کد خبر : 55741
تاریخ انتشار : ۲۳ شهریور ۱۳۹۳ - ۱۶:۴۳
نسخه چاپی نسخه چاپی
تعداد بازدید 176 بازدید

بخش خصوصی ناجی اراضی کشاورزی کوهدشت می‎شود

مدیر امور اراضی سازمان جهاد کشاورزی لرستان از راه‎اندازی گشت‎های ویژه حفاظت از اراضی زراعی و باغی با مشارکت بخش خصوصی خبر داد.   به  گزارش میرملاس نیوز به نقل از ایسنا- منطقه لرستان، مهندس مرادی در جمع خبرنگاران اظهار کرد: با مشارکت بخش خصوصی (مؤسسه انتظامی نظم‌آوران غدیر لرستان) تعداد چهار اکیپ خصوصی و […]

http://media.isna.ir/content/14-49.jpg/2

مدیر امور اراضی سازمان جهاد کشاورزی لرستان از راه‎اندازی گشت‎های ویژه حفاظت از اراضی زراعی و باغی با مشارکت بخش خصوصی خبر داد.

 

به  گزارش میرملاس نیوز به نقل از ایسنا- منطقه لرستان، مهندس مرادی در جمع خبرنگاران اظهار کرد: با مشارکت بخش خصوصی (مؤسسه انتظامی نظم‌آوران غدیر لرستان) تعداد چهار اکیپ خصوصی و یک اکیپ دولتی در شهرستان‎های نورآباد، خرم‎آباد، بروجرد و کوهدشت کار حفاظت از اراضی کشاورزی (زراعی و باغی) را به مدت هشت ماه طی قرارداد منعقد شده بر عهده دارند.

 

وی اضافه کرد: این اکیپ از هر گونه عملیات ساخت‌وساز غیرمجاز جلوگیری می‎کند.

 

مرادی با اعلام اینکه اکیپ‎های مذکور بر حفاظت از 430 هزار هکتار از اراضی زراعی و باغی استان نظارت دارند، اظهار کرد: با افرادی که اقدام به ساخت و سازهای غیرمجاز در اراضی کشاورزی کنند به میزان یک تا سه برابر قیمت ملک به جزای نقدی محکوم می‎شوند.

 

 

درج شده توسط : امین آزادبخت (مدیر سایت )

دیدگاه ها

ناشناس در گفته :

با توجه به خبر کد 55733 و با وجود 5000 انشعاب غیرمجاز به تنهایی در شهر کوهدشت سپردن حفاظت اراضی به بخش خصوصی کار پرمسئله و خطرناکی خواهد بود.

[پاسخ]

زاهدالدين آقايي سهرابوند در گفته :

آقاي/خانم ناشناس *چرا قصد برهم زدن نظم داريد با اين كار بخش خصوصي جرات ندارد به اين شهرستان بيايد.بيايد همكاري وبراي كوهدشت عزيز جان بدهيم***

[پاسخ]

بیان دیدگاه !

نام :
رایانامه :