛  قدرت‌الله ولدی  در جلسه حمایت دستگاه قضایی از سرمایه‌گذاران لرستانی، گفت: لیست 535 واحد و 115 طرح برای دریافت تسهیلات 1500 میلیارد تومانی به تهران ارائه شده است که تاکنون 1300 میلیارد تومان یا به عبارتی در حدود 90 درصد این تسهیلات در اختیار سازمان صنعت، معدن و تجارت استان […]

13930616000670_PhotoA

 

به گزارش میرملاس نیوز ؛  قدرت‌الله ولدی  در جلسه حمایت دستگاه قضایی از سرمایه‌گذاران لرستانی، گفت: لیست 535 واحد و 115 طرح برای دریافت تسهیلات 1500 میلیارد تومانی به تهران ارائه شده است که تاکنون 1300 میلیارد تومان یا به عبارتی در حدود 90 درصد این تسهیلات در اختیار سازمان صنعت، معدن و تجارت استان قرار گرفته است.

وی یادآور شد: انحرافی که در سال‌های گذشته در زمینه‌ تسهیلات بنگاه‌های زودبازده مطرح شد، موجب شد تا ما با حساسیت بیشتری روند تخصیص این تسهیلات را زیرنظر بگیریم و در همین زمینه چهار تیم بازرسی و نظارت برای کنترل این پروسه تدارک دیده‌ایم تا مشکلات گذشته شکل نگیرد.

رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت لرستان با تأکید بر اینکه پیشگیری بهتر از درمان است، متذکر شد: سازمان صنعت، معدن و تجارت استان لرستان به عنوان متولی این امر هرگز اجازه‌ نخواهد داد، انحرافی در ارائه‌ و مصرف این تسهیلات پیش بیاید.

ولدی تصریح کرد: در همین راستا از بانک‌ها و مجموعه‌ استانداری می‌خواهیم تا در زمینه‌ بازرسی‌های مستمر و منظم ما را یاری کنند تا با نظارت کامل این تسهیلات اختصاص یابد.

رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت لرستان در مورد دستور کار جلسه نیز گفت: در استان لرستان بیش از 104 واحد شن و ماسه رودخانه‌ای داریم که به هر حال هر کدام هزینه‌های زیادی را برای راه‌اندازی و فعالیت واحدشان پرداخت کرده‌اند.

ولدی عنوان داشت: در حوزه‌ امور آب مشکلاتی برای این واحدها به وجود آمده که براساس مکاتباتی که در گذشته انجام گرفته، ایراداتی گرفته‌اند تا در زمینه‌ صدور مجوز جدید و تمدید پروانه‌های گذشته نظارت بیشتری صورت گیرد.

وی بیان کرد: با در نظر گرفتن وضعیت اشتغال این واحدها و همچنین سرمایه‌گذاری صورت‌گرفته ضروری است، به گونه‌ای عمل شود که آسیبی متوجه فعالان این حوزه نباشد.

ولدی متذکر شد: خودِ دوستان ما در انجمن شن و ماسه لرستان با دلسوزی هرچه تمام در این حوزه فعالیت می‌کنند و براساس قانون هم اگر تخلفی وجود داشته باشد، ما برخورد می‌کنیم؛ پیشنهاد ما نیز جایگزینی معادن کوهی به جای معادن رودخانه‌ای است.

 

 

درج شده توسط : امین آزادبخت (مدیر سایت )

دیدگاه ها

جوزی پور در گفته :

درود بر حاج ولد خستگی نا پذیر

[پاسخ]

محمد عزیزی در گفته :

ضمن آرزوی موفقیت وپیروزی برای آقای ولد انتظار این است بیش از این تغییرات سر پرستان ادارات سازمان به تعویق نیفتد چرا که سهم مهلکی است برای این سازمان.

[پاسخ]

ناشناس در گفته :

موفق باشی

[پاسخ]

حمیدازادبخت در گفته :

خدا قوت رمز افراد مثبت اندیش ،خدا قوت

[پاسخ]

مدیریت اقای ولدی با اقتدار و پیگیر نسبت به مدیر قبلی در اختیار استاندار دهمرده

[پاسخ]

بیان دیدگاه !

نام :
رایانامه :