کد خبر : 55733
تاریخ انتشار : ۲۳ شهریور ۱۳۹۳ - ۱۵:۵۸
نسخه چاپی نسخه چاپی
تعداد بازدید 151 بازدید

5000 انشعاب غیرمجاز آب در روستاهای کوهدشت وجود دارد

یوسفوند خبر داد:5000انشعاب غیر مجاز آب در روستا های کوهدشت وجود دارد. به گزارش میرملاس نیوز به نقل از مهر، رئیس اداره آب و فاضلاب روستایی کوهدشت از وجود پنج هزار انشعاب غیرمجاز آب روستایی در این شهرستان خبر داد. کامران یوسفوند در گفتگو با خبرنگار مهر با بیان این که انشعابات غیرمجاز آب باعث […]

یوسفوند خبر داد:5000انشعاب غیر مجاز آب در روستا های کوهدشت وجود دارد.

به گزارش میرملاس نیوز به نقل از مهر، رئیس اداره آب و فاضلاب روستایی کوهدشت از وجود پنج هزار انشعاب غیرمجاز آب روستایی در این شهرستان خبر داد.

کامران یوسفوند در گفتگو با خبرنگار مهر با بیان این که انشعابات غیرمجاز آب باعث هدر رفت آب می شود، گفت: با پیگیریهای انجام شده تعداد هفت هزار انشعاب غیرمجاز آب در  روستاهای کوهدشت شناسایی شد.

وی ادامه داد: در طول یک سال گذشته دو هزار انشعاب از این تعداد، از سوی اداره آب و فاضلاب روستایی این شهرستان و با همکاری نیروهای قضایی و انتظامی تبدیل به انشعاب مجاز شدند.

رئیس اداره آب و فاضلاب روستایی کوهدشت ادامه داد: با این وجود هنوز پنج هزار انشعاب غیرمجاز آب در سطح روستاهای این شهرستان وجود دارد.

یوسفوند با بیان این که به خاطر انشعابات غیرمجاز در روستاها 50 درصد هدررفت آب داشته ایم، اظهار داشت: بسیاری از این انشعابات غیرمجاز مربوط به روستاهای غیرتحت پوشش هستند که آب شرب آن ها را تامین کرده ایم اما متاسفانه کنتورگذاری نکرده و از انشعاب های غیرمجاز استفاده می کنند.

وی با بیان اینکه به مناطق غیرتحت پوشش اعلام کرده ایم برای مشترک شدن و خریداری انشعاب مجاز به این شرکت مراجعه کنند، یادآور شد: ما همچنان پیگیر هستیم و پس از مشاهده، متخلفین در این زمینه به مراجع قضایی تحویل داده خواهند شد.

درج شده توسط : سرویس خبر و رسانه " میرملاس "

دیدگاه ها

گراوند در گفته :

آقای مهندس آقایی در روستای هاشم بگ یک لوله به طول چند کیلومتر بدون مجوز از آب شرب روستا برای آبیاری باغش کشیده وشما هم با او کاری ندارید اسمش هم … است

[پاسخ]

حقیقت گو در گفته :

بله درست می فرمائید احسن!!! همین روستاهای رشنو ؛لالوند؛رحمان آباد رومشگان چند سالیست با لطف و مرحمت حضرتعالی از این آب شور شورابه میخورن و در عوض برای سلامتی شما دعا می کنند!!!بماند قسمت جنوبی روستای رشنو از همین آب شور بی بهره است(تقریباً نصف روستا) این خود نشان از شایستگی و توجه شماست. خدا را بر آن بنده بخشایش است که خلق از وجودش در آسایش است

[پاسخ]

بیان دیدگاه !

نام :
رایانامه :