کد خبر : 55640
تاریخ انتشار : ۲۱ شهریور ۱۳۹۳ - ۰۱:۴۱
نسخه چاپی نسخه چاپی
تعداد بازدید 292 بازدید

رئیس صنعت، معدن و تجارت لرستان خبر داد اختصاص 1300 میلیارد تومان به صنعت لرستان/صنعت لرستان پویا و فعال است

  میرملاس نیوز/ سرویس سیاسی: رئیس صنعت، معدن و تجارت لرستان گفت: 1300 میلیارد تومان به صنعت لرستان در سفر اخیر رئیس جمهور تاکنون به صنایع لرستان اختصاص یافته است. قدرت‎الله ولدی عصر امروز در جلسه توسعه لرستان در خرم‎آباد، اظهار داشت: صنعت استان لرستان 100 درصد تعطیل نیست، بلکه یک صنعت خوب است، اما […]

13930620000046_PhotoA

 

میرملاس نیوز/ سرویس سیاسی:

رئیس صنعت، معدن و تجارت لرستان گفت: 1300 میلیارد تومان به صنعت لرستان در سفر اخیر رئیس جمهور تاکنون به صنایع لرستان اختصاص یافته است.

قدرت‎الله ولدی عصر امروز در جلسه توسعه لرستان در خرم‎آباد، اظهار داشت: صنعت استان لرستان 100 درصد تعطیل نیست، بلکه یک صنعت خوب است، اما در این زمینه ما مشکلاتی داریم که در سفر اخیر رئیس جمهور به استان لرستان 1500 میلیارد تومان اعتبار به صنعت لرستان پیشنهاد شده که از این مبلغ 1300 میلیارد تومان به حوزه صنعت این استان اختصاص داده شده است.

وی با اشاره به اینکه تمام تلاش ما این است که در این خصوص جلوی انحرافات را به صورت جدی بگیریم و اجازه نمی‎دهیم، یک ریال از این اعتبارات انحراف پیدا کند، ادامه داد: ما در سال‎جاری 15 میلیارد تومان از زمین‎شناسی ایران اعتبار برای تهیه نقشه یک بیست و پنج هزارم زمین‎شناسی لرستان به ویژه معادن قیر لرستان اختصاص یافته است.

رئیس صنعت، معدن و تجارت لرستان خاطرنشان کرد: در سال‎های گذشته صدور برخی از مجوزها 40 روز طول کشیده، اما امروز تلاش کرده‎ایم، این زمان را به 24 ساعت برسانیم.

ولدی در پایان عنوان کرد: یک نیروی فنی در سطح لرستان مستقر شده و با کار کارشناسی و مشکلات معادن را جمع‎آوری و بررسی می‎کند.

منبع : فارس

درج شده توسط : سرویس خبر و رسانه " میرملاس "

دیدگاه ها

سمیه در گفته :

دورود بر ولدی مدیر مقتدر و رک گوی صنعت معدن

[پاسخ]

محمدی در گفته :

درود ولدی ریاست سازمان صنعت معدن و تجارت لرستان

[پاسخ]

کارشناس استانداری در گفته :

جناب ولدی
صنعت خوب است یعنی چه؟ وتوضیح دهید چه مدرک دانشگاهی در زمینه فنی وصنعتی دارید که این مسئولیت را بعهده گرفته اید

[پاسخ]

رضایی تهران در گفته :

بـــــــــــــــله همه چی خوبه، خـــــــــوب؟؟؟

[پاسخ]

بیان دیدگاه !

نام :
رایانامه :